Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Železný hasič Valdice - TFA liga KHK kraje
Začátek závodu:
20.08.2022 09:00
Přihlásit do závodu je možné mezi:
21.04.2022 13:00  -  20.08.2022 09:00
Kontakt na organizátora:
731780095
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:
Soutěž v disciplínách TFA (simulace zásahové činnosti v zásahovém oděvu za použití dýchacího přístroje jako zátěže). Soutěž bude probíhat podle upravených pravidel. Disciplíny: a) Disciplína „Výstup na lešení a vytažení břemene – 2ks hadice B“ Úkolem je výstup na lešení za pomoci nastavovacího žebříku, závodník bude jištěn, po výstupu provede vytažení závaží uvázaného na laně – 2ks hadice B na plošinu lešení. Po splnění úkolu opět sestoupí po žebříku, kde se odjistí od lana a pokračuje po trati. b) Disciplína „Běh s požárními hadicemi“, spočívá natažení dvou hadicových vedení s proudnicemi „B“ na určenou vzdálenost, složeny do harmonik, ve vymezeném prostoru, každé vedení je tvořeno dvěmi hadicemi B 75 mm a proudnicí B, připojené ke stroji PS 8. c) Disciplína „Bariéra“, Překonání překážky o velikosti 2m, na překonání nesmí závodník použít podpěr na bariéře. d) Disciplína „smotání hadice B do kotouče a uložení do hadicového koše“, Smotání hadice B 75 do kotouče. Hadici musí závodník smotat do kotouče na jednoducho a umístit do hadicového koše, žádná část nesmí přesahovat hadicový koš d) Disciplína „Hammer box“, spočívá v provedení 60 cyklů palicí v hammer boxu (60 nahoru, 60 dolů), ženy 30 úderů e) Disciplína „Barely“, spočívá v pronesení 2 x 20 kg závaží f) Disciplína „Figurína“, spočívá v uchopení figuríny zezadu, tzv. Rautekův úchop a jejím přemístění na vzdálenost ve stanoveném úseku. g) Na závěr každý závodník připojí proudnici C na monitor a ukončí svůj soutěžní pokus pomocí Stop tlačítka časomíry. Čas na provedení pokusu staveno na 10 minut Pořadí jednotlivých disciplín může být prohozeno, z důvodu umístění do daného prostoru na Náměstí Míru ve Valdicích. Vybavení soutěžícího: triko s krátkým nebo dlouhým rukávem, kompletní třívrstvý zásahový oděv včetně odnímatelných vrstev, zásahový opasek, zásahová přilba pro hasiče nesmí být použita lehká přilba pro lezce nebo pro práci na vodě, lezecká, pracovní apod..), pracovní rukavice, dýchací přístroj bez masky (zajistí pořadatel soutěže), zásahová obuv
Přihlášených jednotlivců:
14 z 70
Přihlášených jednotlivců v týmech:
0 z 70

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Halada Martin SDH Rudnik-Arnultovice OK 0
1. Novák Martin SDH Hořice OK 0
1. Snopko David OHNIŠŤANY OK 0
1. Šulc Roman Ohnišťany OK 0

muži - věk: 18 - 34
1. Jiříček Adam Ohnišťany OK 0
1. Novotný Petr Ohnišťany OK 0
1. Šmídek Ondrěj SDH Ohnišťany OK 0

dorostenci - věk: 15 - 17
1. Janda Tomáš SDH Valdice OK 0
1. Janda Martin SDH Valdice OK 0
1. Keller Jan Střední škola Semily/ SDH Lužany OK 0

dorostenky - věk: 15 - 17

ženy - PSII - věk: 18 - 99

ženy - zásahový oděv - věk: 18 - 99
1. Horáčková Michaela SDH Hořice OK 0
1. Svobodová Marcela SDH Miletín OK 0
1. Voborníková Adéla SDH Čermná OK 0
1. Zubričanová Nikola SDH Radvanice OK 0

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: -
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body