Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Hazmburský hasič Junior
logo
Začátek závodu:
08.10.2022 10:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
matej.prosek@hasicovo.cz, 773 747 139
Propozice:
Popis:

Propozice hotova. 

Kategorie jsou dle ročníků narození viz propozice!

Dbejte prosím pokynů na parkování! 

Přihlášených jednotlivců:
195 z 200

Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 3 - 5
1. Prošek Max () SDH Klapý 01:43.83 01:43.83 - - - - 0
2. Finstrle Tadeáš (Ústecký) SDH Peruc 02:10.13 02:10.13 - - - - 0
3. Drábek Ondřej (Ústecký) SDH Štrbice 02:12.75 02:12.75 - - - - 0
4. Valach Marek (Ústecký) Řehlovice 02:28.77 02:28.77 - - - - 0
5. Panc Jan (Ústecký) SDH Peruc 02:42.49 02:42.49 - - - - 0
6. Kinčl Damián (Ústecký) Radešín 03:05.56 03:05.56 - - - - 0
7. Bolech Adam (Ústecký) SDH Klapý 03:05.97 03:05.97 - - - - 0
8. Otta Matěj (Ústecký) Křešice 03:11.43 03:11.43 - - - - 0
9. Volenec Matyáš (Ústecký) Řehlovice 03:21.82 03:11.82 - - - 00:10.00 0 hadice
10. Vaněk Václav (Ústecký) Řehlovice 03:22.03 03:02.03 - - - 00:20.00 0 meda+hadice
11. Malíř Patrik () SDH Klapý 04:28.84 04:18.84 - - - 00:10.00 0 kužel
12. Kinšt Adam (Ústecký) Klapý 06:12.67 06:02.67 - - - 00:10.00 0 hadice
14. Bareš Jan Kurt (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
14. Klvač Ondřej () SDH Klapý DNS - - - - - 0
dívky - věk: 3 - 5
1. Karfilátová Elena () SDH Klapý 02:10.35 02:10.35 - - - - 0
2. Svobodová Apolena (Ústecký) SDH Klapý 02:15.44 02:15.44 - - - - 0
3. Manová Leontýna () SDH Klapý 02:26.02 02:26.02 - - - - 0
4. Cibulková Leontýna (Ústecký) Křešice 02:47.63 02:37.63 - - - 00:10.00 0 hadice
5. Ptáčková Johana () SDH Klapý 02:58.49 02:48.49 - - - 00:10.00 0 kužel
6. Stejskalová Štěpánka (Ústecký) Řehlovice 03:06.55 02:56.55 - - - 00:10.00 0 hadiice
7. Volencová Rozárka (Ústecký) Řehlovice 03:28.52 03:08.52 - - - 00:20.00 0 hadice+proudnice
8. Jančovičová Alžběta (Ústecký) Řehlovice 03:36.31 03:26.31 - - - 00:10.00 0 hadice
9. Mandysová Marie (Praha) SDH Praha - Satalice DNS - - - - - 0
chlapci - věk: 6 - 8
1. Majer Josef (Ústecký) SDH Štrbice 01:47.55 01:47.55 - - - - 0
2. Mařík Tomáš (Ústecký) Charvatce 02:01.67 02:01.67 - - - - 0
3. Dengler Josef (Ústecký) Řehlovice 02:11.58 02:11.58 - - - - 0
4. Němec Tobiáš () SDH Klapý 02:12.89 02:12.89 - - - - 0
5. Otta Jakub (Ústecký) Křešice 02:16.09 02:06.09 - - - 00:10.00 0 hadice
6. Štěpánek Matěj (Ústecký) Křešice 02:16.30 02:06.30 - - - 00:10.00 0 hadice
7. Brhel Matěj (Liberecký) Lenešice 02:17.57 02:07.57 - - - 00:10.00 0 kanystr
8. Mandys Tomáš (Praha) SDH Praha - Satalice 02:23.30 02:13.30 - - - 00:10.00 0 medvěd
9. Černý Michal (Ústecký) SDH Strádonice 02:28.12 02:28.12 - - - - 0
10. Hrubý Jakub (Ústecký) SDH OBORA 02:30.34 02:30.34 - - - - 0
11. Finstrle Jakub (Ústecký) SDH Peruc 02:30.79 02:30.79 - - - - 0
12. Polák Šimon (Ústecký) SDH Peruc 02:34.54 02:34.54 - - - - 0
13. Panc Josef (Ústecký) SDH Peruc 02:35.13 02:35.13 - - - - 0
14. Man Tomáš () SDH Klapý 02:36.53 02:06.53 - - - 00:30.00 0 úchop medvěd
15. Matzke Jakub (Ústecký) Žitenice-Pohořany 02:42.55 02:32.55 - - - 00:10.00 0 hadice
16. Mařík Lukáš (Ústecký) Charvatce 02:43.86 02:33.86 - - - 00:10.00 0 proudnice
17. Bareš Matěj (Ústecký) SDH Stradonice 02:46.04 02:06.04 - - - 00:40.00 0 úchop medvěd,kanystry
18. Sedlák Filip (Ústecký) SDH Peruc 02:46.12 02:46.12 - - - - 0
19. Křehlík Marek (Ústecký) Žitenice-Pohořany 02:47.83 02:37.83 - - - 00:10.00 0 proudnice
20. Fišer Ondřej (Ústecký) Žitenice-Pohořany 02:48.81 02:48.81 - - - - 0
21. Dresler Vojtěch (Ústecký) SDH Stradonice 02:53.14 02:43.14 - - - 00:10.00 0 kanystr
22. Kounický Kristián (Ústecký) SDH Brozany nad Ohří 02:58.77 02:48.77 - - - 00:10.00 0 medvěd
23. Laube Vít () SDH Klapý 02:59.06 02:59.06 - - - - 0
24. Kasl Jaromír (Ústecký) SDH Peruc 03:10.56 03:10.56 - - - - 0
25. Buriánek Vojtěch (Praha) SDH Praha - Satalice 03:12.76 03:02.76 - - - 00:10.00 0
26. Hrstka Maťej (Ústecký) SDH Brozany nad Ohří 03:16.55 03:06.55 - - - 00:10.00 0 hadice
27. Menhard Václav (Ústecký) SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 03:17.27 02:37.27 - - - 00:40.00 0 hadice+medv úchop
28. Kořenský Jakub (Ústecký) Řehlovice 03:17.31 02:37.31 - - - 00:40.00 0 hadice+úchop medv
29. Měchýř Martin (Ústecký) SDH Štrbice 03:26.59 03:16.59 - - - 00:10.00 0 medvěd
30. Kořenský Adam (Ústecký) Řehlovice 03:35.59 02:35.59 - - - 01:00.00 0 kužely+hadice+medvěd
31. Kolařík Artur (Ústecký) SDH Nepomyšl 03:50.48 03:10.48 - - - 00:40.00 0 kanystr,úchop medvěda
32. Horn Filip (Ústecký) SDH Peruc 03:56.44 02:26.44 - - - 01:30.00 0 pneumatika
33. Vlastník Dominik (Ústecký) Křešice 04:03.50 03:13.50 - - - 00:50.00 0 hadice+celý medv
34. Čížek Matěj (Ústecký) Žitenice-Pohořany 04:05.27 03:25.27 - - - 00:40.00 0 úchop medvěd+hadice
35. Malík Petr (Ústecký) Radešín 04:06.12 04:06.12 - - - - 0
36. Fuxa Jan (Ústecký) Žitenice-Pohořany 04:17.60 03:47.60 - - - 00:30.00 0 úchop medvěd
37. Bareš Slavomír (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
dívky - věk: 6 - 8
1. Strunz Sophie (Ústecký) SDH Nepomyšl 01:44.49 01:44.49 - - - - 0
2. Prošková Ema () SDH Klapý 02:11.25 02:11.25 - - - - 0
3. Loukotová Adéla () SDH Klapý 02:11.49 02:11.49 - - - - 0
4. Zemanová Jana (Ústecký) Žitenice-Pohořany 02:14.42 02:14.42 - - - - 0
5. Steklá Kateřina (Ústecký) Křešice 02:21.00 02:21.00 - - - - 0
6. Řezáčová Věra (Ústecký) Křešice 02:23.22 02:23.22 - - - - 0
7. Voborská Adriana (Ústecký) SDH Klapý 02:23.23 02:23.23 - - - - 0
8. Karfilátová Laura () SDH Klapý 02:24.85 02:24.85 - - - - 0
9. Kaslová Kateřina (Ústecký) SDH Peruc 02:27.01 02:27.01 - - - - 0
10. Artlová Anna (Ústecký) Lenešice 02:28.30 02:28.30 - - - - 0
11. Drábková Nora (Ústecký) SDH Štrbice 02:36.07 02:26.07 - - - 00:10.00 0 kladivo
12. Klasová Jitka (Ústecký) SDH Štrbice 02:39.33 02:29.33 - - - 00:10.00 0 proudnice
13. Valachová Klára (Ústecký) Řehlovice 03:01.03 02:41.03 - - - 00:20.00 0 hadice+proudnice
14. Jirovská Elen (Praha) SDH Praha - Satalice 03:32.07 03:22.07 - - - 00:10.00 0 kužel
15. Rybenská Barbora (Ústecký) Křešice 06:07.15 05:17.15 - - - 00:50.00 0 hhadice,kužel,úchop medv
18. Kašová Kateřina (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
18. Semerádová Lucie (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
18. Urbanová Karla (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
chlapci - věk: 9 - 11
1. Strunz Philip (Ústecký) Nepomysl 01:48.94 01:48.94 - - - - 0
2. Němec Tomáš () SDH Klapý 01:51.31 01:51.31 - - - - 0
3. Lanc Jiří (Ústecký) SDH Peruc 01:56.97 01:56.97 - - - - 0
4. Urban Jakuba (Ústecký) SDH Peruc 01:58.50 01:58.50 - - - - 0
5. Němec Adam () SDH Klapý 02:01.40 02:01.40 - - - - 0
6. Nims Lukáš Miroslav (Ústecký) SDH Stradonice 02:01.53 02:01.53 - - - - 0
7. Hrubý Štěpán (Ústecký) SDH OBORA 02:01.59 01:51.59 - - - 00:10.00 0 kužel
8. Drobný Adam (Ústecký) SDH Peruc 02:01.66 02:01.66 - - - - 0
9. Mindl Vojtěch (Ústecký) SDH Slavětín 02:07.10 02:07.10 - - - - 0
10. Dresler Jan (Ústecký) SDH Stradonice 02:12.63 02:12.63 - - - - 0
11. Talšar Martin (Ústecký) SDH Kostomlaty pod Řípem 02:14.81 02:14.81 - - - - 0
12. Tydlitát Pavel (Ústecký) Charvatce 02:17.84 02:17.84 - - - - 0
13. Krajník Šimon (Ústecký) SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 02:22.73 02:22.73 - - - - 0
14. Král Jakub (Ústecký) Koštice 02:23.03 02:23.03 - - - - 0
15. Kondr Vít (Ústecký) Štrbice 02:27.43 02:27.43 - - - - 0
16. Bareš Štěpán (Ústecký) SDH Stradonice 02:28.40 02:18.40 - - - 00:10.00 0 figurína
17. Kounický Maxmilián (Ústecký) SDH Brozany nad Ohří 02:31.22 02:31.22 - - - - 0
18. Špulák Matěj () SDH Klapý 02:35.44 02:15.44 - - - 00:20.00 0 hadice+figurína
19. Jelen Jan Karel (Ústecký) Stradonice 02:37.81 02:37.81 - - - - 0
20. Vlček Zdeněk (Ústecký) Lenešice 02:42.59 02:42.59 - - - - 0
21. Dengler Ondřej (Ústecký) Řehlovice 02:50.07 02:40.07 - - - 00:10.00 0 dotek kužele
22. Laube Matěj () SDH Klapý 02:51.78 02:51.78 - - - - 0
23. Tůma Martin (Ústecký) Charvatce 02:57.44 02:47.44 - - - 00:10.00 0 hamerbox
24. Matoušek Miroslav (Ústecký) Řehlovice 03:05.16 02:45.16 - - - 00:20.00 0 hadice+hamerbox
25. Lukavský Jakub (Ústecký) Řehlovice 03:09.91 03:09.91 - - - - 0
26. Menhard Jan (Ústecký) SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 03:16.04 03:16.04 - - - - 0
27. Brzobohatý Ondřej (Praha) SDH Praha - Satalice 03:16.87 02:46.87 - - - 00:30.00 0 vedení trati
28. Buriánek Gabriel (Ústecký) SDH Kostomlaty pod Řípem 04:12.59 04:12.59 - - - - 0
31. Dobřanský Jan (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
31. Kneř Stanislav (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
31. Vávra Viktor (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
dívky - věk: 9 - 11
1. Svobodová Amálie () SDH Klapý 01:43.60 01:43.60 - - - - 0
2. Ungerová Ella () SDH Klapý 02:05.57 02:05.57 - - - - 0
3. Drobná Elena (Ústecký) SDH Peruc 02:07.00 02:07.00 - - - - 0
4. Langová Lilien (Ústecký) SDH Obora 02:08.65 01:58.65 - - - 00:10.00 0 kužel
5. Žáková Lucie (Ústecký) SDH Nepomyšl 02:17.97 02:17.97 - - - - 0
6. Kosmová Nikola (Ústecký) SDH Stradonice 02:19.32 02:19.32 - - - - 0
7. Vavrná Sofie (Ústecký) SDH Kostomlaty pod Řípem 02:20.94 02:20.94 - - - - 0
8. Lubasová Nella () SDH Klapý 02:23.75 02:23.75 - - - - 0
9. Tvrdá Kristýna (Ústecký) SDH Nepomyšl 02:23.97 02:23.97 - - - - 0
10. Tvrdá Tereza (Ústecký) SDH Nepomyšl 02:26.06 02:26.06 - - - - 0
11. Krejčí Anita (Ústecký) SDH Klapý 02:27.44 02:27.44 - - - - 0
12. Strunzová Anna (Ústecký) SDH Nepomyšl 02:31.50 02:21.50 - - - 00:10.00 0 figurína kužel
13. Fleková Marie (Ústecký) Lenešice 02:36.60 02:36.60 - - - - 0
14. Koštialová Magdaléna (Ústecký) SDH Obora 02:37.91 02:27.91 - - - 00:10.00 0 figurína
15. Samcová Zuzana (Ústecký) Žitenice-Pohořany 02:38.91 02:38.91 - - - - 0
16. Svobodová Tereza (Středočeský) SDH Poštovice 02:41.37 02:41.37 - - - - 0
17. Glončáková Lucie (Ústecký) SDH Nepomyšl 02:41.69 02:41.69 - - - - 0
18. Steklá Jana (Ústecký) Křešice 02:42.28 02:42.28 - - - - 0
19. Salfická Eliška (Ústecký) SDH stradonice 02:47.85 02:47.85 - - - - 0
20. Malířová Natálie () SDH Klapý 02:52.00 02:42.00 - - - 00:10.00 0 figurína
21. Radová Emílie (Ústecký) Křešice 02:55.85 02:55.85 - - - - 0
22. Klovrzová Eliška (Ústecký) SDH Peruc 03:12.44 03:12.44 - - - - 0
23. Buriánková Dominika (Praha) SDH Praha - Satalice 03:12.75 03:02.75 - - - 00:10.00 0 figurína
24. Sedláčková Valerie (Ústecký) Žitenice-Pohořany 03:37.15 03:27.15 - - - 00:10.00 0 figurína
25. Jirovská Magdalena (Praha) SDH Praha - Satalice 03:39.96 03:39.96 - - - - 0
26. Rosslerová Alžběta (Ústecký) SDH Peruc 03:58.81 03:48.81 - - - 00:10.00 0 kanystrem do kuželu
28. Kneřová Lucie (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
28. Vávrová Simona (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
chlapci - věk: 12 - 15
1. Viceník Jakub () SDH Klapý 01:50.31 01:50.31 - - - - 0
2. Wasserbauer Matěj (Ústecký) SDH Cítoliby 02:04.21 01:58.21 - - - 00:06.00 0 vedení a pneu
3. Klíma Martin (Ústecký) SDH Brozany nad Ohří 02:06.09 02:06.09 - - - - 0
4. Herzog Marek (Ústecký) SDH Cítoliby 02:12.19 02:12.19 - - - - 0
5. Ulrich Matěj (Ústecký) Cítoliby 02:13.03 02:03.03 - - - 00:10.00 0 kužel
6. Ďurmek Tomáš (Ústecký) Stradonice 02:18.63 02:18.63 - - - - 0
7. Žák Petr (Ústecký) SDH Nepomyšl 02:19.22 02:19.22 - - - - 0
8. Novák Jan (Ústecký) SDH Peruc 02:19.46 02:19.46 - - - - 0
9. Kosma Pavel (Ústecký) SDH Stradonice 02:24.41 02:24.41 - - - - 0
10. Černík Tomáš (Ústecký) SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 02:26.19 02:26.19 - - - - 0
11. Kabát Martin (Ústecký) Slavětín 02:31.00 02:31.00 - - - - 0
12. Krupička Josef (Ústecký) Křešice 02:36.34 02:36.34 - - - - 0
13. Polishchuk Andrij (Ústecký) Koštice 02:37.44 02:37.44 - - - - 0
14. Pácha Josef (Ústecký) SDH Peruc 02:44.07 02:44.07 - - - - 0
15. Křehlík Zdeněk (Pardubický) Žitenice-Pohořany 02:45.47 02:45.47 - - - - 0
16. Krajník Matyáš (Ústecký) SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 02:47.19 02:37.19 - - - 00:10.00 0 proudnice
17. Herman Jakub (Praha) SDH Praha - Satalice 02:50.03 02:40.03 - - - 00:10.00 0 hadice
18. Vachulka Tadeáš (Ústecký) Žitenice-Pohořany 02:53.28 02:53.28 - - - - 0
19. Matyáš Lukáš (Ústecký) SDH Dobroměřice 02:57.00 02:37.00 - - - 00:20.00 0 proudnice+hadice
20. Sirový Patrik (Ústecký) SDH Kostomlaty pod Řípem 03:04.14 02:24.14 - - - 00:40.00 0 nesmotaná hadice
21. Klovrza Lukáš (Ústecký) SDH Peruc 03:06.44 03:06.44 - - - - 0
22. Bauer Dominik (Ústecký) SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 03:08.06 03:08.06 - - - - 0
23. Kodet Matyáš (Ústecký) Křešice 03:10.18 03:10.18 - - - - 0
24. Zemanec Jan (Ústecký) SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 03:30.12 03:20.12 - - - 00:10.00 0 figurína
25. Mattas Josef Vavřinec (Praha) SDH Praha - Satalice 03:31.31 03:31.31 - - - - 0
26. Zápotocký Vít (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
dívky - věk: 12 - 15
1. Sajfrtová Mariana (Praha) SDH Praha - Satalice 02:13.03 02:13.03 - - - - 0
2. Dabergotzová Rozálie (Ústecký) SDH Stradonice 02:18.19 02:08.19 - - - 00:10.00 0 kužel
3. Jirošová Kateřina (Praha) SDH Praha - Satalice 02:19.44 02:19.44 - - - - 0
4. Slezáková Veronika (Ústecký) Sdh Polepy 02:33.09 02:33.09 - - - - 0
5. Holienková Kateřina (Ústecký) Lenešice 02:33.56 02:33.56 - - - - 0
6. Krajčovičová Tereza () SDH Klapý 02:43.28 02:43.28 - - - - 0
7. Štruncová Tereza (Ústecký) SDH Nepomyšl 02:44.21 02:44.21 - - - - 0
7. Strunzová Denisa (Ústecký) SDH Nepomyšl 02:44.21 02:44.21 - - - - 0
8. Krbcová Tereza (Ústecký) SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 02:45.37 02:45.37 - - - - 0
9. Šafrová Nikola (Ústecký) SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 02:45.47 02:45.47 - - - - 0
10. Tůmová Karolína (Ústecký) SDH Peruc 02:47.00 02:47.00 - - - - 0
11. Urbanová Klára (Ústecký) SDH Nepomyšl 02:47.12 02:47.12 - - - - 0
12. Turke Linda (Ústecký) Křešice 02:48.03 02:48.03 - - - - 0
13. Tícová Anna () SDH Klapý 02:48.25 02:48.25 - - - - 0
14. Bláhová Eliška (Středočeský) SDH Poštovice 02:50.37 02:50.37 - - - - 0
15. Glončáková Eliška (Ústecký) SDH Nepomyšl 02:51.06 02:51.06 - - - - 0
16. Artlová Kateřina (Ústecký) Lenešice 02:52.28 02:52.28 - - - - 0
17. Živcová Adéla (Ústecký) SDH - Sbor dobrovolných hasičů Brozany nad Ohří 02:53.25 02:53.25 - - - - 0
18. Zemanová Magdaléna (Ústecký) Lenešice 02:54.36 02:54.36 - - - - 0
19. Nachtigalová Nikola (Ústecký) Lenešice 02:59.31 02:59.31 - - - - 0
20. Novotná Daniela (Ústecký) SDH Polepy 03:00.35 03:00.35 - - - - 0
21. Kárová Marie (Ústecký) SDH Polepy 03:03.13 02:53.13 - - - 00:10.00 0 figurína čára
22. Křivková Nikola (Středočeský) SDH Poštovice 03:06.19 02:36.19 - - - 00:30.00 0 vedení
23. Brhelová Michaela (Ústecký) Lenešice 03:06.37 03:06.37 - - - - 0
24. Vašková Rozálie (Ústecký) Lenešice 03:11.15 03:11.15 - - - - 0
25. Tůmová Tereza (Ústecký) Charvatce 03:11.18 03:11.18 - - - - 0
26. Rýdlová Gabriela (Ústecký) SDH Dobroměřice 03:11.34 03:11.34 - - - - 0
27. Malíkova Eliška (Ústecký) SDH Polepy 03:17.00 03:07.00 - - - 00:10.00 0 kladivo
28. Wágnerová Nela (Ústecký) SDH Peruc 03:34.12 03:34.12 - - - - 0
29. Kmochová Barbora (Ústecký) Žitenice-Pohořany 04:21.57 04:01.57 - - - 00:20.00 0 figurína+proudnice
32. Červená Kateřina (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0
32. Kašová Aneta (Ústecký) SDH Nepomyšl DNS - - - - - 0