Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Železný hasič Velká nad Veličkou
logo
Začátek závodu:
08.08.2021 09:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
tfavelkanadvelickou@seznam.cz
Propozice:
Popis:
!!!!!!! POZOR PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ !!!!!!! Pokud jste mladší 18 let, tak můžete jít za dorost, ale pokud chcete sbírat body do Moravské ligy, tak se musíte přihlásit do starší kategorie (Muži do 35 let nebo ženy), jinak se Vám body počítat nebudou.
Přihlášených jednotlivců:
57 z 90

Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
1. Vodičková Kateřina () SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:06.28 - - - - - 50
2. Stratilová Aneta () SDH Dub nad Moravou 02:18.83 - - - - - 48
3. Švábová Martina () SDH Trpín 02:20.04 - - - - - 46
4. Šuterová Edita () SDH Sebranice 02:26.23 - - - - - 44
5. Mokrušová Nicole () Rohatec 02:39.30 - - - - - 42
6. Gotvaldová Anna () SDH Podolí 03:10.59 - - - - - 40
7. Kaššová Katarína () DHZ Letničie 03:21.42 - - - - - 38
8. Přindišová Kristýna () SDH Ludéřov 03:26.25 - - - - - 36
9. Doležalová Hana () SDH Velké Němčice 03:27.63 - - - - - 34
10. Žáčková Soňa () SDH Velké Němčice 03:33.14 - - - - - 32
11. Plaskova Nikola () SDH Vracov 04:00.69 - - - - - 31
muži - věk: 16 - 34
1. Král Zdeněk () SDH Trpín 02:32.42 - - - - - 50
2. Skřivánek Michal () SDH Rohatec 02:37.56 - - - - - 48
3. Maňák Zdeněk () SDH Velká nad Veličkou 02:45.49 - - - - - 46
4. Navrátil Lukáš () SDH Ludéřov 03:00.78 - - - - - 44
5. Gruber Martin () Brno - Královo Pole 03:23.84 - - - - - 42
6. Bělík Filip () SDH Ústí 03:25.04 - - - - - 40
6. Sláma Vojtěch () SDH Rešice 03:25.04 - - - - - 40
7. Hajný Rostislav () Doubravice nad Svitavou 03:35.72 - - - - - 38
8. Menšík Viktor () JSDH Protivanov 03:39.85 - - - - - 36
9. Dvořáček Josef () Sdh Koroužné 03:41.91 - - - - - 34
10. Veselý Josef () SDH Násedlovice ❤️ 03:46.04 - - - - - 32
11. Hověžák René () SDH Bojkovice 03:47.26 - - - - - 31
12. Frank Jan () Velké Němčice 03:51.56 - - - - - 30
13. Coural Miroslav () SDH Vír 03:54.14 - - - - - 29
14. Jurásek Lukáš () SDH Březová u Uherského Brodu 04:12.40 - - - - - 28
15. Svoboda Štěpán () SDH Podolí 04:15.15 - - - - - 27
16. Skořepa Michal () SDH Rohatec 04:16.88 - - - - - 26
17. Zelinka Martin () SDH Petrov 04:18.08 - - - - - 25
18. Maňák Lukáš () Velká nad Veličkou 04:25.84 - - - - - 24
19. Štědronský Vít () SDH Louka 05:03.56 - - - - - 23
20. Svora Jaroslav () Misrřín 05:10.28 - - - - - 22
21. Krbek Hubert () SDH Dubňany 06:20.33 - - - - - 21
22. Neveselý Miroslav () (7) SDH Mokrá 06:31.35 - - - - - 20
muži - věk: 35 - 100
1. Slouka Petr () SDH Sokolnice 03:12.65 - - - - - 50
2. Tesař Radek () SDH Sebranice 03:15.92 - - - - - 48
3. Adamec Jan () SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:25.39 - - - - - 46
4. Dědič František () SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:36.24 - - - - - 44
5. Kotvan Milan () DHZ Letničie SK 03:37.95 - - - - - 42
6. Soukal Jan () SDH Olešnice 03:37.96 - - - - - 40
7. Michlovský Miroslav () Fosfa a.s. 03:41.23 - - - - - 38
8. Čandrla Petr () SDH Podolí 03:47.60 - - - - - 36
9. Krajčír Filip () JSDH Držovice 04:23.60 - - - - - 34
10. Ulčík Roman () SDH Polichno 05:01.49 - - - - - 32
11. Maňák Zdeněk () Velká nad Veličkou 05:14.58 - - - - - 31
12. Mikulica Václav () SDH Kobylí 05:27.48 - - - - - 30
dorostenky - věk: 14 - 17
1. Maňáková Michaela () Velká nad Veličkou 02:16.43 - - - - - 0
2. Vráželová Eliška () Janovice 02:51.16 - - - - - 0
3. Vedrová Aneta () Velké Němčice 03:30.22 - - - - - 0
4. Slouková Anna () SDH Sokolnice 03:36.92 - - - - - 0
dorostenci - věk: 14 - 17
1. Lipár Lukas () Velka nad velickou 01:52.19 - - - - - 0
2. Amler Matyas () SDH Vracov 01:52.71 - - - - - 0
3. Svoboda Ondřej () SDH Podolí 02:16.94 - - - - - 0
4. Lipár David () Velka nad velickou 02:20.38 - - - - - 0
5. Müller Jakub () Horní Suchá 02:53.05 - - - - - 0
6. Doležal Milan () Velké Němčice 03:01.81 - - - - - 0
7. Ponzer Jan () Horní Suchá 03:31.42 - - - - - 0