Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Zimní Halové Kvarteto GOLČŮV JENÍKOV
logo
Začátek závodu:
03.12.2022 09:00
Přihlásit do závodu je možné mezi:
01.11.2022 06:04  -  02.12.2022 08:00
Kontakt na organizátora:
Dušek Bedřich 776 390 300 email: dusek.b@seznam.cz Jiří Kubizňák tel: 728 442 414 e-mail jkubiznak@centrum.cz
Propozice:
Popis:

více na zhk.hasicovo.cz

Přihlášených jednotlivců v týmech:
311 z 500

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Budíkovice př. 11 (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Budíkovice  21 (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
1. Panská Lhota nejml. ž. 21 (Jihlava) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
2. Panská Lhota 22 (Jihlava) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
3. Markvartice 21 (Třebíč) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
4. Markvartice 22  (Třebíč) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
6. Turkovice 21 (Praha-Východ) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
7. Polná 21 (Jihlava) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
8. Luka nad Jihlavou 21 (Jihlava) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
9. Herálec 21 (Havlíčkův Brod) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
10. Stará Říše "A"21 (Jihlava) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
11. Nová Ves u Světlé n S 22 (Havlíčkův Brod) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
12. Sobíňov 4 21 (Havlíčkův Brod) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Markvartice 32  (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Polná 31 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Luka nad Jihlavou 31 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Luka nad Jihlavou 32 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Dolní Životice  31 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Habry 1, 31 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Světlá nad Sázavou 31 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Stará Říše ''A'' mladší 31 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Stará Říše ''B'' mladší 32 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Nová Ves u Světlé n S 31 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Nová Ves u Světlé n S 32 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Mokré Lazce  31 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Panská Lhota 31 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Budíkovice 31 (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Hlubočky 31 (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Ždírec nad Doubravou ml. ž. 31 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Baška  31 (Frýdek - Místek) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Turkovice 41 (Praha-Východ) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Polná 41 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Luka nad Jihlavou  41 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Herálec  41 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Habry 2, 41 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Světlá nad Sázavou 41 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Stará Říše starší 41 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Nová Ves u Světlé 41 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Sobíňov 3, 41 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Mokré Lazce  41 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Budíkovice st. 41 (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Budíkovice st.B 42 (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Markvartice 51  (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Markvartice 52  (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Turkovice 51 (Praha-Východ) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Polná 51 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Habry 3 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Světlá nad Sázavou 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Stará Říše nejstarší 51 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Sobíňov 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Sobíňov 52 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Lipník NŽ 51 (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Panská Lhota 51 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Budíkovice 51 (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Panská Lhota 52 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Hlubočky 51 (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Ždírec nad Doubravou nej st. ž. 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Baška 51 (Frýdek - Místek) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Dolní Životice  51 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Dolní Životice 52 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Milotice nad Bečvou DK 111  (Přerov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Písková Krouna DK 111 (Chrudim) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Stará - Seč DK 111 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Ždírec nad Doubravou DK 111 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Ždírec nad Doubravou DK 112 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Dolní Životice DK 111 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Turkovice DD 121 (Praha-Východ) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Nová Ves u Světlé nad S DD 121 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Panská Lhota DD 121 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Panská Lhota DD 122 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Hlubočky DD 121 (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Ždírec nad Doubravou DD 121 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Polná - DS 131 (Jihlava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Chábory DS 131 (Rychnov nad Kněžnou) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Lipník DS (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Mokré Lazce DS 132 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Mokré Lazce DS 133 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Dolní Životice DS 131 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Dolní Životice JK 211 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Chábory JD 221 (RK) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Mokré Lazce JD 221 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Dolní Životice JS 232 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Dolní Životice JS 231 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0