Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
závody MH Slavětín
logo
Začátek závodu:
02.07.2022 08:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Hájková Ilona 725 628 868
Propozice:
Popis:
Závod v netradičních TFA disciplínách junior pod záštitou OSH Louny. Organizační zajištění je na stránkách KSH Ústí nad Labem a OSH Louny. Do závodu přihlaste své dítě pouze jednorázovým přihlášením do dětského závodu.
Přihlášených jednotlivců:
88 z 100

Jednotlivci - výsledky
smíšená - věk: 12 - 15
1. Viceník Jakub () (84) SDH Klapý 02:16.41 02:16.41 - - - - 0
2. Herzog Marek () (62) Cítoliby 02:48.63 02:48.63 - - - - 0
3. Svobodová Viktorie (Ústecký) (78) SDH Domoušice 02:49.58 02:49.58 - - - - 0
4. Kopecká Kateřina (Ústecký) (67) SDH Domoušice 02:50.99 02:50.99 - - - - 0
5. Wasserbauer Matěj () (85) Cítoliby 02:55.69 02:55.69 - - - - 0
6. Houda Matěj (Ústecký) (63) SDH Domoušice 02:57.96 02:57.96 - - - - 0
7. Velíšková Tereza () (82) Obora 02:57.99 02:57.99 - - - - 0
8. Dabergotzová Rozálie (Ústecký) (57) SDH Stradonice 02:58.06 02:53.06 - - - 00:05.00 0 úkol 10
9. Peterková Nicol () (74) Obora 02:58.21 02:58.21 - - - - 0
10. Sochor Rudolf (Ústecký) (77) SDH Petrohrad 03:00.50 03:00.51 - - - - 0
11. Králik Ondřej (Ústecký) (71) SDH Domoušice 03:05.83 03:05.83 - - - - 0
12. Hauptvooglová Pavla () (59) SDH Klapý 03:07.16 03:07.16 - - - - 0
13. Kabátová Amálie () (64) SDH Slavětín 03:07.43 03:07.43 - - - - 0
14. Žák Petr () (87) SDH Nepomyšl 03:08.92 03:08.92 - - - - 0
15. Krajčovičová Tereza () (70) SDH Klapý 03:08.95 03:08.95 - - - - 0
16. Urban Tomáš () (81) SDH Nepomyšl 03:10.94 03:10.94 - - - - 0
17. Ďurmek Tomáš (Ústecký) (58) Stradonice 03:16.22 03:11.22 - - - 00:05.00 0 úkol 3
18. Kosma Pavel (Ústecký) (69) SDH Stradonice 03:20.00 03:20.00 - - - - 0
19. Velíšková Michaela () (83) Obora 03:23.49 03:23.49 - - - - 0
20. Herink František (Ústecký) (60) SDH Domoušice 03:29.71 03:29.71 - - - - 0
21. Tícová Anna () (79) SDH Klapý 03:32.55 03:32.55 - - - - 0
22. Matyáš Lukáš () (72) SDH Dobroměřice 03:42.60 03:42.60 - - - - 0
23. Žížková Markéta () (88) Slavětín 03:43.99 03:43.99 - - - - 0
24. Tůmová Karolína () (80) SDH Peruc 03:48.37 03:48.37 - - - - 0
25. Herinková Marie (Ústecký) (61) SDH Domoušice 03:48.47 03:48.47 - - - - 0
26. Kašová Aneta () (65) Nepomyšl 03:54.40 03:54.40 - - - - 0
27. Klovrza Lukáš () (66) Peruc 03:56.62 03:56.62 - - - - 0
28. Rýdlová Gabriela () (76) SDH Dobroměřice 03:59.42 03:59.42 - - - - 0
29. Zápotocký Vít () (86) SDH Nepomyšl 04:07.99 04:07.99 - - - - 0
30. Pöschlová Nela () (75) Obora 04:33.06 04:33.06 - - - - 0
31. Páchová Anna () (73) Peruc 04:48.21 04:43.21 - - - 00:05.00 0
32. Kosina Josef (Ústecký) (68) SDH Domoušice DNS - - - - - 0
smíšená - věk: 3 - 5
1. Prošek Max () (8) SDH Klapý 03:37.91 03:37.91 - - - - 0
2. Jakubcová Valerie () (3) Obora 04:22.01 04:22.01 - - - - 0
3. Finsterle Tadeaš () (1) SDH Peruc 04:30.88 04:25.88 - - - 00:05.00 0 úkol 4
4. Langová Karolína () (6) Obora 04:58.97 04:58.97 - - - - 0
5. Hanko Pavel () (2) Obora 05:13.36 05:08.36 - - - 00:05.00 0 úkol 7
6. Klvač Ondřej () (5) SDH Klapý 05:42.11 05:42.11 - - - - 0
7. Karfilátová Elena () (4) SDH Klapý 06:11.13 06:11.13 - - - - 0
8. Malíř Patrik () (7) SDH Klapý 08:19.40 08:19.40 - - - - 0
smíšená - věk: 6 - 8
1. Strunz Sophie () (25) SDH Nepomyšl 03:15.14 03:15.14 - - - - 0
2. Vávra Jan () (27) Obora 03:29.21 03:29.21 - - - - 0
3. Prošková Ema () (21) SDH Klapý 03:44.58 03:44.58 - - - - 0
4. Vostrý Daniel () (28) Obora 03:49.71 03:49.71 - - - - 0
5. Man Tomáš () (20) SDH Klapý 03:51.02 03:51.02 - - - - 0
6. Dresler Vojtěch (Ústecký) (12) SDH Stradonice 04:02.52 04:02.52 - - - - 0
7. Žáček Eliáš () (29) SDH Slavětín 04:04.22 04:04.22 - - - - 0
8. Kašová Kateřina () (16) Nepomyšl 04:15.55 04:15.55 - - - - 0
9. Černý Michal (Ústecký) (11) SDH Strádonice 04:18.12 04:18.12 - - - - 0
10. Racek Matouš () (22) SDH Slavětín 04:18.74 04:18.74 - - - - 0
11. Bareš Matěj (Ústecký) (9) SDH Stradonice 04:19.62 04:19.62 - - - - 0
12. Loukotová Adéla () (19) SDH Klapý 04:20.16 04:20.16 - - - - 0
13. Urbanová Karla () (26) SDH Nepomyšl 04:28.84 04:23.84 - - - 00:05.00 0 úkol 4
14. Finstrle Jakub () (13) SDH Peruc 04:28.94 04:28.94 - - - - 0
15. Laube Vít () (18) SDH Klapý 04:59.12 04:54.12 - - - 00:05.00 0 úkol 5
16. Kaslová Kateřina () (15) Peruc 05:01.46 05:01.46 - - - - 0
17. Karfilátová Laura () (14) SDH Klapý 05:10.58 05:10.58 - - - - 0
18. Sedlák Filip () (23) SDH Peruc 05:44.23 05:44.23 - - - - 0
19. Kolařík Artur () (17) SDH Nepomyšl 06:17.63 06:17.63 - - - - 0
20. Semerádová Lucie () (24) SDH Nepomyšl 07:02.53 07:02.53 - - - - 0
21. Bareš Slavomír () (10) SDH Nepomyšl 07:53.98 07:53.98 - - - - 0
smíšená - věk: 9 - 11
1. Strunz Philip () (48) SDH Nepomyšl 02:35.41 02:35.41 - - - - 0
2. Svobodová Amálie () (49) SDH Klapý 02:41.86 02:41.86 - - - - 0
3. Lanc Jiří () (38) SDH Peruc 02:45.09 02:45.09 - - - - 0
4. Nims Lukáš Miroslav (Ústecký) (45) SDH Stradonice 02:45.89 02:45.89 - - - - 0
5. Langová Lilien () (39) Obora 02:53.71 02:53.71 - - - - 0
6. Hrubý Štěpán () (34) Obora 02:58.52 02:48.52 - - - 00:10.00 0 ÚKOL 1, 12
7. Vávra Vojtěch () (54) Obora 02:59.08 02:59.08 - - - - 0
8. Urban Jakub () (53) SDH Peruc 03:04.53 03:04.53 - - - - 0
9. Kosmová Nikola (Ústecký) (37) SDH Stradonice 03:07.15 03:07.15 - - - - 0
10. Dresler Jan (Ústecký) (31) SDH Stradonice 03:10.66 03:10.66 - - - - 0
11. Ungerová Ella () (52) SDH Klapý 03:11.08 03:11.08 - - - - 0
12. Bareš Štěpán (Ústecký) (30) SDH Stradonice 03:13.62 03:08.62 - - - 00:05.00 0 ÚKOL 7
13. Pöschl Michael () (46) Obora 03:18.13 03:18.13 - - - - 0
14. Nemec Adam () (44) SDH Klapý 03:20.28 03:20.28 - - - - 0
15. Kořán Adam () (36) Obora 03:21.13 03:21.13 - - - - 0
16. Žáková Lucie () (56) SDH Nepomyšl 03:29.16 03:29.16 - - - - 0
17. Mackeová Daniela () (42) Obora 03:34.37 03:34.37 - - - - 0
18. Lubasová Nella () (41) SDH Klapý 03:36.40 03:36.40 - - - - 0
19. Wasserbauer Václav () (55) SDH Cítoliby 03:41.44 03:41.44 - - - - 0
20. Tvrdá Tereza () (50) SDH Nepomyšl 03:46.80 03:46.80 - - - - 0
21. Slášek Tadeáš () (47) SDH Slavětín 03:57.71 03:57.71 - - - - 0
22. Fryč Daniel () (32) SDH Slavětín 03:57.80 03:57.80 - - - - 0
23. Laube Matěj () (40) SDH Klapý 03:58.35 03:58.35 - - - - 0
24. Hájek Robin () (33) Slavětín 04:13.71 04:13.71 - - - - 0
25. Malířová Natálie () (43) SDH Klapý 04:14.79 04:14.79 - - - - 0
26. Tvrdá Kristýna () (51) SDH Nepomyšl 04:15.40 04:15.40 - - - - 0
27. Klovzrová Eliška () (35) SDH Peruc 04:22.14 04:22.14 - - - - 0