Moravská liga TFA 2022
logo ligy
Popis:

6. ročník seriálu závodů Moravské ligy TFA.

Jednotlivé závody ligy
1. TFA Podolí 24.04.2022 09:00
2. TFA Olešnický ŽELEZŇÁK 2022 08.05.2022 09:00
3. Železný hasič Velká nad Veličkou 05.06.2022 09:30
4. TFA Trpín 19.06.2022 08:00
5. TFA Sebranice 2022 23.07.2022 08:00
6. TFA DOUBRAVICE NAD SVITAVOU 13.08.2022 09:30
7. TFA Velatice 2022 03.09.2022 09:30

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Král Zdeněk (SDH Trpín / HZS Svitavy)
250 - 250 [5 / 7 ]
[
50
50
-
50
-
50
50
]
2. Tesař Radek (SDH Sebranice)
234 - 234 [5 / 7 ]
[
46
46
48
48
-
-
46
]
3. Dědič František (SDH Dětřichov u Moravské Třebové)
220 - 298 [7 / 7 ]
[
44
42
46
42
46
36
42
]
4. Slouka Petr (SDH Sokolnice)
210 - 250 [6 / 7 ]
[
40
40
42
46
-
42
40
]
5. Máca Tomáš (SDH Brno Slatina)
194 - 194 [4 / 7 ]
[
48
-
50
-
50
46
-
]
6. Buchta Jiří (SDH Vendolí)
192 - 226 [6 / 7 ]
[
34
38
-
34
42
40
38
]
7. Soukal Jan (SDH Olešnice)
184 - 248 [7 / 7 ]
[
36
32
36
40
38
34
32
]
8. Čandrla Petr (SDH Podolí)
164 - 223 [7 / 7 ]
[
32
29
38
31
32
31
30
]
9. Sedlák Martin (SDH Velatice)
162 - 162 [5 / 7 ]
[
-
30
32
32
34
-
34
]
10. Adamec Jan (SDH Dětřichov u Moravské Třebové)
160 - 160 [4 / 7 ]
[
42
36
-
-
44
38
-
]
11. Ludvík Marek (Sdh Rakvice)
154 - 154 [4 / 7 ]
[
26
-
40
44
-
44
-
]
12. Mikulica Václav (SDH Kobylí)
150 - 203 [7 / 7 ]
[
25
28
31
30
31
29
29
]
13. Víšek Marek (HZS Pardubice)
144 - 144 [3 / 7 ]
[
-
48
-
-
-
48
48
]
14. Smékal Milan (SDH Lipová - lázně)
142 - 142 [4 / 7 ]
[
-
34
34
38
-
-
36
]
15. Mašek Pavel (SDH Vranov)
141 - 168 [6 / 7 ]
[
27
27
-
28
30
28
28
]
16. Hajny Radek (SDH Doubravice)
136 - 160 [6 / 7 ]
[
24
26
-
27
29
27
27
]
17. Sochor Josef (HZS PARDUBICKÉHO KRAJE)
130 - 130 [3 / 7 ]
[
38
44
-
-
48
-
-
]
18. Josepčuk Kamil (JSDH Svitavy)
116 - 116 [3 / 7 ]
[
-
-
-
-
40
32
44
]
19. Volf Josef (JSDH Svitavy)
61 - 61 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
30
31
]
20. Cihlář Michal (HZS KHK)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
36
-
-
]
21. Budař Rostislav (SDH Třešť)
31 - 31 [1 / 7 ]
[
31
-
-
-
-
-
-
]
22. Krajčír Filip (SDH Žešov)
29 - 29 [1 / 7 ]
[
-
-
-
29
-
-
-
]
23. Pipíška Michal (DHZ Ráztočno)
29 - 29 [1 / 7 ]
[
29
-
-
-
-
-
-
]
24. Klein Viliam (HZS Kraje Vysočina)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
28
-
-
-
-
-
-
]
žena / věk: 15 - 100
1. Švábová Martina (SDH Trpín)
246 - 342 [7 / 7 ]
[
48
48
48
50
50
50
48
]
2. Vodičková Kateřina (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
246 - 338 [7 / 7 ]
[
46
50
50
48
46
48
50
]
3. Čaganová Petra (SDH Nižní Lhoty)
236 - 280 [6 / 7 ]
[
50
44
46
46
48
46
-
]
4. Mokrušová Nicole (Rohatec)
218 - 218 [5 / 7 ]
[
42
46
42
44
44
-
-
]
5. Švajková Miluše (SDH Lipová - lázně)
214 - 256 [6 / 7 ]
[
-
42
44
42
42
42
44
]
6. Kachlíková Kristýna (SDH Dražovice)
194 - 230 [6 / 7 ]
[
36
38
38
38
38
-
42
]
7. Kašparová Michaela (SDH Vendolí)
194 - 194 [5 / 7 ]
[
38
40
-
36
40
40
-
]
8. Divišová Žaneta (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
162 - 192 [6 / 7 ]
[
30
-
32
31
32
36
31
]
9. Gotvaldová Anna (SDH Podolí)
160 - 160 [5 / 7 ]
[
-
-
30
30
31
31
38
]
10. Doležalová Hana (SDH Velké Němčice)
159 - 188 [6 / 7 ]
[
32
32
31
29
-
32
32
]
11. Šmídová Natálie (SDH Nové Dvory)
151 - 151 [5 / 7 ]
[
29
-
-
28
30
34
30
]
12. Doleželová Kristýna (SDH Rapotín)
106 - 106 [3 / 7 ]
[
-
-
-
32
36
38
-
]
13. Honsová Michaela (SDH Petrůvky)
88 - 88 [2 / 7 ]
[
44
-
-
-
-
44
-
]
14. Vojvodikova Eva (SDH Velké Karlovice Tisňavy)
80 - 80 [2 / 7 ]
[
40
-
40
-
-
-
-
]
15. Vaverková Pavlína (SDH Předměstí)
70 - 70 [2 / 7 ]
[
-
36
-
34
-
-
-
]
16. Přindišová Kristýna (SDH Ludéřov)
70 - 70 [2 / 7 ]
[
-
34
36
-
-
-
-
]
17. Honsová Michaela (SDH Petrůvky)
46 - 46 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
46
]
18. Smékalová Tereza (SDH Lipová - lázně)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
40
]
19. Kalná Vladislava (SDH Jarcová)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
-
-
-
40
-
-
-
]
20. Kadlecová Veronika (SDH Velatice)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
36
]
21. Jurásková Dominika (SDH Březová u Uherského Brodu)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
-
34
-
-
-
-
]
22. Jůvová Daniela (SDH Zálší)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
-
-
-
-
-
-
]
23. Němcová Lenka (KOPIS Brno)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
34
-
-
]
24. Maráková Blanka (SDH Moravská Nová Ves)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
34
]
25. Maráková Marie (SDH Moravská Nová Ves)
31 - 31 [1 / 7 ]
[
31
-
-
-
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 34
1. Rybnikář Ondřej (SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem)
246 - 292 [6 / 7 ]
[
50
-
50
46
50
48
48
]
2. Tkaný Jiří (SDH Babice)
242 - 330 [7 / 7 ]
[
48
44
44
50
48
46
50
]
3. Skřivánek Michal (SDH Rohatec)
238 - 238 [5 / 7 ]
[
-
50
48
-
44
50
46
]
4. Navrátil Lukáš (SDH Ludéřov / HZS OLK)
222 - 264 [6 / 7 ]
[
44
46
42
42
46
-
44
]
5. Maňák Zdeněk (SDH Velká nad Veličkou)
218 - 258 [6 / 7 ]
[
46
40
46
44
42
-
40
]
6. Zábrš Ondřej (SDH Brno-Slatina)
200 - 236 [6 / 7 ]
[
40
42
40
40
38
-
36
]
7. Veselý Josef (SDH Násedlovice ❤️‍🔥)
194 - 255 [7 / 7 ]
[
34
31
38
30
36
44
42
]
8. Dvořáček Josef (Sdh Koroužné)
176 - 208 [6 / 7 ]
[
36
34
36
32
32
38
-
]
9. Novotný Martin (SDH Olešnice)
173 - 173 [5 / 7 ]
[
-
32
34
36
31
40
-
]
10. Vlach Josef (JSDH Svitavy)
159 - 214 [7 / 7 ]
[
30
30
31
29
26
36
32
]
11. Hovězák Tomáš (Rohatec)
155 - 183 [6 / 7 ]
[
32
28
32
28
-
34
29
]
12. Knápek Daniel (HZS Pardubického kraje)
148 - 148 [4 / 7 ]
[
-
38
-
34
-
42
34
]
13. Josepčuk Kamil (JSDH Svitavy)
141 - 141 [4 / 7 ]
[
30
31
44
36
-
-
-
]
14. Břenek Martin (SDH Trpín)
136 - 136 [3 / 7 ]
[
-
48
-
48
40
-
-
]
15. Cakl Lukáš (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
134 - 134 [5 / 7 ]
[
31
-
29
23
-
21
30
]
16. Pospíšil Jaroslav (HZS PAK)
132 - 132 [5 / 7 ]
[
25
21
-
-
28
31
27
]
17. Kovář Josef (SDH Borovnice)
128 - 128 [5 / 7 ]
[
-
24
-
27
25
27
25
]
18. Jakubec Michal (SDH Račice (u Vyškova))
121 - 161 [7 / 7 ]
[
26
22
25
24
19
21
24
]
19. Melichar David (SDH Bobrová)
120 - 120 [5 / 7 ]
[
22
23
-
-
23
26
26
]
20. Švec Josef (Rokytnice nad Rokytnou)
109 - 109 [4 / 7 ]
[
28
-
27
25
-
29
-
]
21. Mrňka Lukáš (SDH Újezd)
108 - 108 [3 / 7 ]
[
-
36
-
38
34
-
-
]
22. Skořepa Michal (SDH Rohatec)
101 - 101 [5 / 7 ]
[
21
-
24
18
21
-
17
]
23. Janečka Vít (SDH Žeranovice)
101 - 115 [6 / 7 ]
[
16
14
19
-
22
23
21
]
24. Svoboda Štěpán (SDH Podolí)
99 - 131 [7 / 7 ]
[
19
18
26
17
17
19
15
]
25. Klimeš Jakub (SDH Útěchov)
93 - 105 [6 / 7 ]
[
12
13
-
21
16
22
21
]
26. Pilný Michal (HZS PAK)
88 - 88 [3 / 7 ]
[
-
-
-
-
29
28
31
]
27. Doušek Rostislav (Černá Hora)
79 - 79 [4 / 7 ]
[
18
21
-
-
-
17
23
]
28. Navrátil Vít (SDH Dražovice)
76 - 76 [4 / 7 ]
[
-
-
21
-
18
18
19
]
29. Svoboda Ondřej (SDH Podolí)
72 - 82 [6 / 7 ]
[
14
17
-
12
10
16
13
]
30. Bělík Filip (SDH Ústí)
69 - 69 [2 / 7 ]
[
38
-
-
31
-
-
-
]
31. Matějek Sebastian (SDH Pustiměř)
67 - 79 [6 / 7 ]
[
13
12
-
13
13
14
14
]
32. Polach Dominik (SDH Rohatec)
66 - 66 [5 / 7 ]
[
-
8
21
10
-
15
12
]
33. Bulva Jiří (SDH Lezník)
64 - 64 [5 / 7 ]
[
-
11
-
19
12
11
11
]
34. Matějek Viktor (SDH Podolí)
64 - 64 [5 / 7 ]
[
9
16
-
15
15
-
9
]
35. Maňák Michal (SDH Žeranovice)
60 - 60 [5 / 7 ]
[
7
9
18
-
14
12
-
]
36. Jehlička Vladimír (SDH Široký Brod)
59 - 59 [2 / 7 ]
[
-
27
-
-
-
32
-
]
37. Ševčík Jakub (SDH Drnholec)
58 - 58 [2 / 7 ]
[
29
29
-
-
-
-
-
]
38. Kašpar Jan (TFA Team Rapotín / SDH Rapotín)
56 - 56 [3 / 7 ]
[
-
-
-
10
21
25
-
]
39. Vanžura Jakub (SDH Proseč)
52 - 52 [2 / 7 ]
[
-
26
-
26
-
-
-
]
40. Krzyžowski Ondřej (SDH Dolní Líštná)
51 - 51 [2 / 7 ]
[
24
-
-
-
27
-
-
]
41. Švehla Jakub (SDH Kobylí)
48 - 48 [2 / 7 ]
[
23
25
-
-
-
-
-
]
42. Parák Marek (SDH Rapotín)
45 - 45 [4 / 7 ]
[
-
10
-
16
9
10
-
]
43. Kalčík David (SDH Miroslav)
44 - 44 [3 / 7 ]
[
15
15
-
14
-
-
-
]
44. Bošeľa Maroš (OZ HASIČ POLOMKA)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
42
-
-
-
-
-
-
]
45. Langer Lukáš (SDH Žeranovice)
41 - 41 [4 / 7 ]
[
11
-
-
-
11
9
10
]
46. Šiška Pavel (SDH Dlouhá Loučka)
40 - 40 [2 / 7 ]
[
21
19
-
-
-
-
-
]
47. Řihák Martin (SDH Žeranovice)
39 - 39 [2 / 7 ]
[
17
-
22
-
-
-
-
]
48. Morávek Jan (HZS)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
38
]
49. Frank Jan (SDH Velké Němčice)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
-
-
30
-
-
-
-
]
50. Kadlec Pavel (HZS PAK)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
30
-
]
51. Munzar Roman (SDH Habřina)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
30
-
-
]
52. Kalous Petr (Záhorovice)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
-
-
28
-
-
-
-
]
53. Salajka Zdeněk (SDH Tvrdonice)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
28
]
54. Menšík Viktor (JSDH Protivanov)
27 - 27 [1 / 7 ]
[
27
-
-
-
-
-
-
]
55. Pavel Tkaný (SDH Babice)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
24
-
]
56. Fidler Michal (HZS KHK)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
24
-
-
]
57. Ševčík Ondřej (SDH Bojkovice)
23 - 23 [1 / 7 ]
[
-
-
23
-
-
-
-
]
58. Vostál Petr (SDH Černá)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
22
-
-
-
]
59. Křetínský Vojtěch (SDH Dražovice)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
22
]
60. Latta Marek (SDH Jarcová)
21 - 21 [1 / 7 ]
[
-
-
-
21
-
-
-
]
61. Háněl Ondřej (SDH Rapotín)
20 - 20 [2 / 7 ]
[
-
7
-
-
-
13
-
]
62. Šimůnek Karel (KOPIS Brno)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
0
-
18
]
63. Novotný Jiří (SDH Velatice)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
16
]
64. Hruška Marek (SDH Babice nad Svitavou)
16 - 16 [2 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
8
8
]
65. Gric Jaroslav (SDH Černá Hora)
12 - 12 [2 / 7 ]
[
0
6
-
-
-
-
6
]
66. Kašpar David (TFA Team Rapotín / SDH Rapotín)
11 - 11 [1 / 7 ]
[
-
0
-
11
-
-
-
]
67. Jurásek Lukáš (SDH Březová u Uherského Brodu)
10 - 10 [1 / 7 ]
[
-
-
-
10
-
-
-
]
68. kužela Václav (SDH Žeranovice)
10 - 10 [1 / 7 ]
[
10
-
-
-
-
-
-
]
69. Doba Florián (SDH Vitčice)
8 - 8 [1 / 7 ]
[
8
-
-
-
-
-
-
]
70. Neveselý Miroslav (SDH Mokrá)
7 - 7 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
-
-
7
]
71. Reška Zbyněk (Černá Hora)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
6
-
-
-
-
-
-
]