Železný hasič Valdice - TFA liga KHK kraje
logo
Místo závodu:
Valdice - Náměstí Míru
Začátek závodu:
20.08.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
731780095
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

Soutěž v disciplínách TFA (simulace zásahové činnosti v zásahovém oděvu za použití dýchacího přístroje jako zátěže). Soutěž bude probíhat podle upravených pravidel. Disciplíny: a) Disciplína „Výstup na lešení a vytažení břemene – 2ks hadice B“ Úkolem je výstup na lešení za pomoci nastavovacího žebříku, závodník bude jištěn, po výstupu provede vytažení závaží uvázaného na laně – 2ks hadice B na plošinu lešení. Po splnění úkolu opět sestoupí po žebříku, kde se odjistí od lana a pokračuje po trati. b) Disciplína „Běh s požárními hadicemi“, spočívá natažení dvou hadicových vedení s proudnicemi „B“ na určenou vzdálenost, složeny do harmonik, ve vymezeném prostoru, každé vedení je tvořeno dvěmi hadicemi B 75 mm a proudnicí B, připojené ke stroji PS 8. c) Disciplína „Bariéra“, Překonání překážky o velikosti 2m, na překonání nesmí závodník použít podpěr na bariéře. d) Disciplína „smotání hadice B do kotouče a uložení do hadicového koše“, Smotání hadice B 75 do kotouče. Hadici musí závodník smotat do kotouče na jednoducho a umístit do hadicového koše, žádná část nesmí přesahovat hadicový koš d) Disciplína „Hammer box“, spočívá v provedení 60 cyklů palicí v hammer boxu (60 nahoru, 60 dolů), ženy 30 úderů e) Disciplína „Barely“, spočívá v pronesení 2 x 20 kg závaží f) Disciplína „Figurína“, spočívá v uchopení figuríny zezadu, tzv. Rautekův úchop a jejím přemístění na vzdálenost ve stanoveném úseku. g) Na závěr každý závodník připojí proudnici C na monitor a ukončí svůj soutěžní pokus pomocí Stop tlačítka časomíry. Čas na provedení pokusu staveno na 10 minut Pořadí jednotlivých disciplín může být prohozeno, z důvodu umístění do daného prostoru na Náměstí Míru ve Valdicích. Vybavení soutěžícího: triko s krátkým nebo dlouhým rukávem, kompletní třívrstvý zásahový oděv včetně odnímatelných vrstev, zásahový opasek, zásahová přilba pro hasiče nesmí být použita lehká přilba pro lezce nebo pro práci na vodě, lezecká, pracovní apod..), pracovní rukavice, dýchací přístroj bez masky (zajistí pořadatel soutěže), zásahová obuv ……………………………. Není vypsána kategorie “dorost” tito závodníci se mohou zúčastnit, v kategorii Muži/ Ženy s pravidly pro kategorii M/Ž (zásahový oděv, zásahová obuv, pracovní polohovací pás,..) Závodníci mladší 18-ti let musí mít na přihlášce podpis zákonného zástupce(dorost- osoba která dovršila 15-ti let v daném soutěžním roce) Závodníci v kategorii “dorost” budou získávat body do celkového hodnocení TFA ligy KHK (vyseparují se výsledky pro tuto kategorii z celkového pořádí) !!

Přihlášených jednotlivců:
26 z 70
Přihlášených jednotlivců v týmech:
0 z 70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 6
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Halada Martin (Královehradecký) - SDH Hostinné 03:14.11 03:14.11 - - - - 100
2. OK Snopko David (Královehradecký) - SDH OHNIŠŤANY 03:14.59 03:14.59 - - - - 95
3. OK Šulc Roman (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 03:16.58 03:16.58 - - - - 90
4. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) - Rychnov u Jablonce nad Nisou 03:20.59 03:20.59 - - - - 85
5. OK Paťava Jaroslav (Královehradecký) - SDH Radvanice 05:27.59 05:27.59 - - - - 80
6. OK Loprais Petr (Středočeský) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 15:59.55 15:59.55 - - - - 75
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 11
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šmídek Ondrěj (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 03:00.59 03:00.59 - - - - 100
2. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) - HZS Benátky n.J./SDH Bezno 03:01.05 03:01.05 - - - - 95
3. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) - SDH Velichovky 03:03.29 03:03.29 - - - - 90
4. OK Novotný Petr (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 03:05.59 03:05.59 - - - - 85
5. OK Matouš Dominik (Liberecký) - HZS Libereckého kraje 03:09.26 03:09.26 - - - - 80
6. OK Roza Dominik (Královehradecký) - SDH Hořice 03:13.20 03:13.20 - - - - 75
7. OK Jiříček Adam (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 03:31.45 03:31.45 - - - - 70
8. OK Novotný Jakub (Královehradecký) - Radvanice 03:38.59 03:38.59 - - - - 65
9. OK Janoušek Jakub (Královehradecký) - SDH Ostroměř 03:41.59 03:41.59 - - - - 60
10. OK Martinek Josef (Královehradecký) - Sdh Bystřice 03:58.11 03:58.11 - - - - 55
11. OK Zvoníček René (Královehradecký) - Velké Poříčí 04:31.34 04:31.34 - - - - 50
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 4
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Keller Jan (Královehradecký) - SDH Lužany /Střední škola Semily/TFA Team Ohnišťany/ 03:46.53 03:46.53 - - - - 100
2. OK Hilscher Martin (Královehradecký) - Česká Metuje 04:17.59 04:17.59 - - - - 95
3. OK Janda Tomáš (Královehradecký) - SDH Jičín 05:35.59 05:35.59 - - - - 90
4. OK Rozsévač Matěj (Královehradecký) - SDH Ostroměř 09:13.47 09:13.47 - - - - 85
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 0
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
ženy - PSII - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 1
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 05:01.59 05:01.59 - - - - 100
ženy - zásahový oděv - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 4
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) - SDH Příšovice 04:30.59 04:30.59 - - - - 100
2. OK Svobodová Marcela (Královehradecký) - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany 06:44.17 06:44.17 - - - - 95
3. OK Voborníková Adéla (Královehradecký) - SDH Čermná 08:11.59 08:11.59 - - - - 90
4. OK Svědíková Klára (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 09:15.59 09:15.59 - - - - 85
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: -
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body