Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Račice 2022
logo
Začátek závodu:
22.10.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Michal Jakubec 777 546 456, michaljak@seznam.cz
Propozice:
Popis:

1.TFA Račice 2022

Datum: 22. 10. 2022

Místo konání: Hasičské hřiště Račice (za hasičskou zbrojnicí) 

 

Časový harmonogram: 

9:00 - 9:30 Prezence

9:45 Seznámení s tratí

10:00 Start prvního soutěžícího

Startovné: 200,-

Kapacita omezena na 50 soutěžících.

Přihlášených jednotlivců:
47 z 50

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Máca Tomáš (Jihomoravský) (8) SDH Brno Slatina 03:02.81 03:02.81 - - - - 0
2. Ludvík Marek (Jihomoravský) (2) Sdh Rakvice 03:34.79 03:34.79 - - - - 0
3. Slouka Petr (Jmk) (6) SDH Sokolnice 03:36.01 03:36.01 - - - - 0
4. Gabrhelík Jaroslav (Zlínský) (9) SDH Kostelany 04:06.63 04:06.63 - - - - 0
5. Rapušák Róbert (Zlínský) (1) DHZ Korňa 04:18.65 04:18.65 - - - - 0
6. Pipíška Michal (Zlínský) (4) DHZ Ráztočno 04:27.08 04:27.08 - - - - 0
7. Bebčak Ján (Zlínský) (7) DHZ KORŇA 04:35.15 04:35.15 - - - - 0
8. norbert Merta (Středočeský) (13) SDH libiš 04:39.86 04:39.86 - - - - 0
9. Mikulica Václav (Jihomoravský) (3) SDH Kobylí 04:39.95 04:39.95 - - - - 0
10. Dúška Stanislav (Jihomoravský) (5) DHZ Malé Leváre 04:50.43 04:50.43 - - - - 0
11. Kvapil Michal (Jihomoravský) (11) SDH Němčany 05:28.16 05:28.16 - - - - 0
12. Bauer Aleš (Jihomoravský) (10) SDH Kuřim 06:26.62 06:26.62 - - - - 0
13. Doležal Jan (Jihomoravský) (12) Velké Němčice 11:15.30 11:15.30 - - - - 0
muži - věk: 15 - 34
1. Navrátil Lukáš () (2) SDH Ludéřov 03:13.35 03:13.35 - - - - 0
2. Hověžák René (Zlínský) (12) SDH Bojkovice 03:19.03 03:19.03 - - - - 0
3. Fabok Daniel (Jihomoravský) (23) Račice 04:10.09 04:10.09 - - - - 0
4. Doušek Rostislav (Jihomoravský) (21) Černá Hora 04:11.06 04:11.06 - - - - 0
5. Rejzek Matyáš (Jihomoravský) (13) SDH Drnovice 04:23.79 04:23.79 - - - - 0
6. Adamík Tomáš (Jihomoravský) (6) Račice 04:43.59 04:43.59 - - - - 0
7. Jakubec Michal () (1) SDH Račice (u Vyškova) 04:43.89 04:43.89 - - - - 0
8. Pospíšilík Martin (Zlínský) (18) SDH Karlovice 04:53.78 04:53.78 - - - - 0
9. Navrátil Vít (Jihomoravský) (3) SDH Dražovice 05:03.97 05:03.97 - - - - 0
10. Matějek Sebastian (Jihomoravský) (8) SDH Střelice 05:17.29 05:17.29 - - - - 0
11. Kučera Jakub (Jihomoravský) (24) Němčany 05:25.02 05:25.02 - - - - 0
12. Kužma Ondřej (Jihomoravský) (20) SDH Ladná 05:42.54 05:42.54 - - - - 0
13. Novák Martin (Jihomoravský) (16) SDH Račice 05:48.53 05:48.53 - - - - 0
14. Grossmann Martin (Jihomoravský) (15) Sdh Drnovice 06:19.59 06:19.59 - - - - 0
15. Medek Jakub (Jihomoravský) (17) SDH Ivanovice na Hané 06:37.62 06:37.62 - - - - 0
16. Šimko Ondřej (Jihomoravský) (4) SDH Račice 06:57.11 06:57.11 - - - - 0
17. Hruška Adam (Jihomoravský) (7) SDH Drnovice 07:42.35 07:42.35 - - - - 0
18. Zborovský Jiří (Jihomoravský) (19) Drnovice 12:12.88 12:12.88 - - - - 0
19. Hruška Marek (Jihomoravský) (5) SDH Babice nad Svitavou 14:31.22 14:31.22 - - - - 0
24. Ondrášek Jiří (Jihomoravský) (9) SDH Babice nad Svitavou OK - - - - - 0
24. Pavéska Michal (Jihomoravský) (10) SDH Nesovice OK - - - - - 0
24. Moravec Milan (Vysočina) (11) JSDH Štoky OK - - - - - 0
24. Čermák Dominik () (14) DHZ Malé Leváre OK - - - - - 0
24. Doba Florián (Olomoucký) (22) SDH Vitčice OK - - - - - 0
ženy - věk: 15 - 99
1. Kachlíková Kristýna () (2) SDH Dražovice 03:39.58 03:39.58 - - - - 0
2. Hradilová Natálie (Zlínský) (6) SDH Karlovice 04:13.19 04:13.19 - - - - 0
3. Doležalová Hana () (3) SDH Velké Němčice 05:35.12 05:35.12 - - - - 0
4. Šnajdrová Anna (Olomoucký) (10) SDH Vysoká 05:53.02 05:53.02 - - - - 0
5. Danešová Daniela (Jihomoravský) (7) SDH Drnovice 07:36.02 07:36.02 - - - - 0
6. Chrástková Barbora (Středočeský) (8) SDH Libiš 08:40.22 08:40.22 - - - - 0
7. Kujanová Monika (Jihomoravský) (1) DHZ Malé Leváre 10:11.00 10:11.00 - - - - 0
10. Dostálová Anna (Zlínský) (4) SDH Zdounky OK - - - - - 0
10. Jurásková Dominika () (5) SDH Březová u Uherského Brodu OK - - - - - 0
10. Jurásková Simona (Zlínský) (9) SDH Březová OK - - - - - 0