TFA Račice 2022
logo
Místo závodu:
Račice u Vyškova
Začátek závodu:
22.10.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Michal Jakubec 777 546 456, michaljak@seznam.cz
Propozice:
Popis:

1.TFA Račice 2022

Datum: 22. 10. 2022

Místo konání: Hasičské hřiště Račice (za hasičskou zbrojnicí) 

 

Časový harmonogram: 

9:00 - 9:30 Prezence

9:45 Seznámení s tratí

10:00 Start prvního soutěžícího

Startovné: 200,-

Kapacita omezena na 50 soutěžících.

Přihlášených jednotlivců:
47 z 50
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Máca Tomáš (Jihomoravský) (8) - SDH Brno Slatina 03:02.81 03:02.81 - - - - 0
2. OK Ludvík Marek (Jihomoravský) (2) - Sdh Rakvice 03:34.79 03:34.79 - - - - 0
3. OK Slouka Petr (Jmk) (6) - SDH Sokolnice 03:36.01 03:36.01 - - - - 0
4. OK Gabrhelík Jaroslav (Zlínský) (9) - SDH Kostelany 04:06.63 04:06.63 - - - - 0
5. OK Rapušák Róbert (Zlínský) (1) - DHZ Korňa 04:18.65 04:18.65 - - - - 0
6. OK Pipíška Michal (Zlínský) (4) - DHZ Ráztočno 04:27.08 04:27.08 - - - - 0
7. OK Bebčak Ján (Zlínský) (7) - DHZ KORŇA 04:35.15 04:35.15 - - - - 0
8. OK norbert Merta (Středočeský) (13) - SDH Líbíš 04:39.86 04:39.86 - - - - 0
9. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (3) - SDH Kobylí 04:39.95 04:39.95 - - - - 0
10. OK Dúška Stanislav (Jihomoravský) (5) - DHZ Malé Leváre 04:50.43 04:50.43 - - - - 0
11. OK Kvapil Michal (Jihomoravský) (11) - SDH Němčany 05:28.16 05:28.16 - - - - 0
12. OK Bauer Aleš (Jihomoravský) (10) - SDH Kuřim 06:26.62 06:26.62 - - - - 0
13. OK Doležal Jan (Jihomoravský) (12) - SDH Velké Němčice 11:15.30 11:15.30 - - - - 0
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 0
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 24
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Navrátil Lukáš () (2) - SDH Ludéřov / HZS OLK 03:13.35 03:13.35 - - - - 0
2. OK Hověžák René (Zlínský) (12) - SDH Bojkovice 03:19.03 03:19.03 - - - - 0
3. OK Fabok Daniel (Jihomoravský) (23) - Račice 04:10.09 04:10.09 - - - - 0
4. OK Doušek Rostislav (Jihomoravský) (21) - Černá Hora 04:11.06 04:11.06 - - - - 0
5. OK Rejzek Matyáš (Jihomoravský) (13) - SDH Drnovice 04:23.79 04:23.79 - - - - 0
6. OK Adamík Tomáš (Jihomoravský) (6) - Račice 04:43.59 04:43.59 - - - - 0
7. OK Jakubec Michal () (1) - SDH Račice (u Vyškova) 04:43.89 04:43.89 - - - - 0
8. OK Pospíšilík Martin (Zlínský) (18) - SDH Karlovice 04:53.78 04:53.78 - - - - 0
9. OK Navrátil Vít (Jihomoravský) (3) - SDH Dražovice 05:03.97 05:03.97 - - - - 0
10. OK Matějek Sebastian (Jihomoravský) (8) - SDH Pustiměř 05:17.29 05:17.29 - - - - 0
11. OK Kučera Jakub (Jihomoravský) (24) - Němčany 05:25.02 05:25.02 - - - - 0
12. OK Kužma Ondřej (Jihomoravský) (20) - SDH Ladná 05:42.54 05:42.54 - - - - 0
13. OK Novák Martin (Jihomoravský) (16) - SDH Račice 05:48.53 05:48.53 - - - - 0
14. OK Grossmann Martin (Jihomoravský) (15) - Sdh Drnovice 06:19.59 06:19.59 - - - - 0
15. OK Medek Jakub (Jihomoravský) (17) - SDH Ivanovice na Hané 06:37.62 06:37.62 - - - - 0
16. OK Šimko Ondřej (Jihomoravský) (4) - SDH Račice 06:57.11 06:57.11 - - - - 0
17. OK Hruška Adam (Jihomoravský) (7) - SDH Drnovice 07:42.35 07:42.35 - - - - 0
18. OK Zborovský Jiří (Jihomoravský) (19) - Drnovice 12:12.88 12:12.88 - - - - 0
19. OK Hruška Marek (Jihomoravský) (5) - SDH Babice nad Svitavou 14:31.22 14:31.22 - - - - 0
OK Ondrášek Jiří (Jihomoravský) (9) - SDH Babice nad Svitavou - - - - - - 0
OK Pavéska Michal (Jihomoravský) (10) - SDH Nesovice - - - - - - 0
OK Moravec Milan (Vysočina) (11) - JSDH Štoky - - - - - - 0
OK Čermák Dominik () (14) - DHZ Malé Leváre - - - - - - 0
OK Doba Florián (Olomoucký) (22) - SDH Vitčice - - - - - - 0