TFA Olešnický ŽELEZŇÁK 2022
Začátek závodu:
08.05.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Popis:
Po loňské náročné sezóně se znovu závod TFA v Olešnici vrací do klasického květnového termínu. Jedná se o druhý ročník, kde se bude soutěžit o originální putovní poháry, jejímž vzorem bylo "Thorovo kladivo". Pro závodníky bude připraveno občerstvení včetně ovocného baru a skvělé ceny. TĚŠÍME SE :-). Harmonogram závodu: 09:00 - 9:30 prezence 10:00 - start prvního závodníka (obě kategorie mužů) cca 13:00 - start kategorie žen Popis tratě: muži i ženy mají trať stejnou, jen u děvčat je pár disciplín o několik kilo lehčích. Začíná se startem z pevné pozice a přenesením dvou barelů na vzdálenost asi 30 metrů, následně závodník rozvine dva proudy "B" na vzdálenost 40 metrů (2 x 2 hadice "B"). Další disciplínou je hammerbox, 30 úderů nahorů a 30 dolů, poté se projdete s naší figurínou na vzdálenost asi 30 m, následuje přetáčení traktorové pneumatiky a překonání 2m bariéry. Po bariéře už stačí zdolat kopec "Dobiják" a to s hadicí v harmonice jako zátěží "B"/"C". V cílové rovince stačí už jen smotat hadici "B" a napálit pár rychlých kroků do cíle.
Přihlášených jednotlivců:
63 z 70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 15
Poř. |
Výsl. |
Jméno |
Dráha |
SDH |
Výsl. čas |
Čas 1 |
Čas 2 |
Čas 3 |
Čas 4 |
Čas penalizace |
Body |
Důvod pen. |
1.
|
OK
|
Král Zdeněk
(Pardubický)
(10)
|
-
|
SDH Trpín / HZS Svitavy
|
02:45.51
|
02:45.51
|
-
|
-
|
-
|
-
|
50
|
|
2.
|
OK
|
Víšek Marek
()
(12)
|
-
|
HZS Pardubice
|
03:03.80
|
03:03.80
|
-
|
-
|
-
|
-
|
48
|
|
3.
|
OK
|
Tesař Radek
()
(16)
|
-
|
SDH Sebranice
|
03:19.37
|
03:19.37
|
-
|
-
|
-
|
-
|
46
|
|
4.
|
OK
|
Sochor Josef
(Pardubický)
(33)
|
-
|
HZS PARDUBICKÉHO KRAJE
|
03:36.45
|
03:36.45
|
-
|
-
|
-
|
-
|
44
|
|
5.
|
OK
|
Dědič František
()
(30)
|
-
|
SDH Dětřichov u Moravské Třebové
|
03:36.63
|
03:36.63
|
-
|
-
|
-
|
-
|
42
|
|
6.
|
OK
|
Slouka Petr
()
(15)
|
-
|
SDH Sokolnice
|
03:41.27
|
03:41.27
|
-
|
-
|
-
|
-
|
40
|
|
7.
|
OK
|
Buchta Jiří
()
(13)
|
-
|
SDH Vendolí
|
03:41.43
|
03:41.43
|
-
|
-
|
-
|
-
|
38
|
|
8.
|
OK
|
Adamec Jan
(Pardubický)
(18)
|
-
|
SDH Dětřichov u Moravské Třebové
|
03:57.23
|
03:57.23
|
-
|
-
|
-
|
-
|
36
|
|
9.
|
OK
|
Smékal Milan
(Olomoucký)
(36)
|
-
|
SDH Lipová - lázně
|
04:00.34
|
04:00.35
|
-
|
-
|
-
|
-
|
34
|
|
10.
|
OK
|
Soukal Jan
()
(1)
|
-
|
SDH Olešnice
|
04:06.10
|
04:06.10
|
-
|
-
|
-
|
-
|
32
|
|
12.
|
OK
|
Sedlák Martin
()
(38)
|
-
|
SDH Velatice
|
04:21.76
|
04:21.76
|
-
|
-
|
-
|
-
|
30
|
|
13.
|
OK
|
Čandrla Petr
()
(35)
|
-
|
SDH Podolí
|
04:35.26
|
04:35.26
|
-
|
-
|
-
|
-
|
29
|
|
14.
|
OK
|
Mikulica Václav
(Jihomoravský)
(32)
|
-
|
SDH Kobylí
|
05:37.96
|
05:37.96
|
-
|
-
|
-
|
-
|
28
|
|
15.
|
OK
|
Mašek Pavel
(Jihomoravský)
(25)
|
-
|
SDH Vranov
|
05:46.37
|
05:46.37
|
-
|
-
|
-
|
-
|
27
|
|
16.
|
OK
|
Hajny Radek
()
(31)
|
-
|
SDH Doubravice
|
05:48.18
|
05:48.18
|
-
|
-
|
-
|
-
|
26
|
|
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 10
Poř. |
Výsl. |
Jméno |
Dráha |
SDH |
Výsl. čas |
Čas 1 |
Čas 2 |
Čas 3 |
Čas 4 |
Čas penalizace |
Body |
Důvod pen. |
1.
|
OK
|
Vodičková Kateřina
()
(9)
|
-
|
SDH Rokytnice nad Rokytnou
|
03:04.77
|
03:04.77
|
-
|
-
|
-
|
-
|
50
|
|
2.
|
OK
|
Švábová Martina
(Pardubický)
(8)
|
-
|
SDH Trpín
|
03:05.56
|
03:05.56
|
-
|
-
|
-
|
-
|
48
|
|
3.
|
OK
|
Mokrušová Nicole
()
(7)
|
-
|
Rohatec
|
03:19.30
|
03:19.30
|
-
|
-
|
-
|
-
|
46
|
|
4.
|
OK
|
Čaganová Petra
()
(11)
|
-
|
SDH Nižní Lhoty
|
03:29.39
|
03:29.39
|
-
|
-
|
-
|
-
|
44
|
|
5.
|
OK
|
Švajková Miluše
(Olomoucký)
(1)
|
-
|
SDH Lipová - lázně
|
03:37.65
|
03:37.65
|
-
|
-
|
-
|
-
|
42
|
|
6.
|
OK
|
Kašparová Michaela
(Pardubický)
(4)
|
-
|
SDH Vendolí
|
03:58.96
|
03:58.96
|
-
|
-
|
-
|
-
|
40
|
|
7.
|
OK
|
Kachlíková Kristýna
()
(3)
|
-
|
SDH Dražovice
|
04:25.17
|
04:25.17
|
-
|
-
|
-
|
-
|
38
|
|
8.
|
OK
|
Vaverková Pavlína
(Pardubický)
(6)
|
-
|
SDH Předměstí
|
04:43.46
|
04:43.46
|
-
|
-
|
-
|
-
|
36
|
|
9.
|
OK
|
Přindišová Kristýna
()
(10)
|
-
|
SDH Ludéřov
|
05:17.76
|
05:17.76
|
-
|
-
|
-
|
-
|
34
|
|
10.
|
OK
|
Doležalová Hana
()
(2)
|
-
|
SDH Velké Němčice
|
05:36.06
|
05:36.06
|
-
|
-
|
-
|
-
|
32
|
|
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 38
Poř. |
Výsl. |
Jméno |
Dráha |
SDH |
Výsl. čas |
Čas 1 |
Čas 2 |
Čas 3 |
Čas 4 |
Čas penalizace |
Body |
Důvod pen. |
1.
|
OK
|
Skřivánek Michal
(Jihomoravský)
(7)
|
-
|
SDH Rohatec
|
02:52.90
|
02:52.90
|
-
|
-
|
-
|
-
|
50
|
|
2.
|
OK
|
Břenek Martin
(Pardubický)
(3)
|
-
|
SDH Trpín
|
03:01.99
|
03:01.99
|
-
|
-
|
-
|
-
|
48
|
|
3.
|
OK
|
Navrátil Lukáš
(Olomoucký)
(43)
|
-
|
SDH Ludéřov / HZS OLK
|
03:06.71
|
03:06.71
|
-
|
-
|
-
|
-
|
46
|
|
4.
|
OK
|
Tkaný Jiří
(Vysočina)
(6)
|
-
|
SDH Babice
|
03:07.06
|
03:07.06
|
-
|
-
|
-
|
-
|
44
|
|
5.
|
OK
|
Zábrš Ondřej
()
(27)
|
-
|
SDH Brno-Slatina
|
03:13.36
|
03:13.36
|
-
|
-
|
-
|
-
|
42
|
|
6.
|
OK
|
Maňák Zdeněk
(Jihomoravský)
(14)
|
-
|
SDH Velká nad Veličkou
|
03:14.64
|
03:14.64
|
-
|
-
|
-
|
-
|
40
|
|
7.
|
OK
|
Knápek Daniel
(Pardubický)
(52)
|
-
|
HZS Pardubického kraje
|
03:16.49
|
03:16.49
|
-
|
-
|
-
|
-
|
38
|
|
8.
|
OK
|
Mrňka Lukáš
(Olomoucký)
(4)
|
-
|
SDH Újezd
|
03:20.74
|
03:20.74
|
-
|
-
|
-
|
-
|
36
|
|
9.
|
OK
|
Dvořáček Josef
()
(2)
|
-
|
Sdh Koroužné
|
03:25.86
|
03:25.86
|
-
|
-
|
-
|
-
|
34
|
|
10.
|
OK
|
Novotný Martin
()
(11)
|
-
|
SDH Olešnice
|
03:26.03
|
03:26.03
|
-
|
-
|
-
|
-
|
32
|
|
11.
|
OK
|
Josepčuk Kamil
(Pardubický)
(34)
|
-
|
JSDH Svitavy
|
04:06.74
|
04:06.74
|
-
|
-
|
-
|
-
|
31
|
|
11.
|
OK
|
Veselý Josef
(Jihomoravský)
(39)
|
-
|
SDH Násedlovice ❤️🔥
|
03:36.38
|
03:36.38
|
-
|
-
|
-
|
-
|
31
|
|
12.
|
OK
|
Vlach Josef
(Pardubický)
(26)
|
-
|
JSDH Svitavy
|
03:38.26
|
03:38.26
|
-
|
-
|
-
|
-
|
30
|
|
13.
|
OK
|
Ševčík Jakub
()
(42)
|
-
|
SDH Drnholec
|
03:39.26
|
03:39.26
|
-
|
-
|
-
|
-
|
29
|
|
14.
|
OK
|
Hovězák Tomáš
(Jihomoravský)
(17)
|
-
|
Rohatec
|
03:47.67
|
03:47.67
|
-
|
-
|
-
|
-
|
28
|
|
15.
|
OK
|
Jehlička Vladimír
(Olomoucký)
(53)
|
-
|
SDH Široký Brod
|
03:49.44
|
03:49.44
|
-
|
-
|
-
|
-
|
27
|
|
16.
|
OK
|
Vanžura Jakub
(Pardubický)
(41)
|
-
|
SDH Proseč
|
04:11.53
|
04:11.53
|
-
|
-
|
-
|
-
|
26
|
|
17.
|
OK
|
Švehla Jakub
(Jihomoravský)
(5)
|
-
|
SDH Kobylí
|
04:17.27
|
04:17.27
|
-
|
-
|
-
|
-
|
25
|
|
18.
|
OK
|
Kovář Josef
()
(50)
|
-
|
SDH Borovnice
|
04:19.97
|
04:19.97
|
-
|
-
|
-
|
-
|
24
|
|
19.
|
OK
|
Melichar David
(Vysočina)
(46)
|
-
|
SDH Bobrová
|
04:27.44
|
04:27.44
|
-
|
-
|
-
|
-
|
23
|
|
20.
|
OK
|
Jakubec Michal
(Jihomoravský)
(28)
|
-
|
SDH Račice (u Vyškova)
|
04:31.43
|
04:31.43
|
-
|
-
|
-
|
-
|
22
|
|
21.
|
OK
|
Doušek Rostislav
(Jihomoravský)
(19)
|
-
|
Černá Hora
|
04:36.01
|
04:36.01
|
-
|
-
|
-
|
-
|
21
|
|
22.
|
OK
|
Pospíšil Jaroslav
(Pardubický)
(24)
|
-
|
HZS PAK
|
04:42.24
|
04:42.24
|
-
|
-
|
-
|
-
|
21
|
|
23.
|
OK
|
Šiška Pavel
(Olomoucký)
(40)
|
-
|
SDH Dlouhá Loučka
|
04:45.07
|
04:45.07
|
-
|
-
|
-
|
-
|
19
|
|
24.
|
OK
|
Svoboda Štěpán
(Jihomoravský)
(9)
|
-
|
SDH Podolí
|
04:58.08
|
04:58.08
|
-
|
-
|
-
|
-
|
18
|
|
25.
|
OK
|
Svoboda Ondřej
(Jihomoravský)
(54)
|
-
|
SDH Podolí
|
05:14.99
|
05:14.99
|
-
|
-
|
-
|
-
|
17
|
|
26.
|
OK
|
Matějek Viktor
(Jihomoravský)
(45)
|
-
|
SDH Podolí
|
05:27.41
|
05:27.41
|
-
|
-
|
-
|
-
|
16
|
|
27.
|
OK
|
Kalčík David
(Jihomoravský)
(48)
|
-
|
SDH Miroslav
|
05:36.46
|
05:36.46
|
-
|
-
|
-
|
-
|
15
|
|
28.
|
OK
|
Janečka Vít
(Zlínský)
(47)
|
-
|
SDH Žeranovice
|
05:39.58
|
05:39.58
|
-
|
-
|
-
|
-
|
14
|
|
29.
|
OK
|
Klimeš Jakub
(Jihomoravský)
(49)
|
-
|
SDH Útěchov
|
05:40.89
|
05:40.89
|
-
|
-
|
-
|
-
|
13
|
|
30.
|
OK
|
Matějek Sebastian
()
(51)
|
-
|
SDH Pustiměř
|
05:44.40
|
05:44.40
|
-
|
-
|
-
|
-
|
12
|
|
31.
|
OK
|
Bulva Jiří
(Pardubický)
(8)
|
-
|
SDH Lezník
|
05:49.73
|
05:49.73
|
-
|
-
|
-
|
-
|
11
|
|
32.
|
OK
|
Parák Marek
(Olomoucký)
(44)
|
-
|
TFA Team Rapotín / SDH Rapotín
|
06:19.40
|
06:19.40
|
-
|
-
|
-
|
-
|
10
|
|
33.
|
OK
|
Maňák Michal
(Zlínský)
(22)
|
-
|
SDH Žeranovice
|
06:42.89
|
06:42.89
|
-
|
-
|
-
|
-
|
9
|
|
34.
|
OK
|
Polach Dominik
(Jihomoravský)
(23)
|
-
|
SDH Rohatec
|
06:45.39
|
06:45.39
|
-
|
-
|
-
|
-
|
8
|
|
35.
|
OK
|
Háněl Ondřej
(Olomoucký)
(37)
|
-
|
SDH Rapotín
|
07:55.47
|
07:55.47
|
-
|
-
|
-
|
-
|
7
|
|
36.
|
OK
|
Gric Jaroslav
(Jihomoravský)
(29)
|
-
|
Černá Hora
|
10:00.00
|
10:00.00
|
-
|
-
|
-
|
-
|
6
|
|
|
DNF
|
Kašpar David
(Olomoucký)
(20)
|
-
|
TFA Team Rapotín / SDH Rapotín
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
0
|
|