Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
II. ročník Hazmburský hasič
Začátek závodu:
02.10.2021 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Robert Viceník 606 052 777 rovi1@centrum.cz
Propozice:
Popis:
4. závěrečný závod zařazený do TFA ligy SEVERU Krosový výběh v plné výbavě s překážkami; Pro děti stanoviště na parkovišti Registrace od 8:30 9:30 nástup 10:00 start prvního závodníka
Přihlášených jednotlivců:
76 z 100

Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
1. Ryšková Dita SDH Klapý 16:29.02 25
2. Vrbová Eliška SDH Cítoliby 18:37.03 23
3. Drábková Hana [2] SDH Štrbice 20:32.06 21
4. Hauserová Andrea JSDH Prackovice nad Labem 21:02.04 18
5. Fukalová Lenka [3] SDH Klapý 22:36.05 17
6. Koštial Šterclová Marcela Sdh Obora 23:20.00 16
7. Černucká Petra [1] SDH Brázdim 23:36.06 15
8. Svobodová Marcela SDH Miletín 24:02.01 14
9. Fialová Jana [5] SDH Veltěže 24:52.09 13
10. Vanclová Barbora SDH Studenec 25:52.03 12
11. Vlková Simona SDH Lenešice 26:36.09 10
12. Winterová Eliška SDH Poštovice 26:54.03 9
13. Strunz Karolina SDH Nepomyšl 27:01.07 8
14. Šasková Petra Sbor dobrovolných hasičů Hrobc 27:50.00 7

muži - věk: 16 - 34
1. Novák Pavel SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 14:27.01 25
2. Janováč Michal SDH Salaš 16:09.01 23
3. Prošek Matěj SDH Klapý 16:16.09 21
4. Lupínek Michal JSDH Prackovice nad Labem 17:12.03 18
5. Pazdera Jakub SDH Lenešice 17:17.09 17
6. Borl Tomáš HZSp Lovochemie a.s. 17:19.07 16
7. Sikyta Adam SDH Nepomyšl 17:31.01 15
8. Drábek Ondřej SDH Bílina 17:39.09 14
9. Andrle Roman SDH Očihov 17:43.00 13
10. Podzimek Zdeněk HZS Benátky n.J./SDH Bezno 18:08.06 12
11. Drátovník Radek SDH Klapý 18:25.07 10
12. Kočí Dominik SDH Mojžíř 18:42.04 9
13. Vrba Daniel SDH Cítoliby 18:47.06 8
14. Laube David SDH Klapý 19:02.09 7
15. Laube Vít SDH Čížkovice 19:09.06 6
16. Žáček Petr SDH Očihov 19:11.70 5
17. Sibera Radek SDH Křešice 19:22.00 4
18. Řeháček Marcel SDH Jezvé 19:22.07 3
19. Vázler Dominik JSDH Nepomyšl 20:11.06 2
20. Laube Filip SDH Klapý 21:18.09 1
21. Morávek Jiří HZS Letiště Praha 21:30.03 1
22. Kryner Petr SDH Klapý 22:09.10 1
23. Krška Vít SDH Verneřice 22:44.08 1
24. Machata Matěj SDH Čížkovice 23:02.09 1
25. Šůla Jan SDH Kutrovice 23:11.07 1
26. Pail Matěj SDH Klapý 23:20.60 1
27. Fiala Jiří SDH Polepy 23:25.00 1
28. buchta patrik sdh polepy 23:27.02 1
29. Ondrůšek Jan JSDH Prackovice nad Labem 23:38.03 1
30. Krejčík Patrik SDH Klapý 23:48.00 1
31. Prokeš Jan SDH Bukovina u Čisté 24:30.09 1
32. Žížek Martin SDH Peruc 24:32.06 1
33. Fišer Josef SDH Verneřice 25:01.01 1
34. Svoboda Václav JSDH Poštovice 25:21.00 1
35. Čekal Jiří SDH Verneřice 29:44.05 1
36. Říha Václav Boletice nad Labem 30:51.05 1

muži - věk: 35 - 100
1. Bureš Robin SDH Lenešice 14:33.07 25
2. Zapletal Karel SDH Nečtiny 15:39.01 23
3. Novák Pavel SDH Hrobce 16:21.05 21
4. Machata Jindřich SDH Čížkovice 16:57.06 18
5. Mooz Lukáš HZSP Spolchemie 17:28.00 17
6. Klvač František SDH Čížkovice 17:30.01 16
7. Kučera Tomáš SDH Peruc 17:40.09 15
8. Machata David SDH Čížkovice 17:49.07 14
9. Havlík Jaromír SDH Peruc 18:16.09 13
10. Zednik David SDH Slavětín 18:26.05 12
11. Drobný Alexandr SDH Klapý 19:09.00 10
12. Loukota Petr SDH Klapý 19:17.05 9
13. Kalík Vladimír SDH Peruc 20:35.00 8
14. Finstrle Roman SDH Peruc 20:48.08 7
15. Němeček Pavel SDH Hájek 21:17.08 6
16. Man Tomáš SDH Klapý 21:23.03 5
17. Novák Jiří SDH Obora 21:48.09 4
18. Slunečko Miloš SDH Verneřice 22:16.06 3
19. Haltuch Zbyšek SDH Peruc 22:44.03 2
20. Rýdl Tomáš SDH Dobroměřice 22:59.05 1
21. Suchý Lukáš Sdh Slavětín 23:15.07 1
22. Tvrdý Pavel JSDH Nepomyšl 24:09.00 1
23. Čech Michal SDH Peruc 25:33.00 1
24. Parpel Richard SDH Peruc 27:00.07 1
25. Urban Ondřej SDH Nepomyšl 28:41.05 1
26. Pácha Josef SDH Peruc DNF 1