Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Soutěž s Hasičovo - Hasičské slavnosti Litoměřice
Začátek závodu:
10.06.2022 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
607671760
Propozice:
Popis:
Stav se za námi v pavilonu G ve dnech 10.6. a 11.6.2022 a změř s námi síly o hodinky Garmin a další zajímavé ceny od partnerů soutěže. Průběžné výsledky soutěže sleduj zde na www.pozarnisporty.cz. Partnery akce jsou FIREPORT, Dräger, Stimax.cz, Holík International, GoodPRO.
Přihlášených jednotlivců:
119

Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 18 - 100
1. Vrbová Eliška SDH Cítoliby 00:25.78 00:25.78 0
2. Dlasková Hoření Pavlína JSDH Turnov 00:30.50 00:30.50 0
3. Nováková Žaneta SDH Česká Kamenice 00:31.28 00:31.28 0
4. Stěhlíková Zuana NT Priekopa 00:33.88 00:33.88 0
5. Geletová Eva SDH Přerov nad Labem 00:34.44 00:34.44 0
6. Alinčová Zuzana SDH Čenčice 00:34.70 00:34.70 0
7. Kršková Soňa SDH Klapý 00:34.87 00:34.87 0
8. Vaňkova Lucia SDH Priekopa 00:35.97 00:35.97 0
9. Fukalová Lenka SDH Klapý 00:37.15 00:37.15 0
10. Vernerová Jana SDH Chabařovice 00:37.81 00:37.81 0
11. Králová Lenka SDH Velvary 00:37.97 00:37.97 0
12. Seková Alena SDH Horní Libchava 00:39.29 00:39.29 0
13. Hůbková Adéla SDH Varnsdorf 00:40.31 00:40.31 0
14. Šlosarčíková Ivana SDH Staré Hamry 00:40.62 00:40.62 0
15. Veselá Eva SDH Horní Libchava 00:41.09 00:41.09 0
16. Huttrová Kateřina nehasič 00:41.75 00:41.75 0
17. Brandejská Barbora SDH Velvary 00:43.00 00:43.00 0
18. Hyková Jaroslava SDH Kokořín 00:44.22 00:44.22 0
19. Krumphanzlová Michelle SDH Vrbičany 00:44.91 00:44.91 0
20. Kárová Martina SDH Polepy 00:46.50 00:46.50 0
21. Uzlová Adéla SDH Blatec Štěpánovice 01:15.06 01:15.06 0

muži - věk: 18 - 99
1. Zdražil Martin SDH Smilov 00:25.19 00:25.19 0
2. Vrba Daniel SDH Cítoliby 00:25.78 00:25.78 0
3. Novák Pavel SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 00:26.81 00:26.81 0
4. Prošek Matěj SDH Klapý 00:28.41 00:28.41 0
5. Novák Martin SDH Božtěšice 00:29.09 00:29.09 0
6. Dobeš Jaroslav SDH Rokovany 00:29.50 00:29.50 0
7. Hájek Tomáš SDH Mníšek pod Brdy 00:29.53 00:29.53 0
8. KlusoŇ Radek SDH Sobínov 00:30.03 00:30.03 0
9. Loukota Petr SDH Klapý 00:30.53 00:30.53 0
10. Žížek Martin SDH Peruc 00:30.75 00:30.75 0
11. Kajan Adrian SDH SK 00:31.06 00:31.06 0
12. Milfort Václav SDH Kdyně 00:32.41 00:32.41 0
13. Vrkoslav Dan SDH Mnichovo Hradiště 00:32.62 00:32.62 0
14. Civín MIloš SDH Osek 00:32.81 00:32.81 0
15. Pail Marek SDH Klapý 00:32.94 00:32.94 0
16. Kozák Luděk SDH Lesná 00:32.97 00:32.97 0
17. Brada Luboš SDH Nečtiny 00:33.15 00:33.15 0
18. Man Tomáš SDH Klapý 00:33.18 00:33.18 0
19. Bošek Matěj SDH Kruh 00:33.90 00:33.90 0
20. Cink Radim SDH Kryry 00:34.03 00:34.03 0
21. Vaňko Alexander SDH Priekopa 00:34.25 00:34.25 0
22. Majkut Miroslav SDH Priekopa 00:34.28 00:34.28 0
23. Tima Jan SDH Kuratice u Cvikova 00:34.38 00:34.38 0
24. Krumphanzl Josef SDH Vrbičany 00:34.53 00:34.53 0
25. Jungman Michal SDH Domažlice 00:34.81 00:34.81 0
26. Seko Pavel SDH Horní Libchava 00:34.85 00:34.85 0
27. Bečka Oldřich SDH Verneřice 00:34.94 00:34.94 0
28. Valenteje Zdeněk SDH Kryry 00:35.16 00:35.16 0
29. Týle Radko SDH Ronov nad Doubravou 00:35.25 00:35.25 0
30. Krupka Matěj SDH Velvary 00:35.35 00:35.35 0
31. Černianský Juraj SDH Priekopa 00:35.59 00:35.59 0
32. Adámek Štěpán SDH Jilemnice 00:35.90 00:35.90 0
33. Majkut Michal SDH Priekopa 00:36.16 00:36.16 0
34. Pém Štěpán SDH Terezín 00:36.38 00:36.38 0
35. Habich Lukáš SDH Kopidlno 00:36.41 00:36.41 0
36. Patka Karel nehasič 00:36.69 00:36.69 0
37. Maudr Dominik SDH Mnichovo Hradiště 00:36.72 00:36.72 0
38. Fiala Lukáš SDH Klatovy 00:36.88 00:36.88 0
39. Hnízdil Matyáš SDH Velvary 00:36.91 00:36.91 0
40. Černý Michal SDH Rouchovany 00:37.00 00:37.00 0
41. Kopeček Jan SDH Rouchovany 00:37.15 00:37.15 0
42. Vargončik Petr SDH SVK 00:37.19 00:37.19 0
43. Heteš Vlastimil SDH Chodová Planá 00:37.22 00:37.22 0
44. Kopejtko Jiří nehasič 00:37.65 00:37.65 0
45. Stejskal David SDH Rouchovany 00:37.72 00:37.72 0
46. Vágenknecht Milan SDH Jičín 00:37.87 00:37.87 0
47. Buchta Patrik nehasič 00:37.93 00:37.93 0
48. Oliva Josef SDH Ronov nad Doubravou 00:37.94 00:37.94 0
49. Bubanec Jiří SDH Velká Veleň 00:38.00 00:38.00 0
50. Čapek Tomáš - 00:38.06 00:38.06 0
51. Hladovec Matouš SDH Mníšek pod Brdy 00:38.09 00:38.09 0
52. Bošek Zdeněk SDH Krup 00:38.16 00:38.16 0
53. Kouba Karel SDH Ronov nad Doubravou 00:38.25 00:38.25 0
54. Szerencses Pavel SDH Lesná 00:38.35 00:38.35 0
55. Stehlík Peter SDH SK 00:38.50 00:38.50 0
56. Kamenický Štěpán SDH Labská stráŇ 00:38.72 00:38.72 0
57. Brunczlík Štefan SDH SK 00:39.06 00:39.06 0
58. Bartl Lukáš - 00:39.12 00:39.12 0
59. Macháček Jan Jistebsko 00:39.53 00:39.53 0
60. Laube Vít SDH Čížkovice 00:39.56 00:39.56 0
60. Materna Leoš SDH Martinice 00:39.56 00:39.56 0
61. Knotek Tomáš SDH Dražice 00:39.63 00:39.63 0
62. Kačírek Pavel SDH Říčany 00:39.91 00:39.91 0
63. Nyklíček Josef SDH Martinice v Krkonoších 00:40.00 00:40.00 0
64. Zoltán Csiffáry SDH Hungary 00:40.03 00:40.03 0
65. Jánský Matěj SDH Karlovice 00:40.54 00:40.54 0
66. Klička Tomáš SDH Kdyně 00:40.65 00:40.65 0
67. Protivínský Lukáš Letiště Praha 00:40.78 00:40.78 0
67. Pup Michal SDH Přerov nad Labem 00:40.78 00:40.78 0
67. Votoček Stanislav SDH Žďár 00:40.78 00:40.78 0
68. Šlachta David SDH Louka u Litvínova 00:41.25 00:41.25 0
69. Hauch Zdeněk SDH Bílina 00:41.94 00:41.94 0
70. Včala Václav SDH Kdyně 00:42.35 00:42.35 0
71. Kužel Roman SDH Kruh 00:42.53 00:42.53 0
72. Sluka Roland SDH SK 00:43.28 00:43.28 0
73. Dubský Aleš SDH Jistebsko 00:43.57 00:43.57 0
74. Bláha Jiří nehasič 00:43.81 00:43.81 0
74. Procházka Tomáš SDH Ronov nad Doubravou 00:43.81 00:43.81 0
75. Dedecius Ondřej SDH Lhenice 00:43.85 00:43.85 0
76. Loprais Petr SDH Veselá (TFA team Praha) 00:43.91 00:43.91 0
77. Kovacs Istvan SDH SK 00:44.47 00:44.47 0
78. Svoboda Matěj SDH Velvary 00:44.84 00:44.84 0
79. Neugebauer Pavel SDH Osečnice 00:45.00 00:45.00 0
80. Kratochvíl Lukáš SDH Mnichovo Hradiště 00:45.03 00:45.03 0
81. Kroutil Martin SDH Slatinice 00:46.00 00:46.00 0
82. Švarc Jan JSDH Proboštov 00:46.79 00:46.79 0
83. Gréger Tomáš není 00:46.91 00:46.91 0
84. Šimon Marek SDH Hostomice 00:47.00 00:47.00 0
85. Kovář Vít SDH Hřensko 00:47.72 00:47.72 0
86. Havran Tomáš SDH Mojžíř 00:48.72 00:48.72 0
87. Hamal Miloš SDH Skalice u České Lípy 00:52.22 00:52.22 0
88. Kopejtko Jan nehasič 00:54.47 00:54.47 0
89. Labuť Petr SDH Ronov nad Doubravou 00:55.97 00:55.97 0
90. Dedecius Marek SDH Osek 00:56.29 00:56.29 0
91. Burdík Zdeněk SDH Mělník Blata 00:59.94 00:59.94 0
92. Hanč David SDH Kruh 01:02.53 01:02.53 0
93. Studnička Tomáš JSDH Města Litvínova 01:16.63 01:16.63 0
94. Mečíř Milan SDH Jablonec nad Jizerou 01:29.12 01:29.12 0