Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA města Verneřice - 4. kolo TFA Liga SEVERU
logo
Začátek závodu:
09.07.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
sdh.vernerice@seznam.cz, 732 900 710
Propozice:
Popis:
Nominační závod na MČR TFA. Soutěžit se bude ve třech kategoriích a jedné spojené: Dorostenci 15-17 let (roč. 2007-2005*); Dorostenky 15-17 let (roč. 2007-2005*); Muži 18-34 let (roč. 2004-1988); Muži nad 35 let (roč. 1987 a starší); Ženy 18 a více let (2004 a starší); Týmy 2 + 1 (muži 2x 18-34 let a 1x nad 35 let); Závodníci mladší 18 let musí mít písemné svolení od rodičů, které je potřeba si stáhnout při registraci a přivést na závody! Všichni závodníci musí být členové SDH a *v den závodu jim musí být minimálně 15 let! Kategorie mužů se budou rozlišovat dle ročníku narození závodníka viz výše.
Přihlášených jednotlivců:
74 z 80

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Bureš Robin (Ústecký) (17) SDH Lenešice 02:51.38 02:51.38 - - - - 50
2. Loukota Petr (Ústecký) (16) SDH Klapý 03:00.83 03:00.83 - - - - 47
3. MELICHAR Jiří (Liberecký) (14) Rychnov u Jablonce nad Nisou 03:02.30 03:02.30 - - - - 45
4. Zapletal Karel (Plzeňský) (101) SDH Nečtiny 03:10.48 03:10.48 - - - - 42
5. Brabenec Jiří (Ústecký) (18) SDH Cítoliby 03:13.00 03:13.00 - - - - 40
6. Gregor Pavel (Ústecký) (13) SDH Očihov 03:24.99 03:24.99 - - - - 38
7. Repiský Josef (Karlovarský) (11) SDH Jáchymov 03:35.51 03:35.51 - - - - 36
8. Laube Vít (Ústecký) (8) SDH Čížkovice 03:40.77 03:40.77 - - - - 34
9. Kalík Vladimír (Ústecký) (6) SDH Peruc 03:49.66 03:49.66 - - - - 32
10. Němeček Pavel (Karlovarský) (9) SDH Hájek 03:51.74 03:51.74 - - - - 30
11. Novák Jiří (Ústecký) (4) SDH Obora 04:13.74 04:13.74 - - - - 28
12. Slunečko Miloš (Ústecký) (1) SDH Verneřice 04:20.48 04:20.48 - - - - 26
13. Škváro Petr (Ústecký) (2) SDH Osek 04:30.20 04:30.20 - - - - 24
14. Nachtigal Jan (Ústecký) (12) SDH Lenešice 05:04.50 05:04.50 - - - - 22
15. Rýdl Tomáš (Ustecky) (5) SDH Dobroměřice 05:32.43 05:32.43 - - - - 20
16. Urban Ondřej (Ústecký) (3) SDH Nepomyšl 06:07.82 05:07.82 - - - 01:00.00 18 bariéra
17. Tvrdý Pavel (Ústecký) (10) SDH Nepomyšl 06:18.62 05:18.62 - - - 01:00.00 16
19. Machata Jindřich (Ústecký) (7) SDH Čížkovice DNS - - - - - 0
19. Klvač František (Ústecký) (15) SDH Čížkovice DNS - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
1. Borl Lukáš (Ústecký) (24) SDH Cítoliby 02:30.98 02:30.98 - - - - 50
2. Podzimek Zdeněk (Středočeský) (21) HZS Benátky n.J./SDH Bezno 02:38.89 02:38.89 - - - - 47
3. Novák Pavel (Ústecký) (23) SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 02:39.98 02:39.98 - - - - 45
4. Vrba Daniel (Ústecký) (25) SDH Cítoliby 02:41.59 02:41.59 - - - - 42
5. Lupínek Michal (Ústecký) (20) JSDH Prackovice nad Labem 02:41.89 02:41.89 - - - - 40
6. Matouš Dominik (Liberecký) (11) Železný Brod 02:43.96 02:43.96 - - - - 38
7. Prošek Matěj (Ústecký) (101) SDH Klapý 02:52.08 02:52.08 - - - - 36
8. Holienka Miroslav (Ústecký) (18) SDH Lenešice 02:58.84 02:58.84 - - - - 34
9. Pazdera Jakub (Ústecký) (19) SDH Lenešice 02:59.57 02:59.57 - - - - 32
10. Porubek Ondřej (Královehradecký) (8) SDH Velichovky 03:01.12 03:01.12 - - - - 30
11. Andrle Roman (Ústecký) (22) SDH Očihov 03:02.73 03:02.73 - - - - 28
12. Drátovník Radek (Ústecký) (12) SDH Klapý 03:20.81 03:20.81 - - - - 26
13. Růženec Adam (Ústecký) (5) HZS ÚK- stanice Bílina 03:30.60 03:30.60 - - - - 24
14. Ledvinka Matěj (Ústecký) (4) SDH Boletice nad Labem 03:31.26 03:31.26 - - - - 22
15. Filipčuk Lukáš (Ústecký) (10) SDH Peruc 03:34.50 03:34.50 - - - - 20
16. Řeháček Marcel () (9) SDH Jezvé 03:48.20 03:48.20 - - - - 18
17. Suchý Lukáš (Ústecký) (17) SDH Božtešice 03:53.22 03:53.22 - - - - 16
18. Bečka Oldřich (Ústecký) (2) SDH Verneřice 03:53.28 03:53.28 - - - - 14
19. Laube Filip (Ústecký) (15) SDH Klapý 03:59.95 03:59.95 - - - - 12
20. Fišer Josef (Ústecký) (1) SDH Verneřice 04:20.92 04:20.92 - - - - 10
21. Žáček Petr (Ústecký) (16) SDH Očihov 04:22.12 04:22.12 - - - - 9
22. Pail Marek (Ústecký) (7) SDH Klapý 05:37.69 04:37.69 - - - 01:00.00 8 bariéra
23. Žížek Martin (Ústecký) (6) SDH Peruc 06:02.53 05:02.53 - - - 01:00.00 7 bariéra
26. Bubeníček Jakub (Ústecký) (3) SDH Česká Kamenice DNF - - - - - 0
26. Kočí Dominik (Ústecký) (13) SDH Mojžíř DNS - - - - - 0
26. Machata Matěj (Ústecký) (14) SDH Čížkovice DNS - - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
1. Kryner Petr (Ústecký) (10) SDH Klapý 02:10.44 02:10.44 - - - - 50
2. Sikyta Adam (Ústecký) (11) SDH Nepomyšl 02:18.31 02:18.31 - - - - 47
3. Brabenec Vojtěch (Ústecký) (6) SDH Cítoliby 02:21.33 02:21.33 - - - - 45
4. Zábranský Jakub (Ústecký) (8) SDH Radešín 02:27.26 02:27.26 - - - - 42
5. Jaroš Petr (Královehradecký) (4) Velichovky 02:31.78 02:31.78 - - - - 40
6. Vlasák Petr (Ústecký) (3) SDH Citoliby 02:43.52 02:43.52 - - - - 38
7. Urban Tomáš (Ústecký) (7) SDH Nepomyšl 02:56.81 02:56.81 - - - - 36
8. Krška Vít () (1) SDH Verneřice 02:58.23 02:58.23 - - - 00:00.00 34
9. Jirák Jakub (Ústecký ) (9) SDH Osek 03:55.37 02:55.37 - - - 01:00.00 32
10. Baborák Tomáš (Ústecký) (2) SDH Nepomyšl 04:07.49 03:07.49 - - - 01:00.00 30
11. Markevič Daniel (Ústecký) (5) SDH Mojžíř 04:24.44 03:24.44 - - - 01:00.00 28
12. Hanyk Vojtěch (Liberecký) (99) SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou DNS - - - - - 0
dorostenky - věk: 15 - 17
1. Dohnalová Adéla (Královehradecký) (2) SDH Velichovky 02:19.01 02:19.01 - - - - 50
2. Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (4) SDH Klapý 03:40.85 03:40.85 - - - - 47
3. Karlova Daniela (Královehradecký) (1) SDH Velichovky 04:18.36 03:18.36 - - - 01:00.00 45
4. Němcová Alexandra (Ústecký) (3) SDH Klapý 04:45.82 03:45.82 - - - 01:00.00 42
ženy - věk: 18 - 100
1. Vrbová Eliška (Ústecký) (7) SDH Cítoliby 02:35.61 02:35.61 - - - - 50
2. Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (6) Příšovice 02:37.83 02:37.83 - - - - 47
3. Stratilová Aneta (Olomoucký) (4) SDH Dub nad Moravou 02:54.79 02:54.79 - - - - 45
4. Kršková Soňa (Ústecký) (2) SDH Klapý/ Hasičovo 03:44.47 03:44.47 - - - - 42
5. Drábková Hana (Ústecký) (5) SDH Štrbice 04:20.44 03:20.44 - - - 01:00.00 40
6. Andrlová Michaela () (1) SDH Očihov 05:02.58 04:02.58 - - - 01:00.00 38
7. Lukešová Viktorie (Středočeský) (3) OSŠP Kolín/SDH Škvorec 06:13.05 05:13.05 - - - 01:00.00 36
13. Benešová Adéla (Ústecký) (99) Varnsdorf DNS - - - - - 0
13. Černá Monika (Liberecký) (99) Chrastava DNS - - - - - 0
13. Chroustovská Tereza () (99) Rybniště DNS - - - - - 0
13. Toufarová Kristýna (Ústecký) (99) SDH Chřibská DNS - - - - - 0
13. Vojtěcovská Olga (Ústecký) (99) SDH Rybniště DNS - - - - - 0
13. Vytlačilová Ivana (Ústecký) (99) SDH Rybniště DNS - - - - - 0
Týmy - výsledky
1. SDH Cítoliby 132 b.
2. SDH Lenešice 116 b.
3. SDH Klapý 109 b.
4. SDH Očihov 75 b.
5. SDH Peruc 59 b.
6. SDH Verneřice 50 b.
7. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 45 b.
8. JSDH Prackovice nad Labem 40 b.
9. SDH Čížkovice 34 b.
10. SDH Obora 28 b.
11. SDH Osek 24 b.
12. HZS ÚK- stanice Bílina 24 b.
13. SDH Boletice nad Labem 22 b.
14. SDH Nepomyšl 18 b.
15. SDH Božtešice 16 b.
16. SDH Mojžíř 0 b.
17. SDH Česká Kamenice 0 b.