Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Liga SEVERU 2022
logo soutěže
Popis: Pro ročník 2022 se počítá se 7 koly. O celkovém pořadí rozhodnou body, které každý závodník nasbírá v 5 svých nejlepších závodech. V případě shodného počtu bodů mezi závodníky rozhodne pořadí z posledního závodu 8.10.2022.
Propozice soutěže: Propozice ke stažení

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Bureš Robin (SDH Lenešice)
247 - 341 [7 / 7 ]
[
47
50
50
50
47
50
47
]
2. Zapletal Karel (SDH Nečtiny)
228 - 228 [5 / 7 ]
[
-
47
47
42
50
0
42
]
3. MELICHAR Jiří (Rychnov u Jablonce nad Nisou)
224 - 294 [7 / 7 ]
[
34
42
45
45
36
47
45
]
4. Brabenec Jiří (SDH Cítoliby)
207 - 273 [7 / 7 ]
[
28
40
42
40
38
45
40
]
5. Loukota Petr (SDH Klapý)
195 - 195 [5 / 7 ]
[
45
45
38
47
-
-
20
]
6. Mooz Lukáš (HZSP Spolchemie)
188 - 214 [6 / 7 ]
[
36
30
40
-
40
42
26
]
7. Gregor Pavel (SDH Očihov)
176 - 176 [5 / 7 ]
[
32
38
-
38
28
40
-
]
8. Němeček Pavel (SDH Hájek)
174 - 213 [7 / 7 ]
[
38
34
32
30
32
38
9
]
9. Kalík Vladimír (SDH Peruc)
138 - 168 [7 / 7 ]
[
14
20
30
32
26
30
16
]
10. Novák Pavel (SDH Hrobce)
138 - 138 [4 / 7 ]
[
42
36
36
-
-
-
24
]
11. Strunz Petr (SDH Nepomyšl)
137 - 137 [5 / 7 ]
[
18
28
-
-
45
36
10
]
12. Laube Vít (SDH Čížkovice)
136 - 154 [6 / 7 ]
[
22
-
28
34
24
28
18
]
13. Repiský Josef (SDH Jáchymov)
124 - 124 [4 / 7 ]
[
24
-
34
36
30
-
-
]
14. Novák Jiří (SDH Obora)
122 - 123 [6 / 7 ]
[
30
24
-
28
16
24
1
]
15. Machata Jindřich (SDH Čížkovice)
120 - 120 [4 / 7 ]
[
20
32
-
0
-
32
36
]
16. Slunečko Miloš (SDH Verneřice)
118 - 132 [7 / 7 ]
[
9
22
26
26
22
22
5
]
17. Rýdl Tomáš (SDH Dobroměřice)
77 - 78 [6 / 7 ]
[
8
9
20
20
-
20
1
]
18. Finstrle Roman (SDH Peruc)
74 - 74 [4 / 7 ]
[
26
16
24
-
-
-
8
]
19. Klvač František (SDH Čížkovice)
68 - 68 [2 / 7 ]
[
0
26
0
0
42
-
-
]
20. Rendl Antonín (Česká Kubice)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
50
-
-
-
-
-
-
]
21. Plšek MartIn (HZS OLK)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
50
]
22. Machata David (SDH Čížkovice)
48 - 48 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
34
-
14
]
23. Drobný Alexandr (SDH Klapý)
46 - 46 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
34
12
]
24. Škváro Petr (SDH Osek)
46 - 46 [2 / 7 ]
[
-
-
22
24
-
-
-
]
25. Urban Ondřej (SDH Nepomyšl)
44 - 44 [4 / 7 ]
[
6
8
-
18
12
-
0
]
26. Sádovský René (SDH Libočany)
40 - 40 [3 / 7 ]
[
10
-
-
-
14
16
-
]
27. Urban Petr (Sdh Chudenice)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
40
-
-
-
-
-
-
]
28. Nachtigal Jan (SDH Lenešice)
40 - 40 [2 / 7 ]
[
0
18
0
22
-
-
-
]
29. Halada Martin (SDH Rudnik-Arnultovice)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
38
]
30. Kučera Tomáš (SDH Peruc)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
34
]
31. Tvrdý Pavel (SDH Nepomyšl)
33 - 33 [3 / 7 ]
[
7
10
-
16
-
-
0
]
32. Drábek Ondřej (SDH Bílina)
33 - 33 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
26
7
]
33. Mandys Josef (SDH Satalice)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
32
]
34. Hauf Zdeněk (SDH Bílina)
31 - 31 [3 / 7 ]
[
-
12
-
-
-
18
1
]
35. Havlík Jaromír (SDH Peruc)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
30
]
36. Řehulka David (SDH Březová)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
28
]
37. Karhan Zdeněk (SDH Černouček)
27 - 27 [3 / 7 ]
[
12
14
-
-
-
-
1
]
38. Janda Jakub (SDH Libiš)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
24
]
39. Man Tomáš (SDH Klapý)
23 - 23 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
20
-
3
]
40. Habáň Rosťislav (HZSp Elektrárna Počerady)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
22
]
41. Hampl Martin (SDH Košťany a Střelná)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
18
-
-
]
42. Prokeš Jan (SDH Bukovina u Čisté)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
16
-
-
-
-
-
-
]
43. Dvořák Přemysl (SDH Bílina)
15 - 15 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
14
1
]
44. Votruba Tomáš (SDH pecerady)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
12
-
]
45. Záruba Jiří (HZSP SŽ)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
6
]
46. Bardoun Radek (SDH Svádov)
5 - 5 [1 / 7 ]
[
5
-
-
-
-
-
-
]
47. Haltuch Zbyšek (SDH Peruc)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
4
]
48. Lubas Jiří (SDH Klapý)
2 - 2 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
2
]
49. Kroutil Pavel (SDH Poštovice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
50. Loprais Petr (SDH Veselá, JSDH Mnichovo Hradiště (TFA team Praha))
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
51. Sochor Rudolf (SDH Petrohrad)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
52. Parpel Richard (SDH Peruc)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
53. Čech Michal (SDH Peruc)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
54. Rydván Zbyněk (SDH Poštovice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
muž / věk: 18 - 34
1. Vrba Daniel (SDH Cítoliby)
242 - 324 [7 / 7 ]
[
50
40
50
42
47
50
45
]
2. Novák Pavel (SDH Česká Kamenice / HZS Děčín)
239 - 313 [7 / 7 ]
[
34
47
40
45
50
47
50
]
3. Borl Lukáš (SDH Cítoliby)
235 - 280 [6 / 7 ]
[
45
50
45
50
45
45
-
]
4. Podzimek Zdeněk (HZS Benátky n.J./SDH Bezno)
205 - 205 [5 / 7 ]
[
42
-
42
47
40
-
34
]
5. Lupínek Michal (JSDH Prackovice nad Labem)
203 - 203 [5 / 7 ]
[
40
-
47
40
-
40
36
]
6. Prošek Matěj (SDH Klapý)
188 - 256 [7 / 7 ]
[
36
38
36
36
42
36
32
]
7. Pazdera Jakub (SDH Lenešice)
186 - 240 [7 / 7 ]
[
28
42
34
32
36
42
26
]
8. Andrle Roman (SDH Očihov)
179 - 207 [6 / 7 ]
[
30
45
-
28
32
34
38
]
9. Holienka Miroslav (SDH Lenešice)
164 - 164 [5 / 7 ]
[
0
34
38
34
0
38
20
]
10. Drátovník Radek (SDH Klapý)
156 - 198 [7 / 7 ]
[
38
28
32
26
26
32
16
]
11. Žáček Petr (SDH Očihov)
120 - 129 [6 / 7 ]
[
24
26
-
9
30
28
12
]
12. Pail Marek (SDH Klapý)
97 - 102 [6 / 7 ]
[
5
9
28
8
22
0
30
]
13. Laube Filip (SDH Klapý)
92 - 92 [5 / 7 ]
[
-
8
-
12
24
24
24
]
14. Filipčuk Lukáš (SDH Peruc)
80 - 81 [6 / 7 ]
[
9
7
30
20
-
14
1
]
15. Machata Matěj (SDH Čížkovice)
79 - 79 [4 / 7 ]
[
26
20
-
0
-
26
7
]
16. Žovinec Lukáš (SDH Cítoliby)
72 - 72 [4 / 7 ]
[
20
30
-
-
-
20
2
]
17. Žížek Martin (SDH Peruc)
69 - 70 [6 / 7 ]
[
8
-
24
7
20
10
1
]
18. Porubek Ondřej (SDH Velichovky)
68 - 68 [2 / 7 ]
[
-
-
-
30
38
-
-
]
19. Fiala Jiří (SDH Polepy)
66 - 66 [4 / 7 ]
[
16
16
26
-
-
-
8
]
20. Jahoda Kristián (SDH Dolní Měcholupy)
64 - 64 [2 / 7 ]
[
32
32
-
-
-
-
-
]
21. Suchý Lukáš (SDH Božtešice)
62 - 62 [3 / 7 ]
[
22
24
-
16
-
-
-
]
22. Doležal Tomáš (HZSP Lovochemie)
56 - 56 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
34
-
22
]
23. Huja Miroslav (JSDH Prackovice nad Labem)
50 - 50 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
22
28
]
24. Bečka Oldřich (SDH Verneřice)
48 - 48 [4 / 7 ]
[
10
14
0
14
0
-
10
]
25. Jelen Roman (HZSp Elektrárna Počerady)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
47
]
26. Kulhánek Jakub (SDH Tlumačo)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
47
-
-
-
-
-
-
]
27. Janováč Michal (SDH Salaš)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
42
]
28. Holan Vladimír (SDH Čížkovice)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
40
]
29. Matouš Dominik (Železný Brod)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
-
38
0
-
-
]
30. Kočí Dominik (SDH Mojžíř)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
0
36
0
0
0
-
-
]
31. Hlava Ladislav (SDH Ploukonice)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
30
-
]
32. Řeháček Marcel (SDH Jezvé)
30 - 30 [2 / 7 ]
[
12
-
-
18
-
-
-
]
33. Hlava Ladislav (SDH Ploučnice)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
28
-
-
]
34. Růženec Adam (HZS ÚK- stanice Bílina)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
24
-
-
-
]
35. Ledvinka Matěj (SDH Boletice nad Labem)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
22
-
-
-
]
36. Vocásek Petr (JSDH Předonín)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
0
22
-
-
-
-
-
]
37. Khám Jiří (Hostouň)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
18
]
38. Ťažký David (Pecerady)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
18
-
]
39. Ondrůšek Jan (JSDH Prackovice nad Labem)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
18
-
-
-
-
-
-
]
40. Šilhan Petr (JSDH Zabrušany)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
18
-
-
-
-
-
]
41. Salatek Filip (Pecerady)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
16
-
]
42. Malík Jan (SDH Černouček)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
14
-
-
-
-
-
-
]
43. Otta Jan (SDH Křešice/HZSp elektrárna Mělník)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
14
]
44. Feller Jaroslav (Hostomice)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
-
12
-
-
-
-
-
]
45. Průša Dominik (JSDH Prackovice nad Labem)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
12
-
]
46. Krejčík Patrik (SDH Klapý)
10 - 10 [1 / 7 ]
[
-
10
-
-
-
-
-
]
47. Fišer Josef (SDH Verneřice)
10 - 10 [1 / 7 ]
[
-
-
-
10
-
-
-
]
48. Borl Tomáš (HZSp Lovochemie a.s.)
9 - 9 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
9
]
49. Tomek Martin (SDH Lenešice)
8 - 8 [2 / 7 ]
[
7
1
-
-
-
-
-
]
50. Sochor Martin (SDH Petrohrad)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
6
]
51. Dlouhý Jiří (JSDH Prackovice nad Labem)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
6
-
-
-
-
-
-
]
52. Drábek Ondřej (SDH Bílina)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
-
6
-
-
-
-
-
]
53. Čekal Jiří (SDH Verneřice)
6 - 6 [2 / 7 ]
[
3
3
-
-
-
-
-
]
54. Sochor Petr (SDH Petrohrad)
5 - 5 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
5
]
55. Beer Adam (JSDH Zabrušany)
5 - 5 [1 / 7 ]
[
-
5
-
-
-
-
-
]
56. Khám František (Spůle)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
4
]
57. Soudský Michal (SDH Černouček)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
4
-
-
-
-
-
-
]
58. Baborák Roman (SDH Nepomyšl)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
-
4
-
-
-
-
-
]
59. Svoboda Václav (JSDH Poštovice)
3 - 3 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
3
]
60. Lipš Jan (SDH Černouček)
2 - 2 [1 / 7 ]
[
2
-
-
-
-
-
-
]
61. Zima Ondřej (JSDH Zabrušany)
2 - 2 [1 / 7 ]
[
-
2
-
-
-
-
-
]
62. Hampl Dominik (HZS ČR ÚK)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
1
]
muž / věk: 15 - 17
1. Sikyta Adam (SDH Nepomyšl)
244 - 291 [6 / 7 ]
[
-
50
47
47
50
47
50
]
2. Hanyk Vojtěch (SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou)
244 - 291 [6 / 7 ]
[
50
47
50
0
47
50
47
]
3. Kryner Petr (SDH Klapý)
227 - 257 [6 / 7 ]
[
45
45
42
50
-
45
30
]
4. Pail Matěj (SDH Klapý)
208 - 208 [5 / 7 ]
[
47
40
40
-
36
-
45
]
5. Brabenec Vojtěch (SDH Cítoliby)
195 - 195 [5 / 7 ]
[
-
-
34
45
38
40
38
]
6. Zábranský Jakub (SDH Radešín)
192 - 258 [7 / 7 ]
[
40
34
32
42
40
34
36
]
7. Červený Daniel (SDH Nepomyšl)
162 - 162 [4 / 7 ]
[
-
42
0
-
42
38
40
]
8. Urban Tomáš (SDH Nepomyšl)
158 - 180 [6 / 7 ]
[
36
32
-
36
22
28
26
]
9. Jirák Jakub (SDH Osek)
148 - 148 [4 / 7 ]
[
42
38
36
32
0
-
-
]
10. Krška Vít (SDH Verneřice)
146 - 146 [5 / 7 ]
[
-
36
-
34
26
26
24
]
11. Kubiš Ondřej (SDH Srbice)
142 - 142 [4 / 7 ]
[
-
-
38
-
28
42
34
]
12. Vlasák Petr (SDH Citoliby)
122 - 122 [4 / 7 ]
[
-
-
-
38
24
32
28
]
13. Baborák Tomáš (SDH Nepomyšl)
114 - 114 [4 / 7 ]
[
-
-
0
30
32
30
22
]
14. Kejval Martin (Srbice)
113 - 113 [3 / 7 ]
[
-
-
-
-
45
36
32
]
15. Sádovský Václav (SDH Libočany)
72 - 72 [3 / 7 ]
[
32
-
0
-
18
22
-
]
16. Markevič Daniel (SDH Mojžíř)
62 - 62 [2 / 7 ]
[
34
-
0
28
-
-
-
]
17. Benc Jan (SDH Verneřice)
58 - 58 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
34
24
-
]
18. Motejl Dominik (SDH Hrobce)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
-
-
45
-
-
-
-
]
19. Malík Martin (Radešin)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
42
]
20. Jaroš Petr (Velichovky)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
-
-
-
40
-
-
-
]
21. Říha Václav (Boletice nad Labem)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
38
0
0
-
0
0
-
]
22. Kyba Jan (SDH Jílové Modrá)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
30
-
-
]
23. Hrdlička Jan (SDH Jílové Modrá)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
20
-
-
]
24. Pavliček Martin (Charvatce)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
20
]
25. Bláha Jakub (SDH Poštovice)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
18
]
žena / věk: 15 - 17
1. Krajčovičová Kateřina (SDH Klapý)
244 - 244 [5 / 7 ]
[
50
50
47
47
-
50
-
]
2. Němcová Alexandra (SDH Klapý)
229 - 229 [5 / 7 ]
[
-
-
50
42
45
47
45
]
3. Dohnalová Adéla (SDH Velichovky)
97 - 97 [2 / 7 ]
[
-
-
-
50
47
-
-
]
4. Nováková Aneta (SDH Hrobce)
90 - 90 [2 / 7 ]
[
-
45
45
-
-
-
-
]
5. Peterkova Nicol (Sdh obora)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
50
]
6. Voslářová Marie (SDH Klapý)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
50
-
-
]
7. Velíšková Tereza (SDH Obora)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
0
47
-
-
-
-
-
]
8. Sochorová Hana (SDH Petrohrad)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
47
]
9. Karlova Daniela (SDH Velichovky)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
-
-
-
45
-
-
-
]
10. Švejkovska Tereza (SDH Jílové Modrá)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
42
-
-
]
11. Zábranská Tereza (Radešín)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
42
]
12. Kabátová Amálie (SDH Slavětín)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
40
]
13. Gráfová Anna (SDH Slavětín)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
38
]
14. Wágnerová Adéla (SDH Peruc)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
36
]
15. Pánková Natálie (Radešín)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
34
]
žena / věk: 18 - 100
1. Vrbová Eliška (SDH Cítoliby)
250 - 300 [6 / 7 ]
[
50
50
50
50
50
50
0
]
2. Ryšková Dita (SDH Klapý)
236 - 281 [6 / 7 ]
[
47
45
45
-
47
47
50
]
3. Dlasková Hoření Pavlína (Příšovice)
229 - 305 [7 / 7 ]
[
45
42
47
47
45
45
34
]
4. Drábková Hana (SDH Štrbice)
188 - 188 [5 / 7 ]
[
38
40
-
40
42
-
28
]
5. Kršková Soňa (SDH Klapý/ Hasičovo)
184 - 184 [5 / 7 ]
[
-
28
-
42
38
40
36
]
6. Fukalová Lenka (SDH Klapý)
168 - 194 [6 / 7 ]
[
32
30
36
-
40
30
26
]
7. Andrlová Michaela (SDH Očihov)
158 - 158 [5 / 7 ]
[
0
32
-
38
36
42
10
]
8. Fialová Jana (SDH Veltěže)
140 - 140 [4 / 7 ]
[
36
34
42
-
-
28
-
]
9. Žďárská Michaela (Praha Dolní Měcholupy)
138 - 138 [4 / 7 ]
[
28
38
34
-
-
-
38
]
10. Strunz Karolina (SDH Nepomyšl)
136 - 136 [5 / 7 ]
[
20
36
-
-
34
32
14
]
11. Vlková Simona (SDH Lenešice)
130 - 130 [5 / 7 ]
[
26
24
-
-
32
36
12
]
12. Stratilová Aneta (SDH Dub nad Moravou)
117 - 117 [3 / 7 ]
[
42
-
-
45
-
-
30
]
13. Tarantová Marie (SDH Dalešice)
87 - 87 [2 / 7 ]
[
40
47
-
-
-
-
-
]
14. Hauserová Andrea (JSDH Prackovice nad Labem)
77 - 77 [2 / 7 ]
[
30
-
-
-
-
-
47
]
15. Minnichová Barbara (JSDH Prackovice nad Labem)
74 - 74 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
34
40
]
16. Lukešová Viktorie (OSŠP Kolín/SDH Škvorec)
60 - 60 [2 / 7 ]
[
24
-
-
36
-
-
-
]
17. Kárová Martina (SDH Polepy)
58 - 58 [2 / 7 ]
[
-
-
40
-
-
-
18
]
18. Havlíková Vlasta (SDH Peruc)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
45
]
19. Reichová Pavla (SDH Praha - Satalice (TFA tým Praha))
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
42
]
20. Lupínková Nikola (JSDH Prackovice nad Labem)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
38
-
]
21. Kantová Olga (SDH Srbice)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
38
-
-
-
-
]
22. Hrudková Marie (Vratislavice nad Nisou)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
-
-
-
-
-
-
]
23. Koštial Šterclová Marcela (SDH Obora)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
32
]
24. Nagyova Blanka (SDH Hrobce)
26 - 26 [1 / 7 ]
[
-
26
-
-
-
-
-
]
25. Kunertova Šárka (SDH Klapý)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
24
]
26. Černucká Petra (SDH Brázdim)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
22
]
27. Vanclová Barbora (SDH Studenec)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
22
-
-
-
-
-
-
]
28. Majarova Helena (SDH Koštice)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
20
]
29. Gipflová Martina (SDH Štrbice)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
18
-
-
-
-
-
-
]
30. Mikešová Kateřina (Chlumec)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
16
-
-
-
-
-
-
]
31. Winterová Eliška (SDH Poštovice)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
16
]
32. Lancová Zuzana (SDH Peruc)
9 - 9 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
9
]
33. Voborníková Adéla (SDH Čermná)
8 - 8 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
8
]
34. Urbanová Kamila (SDH Peruc)
7 - 7 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
7
]
35. Kouříková Barbora (SDH Dobroměřice)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
6
]

Pořadí týmů (Ústecký kraj)
1. SDH Cítoliby 879
2. SDH Lenešice 752
3. SDH Klapý 717
4. SDH Očihov 512
5. SDH Peruc 349
6. SDH Čížkovice 345
7. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 313
8. JSDH Prackovice nad Labem 271
9. SDH Verneřice 196
10. SDH Nepomyšl 159
11. HZSP Spolchemie 148
12. SDH Hrobce 138
13. SDH Obora 123
14. HZSp Elektrárna Počerady 69
15. SDH Božtešice 62
16. HZSP Lovochemie 56
17. SDH Bílina 51
18. SDH Polepy 50
19. SDH Osek 46
20. SDH Černouček 45
21. SDH Libočany 40
22. SDH Mojžíř 36
23. Mojžíř 36
24. SDH Dobroměřice 30
25. SDH Ploučnice 28
26. HZS ÚK- stanice Bílina 24
27. SDH Boletice nad Labem 22
28. SDH Košťany a Střelná 18
29. SDH Křešice/HZSp elektrárna Mělník 14
30. SDH Petrohrad 12
31. Bílina 10
32. SDH Svádov 5
33. HZS ČR ÚK 1
34. Želenice 0
35. JSDHO Jílové 0
36. SDH Chabařovice 0
37. SDH Obora / HZSp Letiště Praha 0
38. SDH Česká Kamenice 0
39. SDH Bíliny 0