Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Moravská liga TFA 2021
logo soutěže
V roce 2017 proběhl první ročník Moravské ligy TFA (převážně v okrese Blansko, Brno-venkov a Svitavy). Jedná se o pohárovou soutěž, která reaguje na stále větší oblibu a zájem o TFA, kdy je v našem regionu tato hasičská disciplína velmi oblíbená, bohužel podobná forma jí doposud chyběla.
Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů]
žena / věk: 16 - 100
1. Vodičková Kateřina (SDH Rokytnice nad Rokytnou) 250 - 296 [6 / 7]
2. Švábová Martina (SDH Trpín) 240 - 330 [7 / 7]
3. Šuterová Edita (SDH Sebranice) 228 - 314 [7 / 7]
4. Stratilová Aneta (SDH Bělkovice - Lašťany) 214 - 252 [6 / 7]
5. Vaverková Pavlína (SDH Předměstí) 198 - 198 [5 / 7]
6. Honsová Michaela (SDH Petrůvky) 192 - 192 [4 / 7]
7. Lukešová Barbora (SDH Rokytnice nad Rokytnou) 168 - 195 [6 / 7]
8. Gotvaldová Anna (SDH Podolí) 167 - 222 [7 / 7]
9. Přindišová Kristýna (Ludéřov) 166 - 166 [5 / 7]
10. Doležalová Hana (SDH Velké Němčice) 166 - 194 [6 / 7]
11. Jurásková Dominika (SDH Březová u Uherského Brodu) 162 - 188 [6 / 7]
12. Čaganová Petra (SDH Nižní Lhoty) 132 - 132 [3 / 7]
13. Sulková Zuzana (SDH Veverská Bítýška) 84 - 84 [2 / 7]
14. Švajková Miluše (SDH Lipová - lázně) 82 - 82 [2 / 7]
15. Rábová Tereza (SDH Knapovec) 74 - 74 [2 / 7]
16. Kašparová Michaela (SDH Vendolí) 72 - 72 [2 / 7]
17. Kachlíková Kristýna (SDH Dražovice) 66 - 66 [2 / 7]
18. Smékalová Tereza (SDH Lipová -lázně) 62 - 62 [2 / 7]
19. Mrnková Zdenka (SDH Újezd) 61 - 61 [2 / 7]
20. Mokrušová Nicole (Rohatec) 42 - 42 [1 / 7]
21. Kaššová Katarína (DHZ Letničie) 38 - 38 [1 / 7]
22. Jůvová Daniela (SDH Zálší) 36 - 36 [1 / 7]
23. Vojáčková Gabriela (SDH Pornice) 34 - 34 [1 / 7]
24. Čáslavská Kateřina (SDH Skuhrov Česká Třebová) 32 - 32 [1 / 7]
25. Žáčková Soňa (SDH Velké Němčice) 32 - 32 [1 / 7]
26. Maráková Marie (SDH Moravská Nová Ves) 32 - 32 [1 / 7]
27. Plaskova Nikola (SDH Vracov) 31 - 31 [1 / 7]
28. Kadlecová Veronika (SDH Velatice) 31 - 31 [1 / 7]
29. Krejsová Tereza (SDH URČICE) 30 - 30 [1 / 7]
30. Vávrová Pavla (SDH Košetice) 29 - 29 [1 / 7]
31. Stuchlíková Michaela (SDH Dražovice) 28 - 28 [1 / 7]
muž / věk: 16 - 34
1. Král Zdeněk (SDH Trpín) 250 - 350 [7 / 7]
2. Skřivánek Michal (SDH Rohatec) 240 - 332 [7 / 7]
3. Maňák Zdeněk (SDH Velká nad Veličkou) 226 - 270 [6 / 7]
4. Zábrš Ondřej (SDH Brno-Slatina) 212 - 212 [5 / 7]
5. Navrátil Lukáš (SDH Ludéřov) 212 - 288 [7 / 7]
6. Škorpík Jaroslav (SDH Olešnice) 194 - 194 [5 / 7]
7. Mrňka Lukáš (SDH Újezd) 183 - 183 [5 / 7]
8. Novotný Martin (SDH Olešnice) 178 - 210 [6 / 7]
9. Dvořáček Josef (Sdh Koroužné) 172 - 232 [7 / 7]
10. Bělík Filip (SDH Ústí) 160 - 205 [7 / 7]
11. Hajný Rostislav (Doubravice nad Svitavou) 158 - 158 [5 / 7]
12. Buchta Jiří (SDH Vendoli) 152 - 179 [6 / 7]
13. Veselý Josef (SDH Násedlovice) 150 - 169 [6 / 7]
14. Menšík Viktor (JSDH Protivanov) 147 - 147 [5 / 7]
15. Coural Miroslav (SDH Vír) 137 - 186 [7 / 7]
16. Jurásek Lukáš (SDH Březová u Uherského Brodu) 114 - 132 [6 / 7]
17. Šiška Pavel (SDH Dlouhá Loučka) 111 - 130 [6 / 7]
18. Svoboda Štěpán (SDH Podolí) 110 - 110 [5 / 7]
19. Frank Jan (Velké Němčice) 104 - 104 [4 / 7]
20. Rybnikář Ondřej (Blatnice pod Svatým Antonínkem) 96 - 96 [2 / 7]
21. Břenek Martin (SDH Trpín) 92 - 92 [2 / 7]
22. Kovář Josef (SDH Borovnice) 91 - 91 [4 / 7]
23. Bulva Jiří (SDH Lezník) 88 - 103 [6 / 7]
24. Černoušek Zdeněk (Bělkovice-Lašťany) 70 - 70 [2 / 7]
25. Neveselý Miroslav (SDH Mokrá) 69 - 69 [4 / 7]
26. Švehla Jakub (SDH Kobylí) 65 - 65 [3 / 7]
27. Krzyžowski Ondřej (SDH Dolní Líštná) 59 - 59 [2 / 7]
28. Skořepa Michal (Rohatec) 52 - 52 [2 / 7]
29. Vymazal Oldřich (SDH Velké Pavlovice) 47 - 47 [2 / 7]
30. Novotný Jiří (SDH Velatice) 47 - 47 [2 / 7]
31. Vabroušek Vít (SDH-Skuhrov) 44 - 44 [2 / 7]
32. Gruber Martin (Brno - Královo Pole) 42 - 42 [1 / 7]
33. Tkaný Jiří (SDH Babice) 42 - 42 [1 / 7]
34. Sláma Vojtěch (SDH Rešice) 40 - 40 [1 / 7]
35. Kochaníček Milan (SDH Pornice) 40 - 40 [1 / 7]
36. Vávra Jan (SDH Košetice) 33 - 33 [2 / 7]
37. Hověžák René (SDH Bojkovice) 31 - 31 [1 / 7]
38. Nesporý Václav (SDH Břevenec) 30 - 30 [1 / 7]
39. Kadlec Pavel (CHJ Hlinsko) 29 - 29 [1 / 7]
40. Marek Jan (SDH Horní Čermná) 29 - 29 [1 / 7]
41. Malec Pavel (Rokytnice nad Rokytnou) 29 - 29 [1 / 7]
42. Sychra Jakub (Doubravice sdh) 27 - 27 [1 / 7]
43. Štěpán Pavel (SDH Knínice) 26 - 26 [1 / 7]
44. Cakl Lukáš (SDH Rokytnice nad Rokytnou) 26 - 26 [1 / 7]
45. Hladík Radim (SDH Dolní Újezd) 25 - 25 [1 / 7]
46. Zelinka Martin (SDH Petrov) 25 - 25 [1 / 7]
47. Maňák Lukáš (Velká nad Veličkou) 24 - 24 [1 / 7]
48. Dobrovolný Jindřich (Rohovládova Bělá) 24 - 24 [1 / 7]
49. Hordoš Ladislav (SDH knapovec) 24 - 24 [1 / 7]
50. Štědronský Vít (SDH Louka) 23 - 23 [1 / 7]
51. Dušek Jakub (Dolní Dobrouč) 22 - 22 [1 / 7]
52. Svora Jaroslav (Misrřín) 22 - 22 [1 / 7]
53. Švec Josef (Rokytnice nad Rokytnou) 22 - 22 [1 / 7]
54. Dobrovolný Jindřich (SDH Rohovládova Bělá) 21 - 21 [1 / 7]
55. Krbek Hubert (SDH Dubňany) 21 - 21 [1 / 7]
56. Šudoma David (SDH Podolí) 20 - 20 [1 / 7]
57. Jakubec Michal (SDH Račice (u Vyškova)) 20 - 20 [1 / 7]
58. Kuchyňka Jakub (Kobylí) 19 - 19 [1 / 7]
59. Šafránek Zdeněk (SDH Lhota Rapotina) 18 - 18 [1 / 7]
60. Janík Patrik (SDH Lhota Rapotina) 17 - 17 [1 / 7]
61. Štancl Jakub (JPO II Litomyšl) 17 - 17 [1 / 7]
62. Polách Radim (SDH Prušánky) 16 - 16 [1 / 7]
63. Baďura Petr (SDH Staré Město pod Sněžníkem) 16 - 16 [1 / 7]
64. Pospíšil Jaroslav (SDH Proseč) 15 - 15 [1 / 7]
65. Matějek Sebastian (SDH Střelice) 13 - 13 [1 / 7]
muž / věk: 35 - 100
1. Máca Tomáš (SDH Brno Slatina) 250 - 250 [5 / 7]
2. Tesař Radek (SDH Sebranice) 242 - 288 [6 / 7]
3. Slouka Petr (SDH Sokolnice) 238 - 328 [7 / 7]
4. Dědič František (SDH Dětřichov u Moravské Třebové) 220 - 251 [6 / 7]
5. Adamec Jan (SDH Dětřichov u Moravské Třebové) 218 - 258 [6 / 7]
6. Soukal Jan (SDH Olešnice) 212 - 292 [7 / 7]
7. Čandrla Petr (SDH Podolí) 188 - 258 [7 / 7]
8. Hajny Radek (SDH Doubravice) 158 - 158 [5 / 7]
9. Mikulica Václav (SDH Kobylí) 157 - 157 [5 / 7]
10. Kubát Milan (SDH Knapovec) 154 - 154 [5 / 7]
11. Sedlák Martin (SDH Velatice) 148 - 148 [4 / 7]
12. Krajčír Filip (JSDH Držovice) 95 - 95 [3 / 7]
13. Michlovský Miroslav (HZS JMK) 78 - 78 [2 / 7]
14. Mrňka Petr (SDH Újezd) 76 - 76 [2 / 7]
15. Bloudek Míra (SDH Košetice) 74 - 74 [2 / 7]
16. Smékal Milan (Lipová - lázně) 70 - 70 [2 / 7]
17. Mirvald Václav (SDH Kojetín) 62 - 62 [2 / 7]
18. Víšek Marek (HZS Pardubice) 48 - 48 [1 / 7]
19. Kotvan Milan (DHZ Letničie SK) 42 - 42 [1 / 7]
20. Sochor Josef (Dřenice) 42 - 42 [1 / 7]
21. Rybák Michal (SDH Kuklík) 34 - 34 [1 / 7]
22. Ulčík Roman (SDH Polichno) 32 - 32 [1 / 7]
23. Maňák Zdeněk (Velká nad Veličkou) 31 - 31 [1 / 7]
Jednotlivé závody soutěže
1. TFA Trpín 27.06.2021 08:30
2. TFA Doubravice nad Svitavou 10.07.2021 09:00
3. TFA Sebranice 2021 17.07.2021 08:00
4. Železný hasič Velká nad Veličkou 08.08.2021 09:30
5. TFA Olešnický ŽELEZŇÁK 22.08.2021 08:30
6. TFA Velatice 04.09.2021 09:00
7. TFA Podolí 02.10.2021 09:00