Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Liga SEVERU 2023
logo soutěže
Popis: Pro ročník 2023 se počítá se 7 koly. O celkovém pořadí jednotlivců rozhodnou body, které každý závodník nasbírá v 5 svých nejlepších závodech. V případě shodného počtu bodů mezi závodníky rozhodne pořadí z posledního závodu 7.10.2023 Pro rok 2023 bude nově zařazena kategorie MASTERS s aktivním dýchacím přístrojem (18+) bez rozdílu věku. Pokud někde začne v jedné kategorii musí v ní dokončit i zbytek závodů (není možné sečíst body z různých kategorií) Kategorie Hasičáren se bude i letos počítat automaticky, ale je zde změna. Budou se počítat body třem nejlepším mužům bez rozdílu věku od 18 let! Tedy je zde jiná bodová hodnota, než v kategorii jednotlivců… Kategorie hasičárem platí i letos pouze pro sbory z Ústeckého kraje Prosím používejte stejný login pro všechna kola, jinak se vám nebudou správně sčítat body. A zkontrolujte si také, že máte vyplněný správně kraj (pro kategorii hasičárny Ústeckého kraje)
Propozice soutěže: Propozice ke stažení

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
Nebyl absolvován žádný závod
muž / věk: 18 - 34
Nebyl absolvován žádný závod
muž / věk: 15 - 17
Nebyl absolvován žádný závod
žena / věk: 15 - 17
Nebyl absolvován žádný závod
žena / věk: 18 - 100
Nebyl absolvován žádný závod
masters / věk: 18 - 100
Nebyl absolvován žádný závod