XII. ročníku závodu ocelový hasič
logo
Místo závodu:
Libočany
Začátek závodu:
26.09.2021 10:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
René Sádovský 777 186 646 sadovsky.r@gmail.com
Propozice:
Popis:

3. závod zařazený do série TFA ligy SEVERU. Pro ženy, které chtějí body do ligy platí stejná výstroj jako je uvedena v pravidlech ligy - stejná jako pro muže jen s možnou výjimkou na obuv nad kotníky místo zásahové.

Přihlášených jednotlivců:
65 z 80
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 13
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška () - SDH Cítoliby 02:57.59 - - - - - 25
2. OK Winterová Eliška () - SDH Poštovice 03:27.33 - - - - - 23
3. OK Hrudková Marie () - Vratislavice nad Nisou 03:38.64 - - - - - 21
4. OK Fialová Jana (Ústecký) - SDH Veltěže 03:54.71 - - - - - 18
5. OK Drábková Hana () - SDH Štrbice 03:58.21 - - - - - 17
6. OK Mráčková Karla () - Želenice 04:04.10 - - - - - 16
7. OK Andrlová Michaela (Ústecký) - SDH Očihov 04:08.07 - - - - - 15
8. OK Strunz Karolina () - SDH Nepomyšl 04:20.49 - - - - - 14
9. OK Chroustovská Tereza () - Rybniště 04:21.04 - - - - - 13
10. OK Švihoříková Marie () - Rybniště 04:34.83 - - - - - 12
11. OK Benešová Adéla () - Varnsdorf 05:15.40 - - - - - 10
DNS Dejlová Kristýna () - SDH Kryry - - - - - - 0
DNS Vanclová Barbora () - SDH Studenec - - - - - - 0
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 38
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Pazdera Jakub () - SDH Lenešice 03:39.17 - - - - - 25
2. OK Prošek Matěj () - SDH Klapý 03:56.77 - - - - - 23
3. OK Kočí Dominik () - SDH Mojžíř 04:08.20 - - - - - 21
4. OK Latina Matěj () - HZS Chomutov, JSDH Blatno 04:12.31 - - - - - 18
5. OK Sikyta Adam () - SDH Nepomyšl 04:12.65 - - - - - 17
6. OK Vrba Daniel () - SDH Cítoliby 04:23.81 - - - - - 16
7. OK Andrle Roman () - SDH Očihov 04:25.88 - - - - - 15
8. OK Vocásek Petr () - SDH Předonín / HZS Mělník 04:38.53 - - - - - 14
9. OK Holienka Miroslav () - SDH Lenešice 04:38.63 - - - - - 13
10. OK Machata Matěj () - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 04:42.09 - - - - - 12
11. OK Borl Lukáš () - SDH Cítoliby 04:45.17 - - - - - 10
12. OK Žovinec Lukáš () - SDH Cítoliby 04:59.39 - - - - - 9
13. OK Drábek Ondřej () - SDH Bílina 05:01.73 - - - - - 8
14. OK Žáček Petr () - SDH Očihov 05:14.66 - - - - - 7
15. OK Krejčík Patrik (Ústecký) - SDH Klapý 05:15.96 - - - - - 6
16. OK Vítek David () - SDH Želenice 05:22.25 - - - - - 5
17. OK buchta patrik () - sdh polepy 05:29.32 - - - - - 4
18. OK Švihořík Antonín () - Rybniště 05:30.55 - - - - - 3
19. OK Vytlačil Jiří () - Rybniště 05:31.36 - - - - - 2
20. OK Šubrt Ondřej (Ústecký) - SDH Libočany 05:35.09 - - - - - 1
21. OK Hampl Dominik () - HZS ČR ÚK 05:39.06 - - - - - 1
22. OK Chroustovský Jaromír () - Rybniště 05:57.02 - - - - - 1
23. OK Šubrt Vojtěch (Ústecký) - SDH Libočany 05:57.28 - - - - - 1
24. OK Kuna Richard () - SDH Libočany 06:22.77 - - - - - 1
25. OK Čekal Jiří () - SDH Verneřice 06:43.38 - - - - - 1
26. OK Žížek Martin () - SDH Peruc 06:46.46 - - - - - 1
27. OK Fišer Josef (Ústecký) - SDH Verneřice 07:08.77 - - - - - 1
28. OK Říha Václav () - JSDH Boletice nad Labem 07:14.40 - - - - - 1
29. OK Krška Vít () - SDH Verneřice 08:07.22 - - - - - 1
30. OK Sádovský Václav (Ústecký) - SDH Libočany 12:08.17 - - - - - 1
DNS Hacmac Jaroslav (Ústecký) - SDH Klapý - - - - - - 0
DNS Hána Oldřich () - SDH Dolní Újezd - - - - - - 0
DNS Hevák Josef (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana - - - - - - 0
DNS Laube Vít (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana - - - - - - 0
DNS Pernet Josef (Ústecký) - SDH Koštice - - - - - - 0
DNS Prokeš Jan () - SDH Bukovina u Čisté - - - - - - 0
DNS Řeháček Marcel () - SDH Jezvé - - - - - - 0
DNS Špírek Michal () - JSDH Proboštov - - - - - - 0
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 14
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Zapletal Karel () - SDH Nečtiny 03:53.62 - - - - - 25
2. OK Bureš Robin () - SDH Lenešice 03:54.93 - - - - - 23
3. OK Mooz Lukáš () - HZSP Spolchemie 04:24.13 - - - - - 21
4. OK Loukota Petr () - SDH Klapý 04:32.33 - - - - - 18
5. OK Novák Pavel (Ústecký) - SDH Hrobce 04:33.83 - - - - - 17
6. OK Němeček Pavel () - SDH Hájek 04:53.22 - - - - - 16
7. OK Klvač František (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:02.84 - - - - - 15
8. OK Drobný Alexandr () - SDH Klapý 05:03.03 - - - - - 14
9. OK Kalík Vladimír () - SDH Peruc 05:03.59 - - - - - 13
10. OK Machata Jindřich (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:09.82 - - - - - 12
11. OK Finstrle Roman () - SDH Peruc 05:28.59 - - - - - 10
12. OK Machata David (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:31.03 - - - - - 9
13. OK Sádovský René (Ústecký) - SDH Libočany 06:44.94 - - - - - 8
14. OK Dörfler František () - SDH Libočany 08:38.44 - - - - - 7