Hazmburský hasič Junior
logo
Místo závodu:
Parkoviště pod hradem Hazmburk
Začátek závodu:
08.10.2022 10:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
matej.prosek@hasicovo.cz, 773 747 139
Propozice:
Popis:

Propozice hotova. 

Kategorie jsou dle ročníků narození viz propozice!

Dbejte prosím pokynů na parkování! 

Přihlášených jednotlivců:
195 z 200
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Prošek Max () - SDH Klapý 01:43.83 01:43.83 - 0
2. OK Finstrle Tadeáš (Ústecký) - SDH Peruc 02:10.13 02:10.13 - 0
3. OK Drábek Ondřej (Ústecký) - Štrbice 02:12.75 02:12.75 - 0
4. OK Valach Marek (Ústecký) - Řehlovice 02:28.77 02:28.77 - 0
5. OK Panc Jan (Ústecký) - SDH Peruc 02:42.49 02:42.49 - 0
6. OK Kinčl Damián (Ústecký) - Radešín 03:05.56 03:05.56 - 0
7. OK Bolech Adam (Ústecký) - SDH Klapý 03:05.97 03:05.97 - 0
8. OK Otta Matěj (Ústecký) - Křešice 03:11.43 03:11.43 - 0
9. OK Volenec Matyáš (Ústecký) - Řehlovice 03:21.82 03:11.82 00:10.00 0 hadice
10. OK Vaněk Václav (Ústecký) - Řehlovice 03:22.03 03:02.03 00:20.00 0 meda+hadice
11. OK Malíř Patrik () - SDH Klapý 04:28.84 04:18.84 00:10.00 0 kužel
12. OK Kinšt Adam (Ústecký) - Klapý 06:12.67 06:02.67 00:10.00 0 hadice
DNS Bareš Jan Kurt (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
DNS Klvač Ondřej () - SDH Klapý - - - 0
dívky - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Karfilátová Elena () - SDH Klapý 02:10.35 02:10.35 - 0
2. OK Svobodová Apolena (Ústecký) - SDH Klapý 02:15.44 02:15.44 - 0
3. OK Manová Leontýna () - SDH Klapý 02:26.02 02:26.02 - 0
4. OK Cibulková Leontýna (Ústecký) - Křešice 02:47.63 02:37.63 00:10.00 0 hadice
5. OK Ptáčková Johana () - SDH Klapý 02:58.49 02:48.49 00:10.00 0 kužel
6. OK Stejskalová Štěpánka (Ústecký) - Řehlovice 03:06.55 02:56.55 00:10.00 0 hadiice
7. OK Volencová Rozárka (Ústecký) - Řehlovice 03:28.52 03:08.52 00:20.00 0 hadice+proudnice
8. OK Jančovičová Alžběta (Ústecký) - Řehlovice 03:36.31 03:26.31 00:10.00 0 hadice
DNS Mandysová Marie (Praha) - SDH Praha - Satalice - - - 0
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 37
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Majer Josef (Ústecký) - SDH Štrbice 01:47.55 01:47.55 - 0
2. OK Mařík Tomáš (Ústecký) - Charvatce 02:01.67 02:01.67 - 0
3. OK Dengler Josef (Ústecký) - Řehlovice 02:11.58 02:11.58 - 0
4. OK Němec Tobiáš () - SDH Klapý 02:12.89 02:12.89 - 0
5. OK Otta Jakub (Ústecký) - Křešice 02:16.09 02:06.09 00:10.00 0 hadice
6. OK Štěpánek Matěj (Ústecký) - Křešice 02:16.30 02:06.30 00:10.00 0 hadice
7. OK Brhel Matěj (Liberecký) - Lenešice 02:17.57 02:07.57 00:10.00 0 kanystr
8. OK Mandys Tomáš (Praha) - SDH Praha - Satalice 02:23.30 02:13.30 00:10.00 0 medvěd
9. OK Černý Michal (Ústecký) - SDH Strádonice 02:28.12 02:28.12 - 0
10. OK Hrubý Jakub (Ústecký) - SDH OBORA 02:30.34 02:30.34 - 0
11. OK Finstrle Jakub (Ústecký) - SDH Peruc 02:30.79 02:30.79 - 0
12. OK Polák Šimon (Ústecký) - SDH Peruc 02:34.54 02:34.54 - 0
13. OK Panc Josef (Ústecký) - SDH Peruc 02:35.13 02:35.13 - 0
14. OK Man Tomáš () - SDH Klapý 02:36.53 02:06.53 00:30.00 0 úchop medvěd
15. OK Matzke Jakub (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:42.55 02:32.55 00:10.00 0 hadice
16. OK Mařík Lukáš (Ústecký) - Charvatce 02:43.86 02:33.86 00:10.00 0 proudnice
17. OK Bareš Matěj (Ústecký) - SDH Stradonice 02:46.04 02:06.04 00:40.00 0 úchop medvěd,kanystry
18. OK Sedlák Filip (Ústecký) - SDH Peruc 02:46.12 02:46.12 - 0
19. OK Křehlík Marek (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:47.83 02:37.83 00:10.00 0 proudnice
20. OK Fišer Ondřej (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:48.81 02:48.81 - 0
21. OK Dresler Vojtěch (Ústecký) - SDH Stradonice 02:53.14 02:43.14 00:10.00 0 kanystr
22. OK Kounický Kristián (Ústecký) - SDH Brozany nad Ohří 02:58.77 02:48.77 00:10.00 0 medvěd
23. OK Laube Vít () - SDH Klapý 02:59.06 02:59.06 - 0
24. OK Kasl Jaromír (Ústecký) - SDH Peruc 03:10.56 03:10.56 - 0
25. OK Buriánek Vojtěch (Praha) - SDH Praha - Satalice 03:12.76 03:02.76 00:10.00 0
26. OK Hrstka Maťej (Ústecký) - SDH Brozany nad Ohří 03:16.55 03:06.55 00:10.00 0 hadice
27. OK Menhard Václav (Ústecký) - SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 03:17.27 02:37.27 00:40.00 0 hadice+medv úchop
28. OK Kořenský Jakub (Ústecký) - Řehlovice 03:17.31 02:37.31 00:40.00 0 hadice+úchop medv
29. OK Měchýř Martin (Ústecký) - SDH Štrbice 03:26.59 03:16.59 00:10.00 0 medvěd
30. OK Kořenský Adam (Ústecký) - Řehlovice 03:35.59 02:35.59 01:00.00 0 kužely+hadice+medvěd
31. OK Kolařík Artur (Ústecký) - SDH Nepomyšl 03:50.48 03:10.48 00:40.00 0 kanystr,úchop medvěda
32. OK Horn Filip (Ústecký) - SDH Peruc 03:56.44 02:26.44 01:30.00 0 pneumatika
33. OK Vlastník Dominik (Ústecký) - Křešice 04:03.50 03:13.50 00:50.00 0 hadice+celý medv
34. OK Čížek Matěj (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 04:05.27 03:25.27 00:40.00 0 úchop medvěd+hadice
35. OK Malík Petr (Ústecký) - Radešín 04:06.12 04:06.12 - 0
36. OK Fuxa Jan (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 04:17.60 03:47.60 00:30.00 0 úchop medvěd
DNS Bareš Slavomír (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 18
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Strunz Sophie (Ústecký) - SDH Nepomyšl 01:44.49 01:44.49 - 0
2. OK Prošková Ema () - SDH Klapý 02:11.25 02:11.25 - 0
3. OK Loukotová Adéla () - SDH Klapý 02:11.49 02:11.49 - 0
4. OK Zemanová Jana (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:14.42 02:14.42 - 0
5. OK Steklá Kateřina (Ústecký) - Křešice 02:21.00 02:21.00 - 0
6. OK Řezáčová Věra (Ústecký) - Křešice 02:23.22 02:23.22 - 0
7. OK Voborská Adriana (Ústecký) - SDH Klapý 02:23.23 02:23.23 - 0
8. OK Karfilátová Laura () - SDH Klapý 02:24.85 02:24.85 - 0
9. OK Kaslová Kateřina (Ústecký) - SDH Peruc 02:27.01 02:27.01 - 0
10. OK Artlová Anna (Ústecký) - Lenešice 02:28.30 02:28.30 - 0
11. OK Drábková Nora (Ústecký) - SDH Štrbice 02:36.07 02:26.07 00:10.00 0 kladivo
12. OK Klasová Jitka (Ústecký) - SDH Štrbice 02:39.33 02:29.33 00:10.00 0 proudnice
13. OK Valachová Klára (Ústecký) - Řehlovice 03:01.03 02:41.03 00:20.00 0 hadice+proudnice
14. OK Jirovská Elen (Praha) - SDH Praha - Satalice 03:32.07 03:22.07 00:10.00 0 kužel
15. OK Rybenská Barbora (Ústecký) - Křešice 06:07.15 05:17.15 00:50.00 0 hhadice,kužel,úchop medv
DNS Kašová Kateřina (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
DNS Semerádová Lucie (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
DNS Urbanová Karla (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 31
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Strunz Philip (Ústecký) - Nepomysl 01:48.94 01:48.94 - 0
2. OK Němec Tomáš () - SDH Klapý 01:51.31 01:51.31 - 0
3. OK Lanc Jiří (Ústecký) - SDH Peruc 01:56.97 01:56.97 - 0
4. OK Urban Jakuba (Ústecký) - SDH Peruc 01:58.50 01:58.50 - 0
5. OK Němec Adam () - SDH Klapý 02:01.40 02:01.40 - 0
6. OK Nims Lukáš Miroslav (Ústecký) - SDH Stradonice 02:01.53 02:01.53 - 0
7. OK Hrubý Štěpán (Ústecký) - SDH OBORA 02:01.59 01:51.59 00:10.00 0 kužel
8. OK Drobný Adam (Ústecký) - SDH Peruc 02:01.66 02:01.66 - 0
9. OK Mindl Vojtěch (Ústecký) - SDH Slavětín 02:07.10 02:07.10 - 0
10. OK Dresler Jan (Ústecký) - SDH Stradonice 02:12.63 02:12.63 - 0
11. OK Talšar Martin (Ústecký) - SDH Kostomlaty pod Řípem 02:14.81 02:14.81 - 0
12. OK Tydlitát Pavel (Ústecký) - Charvatce 02:17.84 02:17.84 - 0
13. OK Krajník Šimon (Ústecký) - SDH Brozany 02:22.73 02:22.73 - 0
14. OK Král Jakub (Ústecký) - Koštice 02:23.03 02:23.03 - 0
15. OK Kondr Vít (Ústecký) - Štrbice 02:27.43 02:27.43 - 0
16. OK Bareš Štěpán (Ústecký) - SDH Stradonice 02:28.40 02:18.40 00:10.00 0 figurína
17. OK Kounický Maxmilián (Ústecký) - SDH Brozany nad Ohří 02:31.22 02:31.22 - 0
18. OK Špulák Matěj () - SDH Klapý 02:35.44 02:15.44 00:20.00 0 hadice+figurína
19. OK Jelen Jan Karel (Ústecký) - Stradonice 02:37.81 02:37.81 - 0
20. OK Vlček Zdeněk (Ústecký) - Lenešice 02:42.59 02:42.59 - 0
21. OK Dengler Ondřej (Ústecký) - Řehlovice 02:50.07 02:40.07 00:10.00 0 dotek kužele
22. OK Laube Matěj () - SDH Klapý 02:51.78 02:51.78 - 0
23. OK Tůma Martin (Ústecký) - Charvatce 02:57.44 02:47.44 00:10.00 0 hamerbox
24. OK Matoušek Miroslav (Ústecký) - Řehlovice 03:05.16 02:45.16 00:20.00 0 hadice+hamerbox
25. OK Lukavský Jakub (Ústecký) - Řehlovice 03:09.91 03:09.91 - 0
26. OK Menhard Jan (Ústecký) - SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 03:16.04 03:16.04 - 0
27. OK Brzobohatý Ondřej (Praha) - SDH Praha - Satalice 03:16.87 02:46.87 00:30.00 0 vedení trati
28. OK Buriánek Gabriel (Ústecký) - SDH Kostomlaty pod Řípem 04:12.59 04:12.59 - 0
DNS Dobřanský Jan (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
DNS Kneř Stanislav (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
DNS Vávra Viktor (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 28
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Svobodová Amálie () - SDH Klapý 01:43.60 01:43.60 - 0
2. OK Ungerová Ella () - SDH Klapý 02:05.57 02:05.57 - 0
3. OK Drobná Elena (Ústecký) - SDH Peruc 02:07.00 02:07.00 - 0
4. OK Langová Lilien (Ústecký) - SDH Obora 02:08.65 01:58.65 00:10.00 0 kužel
5. OK Žáková Lucie (Ústecký) - SDH Nepomyšl 02:17.97 02:17.97 - 0
6. OK Kosmová Nikola (Ústecký) - SDH Stradonice 02:19.32 02:19.32 - 0
7. OK Vavrná Sofie (Ústecký) - SDH Kostomlaty pod Řípem 02:20.94 02:20.94 - 0
8. OK Lubasová Nella () - SDH Klapý 02:23.75 02:23.75 - 0
9. OK Tvrdá Kristýna (Ústecký) - SDH Nepomyšl 02:23.97 02:23.97 - 0
10. OK Tvrdá Tereza (Ústecký) - SDH Nepomyšl 02:26.06 02:26.06 - 0
11. OK Krejčí Anita (Ústecký) - SDH Klapý 02:27.44 02:27.44 - 0
12. OK Strunzová Anna (Ústecký) - SDH Nepomyšl 02:31.50 02:21.50 00:10.00 0 figurína kužel
13. OK Fleková Marie (Ústecký) - Lenešice 02:36.60 02:36.60 - 0
14. OK Koštialová Magdaléna (Ústecký) - SDH Obora 02:37.91 02:27.91 00:10.00 0 figurína
15. OK Samcová Zuzana (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:38.91 02:38.91 - 0
16. OK Svobodová Tereza (Středočeský) - SDH Poštovice 02:41.37 02:41.37 - 0
17. OK Glončáková Lucie (Ústecký) - SDH Nepomyšl 02:41.69 02:41.69 - 0
18. OK Steklá Jana (Ústecký) - Křešice 02:42.28 02:42.28 - 0
19. OK Salfická Eliška (Ústecký) - SDH Stradonice 02:47.85 02:47.85 - 0
20. OK Malířová Natálie () - SDH Klapý 02:52.00 02:42.00 00:10.00 0 figurína
21. OK Radová Emílie (Ústecký) - Křešice 02:55.85 02:55.85 - 0
22. OK Klovrzová Eliška (Ústecký) - SDH Peruc 03:12.44 03:12.44 - 0
23. OK Buriánková Dominika (Praha) - SDH Praha - Satalice 03:12.75 03:02.75 00:10.00 0 figurína
24. OK Sedláčková Valerie (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 03:37.15 03:27.15 00:10.00 0 figurína
25. OK Jirovská Magdalena (Praha) - SDH Praha - Satalice 03:39.96 03:39.96 - 0
26. OK Rosslerová Alžběta (Ústecký) - SDH Peruc 03:58.81 03:48.81 00:10.00 0 kanystrem do kuželu
DNS Kneřová Lucie (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
DNS Vávrová Simona (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
chlapci - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 26
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Viceník Jakub () - SDH Klapý 01:50.31 01:50.31 - 0
2. OK Wasserbauer Matěj (Ústecký) - SDH Cítoliby 02:04.21 01:58.21 00:06.00 0 vedení a pneu
3. OK Klíma Martin (Ústecký) - SDH Brozany nad Ohří 02:06.09 02:06.09 - 0
4. OK Herzog Marek (Ústecký) - SDH Cítoliby 02:12.19 02:12.19 - 0
5. OK Ulrich Matěj (Ústecký) - Cítoliby 02:13.03 02:03.03 00:10.00 0 kužel
6. OK Ďurmek Tomáš (Ústecký) - Stradonice 02:18.63 02:18.63 - 0
7. OK Žák Petr (Ústecký) - SDH Nepomyšl 02:19.22 02:19.22 - 0
8. OK Novák Jan (Ústecký) - SDH Peruc 02:19.46 02:19.46 - 0
9. OK Kosma Pavel (Ústecký) - SDH Stradonice 02:24.41 02:24.41 - 0
10. OK Černík Tomáš (Ústecký) - SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 02:26.19 02:26.19 - 0
11. OK Kabát Martin (Ústecký) - Slavětín 02:31.00 02:31.00 - 0
12. OK Krupička Josef (Ústecký) - Křešice 02:36.34 02:36.34 - 0
13. OK Polishchuk Andrij (Ústecký) - Koštice 02:37.44 02:37.44 - 0
14. OK Pácha Josef (Ústecký) - SDH Peruc 02:44.07 02:44.07 - 0
15. OK Křehlík Zdeněk (Pardubický) - Žitenice-Pohořany 02:45.47 02:45.47 - 0
16. OK Krajník Matyáš (Ústecký) - SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 02:47.19 02:37.19 00:10.00 0 proudnice
17. OK Herman Jakub (Praha) - SDH Praha - Satalice 02:50.03 02:40.03 00:10.00 0 hadice
18. OK Vachulka Tadeáš (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:53.28 02:53.28 - 0
19. OK Matyáš Lukáš (Ústecký) - SDH Dobroměřice 02:57.00 02:37.00 00:20.00 0 proudnice+hadice
20. OK Sirový Patrik (Ústecký) - SDH Kostomlaty pod Řípem 03:04.14 02:24.14 00:40.00 0 nesmotaná hadice
21. OK Klovrza Lukáš (Ústecký) - SDH Peruc 03:06.44 03:06.44 - 0
22. OK Bauer Dominik (Ústecký) - SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 03:08.06 03:08.06 - 0
23. OK Kodet Matyáš (Ústecký) - Křešice 03:10.18 03:10.18 - 0
24. OK Zemanec Jan (Ústecký) - SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 03:30.12 03:20.12 00:10.00 0 figurína
25. OK Mattas Josef Vavřinec (Praha) - SDH Praha - Satalice 03:31.31 03:31.31 - 0
DNS Zápotocký Vít (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
dívky - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 32
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Sajfrtová Mariana (Praha) - SDH Praha - Satalice 02:13.03 02:13.03 - 0
2. OK Dabergotzová Rozálie (Ústecký) - SDH Stradonice 02:18.19 02:08.19 00:10.00 0 kužel
3. OK Jirošová Kateřina (Praha) - SDH Praha - Satalice 02:19.44 02:19.44 - 0
4. OK Slezáková Veronika (Ústecký) - Sdh Polepy 02:33.09 02:33.09 - 0
5. OK Holienková Kateřina (Ústecký) - Lenešice 02:33.56 02:33.56 - 0
6. OK Krajčovičová Tereza () - SDH Klapý 02:43.28 02:43.28 - 0
7. OK Štruncová Tereza (Ústecký) - SDH Nepomyšl 02:44.21 02:44.21 - 0
7. OK Strunzová Denisa (Ústecký) - SDH Nepomyšl 02:44.21 02:44.21 - 0
8. OK Krbcová Tereza (Ústecký) - SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 02:45.37 02:45.37 - 0
9. OK Šafrová Nikola (Ústecký) - SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 02:45.47 02:45.47 - 0
10. OK Tůmová Karolína (Ústecký) - SDH Peruc 02:47.00 02:47.00 - 0
11. OK Urbanová Klára (Ústecký) - SDH Nepomyšl 02:47.12 02:47.12 - 0
12. OK Turke Linda (Ústecký) - Křešice 02:48.03 02:48.03 - 0
13. OK Tícová Anna () - SDH Klapý 02:48.25 02:48.25 - 0
14. OK Bláhová Eliška (Středočeský) - SDH Poštovice 02:50.37 02:50.37 - 0
15. OK Glončáková Eliška (Ústecký) - SDH Nepomyšl 02:51.06 02:51.06 - 0
16. OK Artlová Kateřina (Ústecký) - Lenešice 02:52.28 02:52.28 - 0
17. OK Živcová Adéla (Ústecký) - SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 02:53.25 02:53.25 - 0
18. OK Zemanová Magdaléna (Ústecký) - Lenešice 02:54.36 02:54.36 - 0
19. OK Nachtigalová Nikola (Ústecký) - Lenešice 02:59.31 02:59.31 - 0
20. OK Novotná Daniela (Ústecký) - SDH Polepy 03:00.35 03:00.35 - 0
21. OK Kárová Marie (Ústecký) - SDH Polepy 03:03.13 02:53.13 00:10.00 0 figurína čára
22. OK Křivková Nikola (Středočeský) - SDH Poštovice 03:06.19 02:36.19 00:30.00 0 vedení
23. OK Brhelová Michaela (Ústecký) - Lenešice 03:06.37 03:06.37 - 0
24. OK Vašková Rozálie (Ústecký) - Lenešice 03:11.15 03:11.15 - 0
25. OK Tůmová Tereza (Ústecký) - Charvatce 03:11.18 03:11.18 - 0
26. OK Rýdlová Gabriela (Ústecký) - SDH Dobroměřice 03:11.34 03:11.34 - 0
27. OK Malíkova Eliška (Ústecký) - SDH Polepy 03:17.00 03:07.00 00:10.00 0 kladivo
28. OK Wágnerová Nela (Ústecký) - SDH Peruc 03:34.12 03:34.12 - 0
29. OK Kmochová Barbora (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 04:21.57 04:01.57 00:20.00 0 figurína+proudnice
DNS Červená Kateřina (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
DNS Kašová Aneta (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0