Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
XII. ročníku závodu ocelový hasič
Začátek závodu:
26.09.2021 10:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
René Sádovský 777 186 646 sadovsky.r@gmail.com
Propozice:
Popis:
3. závod zařazený do série TFA ligy SEVERU. Pro ženy, které chtějí body do ligy platí stejná výstroj jako je uvedena v pravidlech ligy - stejná jako pro muže jen s možnou výjimkou na obuv nad kotníky místo zásahové.
Přihlášených jednotlivců:
65 z 80

Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
1. Vrbová Eliška SDH Cítoliby 02:57.59 25
2. Winterová Eliška SDH Poštovice 03:27.33 23
3. Hrudková Marie Vratislavice nad Nisou 03:38.64 21
4. Fialová Jana SDH Veltěže 03:54.71 18
5. Drábková Hana SDH Štrbice 03:58.21 17
6. Mráčková Karla Želenice 04:04.10 16
7. Andrlová Michaela SDH Očihov 04:08.07 15
8. Strunz Karolina SDH Nepomyšl 04:20.49 14
9. Chroustovská Tereza Rybniště 04:21.04 13
10. Švihoříková Marie Rybniště 04:34.83 12
11. Benešová Adéla Varnsdorf 05:15.40 10
12. Dejlová Kristýna SDH Kryry DNS 0
12. Vanclová Barbora SDH Studenec DNS 0

muži - věk: 16 - 34
1. Pazdera Jakub SDH Lenešice 03:39.17 25
2. Prošek Matěj SDH Klapý 03:56.77 23
3. Kočí Dominik SDH Mojžíř 04:08.20 21
4. Latina Matěj Blatno 04:12.31 18
5. Sikyta Adam SDH Nepomyšl 04:12.65 17
6. Vrba Daniel SDH Cítoliby 04:23.81 16
7. Andrle Roman SDH Očihov 04:25.88 15
8. Vocásek Petr JSDH Předonín 04:38.53 14
9. Holienka Miroslav Lenešice 04:38.63 13
10. Machata Matěj SDH Čížkovice 04:42.09 12
11. Borl Lukáš SDH Cítoliby 04:45.17 10
12. Žovinec Lukáš SDH Cítoliby 04:59.39 9
13. Drábek Ondřej SDH Bílina 05:01.73 8
14. Žáček Petr SDH Očihov 05:14.66 7
15. Krejčík Patrik SDH Klapý 05:15.96 6
16. Vítek David SDH Želenice 05:22.25 5
17. buchta patrik sdh polepy 05:29.32 4
18. Švihořík Antonín Rybniště 05:30.55 3
19. Vytlačil Jiří Rybniště 05:31.36 2
20. Šubrt Ondřej Libočany 05:35.09 1
21. Hampl Dominik JSDH Cítoliby 05:39.06 1
22. Chroustovský Jaromír Rybniště 05:57.02 1
23. Šubrt Vojtěch Libočany 05:57.28 1
24. Kuna Richard Libočany 06:22.77 1
25. Čekal Jiří SDH Verneřice 06:43.38 1
26. Žížek Martin SDH Peruc 06:46.46 1
27. Fišer Josef SDH Verneřice 07:08.77 1
28. Říha Václav Boletice nad Labem 07:14.40 1
29. Krška Vít SDH Verneřice 08:07.22 1
30. Sádovský Václav SDH Libočany 12:08.17 1
31. Hacmac Jaroslav SDH Klapý DNS 0
31. Hána Oldřich SDH Dolní Újezd DNS 0
31. Hevák Josef Čížkovice DNS 0
31. Laube Vít SDH Čížkovice DNS 0
31. Pernet Josef SDH Koštice DNS 0
31. Prokeš Jan SDH Bukovina u Čisté DNS 0
31. Řeháček Marcel SDH Jezvé DNS 0
31. Špírek Michal JSDH Proboštov DNS 0

muži - věk: 35 - 100
1. Zapletal Karel SDH Nečtiny 03:53.62 25
2. Bureš Robin SDH Lenešice 03:54.93 23
3. Mooz Lukáš HZSP Spolchemie 04:24.13 21
4. Loukota Petr SDH Klapý 04:32.33 18
5. Novák Pavel SDH Hrobce 04:33.83 17
6. Němeček Pavel SDH Hájek 04:53.22 16
7. Klvač František SDH Čížkovice 05:02.84 15
8. Drobný Alexandr SDH Klapý 05:03.03 14
9. Kalík Vladimír SDH Peruc 05:03.59 13
10. Machata Jindřich SDH Čížkovice 05:09.82 12
11. Finstrle Roman SDH Peruc 05:28.59 10
12. Machata David SDH Čížkovice 05:31.03 9
13. Sádovský René SDH Libočany 06:44.94 8
14. Dörfler František SDH Libočany 08:38.44 7