TFA Podolí
Místo závodu:
Podolí na prostranství před požární zbrojnicí
Začátek závodu:
02.10.2021 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
hasicipodolijmk@gmail.com, Petr Čandrla 728162649, Štěpán Svoboda 720664970
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:
4.ročník TFA Podolí, všechny podrobnosti naleznete na facebookové události.
Přihlášených jednotlivců:
49
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 16
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Vodičková Kateřina () (14) | - | SDH Rokytnice nad Rokytnou | 03:06.50 | - | - | - | - | - | 50 | |
2. | OK | Honsová Michaela () (4) | - | SDH Petrůvky | 03:16.94 | - | - | - | - | - | 48 | |
3. | OK | Čaganová Petra () (10) | - | SDH Nižní Lhoty | 03:22.45 | - | - | - | - | - | 46 | |
4. | OK | Švábová Martina () (13) | - | SDH Trpín | 03:31.54 | - | - | - | - | - | 44 | |
5. | OK | Šuterová Edita () (12) | - | SDH Sebranice | 03:52.40 | - | - | - | - | - | 42 | |
6. | OK | Sulková Zuzana () (9) | - | SDH Veverská Bítýška | 03:52.81 | - | - | - | - | - | 40 | |
7. | OK | Stratilová Aneta () (11) | - | SDH Dub nad Moravou | 04:39.21 | - | - | - | - | - | 38 | |
8. | OK | Jůvová Daniela () (15) | - | SDH Zálší | 04:39.96 | - | - | - | - | - | 36 | |
9. | OK | Kašparová Michaela () (2) | - | SDH Vendolí | 04:48.38 | - | - | - | - | - | 34 | |
10. | OK | Kachlíková Kristýna () (1) | - | SDH Dražovice | 04:59.64 | - | - | - | - | - | 32 | |
11. | OK | Přindišová Kristýna () (3) | - | SDH Ludéřov | 05:24.38 | - | - | - | - | - | 31 | |
12. | OK | Doležalová Hana () (6) | - | SDH Velké Němčice | 06:02.30 | - | - | - | - | - | 30 | |
13. | OK | Lukešová Barbora () (8) | - | SDH Rokytnice nad Rokytnou | 06:02.42 | - | - | - | - | - | 29 | |
14. | OK | Stuchlíková Michaela () (16) | - | SDH Dražovice | 06:03.76 | - | - | - | - | - | 28 | |
15. | OK | Gotvaldová Anna () (7) | - | SDH Podolí | 06:28.29 | - | - | - | - | - | 27 | |
16. | OK | Jurásková Dominika () (5) | - | SDH Březová u Uherského Brodu | 06:53.61 | - | - | - | - | - | 26 |
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 22
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Král Zdeněk () (19) | - | SDH Trpín / HZS Svitavy | 02:44.90 | - | - | - | - | - | 50 | |
2. | OK | Rybnikář Ondřej () (17) | - | SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem | 02:48.37 | - | - | - | - | - | 48 | |
3. | OK | Skřivánek Michal () (20) | - | SDH Rohatec | 02:49.01 | - | - | - | - | - | 46 | |
4. | OK | Maňák Zdeněk () (18) | - | SDH Velká nad Veličkou | 03:01.27 | - | - | - | - | - | 44 | |
5. | OK | Navrátil Lukáš () (14) | - | SDH Ludéřov / HZS OLK | 03:07.00 | - | - | - | - | - | 42 | |
6. | OK | Zábrš Ondřej () (13) | - | SDH Brno-Slatina | 03:11.55 | - | - | - | - | - | 40 | |
7. | OK | Novotný Martin () (15) | - | SDH Olešnice | 03:34.80 | - | - | - | - | - | 38 | |
8. | OK | Škorpík Jaroslav () (12) | - | SDH Olešnice | 03:44.11 | - | - | - | - | - | 36 | |
9. | OK | Buchta Jiří () (8) | - | SDH Vendolí | 03:53.69 | - | - | - | - | - | 34 | |
10. | OK | Bělík Filip () (11) | - | SDH Ústí | 03:57.58 | - | - | - | - | - | 32 | |
11. | OK | Veselý Josef () (16) | - | SDH Násedlovice ❤️🔥 | 04:00.77 | - | - | - | - | - | 31 | |
12. | OK | Krzyžowski Ondřej () (4) | - | SDH Dolní Líštná | 04:02.30 | - | - | - | - | - | 30 | |
13. | OK | Dvořáček Josef () (1) | - | Sdh Koroužné | 04:05.75 | - | - | - | - | - | 29 | |
14. | OK | Kovář Josef () (5) | - | SDH Borovnice | 04:15.32 | - | - | - | - | - | 28 | |
15. | OK | Frank Jan () (6) | - | SDH Velké Němčice | 04:18.87 | - | - | - | - | - | 27 | |
16. | OK | Skořepa Michal () (3) | - | SDH Rohatec | 04:23.43 | - | - | - | - | - | 26 | |
17. | OK | Coural Miroslav () (21) | - | SDH Vír | 04:43.50 | - | - | - | - | - | 25 | |
18. | OK | Šiška Pavel () (9) | - | SDH Dlouhá Loučka | 04:54.33 | - | - | - | - | - | 24 | |
19. | OK | Novotný Jiří () (2) | - | SDH Velatice | 04:58.41 | - | - | - | - | - | 23 | |
20. | OK | Jurásek Lukáš () (10) | - | SDH Březová u Uherského Brodu | 05:09.26 | - | - | - | - | - | 22 | |
21. | OK | Bulva Jiří () (7) | - | SDH Lezník | 05:34.74 | - | - | - | - | - | 21 | |
DNF | Šudoma David () (22) | - | SDH Podolí | - | - | - | - | - | - | 0 |
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 11
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Máca Tomáš () (10) | - | SDH Brno Slatina | 03:03.22 | - | - | - | - | - | 50 | |
2. | OK | Tesař Radek () (9) | - | SDH Sebranice | 03:18.65 | - | - | - | - | - | 48 | |
3. | OK | Dědič František () (7) | - | SDH Dětřichov u Moravské Třebové | 03:26.02 | - | - | - | - | - | 46 | |
4. | OK | Slouka Petr () (8) | - | SDH Sokolnice | 03:27.27 | - | - | - | - | - | 44 | |
5. | OK | Adamec Jan () (11) | - | SDH Dětřichov u Moravské Třebové | 04:00.63 | - | - | - | - | - | 42 | |
6. | OK | Soukal Jan () (6) | - | SDH Olešnice | 04:04.65 | - | - | - | - | - | 40 | |
7. | OK | Čandrla Petr () (5) | - | SDH Podolí | 04:20.78 | - | - | - | - | - | 38 | |
8. | OK | Sedlák Martin () (1) | - | SDH Velatice | 04:35.89 | - | - | - | - | - | 36 | |
9. | OK | Hajny Radek () (3) | - | SDH Doubravice | 05:47.84 | - | - | - | - | - | 34 | |
10. | OK | Mikulica Václav () (4) | - | SDH Kobylí | 06:48.69 | - | - | - | - | - | 32 | |
11. | OK | Kubát Milan () (2) | - | SDH Knapovec | 07:06.12 | - | - | - | - | - | 31 |