Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Zimní halové kvarteto
Začátek závodu:
29.01.2022 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Aranka.novakova@volny.cz
Propozice:
Popis:
Pořádá SDH Starý Lískovec - SPORT. Člunková štafeta 4x60m file:///C:/Users/42077/Downloads/pozv%C3%A1nka%20%C5%A1tafety%202022.pdf
Přihlášených jednotlivců v týmech:
313 z 480

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Budíkovice př. 11 (Třebíč) 00:01:43.26 (P) 00:01:17.16 (P) 00:01:17.16 0
2. Brno Starý Lískovec Př 11 (Brno město) 00:01:38.33 (P) 00:01:50.56 (P) 00:01:38.33 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Markvartice 21 (nejml.ž.) (Třebíč) [91] 00:01:05.28 (P) 00:01:05.07 (P) 00:01:05.07 0
2. Staré Heřminovy nej. ml. ž. 21 (Bruntál) [30] 00:01:15.01 (P) 00:01:17.42 (P) 00:01:15.01 0
3. SDH Hlubočky nej. ml. ž. 21 (Olomouc) [41] 00:01:30.27 (N) proudnice 00:01:23.75 (P) 00:01:23.75 0
4. SDH Hlubočany - Mladší žáči 31 (Vyškov) [114] 00:01:35.88 (P) 00:01:27.00 (P) 00:01:27.00 0
5. SDH Bořitov 21 (Blansko) [1] 00:01:36.70 (P) 00:01:34.07 (N) hasičák 00:01:36.70 0
6. Brno Starý Lískovec n. ml. ž 21 (Brno město) [21] 00:01:39.61 (P) 00:01:45.01 (P) 00:01:39.61 0
7. Vladislav 21 (Třebíč) [113] 00:01:54.68 (N) proudnice 00:01:30.85 (N) hadice ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Hlubočky ml. ž. 31 (Olomouc) [45] 00:00:57.15 (P) 00:01:00.73 (P) 00:00:57.15 0
2. SDH Markvartice 31 (ml.ž.) (Třebíč) [97] 00:01:14.36 (N) předávka 00:01:02.84 (P) 00:01:02.84 0
3. SDH Bořitov 31 (Blansko) [5] 00:01:04.75 (P) 00:01:05.99 (P) 00:01:04.75 0
4. SDH Herálec ml.ž. 31 (Havlíčkův Brod) [42] 00:01:05.93 (P) 00:01:08.48 (N) předávka 00:01:05.93 0
5. SDH SENETÁŘOV 31 (Blansko) [62] 00:01:07.58 (P) 00:01:05.95 (P) 00:01:05.95 0
6. Lelekovice 31 () [118] 00:01:07.98 (P) 00:01:06.20 (P) 00:01:06.20 0
7. SDH Hlubočky ml. ž. 32 (Olomouc) [54] 00:01:08.78 (P) 00:01:06.39 (P) 00:01:06.39 0
8. Vinohrady 31 (Brno - město) [2] 00:01:08.42 (P) 00:01:07.96 (P) 00:01:07.96 0
9. SDH Těrlicko Hradiště ml.ž.31 (Karviná) [71] 00:01:09.72 (P) 00:01:13.58 (P) 00:01:09.72 0
10. Baška ml.ž. 31 (Frýdek-Místek) [25] 00:01:21.06 (N) hasičák 00:01:10.94 (P) 00:01:10.94 0
11. Budíkovice ml. 31 (Třebíč) [26] 00:01:11.34 (P) 00:01:18.45 (P) 00:01:11.34 0
12. SDH Herálec ml.ž. 32 (Havlíčkův Brod) [46] 00:01:13.62 (P) 00:01:11.63 (P) 00:01:11.63 0
13. Vinohrady 32 (Brno - město) [6] 00:01:17.63 (P) 00:01:13.88 (P) 00:01:13.88 0
14. Chvalovice ml.ž 31 (Znojmo) [138] 00:01:13.90 (P) 00:01:17.06 (P) 00:01:13.90 0
15. SDH Bořitov 32 (Blansko) [7] 00:01:26.73 (P) 00:01:23.76 (P) 00:01:23.76 0
16. Brno Starý Lískovec ml.ž 31 (Brno město) [29] 00:01:29.96 (P) 00:01:29.95 (P) 00:01:29.95 0
17. Raškovice ml.ž. 31 (Frýdek-Místek) [98] 00:01:08.10 (N) předávka 00:01:05.67 (N) hadice ----- 0
17. SDH Horní Suchá ml.ž 31 (Karviná) [72] 00:01:10.56 (N) předávka 00:01:09.32 (N) proudnice ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Herálec st.ž. 41 (Havlíčkův Brod) [53] 00:00:52.98 (P) 00:00:52.65 (P) 00:00:52.65 0
2. Raškovice st.ž. 41 (Frýdek-Místek) [102] 00:00:53.78 (P) 00:00:55.29 (P) 00:00:53.78 0
3. Trusovice starší žáci 41 (Olomouc) [51] 00:00:56.18 (P) 00:00:55.52 (P) 00:00:55.52 0
4. Budíkovice st. 41 (Třebíč) [32] 00:00:59.68 (P) 00:00:56.40 (P) 00:00:56.40 0
5. SDH Bořitov 41 (Blansko) [11] 00:00:57.73 (P) 00:00:56.61 (P) 00:00:56.61 0
6. Mokré Lazce st. 41 (Opava) [96] 00:00:57.72 (P) 00:00:56.63 (P) 00:00:56.63 0
7. Topolany 41 (Vyskov) [119] 00:01:00.25 (P) 00:00:56.75 (P) 00:00:56.75 0
8. SDH Hrdibořice_st.ž._41 (Prostějov) [52] 00:00:59.33 (P) 00:00:55.40 (N) předávka 00:00:59.33 0
9. Vladislav 41 (Třebíč) [117] 00:00:59.93 (P) 00:00:59.78 (P) 00:00:59.78 0
10. Těchov 41 (Blansko) [137] 00:01:03.03 (N) předávka 00:01:00.94 (P) 00:01:00.94 0
11. SDH Těrlicko Hradiště st.ž. 41 (Karviná) [75] 00:01:06.62 (P) 00:01:02.18 (P) 00:01:02.18 0
12. Budíkovice st.B 42 (Třebíč) [22] 00:01:02.23 (P) 00:01:07.09 (P) 00:01:02.23 0
13. vinohrady 41 () [8] 00:01:06.58 (P) 00:01:06.25 (P) 00:01:06.25 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Těrlicko Hradiště nej.st.ž.51 (Karviná) [65] 00:00:49.22 (P) 00:00:49.16 (P) 00:00:49.16 0
2. Dolany nejs. žáci 51 (Olomouc) [111] 00:00:49.33 (P) 00:00:49.70 (P) 00:00:49.33 0
3. SDH Markvartice 51 (nejst.ž) (Třebíč) [101] 00:00:49.52 (P) 00:00:50.04 (N) hasičák 00:00:49.52 0
4. SDH Dolní Životice nej. st. ž. 51 (Opava) [112] 00:00:50.78 (P) 00:00:52.45 (P) 00:00:50.78 0
5. Starý Lískovec - Sport 51 nejstarší (Brno - město) [31] 00:00:53.64 (N) předávka 00:00:50.87 (P) 00:00:50.87 0
6. SDH Markvartice 52 (nejst.ž) (Třebíč) [105] 00:00:52.36 (P) 00:00:52.06 (P) 00:00:52.06 0
7. SDH Herálec st.ž. 51 (Havlíčkův Brod) [48] 00:00:54.29 (P) 00:00:52.16 (P) 00:00:52.16 0
8. Budíkovice nej.st. 51 (Třebíč) [24] 00:00:51.85 (N) předávka 00:00:53.15 (P) 00:00:53.15 0
9. Chvalovicenej. st.ž 52 (Znojmo) [136] 00:00:53.30 (P) 00:00:53.26 (P) 00:00:53.26 0
10. Těchov nej. st 51 (Blansko) [133] 00:00:54.71 (P) 00:00:54.01 (P) 00:00:54.01 0
11. SDH Hlubočky nej. st. ž. 51 (Olomouc) [47] 00:00:53.83 (N) předávka 00:00:54.68 (P) 00:00:54.68 0
12. Vinohrady 51 (Brno - město) [12] 00:00:56.76 (P) 00:00:55.31 (P) 00:00:55.31 0
13. SDH Těrlicko Hradiště nej .st.ž.52 (Karviná) [79] 00:00:57.89 (P) 00:00:57.40 (P) 00:00:57.40 0
14. SDH Horní Suchá nej.st.ž. 51 (Karviná) [77] 00:00:59.51 (P) 00:00:58.23 (P) 00:00:58.23 0
15. Chvalovice nej. st.ž 51 (Znojmo) [134] 00:00:58.38 (P) 00:01:00.07 (P) 00:00:58.38 0
16. Raškovice nej.st.ž. 51 (Frýdek-Místek) [104] 00:00:58.64 (P) 00:00:56.19 (N) hasičák 00:00:58.64 0
17. Baška nej.st.ž. 51 (Frýdek-Místek) [33] 00:01:00.50 (N) předávka 00:01:00.94 (P) 00:01:00.94 0
18. Vinohrady 52 (Brno - město) [15] 00:00:59.17 (N) kužel 00:01:02.50 (P) 00:01:02.50 0
19. Staré Heřminovy nej. st. ž. 51 (Bruntál) [23] 00:01:02.10 (N) proudnice 00:01:04.56 (P) 00:01:04.56 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Markvartice 111 (DK) (Třebíč) [99] 00:00:44.74 (P) 00:00:45.13 (N) hasičák 00:00:44.74 0
2. SDH SENETÁŘOV 111 (Blansko) [70] 00:00:47.68 (P) 00:00:47.71 (P) 00:00:47.68 0
3. Milotice nad Bečvou 111 DK (Přerov) [93] 00:00:48.27 (P) 00:00:48.24 (N) rozdělovač 00:00:48.27 0
4. SDH SENETÁŘOV 112 (Blansko) [80] 00:00:54.68 (P) 00:00:51.05 (P) 00:00:51.05 0
5. SDH Těrlicko Hradiště dorostenci.DCH.111 (Karviná) [63] 00:00:51.10 (P) 00:00:52.67 (P) 00:00:51.10 0
6. SDH Černá Hora (Blansko) [14] 00:00:55.76 (N) proudnice 00:00:52.76 (P) 00:00:52.76 0
7. SDH Bořitov 111 (Blansko) [3] 00:00:53.95 (P) 00:00:54.11 (P) 00:00:53.95 0
8. SDH SENETÁŘOV 113 (Blansko) [84] 00:00:58.60 (P) 00:00:55.04 (N) dotyk kužele 00:00:58.60 0
9. Mokré Lazce 111 (Opava) [100] 00:00:48.25 (N) dotyk kužele 00:01:03.12 (N) hasičák ----- 0
9. SDH Hlubočany - Dorost 111 (Vyškov) [125] 00:00:50.50 (N) proudnice 00:00:49.30 (N) kužel ----- 0
9. SDH Dolní Životice DK 111 (Opava) [116] 00:00:55.33 (N) proudnice 00:01:01.79 (N) rozdělovač ----- 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Havířov Město 121 (Karviná) [64] 00:00:54.68 (P) 00:00:51.45 (P) 00:00:51.45 0
2. Raškovice DD.121 (Frýdek-Místek) [94] 00:00:52.63 (P) 00:00:59.77 (N) hasičák 00:00:52.63 0
3. Budíkovice dorky 121 (Třebíč) [28] 00:00:53.28 (P) 00:00:53.06 (P) 00:00:53.06 0
4. SDH SENETÁŘOV 121 (Blansko) [74] 00:00:53.32 (P) 00:00:54.15 (P) 00:00:53.32 0
5. SDH Těrlicko Hradiště DD.123 (Karviná) [77] 00:00:53.43 (N) hasičák 00:00:53.84 (P) 00:00:53.84 0
6. SDH Těrlicko Hradiště DD.121 (Karviná) [73] 00:00:56.44 (P) 00:01:04.11 (P) 00:00:56.44 0
7. SDH Hlubočky DD 121 (Olomouc) [43] 00:00:57.83 (P) 00:00:56.63 (P) 00:00:56.63 0
8. SDH Hrdibořice_DD_121 (Prostějov) [44] 00:01:02.69 (N) předávka 00:00:59.02 (P) 00:00:59.02 0
9. SDH Bořitov 122 (Blansko) [9] 00:01:03.17 (P) 00:01:01.20 (P) 00:01:01.20 0
10. SDH Těrlicko Hradiště DD.122 (Karviná) [67] 00:00:53.85 (N) proudnice 00:00:53.70 (N) kužel ----- 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Raškovice DS.131 (Frýdek-Místek) [106] 00:00:47.36 (P) 00:00:47.69 (P) 00:00:47.36 0
2. Těchov DS 131 (Blansko) [131] 00:00:51.64 (P) 00:00:52.68 (P) 00:00:51.64 0
3. Malé Hoštice 131 () [27] 00:00:54.76 (P) 00:00:53.11 (P) 00:00:53.11 0
4. Mokré Lazce 132 (Opava) [107] 00:00:54.37 (P) 00:00:55.54 (N) hasičák 00:00:54.37 0
5. Mokré Lazce 131 (Opava) [103] 00:00:56.02 (P) 00:00:55.54 (P) 00:00:55.54 0
6. Chvalovice DS (Znojmo) [135] 00:00:57.29 (P) 00:01:02.82 (N) rozdělovač 00:00:57.29 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Bořitov 211 (Blansko) [16] 00:00:44.76 (P) 00:00:45.29 (N) rozdělovač 00:00:44.76 0
2. SDH Těrlicko Hradiště JCH.211 (Karviná) [69] 00:00:49.26 (N) rozdělovač 00:00:48.02 (P) 00:00:48.02 0
3. Dolany junioři 211 (Olomouc) [121] 00:00:48.67 (P) 00:00:47.04 (N) rozdělovač 00:00:48.67 0
4. SDH Dolní Životice JK 211 (Opava) [122] 00:00:50.88 (P) 00:00:50.72 (P) 00:00:50.72 0
5. SDH Těrlicko Hradiště JCH.212 (Karviná) [83] 00:00:55.33 (P) 00:00:56.03 (P) 00:00:55.33 0
6. Vinohrady 211 (Brno - město) [4] 00:01:02.51 (P) 00:00:56.19 (P) 00:00:56.19 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Těrlicko Hradiště JD.222 (Karviná) [81] 00:00:54.16 (P) 00:00:52.36 (P) 00:00:52.36 0
2. SDH Havířov Město 221 (Karviná) [68] 00:00:54.65 (P) 00:00:55.34 (P) 00:00:54.65 0
3. SDH Hrdibořice_JD_221 (Prostějov) [55] 00:01:03.59 (P) 00:01:00.78 (P) 00:01:00.78 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Dolní Životice JS 231 (Opava) [126] 00:00:49.24 (P) 00:00:49.15 (P) 00:00:49.15 0
2. SDH Hrdibořice_JS_231 (Prostějov) [49] 00:00:50.19 (P) 00:00:56.96 (P) 00:00:50.19 0