závody MH Slavětín
logo
Místo závodu:
Slavětín
Začátek závodu:
02.07.2022 08:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Hájková Ilona 725 628 868
Propozice:
Popis:

Závod v netradičních TFA disciplínách junior pod záštitou OSH Louny. Organizační zajištění je na stránkách KSH Ústí nad Labem a OSH Louny. Do závodu přihlaste své dítě pouze jednorázovým přihlášením do dětského závodu.

Přihlášených jednotlivců:
88 z 100
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
smíšená - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 32
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Viceník Jakub () (84) - SDH Klapý 02:16.41 02:16.41 - - - - 0
2. OK Herzog Marek (Ústecký) (62) - SDH Cítoliby 02:48.63 02:48.63 - - - - 0
3. OK Svobodová Viktorie (Ústecký) (78) - SDH Domoušice 02:49.58 02:49.58 - - - - 0
4. OK Kopecká Kateřina (Ústecký) (67) - SDH Domoušice 02:50.99 02:50.99 - - - - 0
5. OK Wasserbauer Matěj () (85) - Cítoliby 02:55.69 02:55.69 - - - - 0
6. OK Houda Matěj (Ústecký) (63) - Domoušice 02:57.96 02:57.96 - - - - 0
7. OK Velíšková Tereza () (82) - Obora 02:57.99 02:57.99 - - - - 0
8. OK Dabergotzová Rozálie (Ústecký) (57) - SDH Peruc 02:58.06 02:53.06 - - - 00:05.00 0 úkol 10
9. OK Peterková Nicol () (74) - Obora 02:58.21 02:58.21 - - - - 0
10. OK Sochor Rudolf (Ústecký) (77) - SDH Petrohrad 03:00.50 03:00.51 - - - - 0
11. OK Králik Ondřej (Ústecký) (71) - SDH Domoušice 03:05.83 03:05.83 - - - - 0
12. OK Hauptvooglová Pavla () (59) - SDH Klapý 03:07.16 03:07.16 - - - - 0
13. OK Kabátová Amálie () (64) - SDH Slavětín 03:07.43 03:07.43 - - - - 0
14. OK Žák Petr () (87) - SDH Nepomyšl 03:08.92 03:08.92 - - - - 0
15. OK Krajčovičová Tereza () (70) - SDH Klapý 03:08.95 03:08.95 - - - - 0
16. OK Urban Tomáš () (81) - SDH Nepomyšl 03:10.94 03:10.94 - - - - 0
17. OK Ďurmek Tomáš (Ústecký) (58) - Stradonice 03:16.22 03:11.22 - - - 00:05.00 0 úkol 3
18. OK Kosma Pavel (Ústecký) (69) - SDH Stradonice 03:20.00 03:20.00 - - - - 0
19. OK Velíšková Michaela () (83) - Obora 03:23.49 03:23.49 - - - - 0
20. OK Herink František (Ústecký) (60) - SDH Domoušice 03:29.71 03:29.71 - - - - 0
21. OK Tícová Anna () (79) - SDH Klapý 03:32.55 03:32.55 - - - - 0
22. OK Matyáš Lukáš () (72) - SDH Dobroměřice 03:42.60 03:42.60 - - - - 0
23. OK Žížková Markéta () (88) - Slavětín 03:43.99 03:43.99 - - - - 0
24. OK Tůmová Karolína () (80) - SDH Peruc 03:48.37 03:48.37 - - - - 0
25. OK Herinková Marie (Ústecký) (61) - SDH Domoušice 03:48.47 03:48.47 - - - - 0
26. OK Kašová Aneta () (65) - Nepomyšl 03:54.40 03:54.40 - - - - 0
27. OK Klovrza Lukáš () (66) - Peruc 03:56.62 03:56.62 - - - - 0
28. OK Rýdlová Gabriela () (76) - SDH Dobroměřice 03:59.42 03:59.42 - - - - 0
29. OK Zápotocký Vít () (86) - SDH Nepomyšl 04:07.99 04:07.99 - - - - 0
30. OK Pöschlová Nela () (75) - Obora 04:33.06 04:33.06 - - - - 0
31. OK Páchová Anna () (73) - Peruc 04:48.21 04:43.21 - - - 00:05.00 0
DNS Kosina Josef (Ústecký) (68) - SDH Domoušice - - - - - - 0
smíšená - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 8
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Prošek Max () (8) - SDH Klapý 03:37.91 03:37.91 - - - - 0
2. OK Jakubcová Valerie () (3) - Obora 04:22.01 04:22.01 - - - - 0
3. OK Finsterle Tadeaš () (1) - SDH Peruc 04:30.88 04:25.88 - - - 00:05.00 0 úkol 4
4. OK Langová Karolína () (6) - Obora 04:58.97 04:58.97 - - - - 0
5. OK Hanko Pavel () (2) - Obora 05:13.36 05:08.36 - - - 00:05.00 0 úkol 7
6. OK Klvač Ondřej () (5) - SDH Klapý 05:42.11 05:42.11 - - - - 0
7. OK Karfilátová Elena () (4) - SDH Klapý 06:11.13 06:11.13 - - - - 0
8. OK Malíř Patrik () (7) - SDH Klapý 08:19.40 08:19.40 - - - - 0
smíšená - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 21
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Strunz Sophie () (25) - SDH Nepomyšl 03:15.14 03:15.14 - - - - 0
2. OK Vávra Jan () (27) - Obora 03:29.21 03:29.21 - - - - 0
3. OK Prošková Ema () (21) - SDH Klapý 03:44.58 03:44.58 - - - - 0
4. OK Vostrý Daniel () (28) - Obora 03:49.71 03:49.71 - - - - 0
5. OK Man Tomáš () (20) - SDH Klapý 03:51.02 03:51.02 - - - - 0
6. OK Dresler Vojtěch (Ústecký) (12) - SDH Stradonice 04:02.52 04:02.52 - - - - 0
7. OK Žáček Eliáš () (29) - SDH Slavětín 04:04.22 04:04.22 - - - - 0
8. OK Kašová Kateřina () (16) - Nepomyšl 04:15.55 04:15.55 - - - - 0
9. OK Černý Michal (Ústecký) (11) - SDH Strádonice 04:18.12 04:18.12 - - - - 0
10. OK Racek Matouš () (22) - SDH Slavětín 04:18.74 04:18.74 - - - - 0
11. OK Bareš Matěj (Ústecký) (9) - SDH Stradonice 04:19.62 04:19.62 - - - - 0
12. OK Loukotová Adéla () (19) - SDH Klapý 04:20.16 04:20.16 - - - - 0
13. OK Urbanová Karla () (26) - SDH Nepomyšl 04:28.84 04:23.84 - - - 00:05.00 0 úkol 4
14. OK Finstrle Jakub () (13) - SDH Peruc 04:28.94 04:28.94 - - - - 0
15. OK Laube Vít () (18) - SDH Klapý 04:59.12 04:54.12 - - - 00:05.00 0 úkol 5
16. OK Kaslová Kateřina () (15) - Peruc 05:01.46 05:01.46 - - - - 0
17. OK Karfilátová Laura () (14) - SDH Klapý 05:10.58 05:10.58 - - - - 0
18. OK Sedlák Filip () (23) - SDH Peruc 05:44.23 05:44.23 - - - - 0
19. OK Kolařík Artur () (17) - SDH Nepomyšl 06:17.63 06:17.63 - - - - 0
20. OK Semerádová Lucie () (24) - SDH Nepomyšl 07:02.53 07:02.53 - - - - 0
21. OK Bareš Slavomír () (10) - SDH Nepomyšl 07:53.98 07:53.98 - - - - 0
smíšená - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 27
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Strunz Philip () (48) - SDH Nepomyšl 02:35.41 02:35.41 - - - - 0
2. OK Svobodová Amálie () (49) - SDH Klapý 02:41.86 02:41.86 - - - - 0
3. OK Lanc Jiří () (38) - SDH Peruc 02:45.09 02:45.09 - - - - 0
4. OK Nims Lukáš Miroslav (Ústecký) (45) - SDH Stradonice 02:45.89 02:45.89 - - - - 0
5. OK Langová Lilien () (39) - Obora 02:53.71 02:53.71 - - - - 0
6. OK Hrubý Štěpán () (34) - Obora 02:58.52 02:48.52 - - - 00:10.00 0 ÚKOL 1, 12
7. OK Vávra Vojtěch () (54) - Obora 02:59.08 02:59.08 - - - - 0
8. OK Urban Jakub () (53) - SDH Peruc 03:04.53 03:04.53 - - - - 0
9. OK Kosmová Nikola (Ústecký) (37) - SDH Stradonice 03:07.15 03:07.15 - - - - 0
10. OK Dresler Jan (Ústecký) (31) - SDH Stradonice 03:10.66 03:10.66 - - - - 0
11. OK Ungerová Ella () (52) - SDH Klapý 03:11.08 03:11.08 - - - - 0
12. OK Bareš Štěpán (Ústecký) (30) - SDH Stradonice 03:13.62 03:08.62 - - - 00:05.00 0 ÚKOL 7
13. OK Pöschl Michael () (46) - Obora 03:18.13 03:18.13 - - - - 0
14. OK Nemec Adam () (44) - SDH Klapý 03:20.28 03:20.28 - - - - 0
15. OK Kořán Adam () (36) - Obora 03:21.13 03:21.13 - - - - 0
16. OK Žáková Lucie () (56) - SDH Nepomyšl 03:29.16 03:29.16 - - - - 0
17. OK Mackeová Daniela () (42) - Obora 03:34.37 03:34.37 - - - - 0
18. OK Lubasová Nella () (41) - SDH Klapý 03:36.40 03:36.40 - - - - 0
19. OK Wasserbauer Václav () (55) - SDH Cítoliby 03:41.44 03:41.44 - - - - 0
20. OK Tvrdá Tereza () (50) - SDH Nepomyšl 03:46.80 03:46.80 - - - - 0
21. OK Slášek Tadeáš () (47) - SDH Slavětín 03:57.71 03:57.71 - - - - 0
22. OK Fryč Daniel () (32) - SDH Slavětín 03:57.80 03:57.80 - - - - 0
23. OK Laube Matěj () (40) - SDH Klapý 03:58.35 03:58.35 - - - - 0
24. OK Hájek Robin () (33) - Slavětín 04:13.71 04:13.71 - - - - 0
25. OK Malířová Natálie () (43) - SDH Klapý 04:14.79 04:14.79 - - - - 0
26. OK Tvrdá Kristýna () (51) - SDH Nepomyšl 04:15.40 04:15.40 - - - - 0
27. OK Klovzrová Eliška () (35) - SDH Peruc 04:22.14 04:22.14 - - - - 0