Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Sebranice 2021
Začátek závodu:
17.07.2021 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
TFASebranice@seznam.cz
Propozice:
Popis:
VI. ročník soutěže v silovém hasičském víceboji
Přihlášených jednotlivců:
56 z 65

Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
1. Honsová Michaela [9] SDH Petrůvky 02:59.23 50
2. Švábová Martina [6] SDH Trpín 03:01.79 48
3. Vodičková Kateřina [7] SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:02.22 46
4. Šuterová Edita [14] SDH Sebranice 03:07.72 44
5. Čaganová Petra [5] SDH Nižní Lhoty 03:23.22 42
6. Stratilová Aneta [13] SDH Dub nad Moravou 03:29.71 40
7. Vaverková Pavlína [15] SDH Předměstí 03:44.78 38
8. Rábová Tereza [12] SDH Knapovec 03:53.51 36
9. Lukešová Barbora [2] SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:51.81 34
10. Mrnková Zdenka [11] SDH Újezd 05:03.94 32
11. Jurásková Dominika [10] SDH Březová u Uherského Brodu 05:21.94 31
12. Gotvaldová Anna [3] SDH Podolí 05:29.61 30
13. Přindišová Kristýna [4] SDH Ludéřov 05:40.75 29
14. Doležalová Hana [8] SDH Velké Němčice 05:50.68 28

muži - věk: 16 - 34
1. Král Zdeněk [10] SDH Trpín 02:43.08 50
2. Rybnikář Ondřej [17] SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:59.56 48
3. Skřivánek Michal [8] SDH Rohatec 03:01.38 46
4. Maňák Zdeněk [3] SDH Velká nad Veličkou 03:04.19 44
5. Zábrš Ondřej [12] SDH Brno-Slatina 03:07.80 42
6. Navrátil Lukáš [34] SDH Ludéřov 03:12.31 40
7. Škorpík Jaroslav [18] SDH Olešnice 03:14.49 38
8. Dvořáček Josef [23] Sdh Koroužné 03:25.03 36
9. Černoušek Zdeněk [19] Bělkovice-Lašťany 03:27.83 34
10. Novotný Martin [5] SDH Olešnice 03:28.81 32
11. Mrňka Lukáš [39] SDH Újezd 03:30.63 31
12. Nesporý Václav [31] SDH Břevenec 03:37.98 30
13. Krzyžowski Ondřej [28] SDH Dolní Líštná 03:44.67 29
14. Veselý Josef [40] SDH Násedlovice ❤️ 03:54.73 28
15. Buchta Jiří [11] SDH Vendolí 03:55.44 27
16. Menšík Viktor [38] JSDH Protivanov 03:57.48 26
17. Bělík Filip [2] SDH Ústí 04:00.77 25
18. Coural Miroslav [22] SDH Vír 04:02.77 24
19. Vabroušek Vít [35] SDH-Skuhrov 04:15.83 23
20. Švehla Jakub [43] SDH Kobylí 04:23.38 22
21. Šiška Pavel [20] SDH Dlouhá Loučka 04:31.74 21
22. Jakubec Michal [26] SDH Račice (u Vyškova) 04:31.99 20
23. Jurásek Lukáš [27] SDH Březová u Uherského Brodu 04:42.13 19
24. Svoboda Štěpán [13] SDH Podolí 04:43.21 18
25. Kovář Josef [21] SDH Borovnice 04:48.94 17
26. Polách Radim [36] SDH Prušánky 04:56.49 16
27. Bulva Jiří [6] Lezník 05:23.28 15
28. Neveselý Miroslav [7] SDH Mokrá 06:49.35 14
29. Matějek Sebastian [29] SDH Střelice DNF 13

muži - věk: 35 - 100
1. Máca Tomáš [4] SDH Brno Slatina 03:06.01 50
2. Tesař Radek [1] SDH Sebranice 03:18.63 48
3. Slouka Petr [37] SDH Sokolnice 03:30.06 46
4. Dědič František [9] SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:38.66 44
5. Adamec Jan [14] SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:41.27 42
6. Soukal Jan [15] SDH Olešnice 03:48.22 40
7. Mrňka Petr [32] SDH Újezd 04:04.27 38
8. Sedlák Martin [33] SDH Velatice 04:10.30 36
9. Čandrla Petr [24] SDH Podolí 04:22.38 34
10. Krajčír Filip [16] JSDH Držovice 04:37.91 32
11. Hajny Radek [42] SDH Doubravice 05:22.56 31
12. Kubát Milan [25] SDH Knapovec 05:24.68 30
13. Mikulica Václav [30] SDH Kobylí 06:54.66 29