TFA Sebranice 2022
logo
Místo závodu:
Sebranice u Boskovic
Začátek závodu:
23.07.2022 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
TFASebranice@seznam.cz
Propozice:
Popis:

TFA Sebranice 2022 VII. ročník soutěže v silovém hasičském víceboji Datum: 23. 7. 2022 Místo konání: Sebranice u Boskovic (hasičské výletiště) Časový harmonogram: - Prezence: 8:30 – 9:30 - Seznámení s tratí: 9:30 – 9:50 - Začátek soutěže: 10:00 Kategorie: A muži do 35 let B muži nad 35 let C ženy Startovné: 200,- Kč (v ceně poukaz na stravu a pití) !!! Kapacita omezena na 70 závodníků!!! Ostatní: Soutěž není pojištěná a každý soutěžící startuje na vlastní nebezpečí. Soutěž je určena pro zdravotně a fyzicky způsobilé závodníky. Soutěž je pro starší 18 let, mladší účastnící pouze s písemným souhlasem rodičů. Zdravotník v místě soutěže zajištěn. Startovní pořadí určuje pořadatel. Soutěž se koná za každého počasí. Soutěž je započítaná do Moravské ligy TFA

Přihlášených jednotlivců:
59 z 70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Máca Tomáš (JMK) (2) - SDH Brno Slatina 03:09.26 03:09.26 - - - - 50
2. OK Sochor Josef (Pardubický) (40) - HZS PARDUBICKÉHO KRAJE 03:35.36 03:35.36 - - - - 48
3. OK Dědič František (Pardubicky) (36) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:45.77 03:45.77 - - - - 46
4. OK Adamec Jan (Pardubický) (23) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:47.26 03:47.26 - - - - 44
5. OK Buchta Jiří (Pardubický) (24) - SDH Vendolí 03:55.00 03:55.00 - - - - 42
6. OK Josepčuk Kamil (Pardubický) (41) - JSDH Svitavy 04:00.15 04:00.15 - - - - 40
7. OK Soukal Jan (Jihomoravský) (6) - SDH Olešnice 04:01.95 04:01.95 - - - - 38
8. OK Cihlář Michal (Královehradecký) (44) - HZS KHK 04:06.11 04:06.11 - - - - 36
9. OK Sedlák Martin (Jmk) (11) - SDH Velatice 04:14.32 04:14.32 - - - - 34
10. OK Čandrla Petr (Jihomoravský) (17) - SDH Podolí 04:23.45 04:23.45 - - - - 32
11. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (5) - SDH Kobylí 04:49.03 04:49.03 - - - - 31
12. OK Mašek Pavel (Jihomoravský) (35) - SDH Vranov 05:36.03 05:36.03 - - - - 30
13. OK Hajny Radek () (16) - SDH Doubravice 05:45.35 05:45.35 - - - - 29
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Švábová Martina (Pardubický) (10) - SDH Trpín 02:43.17 02:43.17 - - - - 50
2. OK Čaganová Petra () (6) - SDH Nižní Lhoty 02:44.58 02:44.58 - - - - 48
3. OK Vodičková Kateřina (Vysočina) (7) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:52.15 02:52.15 - - - - 46
4. OK Mokrušová Nicole (Jihomoravský) (8) - Rohatec 02:57.25 02:57.25 - - - - 44
5. OK Švajková Miluše (Olomoucký) (3) - SDH Lipová - lázně 03:07.97 03:07.97 - - - - 42
6. OK Kašparová Michaela (Pardubický) (12) - SDH Vendolí 03:44.28 03:44.28 - - - - 40
7. OK Kachlíková Kristýna () (1) - SDH Dražovice 03:49.91 03:49.91 - - - - 38
8. OK Doleželová Kristýna (Olomoucký) (4) - SDH Rapotín 03:54.76 03:54.76 - - - - 36
9. OK Němcová Lenka (Jihomoravský) (11) - KOPIS Brno 04:27.08 04:27.08 - - - - 34
10. OK Divišová Žaneta (Vysočina) (9) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 05:53.93 05:53.93 - - - - 32
11. OK Gotvaldová Anna (Jihomoravský) (2) - SDH Podolí 05:55.60 05:55.60 - - - - 31
12. OK Šmídová Natálie (Vysočina) (5) - SDH Nové Dvory 07:51.42 07:51.42 - - - - 30
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 34
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (47) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:55.64 02:55.64 - - - - 50
2. OK Tkaný Jiří (Vysočina) (19) - SDH Babice 03:03.66 03:03.66 - - - - 48
3. OK Navrátil Lukáš () (38) - SDH Ludéřov / HZS OLK 03:04.98 03:04.98 - - - - 46
4. OK Skřivánek Michal (Jihomoravský) (9) - SDH Rohatec 03:06.47 03:06.47 - - - - 44
5. OK Maňák Zdeněk () (13) - SDH Velká nad Veličkou 03:09.32 03:09.32 - - - - 42
6. OK Břenek Martin (Pardubický) (34) - SDH Trpín 03:10.41 03:10.41 - - - - 40
7. OK Zábrš Ondřej () (8) - SDH Brno-Slatina 03:15.90 03:15.90 - - - - 38
8. OK Veselý Josef (Jihomoravský) (12) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 03:17.47 03:17.47 - - - - 36
9. OK Mrňka Lukáš () (15) - SDH Újezd 03:22.18 03:22.18 - - - - 34
10. OK Dvořáček Josef () (22) - Sdh Koroužné 03:24.19 03:24.19 - - - - 32
11. OK Novotný Martin (Jihomoravský) (21) - SDH Olešnice 03:26.57 03:26.57 - - - - 31
12. OK Munzar Roman (Královehradecký) (37) - SDH Habřina 03:31.85 03:31.85 - - - - 30
13. OK Pilný Michal (Pardubický) (32) - HZS PAK 03:46.16 03:46.16 - - - - 29
14. OK Pospíšil Jaroslav (Pardubický) (28) - HZS PAK 03:46.86 03:46.86 - - - - 28
15. OK Krzyžowski Ondřej (Moravskoslezský) (25) - SDH Dolní Líštná 03:50.40 03:50.40 - - - - 27
16. OK Vlach Josef (Pardubický) (31) - JSDH Svitavy 03:51.23 03:51.23 - - - - 26
17. OK Kovář Josef (Vysočina) (33) - SDH Borovnice 04:00.19 04:00.19 - - - - 25
18. OK Fidler Michal (Královehradecký) (20) - HZS KHK 04:05.16 04:05.16 - - - - 24
19. OK Melichar David (Vysočina) (26) - SDH Bobrová 04:14.69 04:14.69 - - - - 23
20. OK Janečka Vít (Zlínský) (18) - SDH Žeranovice 04:37.39 04:37.39 - - - - 22
21. OK Skořepa Michal (Jihomoravský) (29) - SDH Rohatec 04:42.50 04:42.50 - - - - 21
22. OK Kašpar Jan (Olomoucký) (42) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 04:43.48 04:43.48 - - - - 21
23. OK Jakubec Michal () (3) - SDH Račice (u Vyškova) 04:50.80 04:50.80 - - - - 19
24. OK Navrátil Vít (Jihomoravský) (45) - SDH Dražovice 04:52.29 04:52.29 - - - - 18
25. OK Svoboda Štěpán (Jihomoravský) (14) - SDH Podolí 04:58.19 04:58.19 - - - - 17
26. OK Klimeš Jakub (Jihomoravský) (10) - SDH Útěchov 05:11.71 05:11.71 - - - - 16
27. OK Matějek Viktor (Jihomoravský) (46) - SDH Podolí 05:14.55 05:14.55 - - - - 15
28. OK Maňák Michal (Zlínský) (43) - SDH Žeranovice 05:22.54 05:22.54 - - - - 14
29. OK Matějek Sebastian (Jihomoravský) (4) - SDH Pustiměř 05:23.90 05:23.90 - - - - 13
30. OK Bulva Jiří (Pardubický) (1) - SDH Lezník 05:29.61 05:29.61 - - - - 12
31. OK Langer Lukáš (Zlínský) (39) - SDH Žeranovice 05:56.30 05:56.30 - - - - 11
32. OK Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (7) - SDH Podolí 06:18.13 06:18.13 - - - - 10
33. OK Parák Marek (Olomoucký) (27) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 06:18.33 06:18.33 - - - - 9
DNF Šimůnek Karel (Jihomoravský) (30) - KOPIS Brno - - - - - - 0