Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Žernovský Bejk - 6. ročník
logo
Začátek závodu:
25.06.2022 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
sdhzernov@email.cz
Propozice:
Popis:
6. roční závodu TFA v areálu Žernovské rozhledny
Přihlášených jednotlivců:
43 z 50
Přihlášených jednotlivců v týmech:
0 z 50

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Snopko David (Královehradecký) SDH OHNIŠŤANY 03:59.58 03:59.58 - - - - 100
2. Halada Martin (Královehradecký) SDH Rudnik-Arnultovice 03:59.59 03:59.59 - - - - 95
3. Sahánek Luboš (Královehradecký) Rudník -Arnultovice 04:40.59 04:40.59 - - - - 90
4. Janeček Rudolf (Královehradecký) SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších 05:04.28 05:04.28 - - - - 85
5. Runštuk Zdeněk (Královehradecký) SDH Černý Důl - Čista v Krkonoších 09:11.03 09:11.03 - - - - 80
7. Kůs Josef (Královehradecký) SDH Jívka OK - - - - - 0
7. Loprais Petr (Středočeský) SDH Veselá, JSDH Mnichovo Hradiště (TFA team Praha) OK - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
1. Munzar Roman (Královehradecký) SDH Habřina 03:47.13 03:47.13 - - - - 100
2. Šulc Roman (Královehradecký) Ohnišťany 03:49.19 03:49.19 - - - - 95
3. Novotný Petr (Královehradecký) Ohnišťany 04:06.59 04:06.59 - - - - 90
4. Novotný Jakub (Královehradecký) Radvanice 04:09.59 04:09.59 - - - - 85
5. Porubek Ondřej (Královehradecký) SDH Velichovky 04:10.59 04:10.59 - - - - 80
5. Štěpán David (Královehradecký) SDH Borová 04:10.59 04:10.59 - - - - 80
6. Šmídek Ondrěj (Královehradecký) SDH Ohnišťany 04:17.34 04:17.34 - - - - 75
7. Dalecký Michal (Pardubický) SDH Skuteč 04:18.25 04:18.25 - - - - 70
8. Jiříček Adam (Královehradecký) Ohnišťany 04:24.59 04:24.59 - - - - 65
9. Roza Dominik (Královehradecký) SDH Hořice 04:29.57 04:29.57 - - - - 60
10. Řezníček Břetislav (Královehradecký) Velké Petrovice 04:29.58 04:29.58 - - - - 55
11. Zvoníček René (Královehradecký) Velké Poříčí 04:29.59 04:29.59 - - - - 50
12. Křivohlávek Michal (Královehradecký) SDH Hořice 04:34.00 04:34.00 - - - - 49
13. Janeček Jakub (Královehradecký) SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších 04:45.31 04:45.31 - - - - 48
14. Ryšavý Petr (Královehradecký) SDH Jívka 04:55.41 04:55.41 - - - - 47
15. Němeček Michal (Královehradecký) Velichovky 05:01.47 05:01.47 - - - - 46
16. Paťava Jaroslav (Královehradecký) SDH Radvanice 05:26.59 05:26.59 - - - - 45
17. Erben Dominik (Královehradecký) SDH Radvanice 05:39.02 05:39.02 - - - - 44
18. Kraus Vojtěch (Královehradecký) Velké Petrovice 06:09.22 06:09.22 - - - - 43
19. Fiedler Pavel (Královehradecký) SDH Jívka 11:59.59 11:59.59 - - - - 42
21. Prokeš Jan (Liberecký) SDH Bukovina u Čisté OK - - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
1. Poche Jan (Královehradecký) SDH Velichovky 03:47.12 03:47.12 - - - - 100
2. Švadlák Michal (Královehradecký) Malé Svatoňovice 04:01.00 04:01.00 - - - - 95
3. Hilscher Martin (Královehradecký) Česká Metuje 04:07.58 04:07.58 - - - - 90
4. Keller Jan (Královehradecký) Střední škola Semily/ SDH Lužany 04:07.59 04:07.59 - - - - 85
dorostenky - věk: 15 - 17
1. Munzarová Markéta (Královehradecký) SDH Třebihošť 03:51.00 03:51.00 - - - - 100
2. Lukešová Viktorie (Středočeský) OSŠP Kolín/SDH Škvorec 04:12.00 04:12.00 - - - - 95
3. Sršňová Denisa (Královehradecký) Velichovky 04:14.00 04:14.00 - - - - 90
ženy - PSII - věk: 18 - 99
1. Svědíková Klára (Královehradecký) SDH Česká Metuje 03:28.00 03:28.00 - - - - 100
1. Tarantová Marie (Liberecký) SDH Dalešice 03:28.00 03:28.00 - - - - 100
2. Horáčková Michaela (Královehradecký) SDH Hořice 03:46.00 03:46.00 - - - - 95
3. Voborníková Adéla (Královehradecký) SDH Čermná 04:06.00 04:06.00 - - - - 90
4. Zubričanová Nikola (Královehradecký) SDH Radvanice 04:36.00 04:36.00 - - - - 85
5. Snopková Kateřina (Královehradecký) SDH Ohnišťany 05:09.00 05:09.00 - - - - 80
6. Olhová Lucie (Královehradecký) SDH Rudník Arnultovice 07:10.00 07:10.00 - - - - 75
ženy - zásahový oděv - věk: 18 - 99
1. Svobodová Marcela (Královehradecký) SDH Miletín 04:07.00 04:07.00 - - - - 100
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: -
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body