Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Hrobce - 3. kolo TFA Liga SEVERU
logo
Začátek závodu:
25.06.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
777 859 229 nebo na emailu: navaropn@seznam.cz
Propozice:
Popis:
Nominační závod na MČR TFA. Soutěžit se bude ve třech kategoriích a jedné spojené: Dorostenci 15-17 let (roč. 2007-2005*); Dorostenky 15-17 let (roč. 2007-2005*); Muži 18-34 let (roč. 2004-1988); Muži nad 35 let (roč. 1987 a starší); Ženy 18 a více let (2004 a starší); Týmy 2 + 1 (muži 2x 18-34 let a 1x nad 35 let); Závodníci mladší 18 let musí mít písemné svolení od rodičů, které je potřeba si stáhnout při registraci a přivést na závody! Všichni závodníci musí být členové SDH a *v den závodu jim musí být minimálně 15 let! Kategorie mužů se budou rozlišovat dle ročníku narození závodníka viz výše.
Přihlášených jednotlivců:
60 z 120

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Bureš Robin (Ústecký) (9) SDH Lenešice 05:42.74 05:42.74 - - - - 50
2. Zapletal Karel (Plzeňský) (14) SDH Nečtiny 05:58.27 05:58.27 - - - - 47
3. MELICHAR Jiří (Liberecký) (18) Rychnov u Jablonce nad Nisou 06:03.61 06:03.61 - - - - 45
4. Brabenec Jiří (Ústecký) (17) SDH Cítoliby 06:10.11 06:10.11 - - - - 42
5. Mooz Lukáš (Ústecký) (16) HZSP Spolchemie 06:49.34 06:49.34 - - - - 40
6. Loukota Petr (Ústecký) (12) SDH Klapý 07:37.88 07:37.88 - - - - 38
7. Novák Pavel (Ústecký) (30) SDH Hrobce 07:39.26 07:39.26 - - - - 36
8. Repiský Josef (Karlovarský) (15) SDH Jáchymov 08:01.03 08:01.03 - - - - 34
9. Němeček Pavel (Karlovarský) (7) SDH Hájek 08:31.50 08:31.50 - - - - 32
10. Kalík Vladimír (Ústecký) (10) SDH Peruc 08:53.13 08:53.13 - - - - 30
11. Laube Vít (Ústecký) (13) SDH Čížkovice 08:55.48 08:55.48 - - - - 28
12. Slunečko Miloš (Ústecký) (11) SDH Verneřice 09:22.88 09:22.88 - - - - 26
13. Finstrle Roman (Ústecký) (8) SDH Peruc 10:36.83 10:36.83 - - - - 24
14. Škváro Petr (Ústecký) (5) SDH Osek 11:53.78 11:53.78 - - - - 22
15. Rýdl Tomáš (Ustecky) (6) SDH Dobroměřice 13:40.65 13:40.65 - - - - 20
17. Nachtigal Jan (Ústecký) (19) SDH Lenešice DNF - - - - - 0
17. Klvač František (Ústecký) SDH Čížkovice DNS - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
1. Vrba Daniel (Ústecký) (29) SDH Cítoliby 05:01.23 05:01.23 - - - - 50
2. Lupínek Michal (Ústecký) (26) JSDH Prackovice nad Labem 05:38.67 05:38.67 - - - - 47
3. Borl Lukáš (Ústecký) (28) SDH Cítoliby 05:47.14 05:47.14 - - - - 45
4. Podzimek Zdeněk (Středočeský) (27) HZS Benátky n.J./SDH Bezno 06:07.04 06:07.04 - - - - 42
5. Novák Pavel (Ústecký) (1) SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 06:13.44 06:13.44 - - - - 40
6. Holienka Miroslav (Ústecký) (21) SDH Lenešice 06:17.32 06:17.32 - - - - 38
7. Prošek Matěj (Ústecký) (4) SDH Klapý 06:34.83 06:34.83 - - - - 36
8. Pazdera Jakub (Ústecký) (2) SDH Lenešice 06:41.61 06:41.61 - - - - 34
9. Drátovník Radek (Ústecký) (3) SDH Klapý 07:40.74 07:40.74 - - - - 32
10. Filipčuk Lukáš (Ústecký) (24) SDH Peruc 08:14.59 08:14.59 - - - - 30
11. Pail Marek (Ústecký) (23) SDH Klapý 08:20.54 08:20.54 - - - - 28
12. Fiala Jiří (Ústecký) (25) SDH Polepy 08:42.89 08:42.89 - - - - 26
13. Žížek Martin (Ústecký) (22) SDH Peruc 10:01.74 10:01.74 - - - - 24
17. Civín Miloš (Ústecký) (20) SDH Osek DNF - - - - - 0
17. Chvojka Simon (Ústecký) (100) SDH Hrobce DNS - - - - - 0
17. Bečka Oldřich (Ústecký) SDH Verneřice DNS - - - - - 0
17. Kočí Dominik (Ústecký) SDH Mojžíř DNS - - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
1. Hanyk Vojtěch (Liberecký) (9) červená SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 04:26.19 04:26.19 - - - - 50
2. Sikyta Adam (Ústecký) (8) modrá SDH Nepomyšl 04:26.77 04:26.77 - - - - 47
3. Motejl Dominik (Ústecký) (1) modrá SDH Hrobce 04:51.93 04:51.93 - - - - 45
4. Kryner Petr (Ústecký) (6) modrá SDH Klapý 05:50.63 05:50.63 - - - - 42
5. Pail Matěj (Ústecký) (7) červená SDH Klapý 06:10.54 06:10.54 - - - - 40
6. Kubiš Ondřej (Ústecký) (3) červená SDH Srbice 06:20.82 06:20.82 - - - - 38
7. Jirák Jakub () (5) červená SDH Osek 06:54.83 06:54.83 - - - - 36
8. Brabenec Vojtěch (Ústecký) (2) modrá SDH Cítoliby 07:11.63 07:11.63 - - - - 34
9. Zábranský Jakub (Ústecký) (4) modrá SDH Radešín 08:09.05 08:09.05 - - - - 32
15. Baborák Tomáš (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
15. Červený Daniel (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
15. Markevič Daniel (Ústecký) SDH Mojžíř DNS - - - - - 0
15. Paulus Zdeněk (Karlovarský) SDH Bukovamy u Sokolova DNS - - - - - 0
15. Říha Václav (Ústecký) Boletice nad Labem DNS - - - - - 0
15. Sádovský Václav (Ústecký) SDH Libočany DNS - - - - - 0
dorostenky - věk: 15 - 17
1. Němcová Alexandra (Ústecký) (2) červená SDH Klapý 06:41.88 06:41.88 - - - - 50
2. Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (1) modrá SDH Klapý 06:42.94 06:42.94 - - - - 47
3. Nováková Aneta (Ústecký) (3) červená SDH Hrobce 09:03.81 09:03.81 - - - - 45
ženy - věk: 18 - 100
1. Vrbová Eliška (Ústecký) (6) SDH Cítoliby 05:33.63 05:33.63 - - - - 50
2. Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (7) Příšovice 05:58.97 05:58.97 - - - - 47
3. Ryšková Dita (Ústecký) (8) SDH Klapý 06:21.16 06:21.16 - - - - 45
4. Fialová Jana (Ústecký) (5) SDH Veltěže 10:01.04 10:01.04 - - - - 42
5. Kárová Martina (Ústecký) (2) SDH Polepy 10:42.32 10:42.32 - - - - 40
6. Kantová Olga (Ústecký) (1) SDH Srbice 11:38.36 11:38.36 - - - - 38
7. Fukalová Lenka (Ústecký) (3) SDH Klapý 14:56.52 09:56.52 - - - 05:00.00 36 špatný limit u figuríny
8. Žďárská Michaela (Praha) (4) Praha Dolní Měcholupy 15:47.79 10:47.79 - - - 05:00.00 34 špatný limit u figuríny
Týmy - výsledky
1. SDH Cítoliby 137 b.
2. SDH Lenešice 122 b.
3. SDH Klapý 106 b.
4. SDH Peruc 84 b.
5. JSDH Prackovice nad Labem 47 b.
6. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 40 b.
7. HZSP Spolchemie 40 b.
8. SDH Hrobce 36 b.
9. SDH Čížkovice 28 b.
10. SDH Verneřice 26 b.
11. SDH Polepy 26 b.
12. SDH Osek 22 b.
13. SDH Čížkovice 0 b.
14. SDH Lenešice 0 b.
15. SDH Mojžíř 0 b.
16. SDH Hrobce 0 b.