Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Železný hasič Velká nad Veličkou
Začátek závodu:
05.06.2022 09:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
tfavelkanadvelickou@seznam.cz
Propozice:
Popis:
Sbor dobrovolných hasičů Velká nad Veličkou Vás srdečně zve na 4. ročník soutěže: „Železný hasič“ Velká nad Veličkou která je součástí Moravské ligy TFA KDY: v neděli 5. 6. 2021 v 9:30 KDE: ve Velké nad Veličkou na náměstí KATEGORIE: Muži do 35let Muži nad 35let Ženy Dorostenci 14 - 17let Dorostenky 14 - 17let Startovné: 250 kč (dorost 200 Kč) Pořadatel si vyhrazuje právo na jakoukoli změnu.!!!
Přihlášených jednotlivců:
58 z 100

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Máca Tomáš SDH Brno Slatina 03:02.94 03:02.94 50
2. Tesař Radek SDH Sebranice 03:23.57 03:23.57 48
3. Dědič František SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:41.95 03:41.95 46
4. Josepčuk Kamil JSDH Svitavy 03:45.60 03:45.60 44
5. Slouka Petr SDH Sokolnice 03:45.95 03:45.95 42
6. Ludvík Marek Sdh Rakvice 03:57.48 03:57.48 40
7. Čandrla Petr SDH Podolí 04:09.53 04:09.53 38
8. Soukal Jan SDH Olešnice 04:14.69 04:14.69 36
9. Smékal Milan SDH Lipová - lázně 04:25.37 04:25.37 34
10. Sedlák Martin SDH Velatice 04:31.57 04:31.57 32
11. Mikulica Václav SDH Kobylí 04:43.26 04:43.26 31

dorostenky - věk: 14 - 17
1. Smékalová Tereza SDH Lipová - lázně 02:15.51 02:15.51 0
2. Maňáková Michaela Velká nad Veličkou 02:18.78 02:18.78 0
3. Kuřinová Monika SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:19.47 02:19.47 0
4. Vedrová Aneta SDH Velké Němčice 02:54.18 02:54.18 0

dorostenci - věk: 14 - 17
1. Vyskočil Simon SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:02.62 02:02.62 0
2. Svoboda Ondřej SDH Podolí 02:14.65 02:14.65 0
3. Marada Jan SDH Násedlovice 02:20.66 02:20.66 0
4. Mahovský Vít Velké Němčice 02:26.85 02:26.85 0
5. Doležal Jakub SDH Velké Němčice 02:48.16 02:48.16 0
6. Doležal Milan Velké Němčice 02:51.43 02:51.43 0
7. Drozd Michal SDH Velké Karlovice Tisňavy 03:20.65 03:20.65 0

ženy - věk: 15 - 100
1. Vodičková Kateřina SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:16.03 02:16.03 50
2. Švábová Martina SDH Trpín 02:18.26 02:18.26 48
3. Čaganová Petra SDH Nižní Lhoty 02:19.81 02:19.81 46
4. Švajková Miluše SDH Lipová - lázně 02:32.01 02:32.01 44
5. Mokrušová Nicole Rohatec 02:34.76 02:34.76 42
6. Vojvodikova Eva SDH Velké Karlovice Tisňavy 02:50.76 02:50.76 40
7. Kachlíková Kristýna SDH Dražovice 03:18.24 03:18.24 38
8. Přindišová Kristýna SDH Ludéřov 03:23.23 03:23.23 36
9. Jurásková Dominika SDH Březová u Uherského Brodu 03:34.25 03:34.25 34
10. Divišová Žaneta SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:47.15 03:47.15 32
11. Doležalová Hana SDH Velké Němčice 03:47.33 03:47.33 31
12. Gotvaldová Anna SDH Podolí 04:08.84 04:08.84 30

muži - věk: 15 - 34
1. Rybnikář Ondřej SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:49.71 02:49.71 50
2. Skřivánek Michal SDH Rohatec 02:54.35 02:54.35 48
3. Maňák Zdeněk SDH Velká nad Veličkou 02:54.69 02:54.69 46
4. Tkaný Jiří SDH Babice 02:55.04 02:55.04 44
5. Navrátil Lukáš SDH Ludéřov 02:58.12 02:58.12 42
6. Zábrš Ondřej SDH Brno-Slatina 03:14.97 03:14.97 40
7. Veselý Josef SDH Násedlovice ❤️ 03:27.71 03:27.71 38
8. Dvořáček Josef Sdh Koroužné 03:34.25 03:34.25 36
9. Novotný Martin SDH Olešnice 03:38.20 03:38.20 34
10. Hovězák Tomáš Rohatec 03:50.43 03:50.43 32
11. Vlach Josef JSDH Svitavy 03:51.29 03:51.29 31
12. Frank Jan Velké Němčice 04:02.99 04:02.99 30
13. Cakl Lukáš SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:09.01 04:09.01 29
14. Kalous Petr Záhorovice 04:11.94 04:11.94 28
15. Švec Josef Rokytnice nad Rokytnou 04:30.71 04:30.71 27
16. Svoboda Štěpán SDH Podolí 04:38.44 04:38.44 26
17. Jakubec Michal SDH Račice (u Vyškova) 04:39.30 04:39.30 25
18. Skořepa Michal SDH Rohatec 04:43.08 04:43.08 24
19. Ševčík Ondřej SDH Bojkovice 04:59.97 04:59.97 23
20. Řihák Martin SDH Žeranovice 05:13.05 05:13.05 22
21. Polach Dominik SDH Rohatec 05:20.79 05:20.79 21
22. Navrátil Vít SDH Dražovice 05:56.41 05:56.41 21
23. Janečka Vít SDH Žeranovice 06:03.47 06:03.47 19
24. Maňák Michal SDH Žeranovice 06:53.72 06:53.72 18