Jihočeské stovky 2023
logo ligy
Popis:

Požární sport v běhu na 100m s překážkami.

Jednotlivé závody ligy
1. Zlivská stovka 22.04.2023 09:00
2. Ledenická stovka 08.05.2023 11:40
3. Lišovská stovka 16.07.2023 09:00
4. Bzučanské stovkování 30.07.2023 09:00
5. Krumlovská stovka 10.09.2023 09:00
6. Borovanská stovka 17.09.2023 09:00

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
žena / věk: 13 - 14
1. Vondrášková Lenka (Borovany)
90 - 90 [5 / 6 ]
[
20
18
18
-
18
16
]
2. Hüttnerová Vanesa (Nová Ves)
84 - 95 [6 / 6 ]
[
11
14
16
20
16
18
]
3. Bužková Zuzana (Drahotěšice)
80 - 80 [4 / 6 ]
[
-
20
20
-
20
20
]
4. Hurtová Lucie (Miletín)
74 - 75 [6 / 6 ]
[
18
1
10
18
14
14
]
5. Adamcová Marie (Borovany)
62 - 62 [5 / 6 ]
[
14
10
14
-
12
12
]
6. Danielová Denisa (Dolní Bukovsko)
41 - 41 [3 / 6 ]
[
16
16
9
-
-
-
]
7. Kotlanová Karin (Bystřice nad Úhlavou)
34 - 34 [4 / 6 ]
[
9
4
7
14
-
-
]
8. Němcová Nikola (Besednice)
31 - 31 [4 / 6 ]
[
6
1
-
16
-
8
]
9. Švěhlová Barbora (Drahonice)
29 - 29 [4 / 6 ]
[
8
2
8
-
11
-
]
10. Snášelová Dominika (SDH Dobřany)
23 - 23 [2 / 6 ]
[
-
-
12
-
-
11
]
11. Lavičková Lucie (Velešín)
22 - 22 [5 / 6 ]
[
4
1
4
-
10
3
]
12. Velková Lucie (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nové Homole)
21 - 21 [4 / 6 ]
[
7
3
5
-
-
6
]
13. Černá Natálie (Borovany)
20 - 20 [2 / 6 ]
[
-
9
11
-
-
-
]
14. Pexová Barbora (SDH Dolní Bukovsko)
18 - 18 [2 / 6 ]
[
12
6
-
-
-
-
]
15. Smáhová Lucie (Bystřice nad Úhlavou)
18 - 18 [2 / 6 ]
[
10
8
-
-
-
-
]
16. Sejková Karolína (ČHJ Křepenice)
14 - 14 [2 / 6 ]
[
-
-
2
12
-
-
]
17. Suhradová Sabina (Vodňany)
14 - 14 [2 / 6 ]
[
-
-
-
-
7
7
]
18. Primová Simona (SDH Dolní Bukovsko)
13 - 13 [3 / 6 ]
[
5
7
-
-
-
1
]
19. Matuljaková Anežka (SDH Adamov)
13 - 13 [2 / 6 ]
[
-
-
-
-
9
4
]
20. Šimková Kamila (Střezimíř)
12 - 12 [1 / 6 ]
[
-
12
-
-
-
-
]
21. Šimáková Markéta (Střezimíř)
11 - 11 [1 / 6 ]
[
-
11
-
-
-
-
]
22. Hantová Nella (Nové Homole)
10 - 10 [4 / 6 ]
[
3
1
1
-
-
5
]
23. Žáková Eliška (Planá)
10 - 10 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
10
]
24. Velková Petra (Nové Homole)
9 - 9 [4 / 6 ]
[
2
1
-
-
5
1
]
25. Kadlecová Bára (Planá)
9 - 9 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
9
]
26. Šmausová Natálie (Borovany)
8 - 8 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
8
-
]
27. Gajová Alžběta (Velešín)
6 - 6 [3 / 6 ]
[
-
1
-
-
4
1
]
28. Žáková Anna (Budíkovice)
6 - 6 [1 / 6 ]
[
-
-
6
-
-
-
]
29. Šimková Vanesa (Vodňany)
6 - 6 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
6
-
]
30. Šeberová Elena (Nové Homole)
5 - 5 [1 / 6 ]
[
-
5
-
-
-
-
]
31. Šedivá Kateřina (Soběnov)
4 - 4 [2 / 6 ]
[
-
1
3
-
-
-
]
32. Polívková Markéta (Borovany)
2 - 2 [2 / 6 ]
[
-
1
-
-
-
1
]
33. Bicanová Lucie (Borovany)
2 - 2 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
2
]
34. Machová Laura (Nové Homole)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
1
-
-
-
-
-
]
35. Fůrová Kristýna (Střezimíř)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
1
-
-
-
-
]
36. Píchová Adéla (Olešník)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
1
-
-
-
-
]
37. Novotná Monika (Střezimíř)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
1
-
-
-
-
]
38. Valentová Gabriela (Vodňany)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
1
]
39. Varyšová Monika (Vodňany)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
1
]
žena / věk: 15 - 16
1. Hlaváčová Kateřina (Lišov)
84 - 84 [5 / 6 ]
[
18
6
20
-
20
20
]
2. Vávrová Petra (Nedabyle)
80 - 80 [5 / 6 ]
[
-
16
16
18
14
16
]
3. Vladyková Karolína (Miletín)
61 - 68 [6 / 6 ]
[
16
14
11
10
10
7
]
4. Bastlová Karolína (Smrkov)
60 - 61 [6 / 6 ]
[
14
11
10
11
1
14
]
5. Peštálová Hana (Budíkovice)
54 - 54 [3 / 6 ]
[
-
20
18
16
-
-
]
6. Vlčková Eva (SDH Výrovice)
54 - 54 [3 / 6 ]
[
-
-
-
20
16
18
]
7. Peštová Amálie (SDH Nechvalice)
49 - 49 [5 / 6 ]
[
-
7
12
12
9
9
]
8. Kopřivová Nela (Dešenice)
46 - 46 [5 / 6 ]
[
-
4
9
9
12
12
]
9. Miklíková Karolína (Křenovice)
38 - 38 [3 / 6 ]
[
10
-
14
14
-
-
]
10. Strolená Karolína (Vrčeň)
37 - 37 [5 / 6 ]
[
20
0
6
-
7
4
]
11. Škalová Magdaléna (Želčany)
31 - 31 [4 / 6 ]
[
-
10
-
5
8
8
]
12. Klášterková Jana (Nepomuk)
27 - 27 [3 / 6 ]
[
-
-
5
-
11
11
]
13. Nýdlová Veronika (Borovany)
25 - 25 [4 / 6 ]
[
-
9
7
-
4
5
]
14. Lacinová Nikola (Želčany)
24 - 24 [2 / 6 ]
[
-
18
-
6
-
-
]
15. Merglová Eliška Anna (Nové Sedliště)
24 - 24 [4 / 6 ]
[
-
-
1
8
5
10
]
16. Zemanová Kristýna (Lišov)
22 - 22 [3 / 6 ]
[
11
-
8
-
3
-
]
17. Trnková Karolína (Olešník)
20 - 20 [5 / 6 ]
[
9
5
-
2
1
3
]
18. Novotná Barbora (SDH Brod nad Tichou)
18 - 18 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
18
-
]
19. Ježková Eliška (Olešník)
12 - 12 [5 / 6 ]
[
8
1
1
-
1
1
]
20. Zdražilová Nela (SDH Bystřice)
12 - 12 [4 / 6 ]
[
-
-
4
1
6
1
]
21. Machová Martina (Olešník)
11 - 12 [6 / 6 ]
[
3
1
2
4
1
1
]
22. Růžičková Natálie (Olešník)
11 - 11 [5 / 6 ]
[
5
2
1
-
2
1
]
23. Dokulilova Veronika (Rokytnice nad Rokytnou)
9 - 9 [2 / 6 ]
[
-
8
1
-
-
-
]
24. Šimůnková Renata (SDH Svatá Maří)
7 - 7 [2 / 6 ]
[
4
3
-
-
-
-
]
25. Zrůbková Lucie (SDH Zahořany)
7 - 7 [1 / 6 ]
[
7
-
-
-
-
-
]
26. Fůrová Kristýna (Střezimíř)
7 - 7 [2 / 6 ]
[
6
-
-
1
-
-
]
27. Svajčíková Kristýna (Březové Hory)
7 - 7 [1 / 6 ]
[
-
-
-
7
-
-
]
28. Smíšková Zuzana (Březové Hory)
7 - 7 [2 / 6 ]
[
-
-
-
1
-
6
]
29. Bužková Veronika (Drahotěšice)
6 - 6 [3 / 6 ]
[
-
-
3
-
1
2
]
30. Hájíčková Adéla (Olešník)
5 - 5 [5 / 6 ]
[
1
1
1
-
1
1
]
31. Fesslová Adéla (Nové Homole)
4 - 4 [3 / 6 ]
[
2
1
-
-
-
1
]
32. Jansová Klára (Nové Homole)
4 - 4 [4 / 6 ]
[
1
1
-
-
1
1
]
33. Grohmanová Rozálie (Radostice)
4 - 4 [4 / 6 ]
[
-
1
1
-
1
1
]
34. Tůmová Terezie (Soběnov)
4 - 4 [4 / 6 ]
[
-
1
1
1
-
1
]
35. Kolářová Natálie (Netřebice)
4 - 4 [4 / 6 ]
[
-
-
1
1
1
1
]
36. Kofroňová Karolína (Střezimíř)
4 - 4 [2 / 6 ]
[
-
-
-
3
-
1
]
37. Pátá Ema (České Budějovice)
3 - 3 [3 / 6 ]
[
-
1
-
1
1
-
]
38. Radová Veronika (Besednice)
3 - 3 [3 / 6 ]
[
-
-
1
1
1
-
]
39. Šímová Tereza (Strážkovice)
3 - 3 [3 / 6 ]
[
-
-
1
-
1
1
]
40. Štabrňáková Petra (Olešník)
2 - 2 [2 / 6 ]
[
-
1
1
-
-
-
]
41. Kmínková Karolína (Nedabyle)
2 - 2 [2 / 6 ]
[
-
1
-
-
1
-
]
42. Havránková Karolína (ČHJ Křepenice)
2 - 2 [2 / 6 ]
[
-
-
1
1
-
-
]
43. Stejskalová Veronika (Nové Homole)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
1
-
-
-
-
-
]
44. Majdáková Jana (SDH Dešenice)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
1
-
-
-
-
]
45. Šimáková Adéla (Volyně)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
1
-
-
-
-
]
46. Pechlátová Barbora (Volyně)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
1
-
-
-
-
]
47. Jakešová Kateřina (Nová Ves)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
1
-
-
-
-
]
48. Šimková Kamila (Střezimíř)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
1
]
49. Zelenková Julie (ČHJ Křepenice)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
1
-
-
-
]
50. Jakešová Kateřina (Nová Ves)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
1
-
-
-
]
51. Kiewegová Eliška (Vodňany)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
1
-
-
-
]
52. Jakešová Kateřina (Nová Ves)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
-
1
-
-
]
53. Tolarova Hana (Krenovice)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
-
1
-
-
]
54. Šindelářová Barbora (Tábor)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
-
1
-
-
]
55. Jakešová Kateřina (Nová Ves)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
1
-
]
56. Šteflová Veronika (Planá)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
1
]
žena / věk: 17 - 18
1. Šebková Terezie (Tomice II)
88 - 88 [5 / 6 ]
[
18
18
-
16
16
20
]
2. Křížová Lucie (Prostřední Svince)
86 - 97 [6 / 6 ]
[
20
16
18
11
14
18
]
3. Umnerová Anna (SDH Dobřany)
80 - 80 [4 / 6 ]
[
-
20
20
20
20
-
]
4. Pašková Lenka (Nové Homole)
62 - 62 [5 / 6 ]
[
12
-
11
12
11
16
]
5. Nohavová Hana (Lišov)
57 - 65 [6 / 6 ]
[
16
11
12
8
9
9
]
6. Lubinská Nikoleta (Lišov)
52 - 61 [6 / 6 ]
[
11
9
10
9
10
12
]
7. Babková Iva (SDH Úněšov)
36 - 36 [2 / 6 ]
[
-
-
-
18
18
-
]
8. Štefková Nikola (Svatá Maří)
33 - 33 [5 / 6 ]
[
10
8
-
1
4
10
]
9. Kateřina Králová (SDH Běleč)
30 - 30 [5 / 6 ]
[
6
7
8
3
-
6
]
10. Marešová Michaela (Planá)
30 - 30 [2 / 6 ]
[
-
-
16
-
-
14
]
11. Brázdová Linda (SDH Střezimíř)
28 - 28 [2 / 6 ]
[
14
14
-
-
-
-
]
12. Chudlářská Šárka (SDH Svatá Maří)
28 - 28 [4 / 6 ]
[
8
12
-
1
7
-
]
13. Mašková Magdaléna (Smrkov)
27 - 28 [6 / 6 ]
[
7
4
6
1
3
7
]
14. Častová Eliška (Svatá Maří)
27 - 27 [5 / 6 ]
[
4
5
-
2
8
8
]
15. Skalická Eliška (Nechvalice)
26 - 26 [2 / 6 ]
[
-
-
-
14
12
-
]
16. Herdová Lucie (Lišov)
24 - 24 [3 / 6 ]
[
9
-
9
6
-
-
]
17. Trmotová Klára (Dlažov)
23 - 23 [4 / 6 ]
[
-
6
7
4
6
-
]
18. Síkorová Karolína (Besednice)
16 - 16 [5 / 6 ]
[
5
3
5
1
2
-
]
19. Tomanová Klára (Dlažov)
16 - 16 [2 / 6 ]
[
-
-
-
-
5
11
]
20. Valíková Veronika (Budíkovice)
14 - 14 [1 / 6 ]
[
-
-
14
-
-
-
]
21. Kalná Štěpánka (SDH Bystřice nad Úhlavou)
10 - 10 [1 / 6 ]
[
-
-
-
10
-
-
]
22. Eliášová Lada (Střezimíř)
10 - 10 [1 / 6 ]
[
-
10
-
-
-
-
]
23. Janáčková Julie (Těrlicko-Hradiště)
7 - 7 [1 / 6 ]
[
-
-
-
7
-
-
]
24. Šimečková Tereza (Nové Homole)
6 - 6 [2 / 6 ]
[
-
-
-
-
1
5
]
25. Svatošová Michaela (Smrkov)
5 - 5 [2 / 6 ]
[
-
1
4
-
-
-
]
26. Klímová Lucie (Libáň)
5 - 5 [1 / 6 ]
[
-
-
-
5
-
-
]
27. Svatošová Michaela (Smrkov)
3 - 3 [1 / 6 ]
[
3
-
-
-
-
-
]
28. Šejbová Tereza (Petrovice)
2 - 2 [1 / 6 ]
[
-
2
-
-
-
-
]
muž / věk: 13 - 14
1. Macho ml. Tomáš (Olešník)
86 - 97 [6 / 6 ]
[
20
20
14
11
16
16
]
2. Kubeš Antonín (Olešník)
80 - 80 [5 / 6 ]
[
18
16
-
14
18
14
]
3. Kulíř Šimon (Drahonice)
78 - 78 [4 / 6 ]
[
-
-
20
18
20
20
]
4. Kosík Petr (Smrkov)
59 - 68 [6 / 6 ]
[
14
12
9
10
14
9
]
5. Pražák Štěpán (Nové Homole)
53 - 53 [4 / 6 ]
[
16
14
12
-
-
11
]
6. Lubinski Arpád (Lišov)
48 - 48 [3 / 6 ]
[
-
-
16
20
-
12
]
7. Buneš Lukáš (Olešník)
45 - 45 [5 / 6 ]
[
-
11
7
7
12
8
]
8. Novák Jakub (Stará Říše)
34 - 34 [2 / 6 ]
[
-
-
18
16
-
-
]
9. Strolený Jindřich (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Vrčeň)
28 - 28 [2 / 6 ]
[
-
18
-
-
-
10
]
10. Zeman Jan (Besednice)
25 - 25 [3 / 6 ]
[
-
-
6
8
11
-
]
11. Navrkal Matěj (Budíkovice)
20 - 20 [2 / 6 ]
[
-
-
8
12
-
-
]
12. Tichý Ondřej (Stará Říše)
20 - 20 [2 / 6 ]
[
-
-
11
9
-
-
]
13. Křížek Michal (ČHJ Křepenice)
18 - 18 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
18
]
14. Toman Jakub (Nové Homole)
12 - 12 [1 / 6 ]
[
12
-
-
-
-
-
]
15. Klika Stanislav (Dolní Bukovsko)
12 - 12 [2 / 6 ]
[
-
-
5
-
-
7
]
16. Matějka Tomáš (Planá)
10 - 10 [1 / 6 ]
[
-
-
10
-
-
-
]
17. Božovský Kryštof (Olešník)
0 - 0 [1 / 6 ]
[
-
0
-
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 16
1. Krs Adam (Dolní Lukavice)
100 - 120 [6 / 6 ]
[
20
20
20
20
20
20
]
2. Kudibal Adam (SDH Bystřice)
86 - 86 [5 / 6 ]
[
-
16
18
16
18
18
]
3. Zoch Jan (Drahonice)
80 - 92 [6 / 6 ]
[
18
12
16
14
16
16
]
4. Herda Vilém (Borovany)
67 - 74 [6 / 6 ]
[
16
14
12
7
11
14
]
5. Čermák Matyáš (Borovany)
56 - 56 [5 / 6 ]
[
14
9
11
-
12
10
]
6. Novák Adam (Smrkov)
50 - 58 [6 / 6 ]
[
10
10
8
11
10
9
]
7. Velek Martin (SDH Nové Homole)
46 - 47 [6 / 6 ]
[
11
8
1
10
9
8
]
8. Petr Vojtěch (Borovany)
41 - 42 [6 / 6 ]
[
12
7
9
9
1
4
]
9. Rybár Matěj (Budíkovice)
26 - 26 [2 / 6 ]
[
-
-
14
12
-
-
]
10. Novák Matyáš (Stará Říše)
25 - 25 [2 / 6 ]
[
-
-
7
18
-
-
]
11. Janíček Ondřej (Zahořany)
24 - 24 [3 / 6 ]
[
9
-
10
-
5
-
]
12. Trestr Dominik (Velešín)
24 - 25 [6 / 6 ]
[
6
6
4
6
2
1
]
13. Neužil Vít (Svatá Maří)
23 - 23 [2 / 6 ]
[
-
11
-
-
-
12
]
14. Jansa David (Nové Homole)
20 - 20 [5 / 6 ]
[
7
5
1
-
6
1
]
15. Hanzal Antonín (Nové Homole)
20 - 20 [4 / 6 ]
[
8
-
3
-
4
5
]
16. Voříšek Tadeáš (Letkov SPORT)
18 - 18 [1 / 6 ]
[
-
18
-
-
-
-
]
17. Blajer Mikuláš (Březové Hory)
18 - 18 [3 / 6 ]
[
-
-
-
1
14
3
]
18. Prokop Václav (Drahonice)
13 - 13 [3 / 6 ]
[
-
-
-
4
8
1
]
19. Bandžal Lukáš (Planá)
12 - 12 [2 / 6 ]
[
-
-
5
-
-
7
]
20. Prokeš Jakub (SDH Lelekovice)
11 - 11 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
11
]
21. Mládek Tomáš (Borovany)
10 - 10 [5 / 6 ]
[
4
3
1
-
1
1
]
22. Čabela Jan (Soběnov)
10 - 10 [5 / 6 ]
[
-
4
1
1
3
1
]
23. Berenda Filip (Olešník)
9 - 9 [3 / 6 ]
[
-
-
-
1
7
1
]
24. Vachta Jiří (Drahonice)
8 - 8 [1 / 6 ]
[
-
-
-
8
-
-
]
25. Kašpírek Marian (Borovany)
8 - 8 [5 / 6 ]
[
3
2
1
-
1
1
]
26. Kolář Ondřej (Hluboká u Borovan)
7 - 7 [2 / 6 ]
[
-
-
6
-
-
1
]
27. Vlažný Ondřej (Drahotěšice)
6 - 6 [3 / 6 ]
[
-
-
2
2
-
2
]
28. Sigmund Martin (Těšany)
6 - 6 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
6
]
29. Jungwirth Jakub (Brloh)
5 - 5 [1 / 6 ]
[
-
-
-
5
-
-
]
30. Bořuta Jan (Dolní Bukovsko)
3 - 3 [3 / 6 ]
[
-
-
1
-
1
1
]
31. Novotný Jiří (Drahotěšice)
3 - 3 [1 / 6 ]
[
-
-
-
3
-
-
]
32. Olišar Adam (Velešín)
2 - 2 [2 / 6 ]
[
-
-
1
-
-
1
]
33. Sklenár Ondřej (SDH Nová Bystřice)
2 - 2 [2 / 6 ]
[
-
-
1
1
-
-
]
34. Jungwirth Jakub (Brloh)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
1
-
-
-
]
35. Matuljak Vojtěch (SDH Adamov)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
1
-
-
-
]
36. Kursa Jakub (Drahotěšice)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
1
-
-
-
]
37. Alexa Ondřej (SDH Lelekovice)
1 - 1 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
1
]
38. Jindrák Michal (Vědomice)
0 - 0 [1 / 6 ]
[
-
-
0
-
-
-
]
muž / věk: 17 - 18
1. Novotný Tomáš (SDH Jílovice)
96 - 96 [6 / 6 ]
[
18
18
20
20
0
20
]
2. Knotek Tomáš (Střezimíř)
94 - 94 [6 / 6 ]
[
20
20
0
18
18
18
]
3. Častoral Adam (Drahonice)
77 - 77 [5 / 6 ]
[
-
16
18
12
20
11
]
4. Soukup Michal (ČHJ Křepenice)
67 - 74 [6 / 6 ]
[
14
10
11
16
7
16
]
5. Zoch Josef (Drahonice)
62 - 62 [5 / 6 ]
[
-
11
12
11
14
14
]
6. Švehla Marek (Drahonice)
57 - 58 [6 / 6 ]
[
16
12
1
1
16
12
]
7. Mihál Mikoláš (SDH Tábor)
46 - 51 [6 / 6 ]
[
9
5
7
10
12
8
]
8. Šimek Milan (Dolní Lukavice)
36 - 38 [6 / 6 ]
[
7
8
2
9
5
7
]
9. Guňka Jakub (Nové Homole)
32 - 33 [6 / 6 ]
[
5
1
6