Železný hasič Velká nad Veličkou
logo
Místo závodu:
Velká nad Veličkou na náměstí
Začátek závodu:
05.06.2022 09:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
tfavelkanadvelickou@seznam.cz
Propozice:
Popis:

Sbor dobrovolných hasičů Velká nad Veličkou Vás srdečně zve na 4. ročník soutěže: „Železný hasič“ Velká nad Veličkou která je součástí Moravské ligy TFA KDY: v neděli 5. 6. 2021 v 9:30 KDE: ve Velké nad Veličkou na náměstí KATEGORIE: Muži do 35let Muži nad 35let Ženy Dorostenci 14 - 17let Dorostenky 14 - 17let Startovné: 250 kč (dorost 200 Kč) Pořadatel si vyhrazuje právo na jakoukoli změnu.!!!

Přihlášených jednotlivců:
58 z 100
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Máca Tomáš (Jihomoravský) - SDH Brno Slatina 03:02.94 03:02.94 - - - - 50
2. OK Tesař Radek () - SDH Sebranice 03:23.57 03:23.57 - - - - 48
3. OK Dědič František () - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:41.95 03:41.95 - - - - 46
5. OK Slouka Petr () - SDH Sokolnice 03:45.95 03:45.95 - - - - 42
6. OK Ludvík Marek (Jihomoravský) - Sdh Rakvice 03:57.48 03:57.48 - - - - 40
7. OK Čandrla Petr () - SDH Podolí 04:09.53 04:09.53 - - - - 38
8. OK Soukal Jan (Jihomoravský) - SDH Olešnice 04:14.69 04:14.69 - - - - 36
9. OK Smékal Milan (Olomoucký) - SDH Lipová - lázně 04:25.37 04:25.37 - - - - 34
10. OK Sedlák Martin (Jmk) - SDH Velatice 04:31.57 04:31.57 - - - - 32
11. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) - SDH Kobylí 04:43.26 04:43.26 - - - - 31
dorostenky - věk: 14 - 17
závodníků v kategorii: 4
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Smékalová Tereza (Olomoucký) - SDH Lipová - lázně 02:15.51 02:15.51 - - - - 0
2. OK Maňáková Michaela (Jihomoravský) - Velká nad Veličkou 02:18.78 02:18.78 - - - - 0
3. OK Kuřinová Monika () - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:19.47 02:19.47 - - - - 0
4. OK Vedrová Aneta () - SDH Velké Němčice 02:54.18 02:54.18 - - - - 0
dorostenci - věk: 14 - 17
závodníků v kategorii: 7
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vyskočil Simon () - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:02.62 02:02.62 - - - - 0
2. OK Svoboda Ondřej (Jihomoravský) - SDH Podolí 02:14.65 02:14.65 - - - - 0
3. OK Marada Jan () - SDH Násedlovice 02:20.66 02:20.66 - - - - 0
4. OK Mahovský Vít () - Velké Němčice 02:26.85 02:26.85 - - - - 0
5. OK Doležal Jakub () - SDH Velké Němčice 02:48.16 02:48.16 - - - - 0
6. OK Doležal Milan () - Velké Němčice 02:51.43 02:51.43 - - - - 0
7. OK Drozd Michal () - SDH Velké Karlovice Tisňavy 03:20.65 03:20.65 - - - - 0
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vodičková Kateřina (Vysočina) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:16.03 02:16.03 - - - - 50
2. OK Švábová Martina (Pardubický) - SDH Trpín 02:18.26 02:18.26 - - - - 48
3. OK Čaganová Petra () - SDH Nižní Lhoty 02:19.81 02:19.81 - - - - 46
4. OK Švajková Miluše () - SDH Lipová - lázně 02:32.01 02:32.01 - - - - 44
5. OK Mokrušová Nicole () - Rohatec 02:34.76 02:34.76 - - - - 42
6. OK Vojvodikova Eva (Zlínský) - SDH Velké Karlovice Tisňavy 02:50.76 02:50.76 - - - - 40
7. OK Kachlíková Kristýna () - SDH Dražovice 03:18.24 03:18.24 - - - - 38
8. OK Přindišová Kristýna () - SDH Ludéřov 03:23.23 03:23.23 - - - - 36
9. OK Jurásková Dominika (Zlínský) - SDH Březová u Uherského Brodu 03:34.25 03:34.25 - - - - 34
10. OK Divišová Žaneta (Vysočina) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:47.15 03:47.15 - - - - 32
11. OK Doležalová Hana () - SDH Velké Němčice 03:47.33 03:47.33 - - - - 31
12. OK Gotvaldová Anna (Jihomoravský) - SDH Podolí 04:08.84 04:08.84 - - - - 30
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 25
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:49.71 02:49.71 - - - - 50
2. OK Skřivánek Michal (Jihomoravský) - SDH Rohatec 02:54.35 02:54.35 - - - - 48
3. OK Maňák Zdeněk (JMK) - SDH Velká nad Veličkou 02:54.69 02:54.69 - - - - 46
4. OK Josepčuk Kamil (Pardubický) - JSDH Svitavy 03:45.60 03:45.60 - - - - 44
4. OK Tkaný Jiří (Vysočina) - SDH Babice 02:55.04 02:55.04 - - - - 44
5. OK Navrátil Lukáš () - SDH Ludéřov / HZS OLK 02:58.12 02:58.12 - - - - 42
6. OK Zábrš Ondřej (Jihomoravský) - SDH Brno-Slatina 03:14.97 03:14.97 - - - - 40
7. OK Veselý Josef (Jihomoravský) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 03:27.71 03:27.71 - - - - 38
8. OK Dvořáček Josef () - Sdh Koroužné 03:34.25 03:34.25 - - - - 36
9. OK Novotný Martin () - SDH Olešnice 03:38.20 03:38.20 - - - - 34
10. OK Hovězák Tomáš (Jihomoravský) - Rohatec 03:50.43 03:50.43 - - - - 32
11. OK Vlach Josef (Pardubický) - JSDH Svitavy 03:51.29 03:51.29 - - - - 31
12. OK Frank Jan () - SDH Velké Němčice 04:02.99 04:02.99 - - - - 30
13. OK Cakl Lukáš (Vysočina) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:09.01 04:09.01 - - - - 29
14. OK Kalous Petr (Zlínský) - Záhorovice 04:11.94 04:11.94 - - - - 28
15. OK Švec Josef () - Rokytnice nad Rokytnou 04:30.71 04:30.71 - - - - 27
16. OK Svoboda Štěpán (Jihomoravský) - SDH Podolí 04:38.44 04:38.44 - - - - 26
17. OK Jakubec Michal () - SDH Račice (u Vyškova) 04:39.30 04:39.30 - - - - 25
18. OK Skořepa Michal (Jihomoravský) - SDH Rohatec 04:43.08 04:43.08 - - - - 24
19. OK Ševčík Ondřej (Zlínský) - SDH Bojkovice 04:59.97 04:59.97 - - - - 23
20. OK Řihák Martin (Zlínský) - SDH Žeranovice 05:13.05 05:13.05 - - - - 22
21. OK Polach Dominik (Jihomoravský) - SDH Rohatec 05:20.79 05:20.79 - - - - 21
22. OK Navrátil Vít (Jihomoravský) - SDH Dražovice 05:56.41 05:56.41 - - - - 21
23. OK Janečka Vít (Zlínský) - SDH Žeranovice 06:03.47 06:03.47 - - - - 19
24. OK Maňák Michal (Zlínský) - SDH Žeranovice 06:53.72 06:53.72 - - - - 18