Železný hasič – Memoriál Jaromíra Honse - 2. kolo TFA liga SEVERU
Místo závodu:
Hostomice
Začátek závodu:
23.04.2022 07:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Jaroslav Feller, 725 063 826
Propozice:
Popis:
Nominační závod na MČR TFA. Soutěžit se bude ve třech kategoriích a jedné spojené: Dorostenci 15-17 let (roč. 2007-2005*); Dorostenky 15-17 let (roč. 2007-2005*); Muži 18-34 let (roč. 2004-1988); Muži nad 35 let (roč. 1987 a starší); Ženy 18 a více let (2004 a starší); Týmy 2 + 1 (muži 2x 18-34 let a 1x nad 35 let); Závodníci mladší 18 let musí mít písemné svolení od rodičů, které je potřeba si stáhnout při registraci a přivést na závody! Všichni závodníci musí být členové SDH a *v den závodu jim musí být minimálně 15 let! Kategorie mužů se budou rozlišovat dle ročníku narození závodníka viz výše.
Přihlášených jednotlivců:
80 z 110
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 23
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Bureš Robin () (21) | - | SDH Lenešice | 02:38.02 | 02:38.02 | - | - | - | - | 50 | |
2. | OK | Zapletal Karel () (16) | - | SDH Nečtiny | 02:53.04 | 02:53.04 | - | - | - | - | 47 | |
3. | OK | Loukota Petr () (20) | - | SDH Klapý | 02:54.06 | 02:54.06 | - | - | - | - | 45 | |
4. | OK | MELICHAR Jiří (Liberecký) (13) | - | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 02:55.05 | 02:55.05 | - | - | - | - | 42 | |
5. | OK | Brabenec Jiří (Ústecký) (12) | - | SDH Cítoliby | 03:04.08 | 03:04.08 | - | - | - | - | 40 | |
6. | OK | Gregor Pavel (Ústecký) (14) | - | SDH Očihov | 03:11.08 | 03:11.08 | - | - | - | - | 38 | |
7. | OK | Novák Pavel (Ústecký) (19) | - | SDH Hrobce | 03:15.00 | 03:15.00 | - | - | - | - | 36 | |
8. | OK | Němeček Pavel () (18) | - | SDH Hájek | 03:19.02 | 03:19.02 | - | - | - | - | 34 | |
9. | OK | Machata Jindřich (Ústecký) (9) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 03:23.04 | 03:23.04 | - | - | - | - | 32 | |
10. | OK | Mooz Lukáš () (17) | - | HZSP Spolchemie | 03:25.09 | 03:25.09 | - | - | - | - | 30 | |
11. | OK | Strunz Petr (Ústecký) (8) | - | SDH Nepomyšl | 03:30.06 | 03:30.06 | - | - | - | - | 28 | |
12. | OK | Klvač František (Ústecký) (15) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 03:37.05 | 03:37.05 | - | - | - | - | 26 | |
13. | OK | Novák Jiří (Ústecký) (11) | - | SDH Obora | 03:52.03 | 03:52.03 | - | - | - | - | 24 | |
14. | OK | Slunečko Miloš (Ústecký) (6) | - | SDH Verneřice | 03:56.09 | 03:56.09 | - | - | - | - | 22 | |
15. | OK | Kalík Vladimír (Ústecký) (2) | - | SDH Peruc | 04:11.06 | 04:01.06 | - | - | - | 00:10.00 | 20 | hadice |
16. | OK | Nachtigal Jan (Ústecký) (1) | - | SDH Lenešice | 04:17.00 | 04:17.00 | - | - | - | 00:00.00 | 18 | |
17. | OK | Finstrle Roman (Ústecký) (10) | - | SDH Peruc | 04:40.08 | 04:40.08 | - | - | - | - | 16 | |
18. | OK | Karhan Zdeněk (Ústecký) (7) | - | SDH Černouček | 04:54.02 | 04:54.02 | - | - | - | - | 14 | |
19. | OK | Hauf Zdeněk (Ústecký) (22) | - | SDH Bílina | 04:59.00 | 04:49.00 | - | - | - | 00:10.00 | 12 | hadice |
20. | OK | Tvrdý Pavel (Ústecký) (4) | - | SDH Nepomyšl | 05:11.05 | 05:11.05 | - | - | - | - | 10 | |
21. | OK | Rýdl Tomáš (Ústecký) (5) | - | SDH Dobroměřice | 06:20.09 | 06:20.09 | - | - | - | - | 9 | |
22. | OK | Urban Ondřej (Ústecký) (3) | - | SDH Nepomyšl | 06:47.06 | 06:47.06 | - | - | - | - | 8 | |
DNF | Doležal Miroslav (Ústecký) (24) | - | SDH Bílina | - | - | - | - | - | - | 0 |
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 29
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Borl Lukáš (Ústecký) (27) | - | SDH Cítoliby | 02:30.04 | 02:30.04 | - | - | - | - | 50 | |
2. | OK | Novák Pavel (Ústecký) (24) | - | SDH Česká Kamenice / HZS Děčín | 02:40.09 | 02:40.09 | - | - | - | - | 47 | |
3. | OK | Andrle Roman (Ústecký) (22) | - | SDH Očihov | 02:45.00 | 02:45.00 | - | - | - | - | 45 | |
4. | OK | Pazdera Jakub () (21) | - | SDH Lenešice | 02:45.01 | 02:45.01 | - | - | - | - | 42 | |
5. | OK | Vrba Daniel (Ústecký) (28) | - | SDH Cítoliby | 02:55.07 | 02:45.07 | - | - | - | 00:10.00 | 40 | hadice |
6. | OK | Prošek Matěj () (25) | - | SDH Klapý | 02:58.08 | 02:58.08 | - | - | - | - | 38 | |
7. | OK | Kočí Dominik (Ústecký) (10) | - | SDH Mojžíř | 03:03.02 | 03:03.02 | - | - | - | - | 36 | |
8. | OK | Holienka Miroslav () (8) | - | SDH Lenešice | 03:08.05 | 03:08.05 | - | - | - | - | 34 | |
9. | OK | Jahoda Kristián (Praha) (23) | - | SDH Dolní Měcholupy | 03:14.03 | 03:14.03 | - | - | - | - | 32 | |
10. | OK | Žovinec Lukáš (Ústecký) (17) | - | SDH Cítoliby | 03:21.04 | 03:21.04 | - | - | - | - | 30 | |
11. | OK | Drátovník Radek (Ústecký ) (26) | - | SDH Klapý | 03:22.01 | 03:22.01 | - | - | - | - | 28 | |
12. | OK | Žáček Petr (Ústecký) (19) | - | SDH Očihov | 03:27.07 | 03:27.07 | - | - | - | - | 26 | |
13. | OK | Suchý Lukáš (Ústecký) (18) | - | SDH Božtešice | 03:32.00 | 03:32.00 | - | - | - | - | 24 | |
14. | OK | Vocásek Petr () (7) | - | JSDH Předonín | 03:33.00 | 03:33.00 | - | - | - | - | 22 | |
15. | OK | Machata Matěj (Ústecký) (20) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 03:34.08 | 03:34.08 | - | - | - | - | 20 | |
16. | OK | Šilhan Petr () (3) | - | JSDH Zabrušany | 03:39.02 | 03:39.02 | - | - | - | - | 18 | |
17. | OK | Fiala Jiří (Ústecký) (16) | - | JSDH Polepy | 03:47.09 | 03:37.09 | - | - | - | 00:10.00 | 16 | hadice |
18. | OK | Bečka Oldřich () (15) | - | SDH Verneřice | 03:54.01 | 03:54.01 | - | - | - | - | 14 | |
19. | OK | Feller Jaroslav () (1) | - | Hostomice | 04:01.04 | 04:01.04 | - | - | - | - | 12 | |
20. | OK | Krejčík Patrik (Ústecký) (5) | - | SDH Klapý | 04:03.00 | 04:03.00 | - | - | - | - | 10 | |
21. | OK | Pail Marek (Ústecký) (12) | - | SDH Libochovice | 04:21.04 | 04:21.04 | - | - | - | - | 9 | |
22. | OK | Laube Filip (Ústecký) (4) | - | SDH Klapý | 04:40.09 | 04:40.09 | - | - | - | - | 8 | |
23. | OK | Filipčuk Lukáš (Ústecký) (14) | - | SDH Peruc | 04:44.05 | 03:44.05 | - | - | - | 01:00.00 | 7 | hadice |
24. | OK | Drábek Ondřej () (23) | - | SDH Bílina | 04:51.01 | 04:41.01 | - | - | - | 00:10.00 | 6 | hadice |
25. | OK | Beer Adam () (6) | - | JSDH Zabrušany | 04:57.01 | 04:57.01 | - | - | - | - | 5 | |
26. | OK | Baborák Roman (Ústecký) (9) | - | SDH Nepomyšl | 05:28.06 | 05:28.06 | - | - | - | - | 4 | |
27. | OK | Čekal Jiří (Ústecký) (11) | - | SDH Verneřice | 05:34.03 | 05:34.03 | - | - | - | - | 3 | |
28. | OK | Zima Ondřej () (2) | - | JSDH Zabrušany | 05:55.04 | 04:55.04 | - | - | - | 01:00.00 | 2 | hadice |
29. | OK | Tomek Martin (Ústecký) (13) | - | SDH Lenešice | 05:56.09 | 05:46.09 | - | - | - | 00:10.00 | 1 | hadice |
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 10
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Sikyta Adam () (3) | - | SDH Nepomyšl | 02:54.07 | 02:54.07 | - | - | - | - | 50 | |
2. | OK | Hanyk Vojtěch (Liberecký) (10) | - | SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou | 03:08.04 | 03:08.04 | - | - | - | - | 47 | |
3. | OK | Kryner Petr (Ústecký) (8) | - | SDH Klapý | 03:37.05 | 03:37.05 | - | - | - | - | 45 | |
4. | OK | Červený Daniel (Ústecký) (2) | - | SDH Nepomyšl | 03:44.09 | 03:44.09 | - | - | - | - | 42 | |
5. | OK | Pail Matěj (Ústecký) (9) | - | SDH Klapý | 03:58.05 | 03:58.05 | - | - | - | - | 40 | |
6. | OK | Jirák Jakub (Ústecký ) (7) | - | SDH Osek | 04:00.09 | 04:00.09 | - | - | - | - | 38 | |
7. | OK | Krška Vít (Ústecký ) (1) | - | SDH Verneřice | 04:45.01 | 04:45.01 | - | - | - | - | 36 | |
8. | OK | Zábranský Jakub (Ústecký) (6) | - | SDH Radešín | 05:07.02 | 05:07.02 | - | - | - | - | 34 | |
9. | OK | Urban Tomáš (Ústecký) (4) | - | SDH Nepomyšl | 06:07.06 | 06:07.06 | - | - | - | - | 32 | |
DNS | Říha Václav (Ústecký) (5) | - | JSDH Boletice nad Labem | - | - | - | - | - | - | 0 |
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 3
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (3) | - | SDH Klapý | 03:09.05 | 03:09.05 | - | - | - | - | 50 | |
2. | OK | Velíšková Tereza (Ústecký) (2) | - | SDH Obora | 03:25.03 | 03:25.03 | - | - | - | - | 47 | |
3. | OK | Nováková Aneta (Ústecký) (1) | - | SDH Hrobce | 04:15.08 | 04:15.08 | - | - | - | - | 45 |
ženy - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 15
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas 3 | Čas 4 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Vrbová Eliška () (15) | - | SDH Cítoliby | 02:22.02 | 02:22.02 | - | - | - | - | 50 | |
2. | OK | Tarantová Marie (Liberecký) (12) | - | SDH Dalešice/TFA tým Praha | 02:35.01 | 02:35.01 | - | - | - | - | 47 | |
3. | OK | Drátovníková Dita (Ústecký) (14) | - | SDH Klapý | 02:36.09 | 02:36.09 | - | - | - | - | 45 | |
4. | OK | Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (13) | - | SDH Příšovice | 02:39.04 | 02:39.04 | - | - | - | - | 42 | |
5. | OK | Drábková Hana (Ústecký) (11) | - | SDH Štrbice | 02:52.07 | 02:52.07 | - | - | - | - | 40 | |
6. | OK | Žďárská Michaela (Praha) (9) | - | HZS Praha | 03:12.02 | 03:12.02 | - | - | - | - | 38 | |
7. | OK | Strunz Karolina (Ústecký) (6) | - | SDH Nepomyšl | 03:16.09 | 03:16.09 | - | - | - | - | 36 | |
8. | OK | Fialová Jana (Ústecký) (10) | - | SDH Veltěže | 03:33.08 | 03:33.08 | - | - | - | - | 34 | |
9. | OK | Andrlová Michaela (Ústecký) (1) | - | SDH Očihov | 03:33.09 | 03:33.09 | - | - | - | - | 32 | |
10. | OK | Fukalová Lenka (Ústecký) (2) | - | SDH Klapý | 03:46.01 | 03:46.01 | - | - | - | - | 30 | |
11. | OK | Kršková Soňa (Ústecký) (4) | - | SDH Klapý/ Hasičovo | 03:48.08 | 03:48.08 | - | - | - | - | 28 | |
12. | OK | Nagyova Blanka (Ústecký) (3) | - | SDH Hrobce | 04:03.02 | 04:03.02 | - | - | - | - | 26 | |
13. | OK | Vlková Simona () (8) | - | SDH Lenešice | 04:41.06 | 04:41.06 | - | - | - | - | 24 | |
DNS | Fleková Dagmar () (5) | - | SDH Lenešice | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
DNS | Lukešová Viktorie (Středočeský) (7) | - | SDH Škvorec / OSŠP Kolín | - | - | - | - | - | - | 0 |
Týmy - výsledky
1. | SDH Cítoliby | 130 b. |
2. | SDH Lenešice | 126 b. |
3. | SDH Klapý | 111 b. |
4. | SDH Očihov | 109 b. |
5. | SDH Čížkovice | 52 b. |
6. | SDH Česká Kamenice / HZS Děčín | 47 b. |
7. | SDH Verneřice | 39 b. |
8. | Mojžíř | 36 b. |
9. | SDH Mojžíř | 36 b. |
10. | SDH Hrobce | 36 b. |
11. | SDH Nepomyšl | 32 b. |
12. | SDH Peruc | 27 b. |
13. | SDH Božtešice | 24 b. |
14. | SDH Obora | 24 b. |
15. | SDH Bílina | 18 b. |
16. | SDH Polepy | 16 b. |
17. | SDH Černouček | 14 b. |
18. | Bílina | 10 b. |
19. | SDH Dobroměřice | 9 b. |
20. | SDH Polepy | 0 b. |
21. | SDH Bíliny | 0 b. |