Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA dětí a mládeže Podolí
Začátek závodu:
23.04.2022 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
hasicipodolijmk@gmail.com, Štěpán Svoboda 720664970, Petr Čandrla 728162649
Propozice:
Popis:
Podolští hasiči ve spolupráci s obcí si dovolují pozvat všechny mladé příznivce TFA na pátý ročník TFA dětí a mládeže. Podrobnosti najdete v události na facebooku.
Přihlášených jednotlivců:
130 z 200

Jednotlivci - výsledky
smíšená - věk: 4 - 6
1. Pešková Nela [17] SDH MHJ Křenovice 02:42.41 02:42.41 0
2. Bubeníček Jan [9] HS Hrušky 02:48.72 02:48.72 0
3. Slivka Kryštof [2] Podolí 02:50.57 02:50.57 0
4. Martin Šmíd [6] HS Hrušky 02:53.41 02:53.41 0
5. Ševčíková Adéla [20] SDH Drnholec 02:54.15 02:54.15 0
6. Skřivánková Simona [13] SDH Vysoké Popovice 02:55.91 02:55.91 0
7. Šádek Dorián [3] SDH Podolí 03:01.28 03:01.28 0
8. Řezanina Václav [26] HS Vysoké Popovice 03:05.35 03:05.35 0
9. Soukupová Bára [25] SDH Podolí 03:08.61 03:08.61 0
10. Dias Natálie [15] MHJ HS Rajhrad 03:08.69 03:08.69 0
11. Procházková Eliška [1] SDH Podolí 03:08.93 03:08.93 0
12. Široký Dorian [7] HS Hrušky 03:11.90 03:11.90 0
13. Fučík Kryštof [21] MHJ HS Rajhrad 03:14.98 03:14.98 0
14. Vičarová Emílie [24] HS 03:15.13 03:15.13 0
15. Kubálek Lukáš [18] SDH Nová Ves 03:18.76 03:18.76 0
16. Friedrichovský Štěpán [10] SDH Vysoké Popovice 04:13.04 04:13.04 0
17. Mička Šimon [11] SDH Vysoké Popovice 04:28.87 04:28.87 0
18. Pelcová Tereza [23] HS Vysoké Popovice 04:38.47 04:38.47 0
19. Hodek Václav [16] SDH MHJ Křenovice 04:48.12 04:48.12 0
20. Halámková Elena [4] HS Hrušky 04:50.95 04:50.95 0
21. Urban Vincent [14] SDH Vysoké Popovice 05:03.83 05:03.83 0
22. Hudeček Tomáš [5] HS Hrušky 05:08.87 05:08.87 0
23. Ondráková Štěpánka [12] SDH Vysoké Popovice 05:29.76 05:29.76 0
24. Krnáč Juraj Aurel [19] DHZ Kuchyňa 05:31.86 05:31.86 0
25. Zuzana Šmídová [8] HS Hrušky 06:36.31 06:36.31 0

smíšená - věk: 7 - 11
1. Tomková tereza [50] SDH Velké Karlovice-Tisňavy 02:07.16 02:07.16 0
2. Kačírek Adam [8] SDH Podolí 02:07.59 02:07.59 0
3. Flekač David [13] SDH Podolí 02:13.68 02:13.68 0
4. Sedláková Eliška [37] Velatice 02:14.11 02:14.11 0
5. Marek Nemrava [54] SDH 02:19.47 02:19.47 0
6. Prýmek Štěpán [46] SDH Březová u Uherského Brodu 02:21.16 02:21.16 0
7. Hošková Vendula [20] SDH Nová Ves 02:21.76 02:21.76 0
8. Thakoor Sanjay [35] MHJ HS Rajhrad 02:22.88 02:22.88 0
9. Gotvald Martin [4] Podolí 02:23.28 02:23.28 0
10. Robotka Adam [41] SDH Oslavany 02:25.96 02:25.96 0
11. Truksa Šimon [6] SDH Podolí 02:27.32 02:27.32 0
12. Smazalová Anna [51] SDH Velké Karlovice-Tisňavy 02:30.23 02:30.23 0
13. Štébl Jakub [5] SDH Račice 02:31.80 02:31.80 0
14. Havlíček Jan [33] MHJ HS Rajhrad 02:33.22 02:33.22 0
15. Procházka Jáchym [3] SDH Podolí 02:34.15 02:34.15 0
16. Irajn Mikuláš [36] Velatice 02:34.66 02:34.66 0
17. Vyhnálková Eliška [24] SDH Nová Ves 02:36.43 02:36.43 0
18. Sýkora Martin [15] Sdh Podolí 02:37.81 02:37.81 0
19. Krnáčová Katarína Žofia [38] DHZ Kuchyňa 02:38.48 02:38.48 0
20. Hodain Jakub [34] MHJ HS Rajhrad 02:39.49 02:39.49 0
21. Pechanec Ondřej [2] SDH Podolí 02:43.71 02:43.71 0
22. Janků Jan [44] SDH Březová u Uherského Brodu 02:44.33 02:44.33 0
23. Truksa Jan [17] SDH Podolí 02:47.55 02:47.55 0
24. Krčková Karolína [48] HS Hrušky 02:47.85 02:47.85 0
25. Dias David [32] MHJ HS Rajhrad 02:49.57 02:49.57 0
26. Miškelová Ella [30] SDH Vysoké Popovice 02:50.70 02:50.70 0
27. Grossová Nella [27] SDH Nová Ves 02:52.43 02:52.43 0
28. Belcredi Tobias [11] SDH Podolí 02:54.66 02:54.66 0
29. Randýsek Adam [47] HS Hrušky 02:54.90 02:54.90 0
30. Fišer Prokop [12] SDH Podolí 02:54.93 02:54.93 0
31. Veselý Šimon [22] SDH Nová Ves 02:57.05 02:57.05 0
32. Gross Martin [52] SDH Nová Ves 02:58.47 02:58.47 0
33. Janků Stela [45] SDH Březová u Uherského Brodu 03:02.67 03:02.67 0
34. Vosáhlová Bára [18] SDH Podolí 03:03.31 03:03.31 0
35. Maloušek Pavel [39] SDH Moravská Nová Ves 03:03.72 03:03.72 0
36. Flekačová Karolína [14] SDH Podolí 03:04.17 03:04.17 0
37. Hanáková Tereza [43] SDH Březová u Uherského Brodu 03:05.47 03:05.47 0
38. Vičar Lukáš [49] HS Hrušky 03:18.65 03:18.65 0
39. Šádková Ema [16] SDH Podolí 03:19.59 03:19.59 0
40. Kreidl Tobiáš [8] SDH Podolí 03:26.96 03:26.96 0
41. Havelková Tereza [19] SDH Nová Ves 03:28.24 03:28.24 0
42. Hochmannová Elis [28] SDH Vysoké Popovice 03:31.60 03:31.60 0
43. Ševčíková Karolina [1] SDH Drnholec 03:44.89 03:44.89 0
44. Mičková Natálie [31] SDH Vysoké Popovice 03:58.99 03:58.99 0
45. Cesarová Denisa [26] SDH Nová Ves 04:00.06 04:00.06 0
46. Ingršt Robin [55] SDH Vysoké Popovice 04:01.14 04:01.14 0
47. Černý Marek [42] SDH Oslavany 04:03.36 04:03.36 0
48. Buksa Matyáš [23] SDH Nová Ves 04:15.03 04:15.03 0
49. Truksa Ondřej [7] SDH Podolí 04:34.82 04:34.82 0
50. Vala Dominik [40] SDH Moravská Nová Ves 04:41.67 04:41.67 0
51. Jaroš Matouš [29] SDH Vysoké Popovice 04:45.81 04:45.81 0
52. Plačej Tobiáš [10] SDH Podolí u Brna 04:47.74 04:47.74 0
53. Žáková Diana [25] SDH Nová Ves 04:57.81 04:57.81 0
54. Veselá Gabriela [21] SDH Nová Ves 05:01.77 05:01.77 0
55. Kuřímská Nikola [53] SDH Moravská Nová Ves 05:08.47 05:08.47 0
56. Chmelíček Oliver [9] SDH Podolí 05:21.66 05:21.66 0
57. Blatan Matěj [56] SDH Vysoké Popovice 05:26.52 05:26.52 0

smíšená - věk: 12 - 14
1. Zezula Denis [8] SDH Moravská Nová Ves 01:54.71 01:54.71 0
2. Jaskulka Sebastian [12] MHJ HS Rajhrad 01:56.52 01:56.52 0
3. Kroulík Filip [13] MHJ HS Rajhrad 02:02.06 02:02.06 0
4. Petrovič Roman [32] SDH Oslavany 02:03.62 02:03.62 0
5. Pop Aleš [14] MHJ HS Rajhrad 02:03.99 02:03.99 0
6. Kubánek Pavel [45] Velatice 02:04.08 02:04.08 0
7. Neveselá Bára [46] Velatice 02:04.35 02:04.35 0
8. Robotka David [33] SDH Oslavany 02:08.97 02:08.97 0
9. Jedlička Vojta [1] SDH Sokolnice 02:11.94 02:11.94 0
10. Prokeš Vojtěch [37] Střítež nad Ludinou 02:12.45 02:12.45 0
11. Dorňák Jakub [23] SDH Velké Karlovice-Tisňavy 02:13.26 02:13.26 0
12. Dančišák Patrik [9] MHJ HS Rajhrad 02:18.05 02:18.05 0
13. Jurásek Marek [40] SDH Březová u Uherského Brodu 02:22.32 02:22.32 0
14. Růžička Dominik [43] SDH Nosislav 02:23.97 02:23.97 0
15. Kocáb Ondřej [35] SDH Nová Ves 02:24.76 02:24.76 0
16. Matějek Václav [27] SDH Podolí 02:26.91 02:26.91 0
17. Fikejs Martin [7] SDH Moravská Nová Ves 02:28.62 02:28.62 0
18. Doležalová Nela [22] SDH Velké Karlovice-Tisňavy 02:30.03 02:30.03 0
19. Procházková Petra [41] SDH MHJ Křenovice 02:30.75 02:30.75 0
20. Doležal Jakub [16] Velké Němčice 02:33.00 02:33.00 0
21. Halouzková Denisa [19] MHJ HS Hrušky 02:33.06 02:33.06 0
22. Zajíček Václav [28] SDH podolí 02:35.86 02:35.86 0
23. Jopek Šimon [20] MHJ HS Hrušky 02:38.98 02:38.98 0
24. Záhořík Waldemar [42] SDH MHJ Křenovice 02:39.15 02:39.15 0
25. hamerník Matěj [11] MHJ HS Rajhrad 02:39.20 02:39.20 0
26. Bortlová Veronika [21] SDH Velké Karlovice-Tisňavy 02:40.34 02:40.34 0
27. Kavan Tomáš [3] SDH Moravská Nová Ves 02:41.70 02:41.70 0
28. Ondříšek Kamil [31] SDH Oslavany 02:41.83 02:41.83 0
29. Novák Lukáš [30] SDH Oslavany 02:42.86 02:42.86 0
30. Čechová Klára [6] SDH Moravská Nová Ves 02:56.00 02:56.00 0
31. Krejčířová Vendula [15] SDH Vitčice 02:58.42 02:58.42 0
32. Bílková Marie [44] SDH Nosislav 03:06.21 03:06.21 0
33. Krejčířová Žaneta [47] SDH Vitčice 03:06.30 03:06.30 0
34. Novotný Václav [29] SDH Račice 03:09.88 03:09.88 0
35. Sýkora Bohumil [48] SDH Podolí 03:11.25 03:11.25 0
36. Šlapanská Kristýna [36] SDH Nová Ves 03:12.59 03:12.59 0
37. Vedrová Lucie [17] Velké Němčice 03:14.20 03:14.20 0
38. Minarčík Lukáš [24] SDH Velké Karlovice-Tisňavy 03:22.24 03:22.24 0
39. Jílek Martin [26] SDH PODOLÍ 03:24.38 03:24.38 0
40. Kuřímská Zuzana [4] SDH Moravská Nová Ves 03:27.90 03:27.90 0
41. Hanáková Natálie [39] SDH Březová u Uherského Brodu 03:33.49 03:33.49 0
42. Hošková Adéla [34] SDH Nová Ves 03:37.89 03:37.89 0
43. Čechová Adéla [2] SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Moravská Nová Ves 03:40.09 03:40.09 0
44. Gregovský Richard [10] MHJ HS Rajhrad 03:41.90 03:41.90 0
45. Tomková Natálie [25] SDH Velké Karlovice-Tisňavy 03:42.73 03:42.73 0
46. Elnerová Kateřina [38] SDH Březová u Uherského Brodu 03:58.17 03:58.17 0
47. Entlerová Barbora [18] MHJ HS Hrušky 03:59.61 03:59.61 0
48. Žajdlíková Linda [5] SDH Moravská Nová Ves 04:06.37 04:06.37 0