Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Ohnišťany
logo
Začátek závodu:
24.09.2022 07:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
723216442; sdhohnistany@seznam.cz
Propozice:
Popis:

Zveme všechny příznivce TFA na soutěž zařazenou do Ligy TFA Královéhradeckého kraje, spojenou s vyhlášením celkových výsledků ligy.

Přihlášených jednotlivců:
36 z 50
Přihlášených jednotlivců v týmech:
0 z 50

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Bureš Robin (Ústecký) SDH Lenešice 05:16.65 05:16.65 - - - - 100
2. Snopko David () SDH OHNIŠŤANY 05:27.70 05:27.70 - - - - 95
3. Šulc Roman (Královehradecký) Ohnišťany 05:38.04 05:38.04 - - - - 90
4. MELICHAR Jiří (Liberecký) Rychnov u Jablonce nad Nisou 05:47.77 05:47.77 - - - - 85
5. Halada Martin () SDH Rudnik-Arnultovice 05:50.46 05:50.46 - - - - 80
6. Paťava Jaroslav (Královehradecký) SDH Radvanice 09:19.04 09:19.04 - - - - 75
7. Loprais Petr (Středočeský) SDH Veselá, JSDH Mnichovo Hradiště (TFA team Praha) 18:59.43 18:59.43 - - - - 70
muži - věk: 18 - 34
1. Novotný Petr () Ohnišťany 05:23.11 05:23.11 - - - - 100
2. Šmídek Ondrěj (Královehradecký) SDH Ohnišťany 05:34.97 05:34.97 - - - - 95
3. Munzar Roman (Královehradecký) SDH Habřina 05:43.96 05:43.96 - - - - 90
4. Porubek Ondřej (Královehradecký) SDH Velichovky 06:12.88 06:12.88 - - - - 85
5. Novotný Jakub (Královehradecký) Radvanice 06:16.80 06:16.80 - - - - 80
6. Jiříček Adam (Královehradecký) Ohnišťany 06:56.24 06:56.24 - - - - 75
7. Hlava Ladislav (Liberecký) SDH Ploukonice 07:27.21 07:27.21 - - - - 70
8. Roza Dominik (Královehradecký) SDH Hořice 07:29.96 07:29.96 - - - - 65
9. Dobrovolný Jindřich (Pardubický) JSDH Rohovládova Bělá 08:53.25 08:53.25 - - - - 60
10. Chramosta Pavel (Královehradecký) SDH Staré Místo 08:55.77 08:55.77 - - - - 55
11. Erben Dominik () SDH Radvanice 12:23.54 12:23.54 - - - - 50
dorostenci - věk: 15 - 17
1. Janda Tomáš () SDH Jičín 04:46.49 04:46.49 - - - - 100
2. Hilscher Martin (Královehradecký) Česká Metuje 04:53.42 04:53.42 - - - - 95
2. Švadlák Michal (Královehradecký) Malé Svatoňovice 04:53.42 04:53.42 - - - - 95
3. Rozsévač Matěj (Královehradecký) SDH Ostroměř 06:45.86 06:45.86 - - - - 90
dorostenky - věk: 15 - 17
1. Dohnalová Adéla (Královehradecký) SDH Velichovky 04:56.89 04:56.89 - - - - 100
2. Kadečková Petra (Královehradecký) SDH Šárovcova Lhota 05:56.06 05:56.06 - - - - 95
3. Munzarová Markéta () SDH Třebihošť 06:26.32 06:26.32 - - - - 90
4. Sršňová Denisa (Královehradecký) Velichovky 06:49.77 06:49.77 - - - - 85
5. Nosková Lucie () SDH Miletín 08:21.00 08:21.00 - - - - 80
6. Sršňová Lada (Královehradecký) Velichovky 08:50.80 08:50.80 - - - - 75
ženy - PSII - věk: 18 - 99
1. Sršňová Lucie (Královehradecký) Velichovky 08:14.42 08:14.42 - - - - 100
2. Lukešová Viktorie (Středočeský) OSŠP Kolín/SDH Škvorec 09:25.25 09:25.25 - - - - 95
3. Olhová Lucie (Královehradecký) SDH Rudník Arnultovice 13:50.41 13:50.41 - - - - 90
ženy - zásahový oděv - věk: 18 - 99
1. Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) Příšovice 06:02.03 06:02.03 - - - - 100
2. Svědíková Klára (Královehradecký) SDH Česká Metuje 06:38.55 06:38.55 - - - - 95
3. Svobodová Marcela () SDH Miletín 07:08.00 07:08.00 - - - - 90
4. Voborníková Adéla (Královehradecký) SDH Čermná 08:43.06 08:43.06 - - - - 85
5. Zubričanová Nikola (Královehradecký) SDH Radvanice 15:59.34 15:59.34 - - - - 80
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: -
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body