Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Velatice 2022
logo
Začátek závodu:
03.09.2022 09:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
sdhvelatice@seznam.cz
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

TFA Velatice 2022 a vyhlášení výsledků ML TFA

Přihlášených jednotlivců:
63 z 70

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Král Zdeněk (Pardubický) (10) SDH Trpín 02:11.01 02:11.01 - - - - 50
2. Víšek Marek (Pardubický) (35) HZS Pardubice 02:13.04 02:13.04 - - - - 48
3. Tesař Radek () (39) SDH Sebranice 02:35.60 02:35.60 - - - - 46
4. Josepčuk Kamil (Pardubický) (23) JSDH Svitavy 02:37.61 02:37.61 - - - - 44
5. Dědič František () (20) SDH Dětřichov u Moravské Třebové 02:44.27 02:44.27 - - - - 42
6. Slouka Petr () (27) SDH Sokolnice 02:45.59 02:45.59 - - - - 40
7. Buchta Jiří () (31) SDH Vendolí 02:54.32 02:54.32 - - - - 38
8. Smékal Milan (Olomoucký) (51) SDH Lipová - lázně 03:05.61 03:05.61 - - - - 36
9. Sedlák Martin () (1) SDH Velatice 03:07.24 03:07.24 - - - - 34
10. Soukal Jan (Jihomoravský) (2) SDH Olešnice 03:09.61 03:09.61 - - - - 32
11. Volf Josef (Pardubický) (42) JSDH Svitavy 03:21.29 03:21.29 - - - - 31
12. Čandrla Petr () (53) SDH Podolí 03:39.00 03:39.00 - - - - 30
13. Mikulica Václav (Jihomoravský) (45) SDH Kobylí 03:39.63 03:39.63 - - - - 29
14. Mašek Pavel (Jihomoravský) (48) SDH Vranov 03:49.27 03:49.27 - - - - 28
15. Hajny Radek (Jihomoravsky) (16) SDH Doubravice 04:18.73 04:18.73 - - - - 27
ženy - věk: 15 - 100
1. Vodičková Kateřina (Vysočina) (3) SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:15.60 02:15.60 - - - - 50
2. Švábová Martina (Pardubický) (10) SDH Trpín 02:16.09 02:16.09 - - - - 48
3. Honsová Michaela (Vysočina) (9) SDH Petrůvky 02:16.98 02:16.98 - - - - 46
4. Švajková Miluše (Olomoucký) (13) SDH Lipová - lázně 02:21.47 02:21.47 - - - - 44
5. Kachlíková Kristýna (Jihomoravský) (1) SDH Dražovice 02:32.66 02:32.66 - - - - 42
6. Smékalová Tereza (Olomoucký) (7) SDH Lipová - lázně 03:15.89 03:15.89 - - - - 40
7. Gotvaldová Anna (Jihomoravský) (4) SDH Podolí 03:55.91 03:55.91 - - - - 38
8. Kadlecová Veronika (Jihomoravský) (12) SDH Velatice 04:11.83 04:11.83 - - - - 36
9. Maráková Blanka (Jihomoravský) (6) SDH Moravská Nová Ves 04:16.14 04:16.14 - - - - 34
10. Doležalová Hana () (2) SDH Velké Němčice 04:48.49 04:48.49 - - - - 32
11. Divišová Žaneta (Vysočina) (5) SDH Rokytnice nad Rokytnou 05:32.36 05:32.36 - - - - 31
12. Šmídová Natálie (Vysočina) (8) SDH Nové Dvory 05:32.88 05:32.88 - - - - 30
muži - věk: 15 - 34
1. Tkaný Jiří (Vysočina) (49) SDH Babice 02:11.01 02:11.01 - - - - 50
2. Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (28) SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:11.44 02:11.44 - - - - 48
3. Skřivánek Michal (Jihomoravský) (15) SDH Rohatec 02:15.22 02:15.22 - - - - 46
4. Navrátil Lukáš (Olomoucký) (3) SDH Ludéřov 02:21.83 02:21.83 - - - - 44
5. Veselý Josef (Jihomoravský) (26) SDH Násedlovice ❤️ 02:25.05 02:25.05 - - - - 42
6. Maňák Zdeněk () (14) SDH Velká nad Veličkou 02:26.72 02:26.72 - - - - 40
7. Morávek Jan (Pardubický) (41) HZS 02:27.81 02:27.81 - - - - 38
8. Zábrš Ondřej () (24) SDH Brno-Slatina 02:30.13 02:30.13 - - - - 36
9. Knápek Daniel (Pardubický) (29) HZS Pardubického kraje 02:36.76 02:36.76 - - - - 34
10. Vlach Josef (Pardubický) (21) JSDH Svitavy 02:40.81 02:40.81 - - - - 32
11. Pilný Michal (Pardubický) (52) HZS PAK 02:44.63 02:44.63 - - - - 31
12. Cakl Lukáš (Vysočina) (17) SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:46.93 02:46.93 - - - - 30
13. Hovězák Tomáš (Jihomoravský) (5) Rohatec 02:50.20 02:50.20 - - - - 29
14. Salajka Zdeněk (Jihomoravský) (40) SDH Tvrdonice 02:52.24 02:52.24 - - - - 28
15. Pospíšil Jaroslav (Pardubický) (37) HZS PAK 02:54.48 02:54.48 - - - - 27
16. Melichar David (Vysočina) (38) SDH Bobrová 02:57.19 02:57.19 - - - - 26
17. Kovář Josef (Vysočina) (30) SDH Borovnice 03:02.35 03:02.35 - - - - 25
18. Jakubec Michal () (22) SDH Račice (u Vyškova) 03:04.71 03:04.71 - - - - 24
19. Doušek Rostislav (Jihomoravský) (9) Černá Hora 03:10.51 03:10.51 - - - - 23
20. Křetínský Vojtěch (Jihomoravský) (18) SDH Dražovice 03:13.94 03:13.94 - - - - 22
21. Janečka Vít (Zlínský) (6) SDH Žeranovice 03:19.90 03:19.90 - - - - 21
22. Klimeš Jakub (Jihomoravský) (25) SDH Útěchov 03:25.61 03:25.61 - - - - 21
23. Navrátil Vít (Jihomoravský) (44) SDH Dražovice 03:26.27 03:26.27 - - - - 19
24. Šimůnek Karel (Jihomoravský) (34) KOPIS Brno 03:30.51 03:30.51 - - - - 18
25. Skořepa Michal (Jihomoravský) (32) SDH Rohatec 03:40.52 03:40.52 - - - - 17
26. Novotný Jiří (Jihomoravský) (7) SDH Velatice 03:46.03 03:46.03 - - - - 16
27. Svoboda Štěpán (Jihomoravský) (43) SDH Podolí 03:47.81 03:47.81 - - - - 15
28. Matějek Sebastian (Jihomoravský) (33) SDH Střelice 03:48.51 03:48.51 - - - - 14
29. Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (50) SDH Podolí 03:51.94 03:51.94 - - - - 13
30. Polach Dominik (Jihomoravský) (47) SDH Rohatec 03:54.06 03:54.06 - - - - 12
31. Bulva Jiří (Pardubický) (12) SDH Lezník 04:04.48 04:04.48 - - - - 11
32. Langer Lukáš (Zlínský) (8) SDH Žeranovice 04:29.26 04:29.26 - - - - 10
33. Matějek Viktor (Jihomoravský) (36) SDH Podolí 04:30.23 04:30.23 - - - - 9
34. Hruška Marek (Jihomoravský) (19) SDH Babice nad Svitavou 04:34.10 04:34.10 - - - - 8
35. Neveselý Miroslav (Jihomoravský) (46) SDH Mokrá 06:35.34 06:35.34 - - - - 7
36. Gric Jaroslav (Jihomoravský) (13) Černá Hora 07:45.99 07:45.99 - - - - 6