Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Podolí
logo
Začátek závodu:
24.04.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
hasicipodolijmk@gmail.com, Petr Čandrla 728162649, Štěpán Svoboda 720664970
Propozice:
Popis:
Podolští hasiči si dovolují pozvat všechny příznivce TFA na 5.ročník TFA Podolí, všechny podrobnosti naleznete na facebookové události.
Přihlášených jednotlivců:
70

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Král Zdeněk (Pardubický) (58) SDH Trpín 02:43.95 02:43.95 - - - - 50
2. Máca Tomáš () (57) SDH Brno Slatina 03:09.87 03:09.87 - - - - 48
3. Tesař Radek (Jihomoravsky) (51) SDH Sebranice 03:25.41 03:25.41 - - - - 46
4. Dědič František () (59) SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:43.44 03:43.44 - - - - 44
5. Adamec Jan (Pardubický) (53) SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:43.65 03:43.65 - - - - 42
6. Slouka Petr () (52) SDH Sokolnice 03:44.15 03:44.15 - - - - 40
7. Sochor Josef (Pardubický) (42) HZS PARDUBICKÉHO KRAJE 04:00.94 04:00.95 - - - - 38
8. Soukal Jan (Jihomoravský) (60) SDH Olešnice 04:10.81 04:10.81 - - - - 36
9. Buchta Jiří () (43) SDH Vendolí 04:13.96 04:13.96 - - - - 34
10. Čandrla Petr (Jihomoravský) (55) SDH Podolí 04:15.30 04:15.30 - - - - 32
11. Budař Rostislav (Vysočina) (46) SDH Třešť 04:24.04 04:24.04 - - - - 31
13. Pipíška Michal (Zlínský) (45) DHZ Ráztočno 04:53.13 04:53.13 - - - - 29
14. Klein Viliam (Vysočina) (44) HZS Kraje Vysočina 05:04.64 05:04.64 - - - - 28
15. Mašek Pavel (Jihomoravský) (48) SDH Vranov 05:32.45 05:32.45 - - - - 27
16. Ludvík Marek (Jihomoravský) (41) Sdh Rakvice 05:32.97 05:32.97 - - - - 26
17. Mikulica Václav () (49) SDH Kobylí 05:52.33 05:52.33 - - - - 25
18. Hajny Radek () (50) SDH Doubravice 06:44.75 06:44.75 - - - - 24
19. Hrazdira Martin (Jihomoravský) (54) SDH Vranov DNF - - - - - 0
ženy - věk: 15 - 100
1. Čaganová Petra () (7) SDH Nižní Lhoty 03:08.55 03:08.55 - - - - 50
2. Švábová Martina (Pardubický) (8) SDH Trpín 03:10.36 03:10.36 - - - - 48
3. Vodičková Kateřina (Vysočina) (4) SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:13.71 03:13.71 - - - - 46
4. Honsová Michaela (Vysočina) (3) SDH Petrůvky 03:32.56 03:32.56 - - - - 44
5. Mokrušová Nicole () (14) Rohatec 04:05.21 04:05.21 - - - - 42
6. Vojvodikova Eva (Zlínský) (6) SDH Velké Karlovice Tisňavy 04:09.00 04:09.00 - - - - 40
7. Kašparová Michaela () (2) SDH Vendolí 04:55.39 04:55.39 - - - - 38
8. Kachlíková Kristýna (Jihomoravský) (1) SDH Dražovice 04:58.91 04:58.91 - - - - 36
9. Jůvová Daniela (Pardubický) (5) SDH Zálší 05:03.06 05:03.06 - - - - 34
10. Doležalová Hana () (11) SDH Velké Němčice 05:51.21 05:51.21 - - - - 32
11. Maráková Marie (Jihomoravský) (12) SDH Moravská Nová Ves 05:58.51 05:58.51 - - - - 31
12. Divišová Žaneta (Vysočina) (9) SDH Rokytnice nad Rokytnou 06:19.95 06:19.95 - - - - 30
13. Šmídová Natálie (Vysočina) (13) SDH Nové Dvory 07:19.24 07:19.24 - - - - 29
muži - věk: 15 - 34
1. Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (31) SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:55.56 02:55.56 - - - - 50
2. Tkaný Jiří (Vysočina) (21) SDH Babice 02:57.48 02:57.48 - - - - 48
3. Maňák Zdeněk (JMK) (22) SDH Velká nad Veličkou 03:00.00 03:00.00 - - - - 46
4. Navrátil Lukáš () (1) SDH Ludéřov 03:06.67 03:06.67 - - - - 44
5. Bošeľa Maroš () (8) OZ HASIČ POLOMKA 03:12.80 03:12.80 - - - - 42
6. Zábrš Ondřej () (9) SDH Brno-Slatina 03:24.44 03:24.44 - - - - 40
7. Bělík Filip (Olomoucký) (6) SDH Ústí 03:31.51 03:31.51 - - - - 38
8. Dvořáček Josef () (5) Sdh Koroužné 03:33.00 03:33.00 - - - - 36
9. Veselý Josef () (7) SDH Násedlovice ❤️ 03:43.11 03:43.11 - - - - 34
10. Hovězák Tomáš (Jihomoravský) (15) Rohatec 04:01.24 04:01.24 - - - - 32
11. Cakl Lukáš (Vysočina) (16) SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:01.42 04:01.42 - - - - 31
12. Vlach Josef (Pardubický) (20) JSDH Svitavy 04:08.36 04:08.36 - - - - 30
12. Josepčuk Kamil (Pardubický) (47) JSDH Svitavy 04:42.00 04:42.00 - - - - 30
13. Ševčík Jakub () (40) SDH Drnholec 04:19.63 04:19.63 - - - - 29
14. Švec Josef (Vysočina) (14) Rokytnice nad Rokytnou 04:22.51 04:22.51 - - - - 28
15. Menšík Viktor () (4) JSDH Protivanov 04:27.39 04:27.39 - - - - 27
16. Jakubec Michal (Jihomoravský) (39) SDH Račice (u Vyškova) 04:32.50 04:32.50 - - - - 26
17. Pospíšil Jaroslav () (13) HZS PAK 04:32.88 04:32.88 - - - - 25
18. Krzyžowski Ondřej (Moravskoslezský) (10) SDH Dolní Líštná 04:37.92 04:37.92 - - - - 24
19. Švehla Jakub (Jihomoravský) (2) SDH Kobylí 04:38.50 04:38.50 - - - - 23
20. Melichar David (Vysočina) (37) SDH Bobrová 04:39.48 04:39.48 - - - - 22
21. Skořepa Michal (Jihomoravský) (12) SDH Rohatec 04:44.20 04:44.20 - - - - 21
22. Šiška Pavel (Olomoucký) (11) SDH Dlouhá Loučka 04:45.76 04:45.76 - - - - 21
23. Svoboda Štěpán () (3) SDH Podolí 04:52.20 04:52.20 - - - - 19
24. Doušek Rostislav (Jihomoravský) (23) Černá Hora 04:57.62 04:57.62 - - - - 18
25. Řihák Martin (Zlínský) (29) SDH Žeranovice 05:20.48 05:20.48 - - - - 17
26. Janečka Vít (Zlínský) (25) SDH Žeranovice 05:48.02 05:48.02 - - - - 16
27. Kalčík David (Jihomoravský) (35) SDH Miroslav 05:54.85 05:54.85 - - - - 15
28. Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (17) SDH Podolí 06:00.16 06:00.16 - - - - 14
29. Matějek Sebastian (Jihomoravský) (24) SDH Střelice 06:04.34 06:04.34 - - - - 13
30. Klimeš Jakub (Jihomoravský) (38) SDH Útěchov 06:12.29 06:12.29 - - - - 12
31. Langer Lukáš (Zlínský) (33) SDH Žeranovice 06:14.77 06:14.77 - - - - 11
32. kužela Václav (Zlínský) (27) SDH Žeranovice 06:27.83 06:27.83 - - - - 10
33. Matějek Viktor (Jihomoravský) (18) SDH Podolí 06:59.06 06:59.06 - - - - 9
34. Doba Florián (Olomoucký) (30) SDH Vitčice 07:28.46 07:28.46 - - - - 8
35. Maňák Michal (Zlínský) (36) SDH Žeranovice 07:36.92 07:36.92 - - - - 7
36. Reška Zbyněk (Jihomoravský) (34) Černá Hora 08:13.50 08:13.50 - - - - 6
38. Chládek David (Jihomoravský) (19) Černá Hora DNF - - - - - 0
38. Gric Jaroslav (Jihomoravský) (26) Černá Hora DNF - - - - - 0