XII. ročníku závodu ocelový hasič
Místo závodu:
Libočany
Začátek závodu:
26.09.2021 10:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
René Sádovský 777 186 646 sadovsky.r@gmail.com
Propozice:
Popis:
3. závod zařazený do série TFA ligy SEVERU. Pro ženy, které chtějí body do ligy platí stejná výstroj jako je uvedena v pravidlech ligy - stejná jako pro muže jen s možnou výjimkou na obuv nad kotníky místo zásahové.
Přihlášených jednotlivců:
65 z 80
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 13
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Vrbová Eliška () | - | SDH Cítoliby | 02:57.59 | - | - | - | - | - | 25 | |
2. | OK | Winterová Eliška () | - | SDH Poštovice | 03:27.33 | - | - | - | - | - | 23 | |
3. | OK | Hrudková Marie () | - | Vratislavice nad Nisou | 03:38.64 | - | - | - | - | - | 21 | |
4. | OK | Fialová Jana (Ústecký) | - | SDH Veltěže | 03:54.71 | - | - | - | - | - | 18 | |
5. | OK | Drábková Hana () | - | SDH Štrbice | 03:58.21 | - | - | - | - | - | 17 | |
6. | OK | Mráčková Karla () | - | Želenice | 04:04.10 | - | - | - | - | - | 16 | |
7. | OK | Andrlová Michaela (Ústecký) | - | SDH Očihov | 04:08.07 | - | - | - | - | - | 15 | |
8. | OK | Strunz Karolina () | - | SDH Nepomyšl | 04:20.49 | - | - | - | - | - | 14 | |
9. | OK | Chroustovská Tereza () | - | Rybniště | 04:21.04 | - | - | - | - | - | 13 | |
10. | OK | Švihoříková Marie () | - | Rybniště | 04:34.83 | - | - | - | - | - | 12 | |
11. | OK | Benešová Adéla () | - | Varnsdorf | 05:15.40 | - | - | - | - | - | 10 | |
DNS | Dejlová Kristýna () | - | SDH Kryry | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNS | Vanclová Barbora () | - | SDH Studenec | - | - | - | - | - | - | 0 |
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 38
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Pazdera Jakub () | - | SDH Lenešice | 03:39.17 | - | - | - | - | - | 25 | |
2. | OK | Prošek Matěj () | - | SDH Klapý | 03:56.77 | - | - | - | - | - | 23 | |
3. | OK | Kočí Dominik () | - | SDH Mojžíř | 04:08.20 | - | - | - | - | - | 21 | |
4. | OK | Latina Matěj () | - | HZS Chomutov, JSDH Blatno | 04:12.31 | - | - | - | - | - | 18 | |
5. | OK | Sikyta Adam () | - | SDH Nepomyšl | 04:12.65 | - | - | - | - | - | 17 | |
6. | OK | Vrba Daniel () | - | SDH Cítoliby | 04:23.81 | - | - | - | - | - | 16 | |
7. | OK | Andrle Roman () | - | SDH Očihov | 04:25.88 | - | - | - | - | - | 15 | |
8. | OK | Vocásek Petr () | - | JSDH Předonín | 04:38.53 | - | - | - | - | - | 14 | |
9. | OK | Holienka Miroslav () | - | SDH Lenešice | 04:38.63 | - | - | - | - | - | 13 | |
10. | OK | Machata Matěj () | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 04:42.09 | - | - | - | - | - | 12 | |
11. | OK | Borl Lukáš () | - | SDH Cítoliby | 04:45.17 | - | - | - | - | - | 10 | |
12. | OK | Žovinec Lukáš () | - | SDH Cítoliby | 04:59.39 | - | - | - | - | - | 9 | |
13. | OK | Drábek Ondřej () | - | SDH Bílina | 05:01.73 | - | - | - | - | - | 8 | |
14. | OK | Žáček Petr () | - | SDH Očihov | 05:14.66 | - | - | - | - | - | 7 | |
15. | OK | Krejčík Patrik (Ústecký) | - | SDH Klapý | 05:15.96 | - | - | - | - | - | 6 | |
16. | OK | Vítek David () | - | SDH Želenice | 05:22.25 | - | - | - | - | - | 5 | |
17. | OK | buchta patrik () | - | sdh polepy | 05:29.32 | - | - | - | - | - | 4 | |
18. | OK | Švihořík Antonín () | - | Rybniště | 05:30.55 | - | - | - | - | - | 3 | |
19. | OK | Vytlačil Jiří () | - | Rybniště | 05:31.36 | - | - | - | - | - | 2 | |
20. | OK | Šubrt Ondřej (Ústecký) | - | SDH Libočany | 05:35.09 | - | - | - | - | - | 1 | |
21. | OK | Hampl Dominik () | - | HZS ČR ÚK | 05:39.06 | - | - | - | - | - | 1 | |
22. | OK | Chroustovský Jaromír () | - | Rybniště | 05:57.02 | - | - | - | - | - | 1 | |
23. | OK | Šubrt Vojtěch (Ústecký) | - | SDH Libočany | 05:57.28 | - | - | - | - | - | 1 | |
24. | OK | Kuna Richard () | - | SDH Libočany | 06:22.77 | - | - | - | - | - | 1 | |
25. | OK | Čekal Jiří () | - | SDH Verneřice | 06:43.38 | - | - | - | - | - | 1 | |
26. | OK | Žížek Martin () | - | SDH Peruc | 06:46.46 | - | - | - | - | - | 1 | |
27. | OK | Fišer Josef (Ústecký) | - | SDH Verneřice | 07:08.77 | - | - | - | - | - | 1 | |
28. | OK | Říha Václav () | - | JSDH Boletice nad Labem | 07:14.40 | - | - | - | - | - | 1 | |
29. | OK | Krška Vít () | - | SDH Verneřice | 08:07.22 | - | - | - | - | - | 1 | |
30. | OK | Sádovský Václav (Ústecký) | - | SDH Libočany | 12:08.17 | - | - | - | - | - | 1 | |
DNS | Hacmac Jaroslav (Ústecký) | - | SDH Klapý | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNS | Hána Oldřich () | - | SDH Dolní Újezd | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNS | Hevák Josef (Ústecký) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNS | Laube Vít (Ústecký) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNS | Pernet Josef (Ústecký) | - | SDH Koštice | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNS | Prokeš Jan () | - | SDH Bukovina u Čisté | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNS | Řeháček Marcel () | - | SDH Jezvé | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNS | Špírek Michal () | - | JSDH Proboštov | - | - | - | - | - | - | 0 |
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 14
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Zapletal Karel () | - | SDH Nečtiny | 03:53.62 | - | - | - | - | - | 25 | |
2. | OK | Bureš Robin () | - | SDH Lenešice | 03:54.93 | - | - | - | - | - | 23 | |
3. | OK | Mooz Lukáš () | - | HZSP Spolchemie | 04:24.13 | - | - | - | - | - | 21 | |
4. | OK | Loukota Petr () | - | SDH Klapý | 04:32.33 | - | - | - | - | - | 18 | |
5. | OK | Novák Pavel (Ústecký) | - | SDH Hrobce | 04:33.83 | - | - | - | - | - | 17 | |
6. | OK | Němeček Pavel () | - | SDH Hájek | 04:53.22 | - | - | - | - | - | 16 | |
7. | OK | Klvač František (Ústecký) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 05:02.84 | - | - | - | - | - | 15 | |
8. | OK | Drobný Alexandr () | - | SDH Klapý | 05:03.03 | - | - | - | - | - | 14 | |
9. | OK | Kalík Vladimír () | - | SDH Peruc | 05:03.59 | - | - | - | - | - | 13 | |
10. | OK | Machata Jindřich (Ústecký) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 05:09.82 | - | - | - | - | - | 12 | |
11. | OK | Finstrle Roman () | - | SDH Peruc | 05:28.59 | - | - | - | - | - | 10 | |
12. | OK | Machata David (Ústecký) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 05:31.03 | - | - | - | - | - | 9 | |
13. | OK | Sádovský René (Ústecký) | - | SDH Libočany | 06:44.94 | - | - | - | - | - | 8 | |
14. | OK | Dörfler František () | - | SDH Libočany | 08:38.44 | - | - | - | - | - | 7 |