Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Sebranice 2021
logo
Začátek závodu:
17.07.2021 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
TFASebranice@seznam.cz
Propozice:
Popis:
VI. ročník soutěže v silovém hasičském víceboji
Přihlášených jednotlivců:
56 z 65

Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
1. Honsová Michaela () (9) SDH Petrůvky 02:59.23 - - - - - 50
2. Švábová Martina () (6) SDH Trpín 03:01.79 - - - - - 48
3. Vodičková Kateřina () (7) SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:02.22 - - - - - 46
4. Šuterová Edita () (14) SDH Sebranice 03:07.72 - - - - - 44
5. Čaganová Petra () (5) SDH Nižní Lhoty 03:23.22 - - - - - 42
6. Stratilová Aneta () (13) SDH Dub nad Moravou 03:29.71 - - - - - 40
7. Vaverková Pavlína () (15) SDH Předměstí 03:44.78 - - - - - 38
8. Rábová Tereza () (12) SDH Knapovec 03:53.51 - - - - - 36
9. Lukešová Barbora () (2) SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:51.81 - - - - - 34
10. Mrnková Zdenka () (11) SDH Újezd 05:03.94 - - - - - 32
11. Jurásková Dominika () (10) SDH Březová u Uherského Brodu 05:21.94 - - - - - 31
12. Gotvaldová Anna () (3) SDH Podolí 05:29.61 - - - - - 30
13. Přindišová Kristýna () (4) SDH Ludéřov 05:40.75 - - - - - 29
14. Doležalová Hana () (8) SDH Velké Němčice 05:50.68 - - - - - 28
muži - věk: 16 - 34
1. Král Zdeněk () (10) SDH Trpín 02:43.08 - - - - - 50
2. Rybnikář Ondřej () (17) SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:59.56 - - - - - 48
3. Skřivánek Michal () (8) SDH Rohatec 03:01.38 - - - - - 46
4. Maňák Zdeněk () (3) SDH Velká nad Veličkou 03:04.19 - - - - - 44
5. Zábrš Ondřej () (12) SDH Brno-Slatina 03:07.80 - - - - - 42
6. Navrátil Lukáš () (34) SDH Ludéřov 03:12.31 - - - - - 40
7. Škorpík Jaroslav () (18) SDH Olešnice 03:14.49 - - - - - 38
8. Dvořáček Josef () (23) Sdh Koroužné 03:25.03 - - - - - 36
9. Černoušek Zdeněk () (19) Bělkovice-Lašťany 03:27.83 - - - - - 34
10. Novotný Martin () (5) SDH Olešnice 03:28.81 - - - - - 32
11. Mrňka Lukáš () (39) SDH Újezd 03:30.63 - - - - - 31
12. Nesporý Václav () (31) SDH Břevenec 03:37.98 - - - - - 30
13. Krzyžowski Ondřej () (28) SDH Dolní Líštná 03:44.67 - - - - - 29
14. Veselý Josef () (40) SDH Násedlovice ❤️ 03:54.73 - - - - - 28
15. Buchta Jiří () (11) SDH Vendolí 03:55.44 - - - - - 27
16. Menšík Viktor () (38) JSDH Protivanov 03:57.48 - - - - - 26
17. Bělík Filip () (2) SDH Ústí 04:00.77 - - - - - 25
18. Coural Miroslav () (22) SDH Vír 04:02.77 - - - - - 24
19. Vabroušek Vít () (35) SDH-Skuhrov 04:15.83 - - - - - 23
20. Švehla Jakub () (43) SDH Kobylí 04:23.38 - - - - - 22
21. Šiška Pavel () (20) SDH Dlouhá Loučka 04:31.74 - - - - - 21
22. Jakubec Michal () (26) SDH Račice (u Vyškova) 04:31.99 - - - - - 20
23. Jurásek Lukáš () (27) SDH Březová u Uherského Brodu 04:42.13 - - - - - 19
24. Svoboda Štěpán () (13) SDH Podolí 04:43.21 - - - - - 18
25. Kovář Josef () (21) SDH Borovnice 04:48.94 - - - - - 17
26. Polách Radim () (36) SDH Prušánky 04:56.49 - - - - - 16
27. Bulva Jiří () (6) SDH Lezník 05:23.28 - - - - - 15
28. Neveselý Miroslav () (7) SDH Mokrá 06:49.35 - - - - - 14
29. Matějek Sebastian () (29) SDH Střelice DNF - - - - - 13
muži - věk: 35 - 100
1. Máca Tomáš () (4) SDH Brno Slatina 03:06.01 - - - - - 50
2. Tesař Radek () (1) SDH Sebranice 03:18.63 - - - - - 48
3. Slouka Petr () (37) SDH Sokolnice 03:30.06 - - - - - 46
4. Dědič František () (9) SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:38.66 - - - - - 44
5. Adamec Jan () (14) SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:41.27 - - - - - 42
6. Soukal Jan () (15) SDH Olešnice 03:48.22 - - - - - 40
7. Mrňka Petr () (32) SDH Újezd 04:04.27 - - - - - 38
8. Sedlák Martin () (33) SDH Velatice 04:10.30 - - - - - 36
9. Čandrla Petr () (24) SDH Podolí 04:22.38 - - - - - 34
10. Krajčír Filip () (16) JSDH Držovice 04:37.91 - - - - - 32
11. Hajny Radek () (42) SDH Doubravice 05:22.56 - - - - - 31
12. Kubát Milan () (25) SDH Knapovec 05:24.68 - - - - - 30
13. Mikulica Václav () (30) SDH Kobylí 06:54.66 - - - - - 29