Žernovský Bejk - 6. ročník
logo
Místo závodu:
Areál Rozhledny Žernov
Začátek závodu:
25.06.2022 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
sdhzernov@email.cz
Propozice:
Popis:

6. roční závodu TFA v areálu Žernovské rozhledny

Přihlášených jednotlivců:
43 z 50
Přihlášených jednotlivců v týmech:
0 z 50
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 8
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Snopko David (Královehradecký) - SDH OHNIŠŤANY 03:59.58 03:59.58 - - - - 100
2. OK Halada Martin (Královehradecký) - SDH Hostinné 03:59.59 03:59.59 - - - - 95
2. OK Šulc Roman (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 03:49.19 03:49.19 - - - - 95
3. OK Sahánek Luboš (Královehradecký) - Rudník -Arnultovice 04:40.59 04:40.59 - - - - 90
4. OK Janeček Rudolf (Královehradecký) - SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších 05:04.28 05:04.28 - - - - 85
5. OK Runštuk Zdeněk (Královehradecký) - SDH Černý Důl - Čista v Krkonoších 09:11.03 09:11.03 - - - - 80
OK Kůs Josef (Královehradecký) - SDH Jívka - - - - - - 0
OK Loprais Petr (Středočeský) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 20
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Munzar Roman (Královehradecký) - SDH Habřina 03:47.13 03:47.13 - - - - 100
3. OK Novotný Petr (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 04:06.59 04:06.59 - - - - 90
4. OK Novotný Jakub (Královehradecký) - Radvanice 04:09.59 04:09.59 - - - - 85
5. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) - SDH Velichovky 04:10.59 04:10.59 - - - - 80
5. OK Štěpán David (Královehradecký) - SDH Borová 04:10.59 04:10.59 - - - - 80
6. OK Šmídek Ondrěj (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 04:17.34 04:17.34 - - - - 75
7. OK Dalecký Michal (Pardubický) - SDH Skuteč 04:18.25 04:18.25 - - - - 70
8. OK Jiříček Adam (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 04:24.59 04:24.59 - - - - 65
9. OK Roza Dominik (Královehradecký) - SDH Hořice 04:29.57 04:29.57 - - - - 60
10. OK Řezníček Břetislav (Královehradecký) - Velké Petrovice 04:29.58 04:29.58 - - - - 55
11. OK Zvoníček René (Královehradecký) - Velké Poříčí 04:29.59 04:29.59 - - - - 50
12. OK Křivohlávek Michal (Královehradecký) - SDH Hořice 04:34.00 04:34.00 - - - - 49
13. OK Janeček Jakub (Královehradecký) - SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších 04:45.31 04:45.31 - - - - 48
14. OK Ryšavý Petr (Královehradecký) - SDH Jívka 04:55.41 04:55.41 - - - - 47
15. OK Němeček Michal (Královehradecký) - Velichovky 05:01.47 05:01.47 - - - - 46
16. OK Paťava Jaroslav (Královehradecký) - SDH Radvanice 05:26.59 05:26.59 - - - - 45
17. OK Erben Dominik (Královehradecký) - SDH Radvanice 05:39.02 05:39.02 - - - - 44
18. OK Kraus Vojtěch (Královehradecký) - Velké Petrovice 06:09.22 06:09.22 - - - - 43
19. OK Fiedler Pavel (Královehradecký) - SDH Jívka 11:59.59 11:59.59 - - - - 42
OK Prokeš Jan (Liberecký) - SDH Bukovina u Čisté - - - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 4
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Poche Jan (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 03:47.12 03:47.12 - - - - 100
2. OK Švadlák Michal (Královehradecký) - SDH Malé Svatoňovice 04:01.00 04:01.00 - - - - 95
3. OK Hilscher Martin (Královehradecký) - Česká Metuje 04:07.58 04:07.58 - - - - 90
4. OK Keller Jan (Královehradecký) - SDH Lužany /Střední škola Semily/TFA Team Ohnišťany/ 04:07.59 04:07.59 - - - - 85
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 3
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Munzarová Markéta (Královehradecký) - SDH Třebihošť 03:51.00 03:51.00 - - - - 100
2. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 04:12.00 04:12.00 - - - - 95
3. OK Sršňová Denisa (Královehradecký) - Velichovky 04:14.00 04:14.00 - - - - 90
ženy - PSII - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 7
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Svědíková Klára (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 03:28.00 03:28.00 - - - - 100
1. OK Tarantová Marie (Liberecký) - SDH Dalešice/TFA tým Praha 03:28.00 03:28.00 - - - - 100
2. OK Horáčková Michaela (Královehradecký) - Hořice 03:46.00 03:46.00 - - - - 95
3. OK Voborníková Adéla (Královehradecký) - SDH Čermná 04:06.00 04:06.00 - - - - 90
4. OK Zubričanová Nikola (Královehradecký) - SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice 04:36.00 04:36.00 - - - - 85
5. OK Snopková Kateřina (Královehradecký) - SDH Ohnišťany 05:09.00 05:09.00 - - - - 80
6. OK Olhová Lucie (Královehradecký) - SDH Arnultovice 07:10.00 07:10.00 - - - - 75
ženy - zásahový oděv - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 1
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Svobodová Marcela (Královehradecký) - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany 04:07.00 04:07.00 - - - - 100
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: -
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body