V. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DOBROVOLNÝCH HASIČŮ V DISCIPLÍNÁCH - TFA 2022
logo
Místo závodu:
Štramberk /MSK/
Začátek závodu:
01.10.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
michal.kolka@dh.cz
Propozice:
Popis:

Pořadatel: Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, HZS Moravskoslezského kraje, Krajské sdružením hasičů Moravskoslezského kraje, Okresní sdružení hasičů Nový Jičín

pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje prof. Ing. Ivo Vondráka, CSc. a starosty města Štramberk Ing. Andrey Hlávkové

Přihlašovatelé /KSH ČMS/ zašlou řádně vyplněné a potvrzené přihlášky na adresu: Michal Kolka, Kancelář SH ČMS Římská 45, 121 07 Praha 2, e-mail: michal.kolka@dh.cz a v kopii na e-mail: kshmsk@email.cz a t.klos@seznam.cz nejpozději do 20. září 2022.

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY JSOU POUZE TESTOVACÍ!

Přihlášených jednotlivců:
88
Přihlášených jednotlivců v týmech:
0
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 23
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Máca Tomáš (Jihomoravský) (35) - SDH Brno - Slatina 06:33.63 01:30.85 01:47.14 00:51.99 02:23.65 - 0
2. OK Janoš Zdeněk (Moravskoslezský) (32) - SDH Hať 07:16.57 01:25.12 01:42.78 01:01.60 03:07.07 - 0
3. OK Mareš Michal (Jihočeský) (53) - SDH Běleč 07:27.12 01:37.61 01:47.96 01:00.08 03:01.47 - 0
4. OK Rendl Antonín (Plzeňský) (7) - SDH Česká Kubice 07:47.73 01:25.25 01:51.64 01:10.36 03:20.48 - 0
5. OK Urban Petr (Plzeňský) (59) - SDH Chudenice 07:57.65 01:48.49 01:57.66 01:01.80 03:09.70 - 0
6. OK Goldenstein Tomáš (Moravskoslezský) (58) - SDH Bobrovníky 08:04.07 01:33.61 02:09.22 01:07.23 03:14.01 - 0
7. OK Židlický Vladimír (Liberecký) (41) - SDH Chrastava 08:04.38 01:39.30 02:03.40 01:03.74 03:17.94 - 0
8. OK Falta Tomáš (Pardubický) (51) - SDH Orličky 08:43.42 01:43.72 02:00.49 01:04.33 03:54.88 - 0
9. OK Semrád Jakub (Jihočeský) (1) - SDH Mladá Vožice 08:49.14 01:42.16 02:03.53 01:07.75 03:55.70 - 0
10. OK Dědič František (Pardubický) (63) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 09:23.15 01:57.25 02:23.82 01:21.81 03:40.27 - 0
11. OK Snopko David (Královehradecký) (57) - SDH Ohnišťany 09:32.68 01:50.79 02:29.43 01:06.48 04:05.98 - 0
12. OK Dlabka Ondřej (Pardubický) (12) - SDH Žamberk 09:34.76 01:32.28 02:16.22 01:26.11 04:20.15 - 0
13. OK Šulc Roman (Královehradecký) (44) - SDH Ohnišťany 09:39.25 01:56.14 02:30.99 01:03.26 04:08.86 - 0
14. OK Cihlář Petr (Vysočina) (13) - SDH Bojiště 09:42.37 01:44.65 02:30.40 01:12.47 04:14.85 - 0
15. OK Brabenec Jiří (Ústecký) (56) - SDH Cítoliby 09:46.45 02:07.05 02:40.93 01:17.41 03:41.06 - 0
16. OK Smékal Milan (Olomoucký) (47) - SDH Lipová - lázně 09:59.41 02:02.63 02:54.93 01:16.68 03:45.17 - 0
17. OK Melichar Jiří (Liberecký) (54) - SDH Rychnov v Jablonce n.N. 10:08.18 01:55.68 02:20.54 01:32.73 04:19.23 - 0
18. OK Pokorný Dušan (Zlínský) (62) - SDH Vigantice 10:14.82 01:36.02 02:37.69 01:10.13 04:50.98 - 0
19. OK Mandys Josef (Praha) (11) - SDH Praha - Satalice 10:15.91 01:57.83 02:55.17 01:07.71 04:15.20 - 0
20. OK Loukota Petr (Ústecký) (43) - SDH Klapý 11:58.56 02:03.73 02:50.46 01:11.70 05:52.67 - 0
21. OK Ráž Jan (Středočeský) (55) - SDH Říčany 13:33.96 02:25.48 03:29.22 01:27.78 06:11.48 - 0
DNF Mrňka Petr (Olomoucký) (8) - SDH Újezd - - - - - - 0
DNF Zapletal Karel (Plzeňský) (20) - SDH Nečtiny - - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 41
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rybníkář Ondřej (Jihomoravský) (9) - SDH Blatnice 06:27.79 01:21.40 01:37.95 00:52.52 02:35.92 - 0
2. OK Kulhánek Jakub (Plzeňský) (46) - SDH Tlumačov 06:34.11 01:17.01 01:33.05 00:56.39 02:47.66 - 0
3. OK Tkaný Jiří (Vysočina) (39) - SDH Babice 06:39.95 01:22.43 01:34.83 00:54.46 02:48.23 - 0
4. OK Skřivánek Michal (Jihomoravský) (22) - SDH Rohatec 06:48.49 01:19.49 01:32.62 00:52.46 03:03.92 - 0
5. OK Zábrš Ondřej (Jihomoravský) (48) - SDH Brno - Slatina 07:21.47 01:30.85 01:53.62 00:57.64 02:59.36 - 0
6. OK Brousil Jakub (Jihočeský) (40) - SDH Lom 07:21.48 01:24.07 01:50.16 00:52.76 03:14.49 - 0
7. OK Maňák Zdeněk (Jihomoravský) (61) - SDH Velká na Veličkou 07:29.17 01:23.93 01:47.95 01:01.30 03:15.99 - 0
8. OK Vrba Daniel (Ústecký) (17) - SDH Cítoliby 07:51.85 01:38.95 01:54.94 00:56.44 03:21.52 - 0
9. OK Vacula Pavel (Moravskoslezský) (45) - SDH Karviná, Hranice 08:02.70 01:30.47 01:56.64 00:59.03 03:36.56 - 0
10. OK Koterec Jan (Moravskoslezský) (6) - SDH Darkovice 08:11.26 01:37.19 02:10.94 01:06.55 03:16.58 - 0
11. OK Sirotek Tomáš (Středočeský) (29) - SDH Doubek 08:12.29 01:28.04 02:07.40 00:57.70 03:39.15 - 0
12. OK Drs Michal (Jihočeský) (27) - SDH Drunče 08:16.64 01:26.82 02:01.87 01:03.35 03:44.60 - 0
13. OK Melecký Jiří (Jihočeský) (14) - SDH Drunče 08:24.17 01:45.70 01:58.76 01:03.81 03:35.90 - 0
14. OK Vaic Šimon (Praha) (24) - SDH Praha - Satalice 08:25.72 01:36.21 02:05.56 01:06.94 03:37.01 - 0
15. OK Dvořáček Josef (Vysočina) (52) - SDH Koroužné 08:27.85 01:51.80 02:04.44 01:06.92 03:24.69 - 0
16. OK Mrňka Lukáš (Olomoucký) (21) - SDH Újezd 08:34.51 01:27.67 01:59.70 01:07.95 03:59.19 - 0
17. OK Janováč Michal (Zlínský) (10) - SDH Salaš 08:45.17 01:31.48 02:11.92 01:13.74 03:48.03 - 0
18. OK Blažek Michal (Moravskoslezský) (19) - SDH Staré Hamry 08:54.35 01:42.44 02:13.48 01:12.68 03:45.75 - 0
19. OK Kratochvíl Marek (Středočeský) (3) - SDH Komárov 08:58.21 02:08.84 02:09.03 01:12.03 03:28.31 - 0
20. OK Roušal Jiří (Středočeský) (16) - SDH Velešín 09:12.04 01:41.84 02:21.83 01:12.75 03:55.62 - 0
21. OK Novotný Jakub (Královehradecký) (18) - SDH Radvanice v Čechách 09:14.12 01:52.49 02:23.60 01:13.32 03:44.71 - 0
22. OK Mečl Vojtěch (Olomoucký) (60) - SDH Lipník nad Bečvou 09:21.47 01:40.34 02:34.38 01:02.37 04:04.38 - 0
23. OK Černoušek Zdeněk (Olomoucký) (34) - SDH Bělkovice - Lašťany 09:24.46 01:42.63 02:41.54 01:06.12 03:54.17 - 0
24. OK Štochl Martin (Středočeský) (42) - SDH Boumy 09:34.69 01:36.01 02:15.61 01:05.16 04:37.91 - 0
25. OK Novotný Petr (Královehradecký) (31) - SDH Ohnišťany 09:34.76 01:53.16 02:28.08 01:12.62 04:00.90 - 0
26. OK Borl Lukáš (Ústecký) (4) - SDH Cítoliby 09:36.73 01:57.42 02:12.41 01:22.36 04:04.54 - 0
27. OK Dušek Bronislav (Pardubický) (25) - SDH Horní Čermná 09:41.81 01:50.77 02:30.45 01:11.95 04:08.64 - 0
28. OK Cakl Lukáš (Vysočina) (26) - SDH Rokytnice / R. 09:44.17 01:48.17 02:14.23 01:14.41 04:27.36 - 0
29. OK Prošek Matěj (Ústecký) (30) - SDH Klapý 09:58.64 01:59.41 02:32.11 01:07.01 04:20.11 - 0
30. OK Hock Michal (Pardubický) (38) - SDH Orličky 10:36.82 02:13.85 02:51.00 01:26.63 04:05.34 - 0
31. OK Fabián Michal (Liberecký) (28) - SDH Těpeře 10:44.57 01:44.35 03:30.22 01:16.39 04:13.61 - 0
32. OK Hlava Ladislav (Liberecký) (2) - SDH Ploukonice 10:53.38 01:53.27 02:38.89 01:20.29 05:00.93 - 0
33. OK Velgo Ondřej (Zlínský) (36) - SDH Salaš 11:13.05 02:31.35 02:55.25 01:29.58 04:16.87 - 0
34. OK Hověžák René (Zlínský) (23) - SDH Bojkovice 11:38.33 01:36.56 02:32.63 01:23.99 06:05.15 - 0
35. OK Tkaný Pavel (Vysočina) (64) - SDH Babice 12:45.04 02:13.81 03:10.64 01:46.93 05:33.66 - 0
36. OK Fork Šimon (Praha) (50) - SDH Praha - Kunratice 14:18.81 02:29.36 03:10.34 01:55.87 06:43.24 - 0
DNF Porubek Ondřej (Královehradecký) (5) - SDH Velichovky - - - - - - 0
DNF Šikola Mirko (Liberecký) (15) - SDH Jablonecké Paseky - - - - - - 0
DNS Vondrášek Matěj (Plzeňský) (33) - SDH Božkov - - - - - - 0
DNF Kolouch Filip (Praha) (37) - SDH Praha - Kunratice - - - - - - 0
DNF Latta Marek (Zlínský) (49) - SDH Jarcová - - - - - - 0
ženy - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 24
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Martynková Gabriela (Moravskoslezský) (24) - SDH Český Těšin, Stanislavice 08:16.77 01:35.34 01:37.97 01:02.09 04:01.37 - 0
2. OK Vodičková Kateřina (Vysočina) (13) - SDH Rokytnice / R. 08:27.06 01:37.35 01:36.50 01:04.25 04:08.96 - 0
3. OK Švábová Martina (Pardubický) (5) - SDH Trpín 08:37.27 01:42.19 01:38.52 01:08.46 04:08.10 - 0
4. OK Bůbelová Lucie (Zlínský) (10) - SDH Veselá 08:42.53 01:33.33 01:27.51 01:12.57 04:29.12 - 0
5. OK Honsová Michaela (Vysočina) (1) - SDH Petrůvky 08:42.63 01:41.12 01:27.84 01:01.53 04:32.14 - 0
6. OK Čaganová Petra (Moravskoslezský) (12) - SDH Nižní Lhoty 09:03.63 01:33.10 01:41.55 01:04.94 04:44.04 - 0
7. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (4) - SDH Cítoliby 09:14.91 01:28.18 01:30.50 01:02.48 05:13.75 - 0
8. OK Kalná Vladislava (Zlínský) (22) - SDH Jarcová 09:19.47 01:52.35 01:45.12 01:16.23 04:25.77 - 0
9. OK Tarantová Marie (Liberecký) (8) - SDH Dalešice 09:22.50 01:45.16 01:42.74 01:16.12 04:38.48 - 0
10. OK Drátovníková Dita (Ústecký) (16) - SDH Klapý 09:34.37 01:59.04 01:57.21 01:18.22 04:19.90 - 0
11. OK Marešová Žaneta (Jihočeský) (3) - SDH Běleč 09:37.51 01:58.32 01:47.69 01:17.90 04:33.60 - 0
12. OK Reichová Pavla (Praha) (11) - SDH Praha - Satalice 09:39.06 01:41.42 01:58.26 01:08.03 04:51.35 - 0
13. OK Švajková Miluše (Olomoucký) (14) - SDH Lipová - lázně 09:47.81 01:58.48 01:44.72 01:16.03 04:48.58 - 0
14. OK Šaňková Adéla (Středočeský) (6) - SDH Vlašim 09:48.40 01:50.40 01:42.21 01:07.20 05:08.59 - 0
15. OK Dolejšová Kateřina (Jihočeský) (15) - SDH Sedlice 09:52.77 01:44.65 01:49.78 01:14.64 05:03.70 - 0
16. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (20) - SDH Příšovice 09:56.79 02:06.26 01:41.25 01:06.25 05:03.03 - 0
17. OK Flekrová Anežka (Pardubický) (17) - SDH Žamberk 10:00.57 02:02.93 01:58.38 01:17.74 04:41.52 - 0
18. OK Křivohlávková Michaela (Královehradecký) (19) - SDH Hořice v Podkrkonoší 10:16.42 01:52.35 02:01.27 01:14.54 05:08.26 - 0
19. OK Kachlíková Kristýna (Jihomoravský) (9) - SDH Dražovice 10:24.79 02:09.93 02:02.81 01:23.54 04:48.51 - 0
20. OK Svědíková Klára (Královehradecký) (7) - SDH Česká Metuje 10:54.31 01:45.93 01:56.67 01:21.42 05:50.29 - 0
21. OK Vajnerová Aneta (Středočeský) (18) - SDH Komárov 11:52.01 01:58.60 02:06.39 01:45.14 06:01.88 - 0
22. OK Růžičková Kateřina (Praha) (23) - SDH Praha - Satalice 12:58.48 02:55.33 02:22.70 01:19.98 06:20.47 - 0
23. OK Mrňková Zdeňka (Olomoucký) (2) - SDH Újezd 13:07.65 02:38.00 02:35.02 01:38.66 06:15.97 - 0
24. OK Doležalová Hana (Jihomoravský) (21) - SDH Velké Němčice 15:47.52 02:30.19 03:25.21 02:30.71 07:21.41 - 0
Muži bez rozdílu kategorie
1.(1) Rybníkář Ondřej (Jihomoravský) Muži 18-34 let Jihomoravský SDH Blatnice 9 06:27.79 01:21.40 01:37.95 00:52.52 02:35.92 -
2.(1) Máca Tomáš (Jihomoravský) Muži 35+ Jihomoravský SDH Brno - Slatina 35 06:33.63 01:30.85 01:47.14 00:51.99 02:23.65 -
3.(2) Kulhánek Jakub (Plzeňský) Muži 18-34 let Plzeňský SDH Tlumačov 46 06:34.11 01:17.01 01:33.05 00:56.39 02:47.66 -
4.(3) Tkaný Jiří (Vysočina) Muži 18-34 let Vysočina SDH Babice 39 06:39.95 01:22.43 01:34.83 00:54.46 02:48.23 -
5.(4) Skřivánek Michal (Jihomoravský) Muži 18-34 let Jihomoravský SDH Rohatec 22 06:48.49 01:19.49 01:32.62 00:52.46 03:03.92 -
6.(2) Janoš Zdeněk (Moravskoslezský) Muži 35+ Moravskoslezský SDH Hať 32 07:16.57 01:25.12 01:42.78 01:01.60 03:07.07 -
7.(5) Zábrš Ondřej (Jihomoravský) Muži 18-34 let Jihomoravský SDH Brno - Slatina 48 07:21.47 01:30.85 01:53.62 00:57.64 02:59.36 -
8.(6) Brousil Jakub (Jihočeský) Muži 18-34 let Jihočeský SDH Lom 40 07:21.48 01:24.07 01:50.16 00:52.76 03:14.49 -
9.(3) Mareš Michal (Jihočeský) Muži 35+ Jihočeský SDH Běleč 53 07:27.12 01:37.61 01:47.96 01:00.08 03:01.47 -
10.(7) Maňák Zdeněk (Jihomoravský) Muži 18-34 let Jihomoravský SDH Velká na Veličkou 61 07:29.17 01:23.93 01:47.95 01:01.30 03:15.99 -
11.(4) Rendl Antonín (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Česká Kubice 7 07:47.73 01:25.25 01:51.64 01:10.36 03:20.48 -
12.(8) Vrba Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 17 07:51.85 01:38.95 01:54.94 00:56.44 03:21.52 -
13.(5) Urban Petr (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Chudenice 59 07:57.65 01:48.49 01:57.66 01:01.80 03:09.70 -
14.(9) Vacula Pavel (Moravskoslezský) Muži 18-34 let Moravskoslezský SDH Karviná, Hranice 45 08:02.70 01:30.47 01:56.64 00:59.03 03:36.56 -
15.(6) Goldenstein Tomáš (Moravskoslezský) Muži 35+ Moravskoslezský SDH Bobrovníky 58 08:04.07 01:33.61 02:09.22 01:07.23 03:14.01 -
16.(7) Židlický Vladimír (Liberecký) Muži 35+ Liberecký SDH Chrastava 41 08:04.38 01:39.30 02:03.40 01:03.74 03:17.94 -
17.(10) Koterec Jan (Moravskoslezský) Muži 18-34 let Moravskoslezský SDH Darkovice 6 08:11.26 01:37.19 02:10.94 01:06.55 03:16.58 -
18.(11) Sirotek Tomáš (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Doubek 29 08:12.29 01:28.04 02:07.40 00:57.70 03:39.15 -
19.(12) Drs Michal (Jihočeský) Muži 18-34 let Jihočeský SDH Drunče 27 08:16.64 01:26.82 02:01.87 01:03.35 03:44.60 -
20.(13) Melecký Jiří (Jihočeský) Muži 18-34 let Jihočeský SDH Drunče 14 08:24.17 01:45.70 01:58.76 01:03.81 03:35.90 -
21.(14) Vaic Šimon (Praha) Muži 18-34 let Praha SDH Praha - Satalice 24 08:25.72 01:36.21 02:05.56 01:06.94 03:37.01 -
22.(15) Dvořáček Josef (Vysočina) Muži 18-34 let Vysočina SDH Koroužné 52 08:27.85 01:51.80 02:04.44 01:06.92 03:24.69 -
23.(16) Mrňka Lukáš (Olomoucký) Muži 18-34 let Olomoucký SDH Újezd 21 08:34.51 01:27.67 01:59.70 01:07.95 03:59.19 -
24.(8) Falta Tomáš (Pardubický) Muži 35+ Pardubický SDH Orličky 51 08:43.42 01:43.72 02:00.49 01:04.33 03:54.88 -
25.(17) Janováč Michal (Zlínský) Muži 18-34 let Zlínský SDH Salaš 10 08:45.17 01:31.48 02:11.92 01:13.74 03:48.03 -
26.(9) Semrád Jakub (Jihočeský) Muži 35+ Jihočeský SDH Mladá Vožice 1 08:49.14 01:42.16 02:03.53 01:07.75 03:55.70 -
27.(18) Blažek Michal (Moravskoslezský) Muži 18-34 let Moravskoslezský SDH Staré Hamry 19 08:54.35 01:42.44 02:13.48 01:12.68 03:45.75 -
28.(19) Kratochvíl Marek (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Komárov 3 08:58.21 02:08.84 02:09.03 01:12.03 03:28.31 -
29.(20) Roušal Jiří (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Velešín 16 09:12.04 01:41.84 02:21.83 01:12.75 03:55.62 -
30.(21) Novotný Jakub (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Radvanice v Čechách 18 09:14.12 01:52.49 02:23.60 01:13.32 03:44.71 -
31.(22) Mečl Vojtěch (Olomoucký) Muži 18-34 let Olomoucký SDH Lipník nad Bečvou 60 09:21.47 01:40.34 02:34.38 01:02.37 04:04.38 -
32.(10) Dědič František (Pardubický) Muži 35+ Pardubický SDH Dětřichov u Moravské Třebové 63 09:23.15 01:57.25 02:23.82 01:21.81 03:40.27 -
33.(23) Černoušek Zdeněk (Olomoucký) Muži 18-34 let Olomoucký SDH Bělkovice - Lašťany 34 09:24.46 01:42.63 02:41.54 01:06.12 03:54.17 -
34.(11) Snopko David (Královehradecký) Muži 35+ Královehradecký SDH Ohnišťany 57 09:32.68 01:50.79 02:29.43 01:06.48 04:05.98 -
35.(24) Štochl Martin (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Boumy 42 09:34.69 01:36.01 02:15.61 01:05.16 04:37.91 -
36.(12) Dlabka Ondřej (Pardubický) Muži 35+ Pardubický SDH Žamberk 12 09:34.76 01:32.28 02:16.22 01:26.11 04:20.15 -
37.(25) Novotný Petr (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Ohnišťany 31 09:34.76 01:53.16 02:28.08 01:12.62 04:00.90 -
38.(26) Borl Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 4 09:36.73 01:57.42 02:12.41 01:22.36 04:04.54 -
39.(13) Šulc Roman (Královehradecký) Muži 35+ Královehradecký SDH Ohnišťany 44 09:39.25 01:56.14 02:30.99 01:03.26 04:08.86 -
40.(27) Dušek Bronislav (Pardubický) Muži 18-34 let Pardubický SDH Horní Čermná 25 09:41.81 01:50.77 02:30.45 01:11.95 04:08.64 -
41.(14) Cihlář Petr (Vysočina) Muži 35+ Vysočina SDH Bojiště 13 09:42.37 01:44.65 02:30.40 01:12.47 04:14.85 -
42.(28) Cakl Lukáš (Vysočina) Muži 18-34 let Vysočina SDH Rokytnice / R. 26 09:44.17 01:48.17 02:14.23 01:14.41 04:27.36 -
43.(15) Brabenec Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Cítoliby 56 09:46.45 02:07.05 02:40.93 01:17.41 03:41.06 -
44.(29) Prošek Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 30 09:58.64 01:59.41 02:32.11 01:07.01 04:20.11 -
45.(16) Smékal Milan (Olomoucký) Muži 35+ Olomoucký SDH Lipová - lázně 47 09:59.41 02:02.63 02:54.93 01:16.68 03:45.17 -
46.(17) Melichar Jiří (Liberecký) Muži 35+ Liberecký SDH Rychnov v Jablonce n.N. 54 10:08.18 01:55.68 02:20.54 01:32.73 04:19.23 -
47.(18) Pokorný Dušan (Zlínský) Muži 35+ Zlínský SDH Vigantice 62 10:14.82 01:36.02 02:37.69 01:10.13 04:50.98 -
48.(19) Mandys Josef (Praha) Muži 35+ Praha SDH Praha - Satalice 11 10:15.91 01:57.83 02:55.17 01:07.71 04:15.20 -
49.(30) Hock Michal (Pardubický) Muži 18-34 let Pardubický SDH Orličky 38 10:36.82 02:13.85 02:51.00 01:26.63 04:05.34 -
50.(31) Fabián Michal (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký SDH Těpeře 28 10:44.57 01:44.35 03:30.22 01:16.39 04:13.61 -
51.(32) Hlava Ladislav (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký SDH Ploukonice 2 10:53.38 01:53.27 02:38.89 01:20.29 05:00.93 -
52.(33) Velgo Ondřej (Zlínský) Muži 18-34 let Zlínský SDH Salaš 36 11:13.05 02:31.35 02:55.25 01:29.58 04:16.87 -
53.(34) Hověžák René (Zlínský) Muži 18-34 let Zlínský SDH Bojkovice 23 11:38.33 01:36.56 02:32.63 01:23.99 06:05.15 -
54.(20) Loukota Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 43 11:58.56 02:03.73 02:50.46 01:11.70 05:52.67 -
55.(35) Tkaný Pavel (Vysočina) Muži 18-34 let Vysočina SDH Babice 64 12:45.04 02:13.81 03:10.64 01:46.93 05:33.66 -
56.(21) Ráž Jan (Středočeský) Muži 35+ Středočeský SDH Říčany 55 13:33.96 02:25.48 03:29.22 01:27.78 06:11.48 -
57.(36) Fork Šimon (Praha) Muži 18-34 let Praha SDH Praha - Kunratice 50 14:18.81 02:29.36 03:10.34 01:55.87 06:43.24 -
58.() Kolouch Filip (Praha) Muži 18-34 let Praha SDH Praha - Kunratice 37 DNF - - - - -
59.() Latta Marek (Zlínský) Muži 18-34 let Zlínský SDH Jarcová 49 DNF - - - - -
60.() Mrňka Petr (Olomoucký) Muži 35+ Olomoucký SDH Újezd 8 DNF - - - - -
61.() Porubek Ondřej (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Velichovky 5 DNF - - - - -
62.() Šikola Mirko (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký SDH Jablonecké Paseky 15 DNF - - - - -
63.() Vondrášek Matěj (Plzeňský) Muži 18-34 let Plzeňský SDH Božkov 33 DNS - - - - -
64.() Zapletal Karel (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Nečtiny 20 DNF - - - - -
Týmy - výsledky
tým muži - věk: 18 - 100
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body

tým ženy - věk: 18 - 100
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body