1. ročník Memorial Josefa Vojáčka v disciplínách TFA Žeranovice
Místo závodu:
Žeranovice č.p. 1 okres Kroměříž
Začátek závodu:
22.04.2023 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
734513284
Propozice:
Popis:
Závod v disciplínách TFA, který se koná v obci Žeranovice okres Kroměříž na zámecké zahradě. Veškeré info v propozicích. V případě dotazu kontaktujte pořadatele na tel.: 734513284.
Kategorie Master - závodník se účastní závodu s vlastním aktivním dýchacím přístrojem, pouze pro závodníky starší 18let. REGISTRACE DO KATEGORIE MASTER NA EMAIL tfa.zeranovice@seznam.cz nebo na tel.: 734513284.
Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí.
Závodník mladší 18let se nesmí účastnit kategorie Master
Závodník mladší 18let smí závodit pouze potvrzením rodičů nebo zákonného zástupce v ostatních kategoriích.
Přihlášených jednotlivců:
61 z 61
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 17
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Katrušáková Klára (Zlínský) (14) | - | SDH Janová | 03:26.33 | 03:26.33 | - | - | - | - | 0 | |
2. | OK | Hradilová Natálie (Zlínský) (5) | - | SDH Karlovice | 03:36.89 | 03:36.89 | - | - | - | - | 0 | |
3. | OK | Hejníčková Petra (Zlínský) (2) | - | SDH Roštění | 04:03.02 | 04:03.02 | - | - | - | - | 0 | |
4. | OK | Zapletalová Simona (Zlínský) (1) | - | SDH Žeranovice | 04:06.64 | 04:06.64 | - | - | - | - | 0 | |
5. | OK | Černucká Petra (Středočeský) (15) | - | SDH Brázdim | 04:24.45 | 04:24.45 | - | - | - | - | 0 | |
6. | OK | Mužíková Kristýna (Olomoucký) (4) | - | SDH Pavlovice u Přerova | 04:26.65 | 04:26.65 | - | - | - | - | 0 | |
7. | OK | Mužíková Magdalena (Olomoucký) (13) | - | SDH Pavlovice u Přerova | 04:29.19 | 04:29.19 | - | - | - | - | 0 | |
8. | OK | Sivková Petra (Zlínský) (3) | - | SDH Žeranovice | 04:38.76 | 04:38.76 | - | - | - | - | 0 | |
9. | OK | Kolečková Michaela (Zlínský) (16) | - | SDH Zubří | 05:06.64 | 05:06.64 | - | - | - | - | 0 | |
10. | OK | Jánská Ivona (Jihomoravský) (10) | - | MHJ HS Rajhrad | 05:08.60 | 05:08.60 | - | - | - | - | 0 | |
11. | OK | Hanackova Petra (Zlínský) (8) | - | SDH Hrobice | 05:09.99 | 05:09.99 | - | - | - | - | 0 | |
12. | OK | Lukešová Viktorie (Středočeský) (17) | - | SDH Škvorec / OSŠP Kolín | 05:26.34 | 05:26.34 | - | - | - | - | 0 | |
13. | OK | Straková Zuzana (Zlínský) (6) | - | SDH Horní Lapač | 05:34.14 | 05:34.14 | - | - | - | - | 0 | |
14. | OK | Hanáčková Vendula (Zlínský) (11) | - | SDH Hrobice | 05:53.15 | 05:53.15 | - | - | - | - | 0 | |
15. | OK | Němcová Natálie (Zlínský) (12) | - | SDH Zubří | 06:08.07 | 06:08.07 | - | - | - | - | 0 | |
DNF | Rosenbergová Eliška (Zlínský) (7) | - | SDH Bojkovice | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNF | Frančeová Lucie (Zlínský) (9) | - | Žlutava | - | - | - | - | - | - | 0 |
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 33
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Doležel Patrik (Zlínský) (42) | - | SDH Racková | 03:02.20 | 03:02.20 | - | - | - | - | 0 | |
2. | OK | Kašpárek Petr (Zlínský) (14) | - | SDH Ostrata | 03:09.21 | 03:09.21 | - | - | - | - | 0 | |
3. | OK | Hověžák René (Zlínský) (44) | - | SDH Bojkovice | 03:25.00 | 03:25.00 | - | - | - | - | 0 | |
4. | OK | Navrátil Jiří (Zlínský) (5) | - | SDH Žeranovice | 03:34.08 | 03:34.08 | - | - | - | - | 0 | |
5. | OK | Kalous Petr (Zlínský) (25) | - | Záhorovice | 03:36.89 | 03:36.89 | - | - | - | - | 0 | |
6. | OK | Grygera Tomas (Zlínský) (16) | - | SDH Záhlinice | 03:41.51 | 03:41.51 | - | - | - | - | 0 | |
7. | OK | Macháček Martin (Zlínský) (10) | - | Žádná | 03:42.05 | 03:42.05 | - | - | - | - | 0 | |
8. | OK | Škrabal Ondřej (Zlínský) (33) | - | SDH Soběchleby | 03:42.33 | 03:42.33 | - | - | - | - | 0 | |
9. | OK | Čermak Petr (Zlínský) (13) | - | SDH Osíčko | 03:47.14 | 03:47.14 | - | - | - | - | 0 | |
10. | OK | Václavík František (Moravskoslezský) (18) | - | SDH Trojanovice | 03:48.80 | 03:48.80 | - | - | - | - | 0 | |
11. | OK | Jursa Dalibor (Moravskoslezský) (35) | - | SDH Pržno | 03:57.63 | 03:57.63 | - | - | - | - | 0 | |
12. | OK | Frýbert Viktor (Jihomoravský) (27) | - | SDH Novosedly | 04:00.59 | 04:00.59 | - | - | - | - | 0 | |
13. | OK | Latta Marek (Zlínský) (34) | - | SDH Jarcová | 04:03.68 | 04:03.68 | - | - | - | - | 0 | |
14. | OK | Liška Milan (Zlínský) (20) | - | SDH Racková | 04:03.75 | 04:03.75 | - | - | - | - | 0 | |
15. | OK | Řihák Martin (Zlínský) (6) | - | SDH Žeranovice | 04:05.68 | 04:05.68 | - | - | - | - | 0 | |
16. | OK | Daněk Jan (Zlínský) (38) | - | SDH Kvasice | 04:15.35 | 04:15.35 | - | - | - | - | 0 | |
17. | OK | Polcer Patrik (Olomoucký) (41) | - | SDH Soběchleby | 04:25.07 | 04:25.07 | - | - | - | - | 0 | |
18. | OK | Kužma Ondřej (Jihomoravský) (21) | - | SDH Kobylí | 04:32.78 | 04:32.78 | - | - | - | - | 0 | |
19. | OK | Juřík Matyáš (Zlínský) (43) | - | Veselá | 04:38.49 | 04:38.49 | - | - | - | - | 0 | |
20. | OK | Matuška Roman (Zlínský) (28) | - | SDH Racková | 04:40.61 | 04:40.61 | - | - | - | - | 0 | |
21. | OK | Janečka Vít (Zlínský) (8) | - | SDH Žeranovice | 04:48.36 | 04:48.36 | - | - | - | - | 0 | |
22. | OK | Adamík Tomáš (Zlínský) (9) | - | SDH Racková | 04:50.25 | 04:50.25 | - | - | - | - | 0 | |
23. | OK | Řihák Vojtěch (Zlínský) (3) | - | Žeranovice | 04:55.69 | 04:55.69 | - | - | - | - | 0 | |
24. | OK | Piškula Václav (Zlínský) (19) | - | SDH Lutopecny | 04:57.42 | 04:57.42 | - | - | - | - | 0 | |
25. | OK | Hanáček Štěpán (Zlínský) (26) | - | SDH Hrobice | 05:07.56 | 05:07.56 | - | - | - | - | 0 | |
26. | OK | Maňák Michal (Zlínský) (4) | - | SDH Žeranovice | 05:08.64 | 05:08.64 | - | - | - | - | 0 | |
27. | OK | Pospíšilík Martin (Zlínský) (29) | - | SDH Karlovice | 05:18.86 | 05:18.86 | - | - | - | - | 0 | |
28. | OK | Langer Lukáš (Zlínský) (7) | - | SDH Žeranovice | 05:27.04 | 05:27.04 | - | - | - | - | 0 | |
29. | OK | Pavlíček Matěj (Zlínský) (24) | - | SDH Medlov | 05:39.27 | 05:39.27 | - | - | - | - | 0 | |
30. | OK | Frgal Jakub (Zlínský) (15) | - | SDH Záhlinice | 06:02.79 | 06:02.79 | - | - | - | - | 0 | |
31. | OK | Jaskulka Sebastian (Jihomoravský) (22) | - | HS MHJ Rajhrad | 06:43.32 | 06:43.32 | - | - | - | - | 0 | |
DNF | Holomek Jakub (Zlínský) (36) | - | SDH Pravčice | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNS | Galčan Stanislav (Zlínský) (37) | - | SDH Zubří | - | - | - | - | - | - | 0 |
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 11
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Ludvík Marek (Jihomoravský) (23) | - | Sdh Rakvice | 03:21.36 | 03:21.36 | - | - | - | - | 0 | |
2. | OK | Zapletal Miroslav (Zlínský) (1) | - | SDH Žeranovice | 03:43.21 | 03:43.21 | - | - | - | - | 0 | |
3. | OK | Slouka Petr () (40) | - | SDH Sokolnice | 03:53.12 | 03:53.12 | - | - | - | - | 0 | |
4. | OK | Hrabina Vlastislav (Zlínský) (11) | - | SDH Žeranovice | 04:19.55 | 04:19.55 | - | - | - | - | 0 | |
5. | OK | Koleček Miroslav (Zlínský) (30) | - | Koleček Miroslav | 04:24.95 | 04:24.95 | - | - | - | - | 0 | |
6. | OK | Kojecký Pavel (Zlínský) (31) | - | SDH Sazovice | 04:56.42 | 04:56.42 | - | - | - | - | 0 | |
7. | OK | Mikulica Václav (Jihomoravský) (12) | - | SDH Kobylí | 05:02.13 | 05:02.13 | - | - | - | - | 0 | |
8. | OK | Kuchyňka Jakub (Jihomoravský) (2) | - | SDH Kobylí | 05:44.55 | 05:44.55 | - | - | - | - | 0 | |
9. | OK | Janál Lukáš (Zlínský) (32) | - | SDH Záhlinice | 09:36.51 | 09:36.51 | - | - | - | - | 0 | |
DNF | Šašinka Radim (Zlínský) (17) | - | Záhorovice | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNF | norbert Merta (Středočeský) (39) | - | SDH Líbíš | - | - | - | - | - | - | 0 |