TFA Podolí
logo
Místo závodu:
Podolí - na prostranství před požární zbrojnicí
Začátek závodu:
24.04.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
hasicipodolijmk@gmail.com, Petr Čandrla 728162649, Štěpán Svoboda 720664970
Propozice:
Popis:

Podolští hasiči si dovolují pozvat všechny příznivce TFA na 5.ročník TFA Podolí, všechny podrobnosti naleznete na facebookové události.

Přihlášených jednotlivců:
70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 18
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Král Zdeněk (Pardubický) (58) - SDH Trpín / HZS Svitavy 02:43.95 02:43.95 - - - - 50
2. OK Máca Tomáš () (57) - SDH Brno Slatina 03:09.87 03:09.87 - - - - 48
3. OK Tesař Radek (Jihomoravsky) (51) - SDH Sebranice 03:25.41 03:25.41 - - - - 46
4. OK Dědič František () (59) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:43.44 03:43.44 - - - - 44
5. OK Adamec Jan (Pardubický) (53) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:43.65 03:43.65 - - - - 42
6. OK Slouka Petr () (52) - SDH Sokolnice 03:44.15 03:44.15 - - - - 40
7. OK Sochor Josef (Pardubický) (42) - HZS PARDUBICKÉHO KRAJE 04:00.94 04:00.95 - - - - 38
8. OK Soukal Jan (Jihomoravský) (60) - SDH Olešnice 04:10.81 04:10.81 - - - - 36
9. OK Buchta Jiří () (43) - SDH Vendolí 04:13.96 04:13.96 - - - - 34
10. OK Čandrla Petr (Jihomoravský) (55) - SDH Podolí 04:15.30 04:15.30 - - - - 32
11. OK Budař Rostislav (Vysočina) (46) - SDH Třešť 04:24.04 04:24.04 - - - - 31
13. OK Pipíška Michal (Zlínský) (45) - DHZ Ráztočno 04:53.13 04:53.13 - - - - 29
14. OK Klein Viliam (Vysočina) (44) - HZS Kraje Vysočina 05:04.64 05:04.64 - - - - 28
15. OK Mašek Pavel (Jihomoravský) (48) - SDH Vranov 05:32.45 05:32.45 - - - - 27
16. OK Ludvík Marek (Jihomoravský) (41) - Sdh Rakvice 05:32.97 05:32.97 - - - - 26
17. OK Mikulica Václav () (49) - SDH Kobylí 05:52.33 05:52.33 - - - - 25
18. OK Hajny Radek () (50) - SDH Doubravice 06:44.75 06:44.75 - - - - 24
DNF Hrazdira Martin (Jihomoravský) (54) - SDH Vranov - - - - - - 0
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Čaganová Petra () (7) - SDH Nižní Lhoty 03:08.55 03:08.55 - - - - 50
2. OK Švábová Martina (Pardubický) (8) - SDH Trpín 03:10.36 03:10.36 - - - - 48
3. OK Vodičková Kateřina (Vysočina) (4) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:13.71 03:13.71 - - - - 46
4. OK Honsová Michaela (Vysočina) (3) - SDH Petrůvky 03:32.56 03:32.56 - - - - 44
5. OK Mokrušová Nicole () (14) - Rohatec 04:05.21 04:05.21 - - - - 42
6. OK Vojvodikova Eva (Zlínský) (6) - SDH Velké Karlovice Tisňavy 04:09.00 04:09.00 - - - - 40
7. OK Kašparová Michaela () (2) - SDH Vendolí 04:55.39 04:55.39 - - - - 38
8. OK Kachlíková Kristýna (Jihomoravský) (1) - SDH Dražovice 04:58.91 04:58.91 - - - - 36
9. OK Jůvová Daniela (Pardubický) (5) - SDH Zálší 05:03.06 05:03.06 - - - - 34
10. OK Doležalová Hana () (11) - SDH Velké Němčice 05:51.21 05:51.21 - - - - 32
11. OK Maráková Marie (Jihomoravský) (12) - SDH Moravská Nová Ves 05:58.51 05:58.51 - - - - 31
12. OK Divišová Žaneta (Vysočina) (9) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 06:19.95 06:19.95 - - - - 30
13. OK Šmídová Natálie (Vysočina) (13) - SDH Nové Dvory 07:19.24 07:19.24 - - - - 29
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 39
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (31) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:55.56 02:55.56 - - - - 50
2. OK Tkaný Jiří (Vysočina) (21) - SDH Babice 02:57.48 02:57.48 - - - - 48
3. OK Maňák Zdeněk (JMK) (22) - SDH Velká nad Veličkou 03:00.00 03:00.00 - - - - 46
4. OK Navrátil Lukáš () (1) - SDH Ludéřov / HZS OLK 03:06.67 03:06.67 - - - - 44
5. OK Bošeľa Maroš () (8) - OZ HASIČ POLOMKA 03:12.80 03:12.80 - - - - 42
6. OK Zábrš Ondřej () (9) - SDH Brno-Slatina 03:24.44 03:24.44 - - - - 40
7. OK Bělík Filip (Olomoucký) (6) - SDH Ústí 03:31.51 03:31.51 - - - - 38
8. OK Dvořáček Josef () (5) - Sdh Koroužné 03:33.00 03:33.00 - - - - 36
9. OK Veselý Josef () (7) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 03:43.11 03:43.11 - - - - 34
10. OK Hovězák Tomáš (Jihomoravský) (15) - Rohatec 04:01.24 04:01.24 - - - - 32
11. OK Cakl Lukáš (Vysočina) (16) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:01.42 04:01.42 - - - - 31
12. OK Vlach Josef (Pardubický) (20) - JSDH Svitavy 04:08.36 04:08.36 - - - - 30
12. OK Josepčuk Kamil (Pardubický) (47) - JSDH Svitavy 04:42.00 04:42.00 - - - - 30
13. OK Ševčík Jakub () (40) - SDH Drnholec 04:19.63 04:19.63 - - - - 29
14. OK Švec Josef (Vysočina) (14) - Rokytnice nad Rokytnou 04:22.51 04:22.51 - - - - 28
15. OK Menšík Viktor () (4) - JSDH Protivanov 04:27.39 04:27.39 - - - - 27
16. OK Jakubec Michal (Jihomoravský) (39) - SDH Račice (u Vyškova) 04:32.50 04:32.50 - - - - 26
17. OK Pospíšil Jaroslav () (13) - HZS PAK 04:32.88 04:32.88 - - - - 25
18. OK Krzyžowski Ondřej (Moravskoslezský) (10) - SDH Dolní Líštná 04:37.92 04:37.92 - - - - 24
19. OK Švehla Jakub (Jihomoravský) (2) - SDH Kobylí 04:38.50 04:38.50 - - - - 23
20. OK Melichar David (Vysočina) (37) - SDH Bobrová 04:39.48 04:39.48 - - - - 22
21. OK Skořepa Michal (Jihomoravský) (12) - SDH Rohatec 04:44.20 04:44.20 - - - - 21
22. OK Šiška Pavel (Olomoucký) (11) - SDH Dlouhá Loučka 04:45.76 04:45.76 - - - - 21
23. OK Svoboda Štěpán () (3) - SDH Podolí 04:52.20 04:52.20 - - - - 19
24. OK Doušek Rostislav (Jihomoravský) (23) - Černá Hora 04:57.62 04:57.62 - - - - 18
25. OK Řihák Martin (Zlínský) (29) - SDH Žeranovice 05:20.48 05:20.48 - - - - 17
26. OK Janečka Vít (Zlínský) (25) - SDH Žeranovice 05:48.02 05:48.02 - - - - 16
27. OK Kalčík David (Jihomoravský) (35) - SDH Miroslav 05:54.85 05:54.85 - - - - 15
28. OK Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (17) - SDH Podolí 06:00.16 06:00.16 - - - - 14
29. OK Matějek Sebastian (Jihomoravský) (24) - SDH Pustiměř 06:04.34 06:04.34 - - - - 13
30. OK Klimeš Jakub (Jihomoravský) (38) - SDH Útěchov 06:12.29 06:12.29 - - - - 12
31. OK Langer Lukáš (Zlínský) (33) - SDH Žeranovice 06:14.77 06:14.77 - - - - 11
32. OK kužela Václav (Zlínský) (27) - SDH Žeranovice 06:27.83 06:27.83 - - - - 10
33. OK Matějek Viktor (Jihomoravský) (18) - SDH Podolí 06:59.06 06:59.06 - - - - 9
34. OK Doba Florián (Olomoucký) (30) - SDH Vitčice 07:28.46 07:28.46 - - - - 8
35. OK Maňák Michal (Zlínský) (36) - SDH Žeranovice 07:36.92 07:36.92 - - - - 7
36. OK Reška Zbyněk (Jihomoravský) (34) - Černá Hora 08:13.50 08:13.50 - - - - 6
DNF Chládek David (Jihomoravský) (19) - Černá Hora - - - - - - 0
DNF Gric Jaroslav (Jihomoravský) (26) - Černá Hora - - - - - - 0