TFA DOUBRAVICE NAD SVITAVOU
logo
Místo závodu:
Doubravice nad Svitavou
Začátek závodu:
13.08.2022 09:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
739965169
Propozice:
Popis:

TFA DOUBRAVICE NAD SVITAVOU 8. ROČNÍK

Přihlášených jednotlivců:
60 z 70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 15
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Král Zdeněk (Pardubický) (10) - SDH Trpín / HZS Svitavy 02:23.54 02:23.54 - - - - 50
2. OK Víšek Marek () (24) - HZS Pardubice 02:33.99 02:33.99 - - - - 48
3. OK Máca Tomáš () (6) - SDH Brno Slatina 02:37.51 02:37.51 - - - - 46
4. OK Ludvík Marek (Jihomoravský) (33) - Sdh Rakvice 03:06.62 03:06.62 - - - - 44
5. OK Slouka Petr (Jihomoravský) (36) - SDH Sokolnice 03:07.61 03:07.61 - - - - 42
6. OK Buchta Jiří (Pardubický) (23) - SDH Vendolí 03:10.50 03:10.50 - - - - 40
7. OK Adamec Jan (Pardubický) (22) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:12.57 03:12.57 - - - - 38
8. OK Dědič František (Pardubicky) (31) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:19.59 03:19.59 - - - - 36
9. OK Soukal Jan (Jihomoravský) (2) - SDH Olešnice 03:23.80 03:23.80 - - - - 34
10. OK Josepčuk Kamil (Pardubický) (32) - JSDH Svitavy 03:49.04 03:49.04 - - - - 32
11. OK Čandrla Petr () (21) - SDH Podolí 03:51.48 03:51.48 - - - - 31
12. OK Volf Josef (Pardubický) (25) - JSDH Svitavy 03:57.83 03:57.83 - - - - 30
13. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (35) - SDH Kobylí 03:59.54 03:59.54 - - - - 29
14. OK Mašek Pavel (Jihomoravský) (34) - SDH Vranov 04:18.48 04:18.48 - - - - 28
15. OK Hajny Radek () (1) - SDH Doubravice 05:02.47 05:02.47 - - - - 27
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 11
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Švábová Martina (Pardubický) (12) - SDH Trpín 02:26.84 02:26.84 - - - - 50
2. OK Vodičková Kateřina (Vysočina) (6) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:27.44 02:27.44 - - - - 48
3. OK Čaganová Petra (Moravskoslezský) (7) - SDH Nižní Lhoty 02:30.09 02:30.09 - - - - 46
4. OK Honsová Michaela (Vysočina) (4) - SDH Petrůvky 02:33.90 02:33.90 - - - - 44
5. OK Švajková Miluše (Olomoucký) (1) - SDH Lipová - lázně 02:49.80 02:49.80 - - - - 42
6. OK Kašparová Michaela () (3) - SDH Vendolí 03:16.01 03:16.01 - - - - 40
7. OK Doleželová Kristýna (Olomoucký) (9) - SDH Rapotín 03:19.47 03:19.47 - - - - 38
8. OK Divišová Žaneta (Vysočina) (10) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:31.01 04:31.01 - - - - 36
9. OK Šmídová Natálie (Vysočina) (2) - SDH Nové Dvory 04:31.24 04:31.24 - - - - 34
10. OK Doležalová Hana () (11) - SDH Velké Němčice 04:44.86 04:44.86 - - - - 32
11. OK Gotvaldová Anna (Jihomoravský) (5) - SDH Podolí 05:30.91 05:30.91 - - - - 31
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 34
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Skřivánek Michal (Jihomoravský) (8) - SDH Rohatec 02:30.85 02:30.85 - - - - 50
2. OK Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (11) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:31.46 02:31.46 - - - - 48
3. OK Tkaný Jiří (Vysočina) (18) - SDH Babice 02:33.89 02:33.89 - - - - 46
4. OK Veselý Josef (Jihomoravský) (19) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 02:47.82 02:47.82 - - - - 44
5. OK Knápek Daniel (Pardubický) (17) - HZS Pardubického kraje 02:50.16 02:50.16 - - - - 42
6. OK Novotný Martin (Jihomoravský) (14) - SDH Olešnice 02:54.93 02:54.93 - - - - 40
7. OK Dvořáček Josef () (40) - Sdh Koroužné 03:05.15 03:05.15 - - - - 38
8. OK Vlach Josef (Pardubický) (20) - JSDH Svitavy 03:10.15 03:10.15 - - - - 36
9. OK Hovězák Tomáš (Jihomoravský) (13) - Rohatec 03:12.83 03:12.83 - - - - 34
10. OK Jehlička Vladimír (Olomoucký) (45) - SDH Široký Brod 03:14.97 03:14.97 - - - - 32
11. OK Pospíšil Jaroslav (Pardubický) (16) - HZS PAK 03:17.04 03:17.04 - - - - 31
12. OK Kadlec Pavel (Pardubický) (4) - HZS PAK 03:20.18 03:20.18 - - - - 30
13. OK Švec Josef () (12) - Rokytnice nad Rokytnou 03:24.98 03:24.98 - - - - 29
14. OK Pilný Michal (Pardubický) (9) - HZS PAK 03:25.90 03:25.90 - - - - 28
15. OK Kovář Josef (Vysočina) (47) - SDH Borovnice 03:28.89 03:28.89 - - - - 27
16. OK Melichar David (Vysočina) (52) - SDH Bobrová 03:33.43 03:33.43 - - - - 26
17. OK Kašpar Jan (Olomoucký) (50) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 03:41.49 03:41.49 - - - - 25
18. OK Pavel Tkaný (Vysočina) (28) - SDH Babice 03:44.18 03:44.18 - - - - 24
19. OK Janečka Vít (Zlínský) (7) - SDH Žeranovice 03:47.46 03:47.46 - - - - 23
20. OK Klimeš Jakub (Jihomoravský) (48) - SDH Útěchov 03:49.65 03:49.65 - - - - 22
21. OK Cakl Lukáš (Vysočina) (38) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:55.53 03:55.53 - - - - 21
22. OK Jakubec Michal () (19) - SDH Račice (u Vyškova) 03:56.97 03:56.97 - - - - 21
23. OK Svoboda Štěpán (Jihomoravský) (15) - SDH Podolí 04:00.37 04:00.37 - - - - 19
24. OK Navrátil Vít (Jihomoravský) (30) - SDH Dražovice 04:06.37 04:06.37 - - - - 18
25. OK Doušek Rostislav (Jihomoravský) (39) - Černá Hora 04:10.99 04:10.99 - - - - 17
26. OK Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (26) - SDH Podolí 04:11.73 04:11.73 - - - - 16
27. OK Polach Dominik (Jihomoravský) (27) - SDH Rohatec 04:22.27 04:22.27 - - - - 15
28. OK Matějek Sebastian (Jihomoravský) (53) - SDH Pustiměř 04:31.97 04:31.97 - - - - 14
29. OK Háněl Ondřej (Olomoucký) (41) - SDH Rapotín 04:40.05 04:40.05 - - - - 13
30. OK Maňák Michal (Zlínský) (5) - SDH Žeranovice 04:40.92 04:40.92 - - - - 12
31. OK Bulva Jiří (Pardubický) (15) - SDH Lezník 04:52.40 04:52.40 - - - - 11
32. OK Parák Marek (Olomoucký) (29) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 05:09.79 05:09.79 - - - - 10
33. OK Langer Lukáš (Zlínský) (3) - SDH Žeranovice 05:20.31 05:20.31 - - - - 9
34. OK Hruška Marek (Jihomoravský) (43) - SDH Babice nad Svitavou 05:41.21 05:41.21 - - - - 8