Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
V. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DOBROVOLNÝCH HASIČŮ V DISCIPLÍNÁCH - TFA 2022
logo
Začátek závodu:
01.10.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
michal.kolka@dh.cz
Propozice:
Popis:

Pořadatel: Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, HZS Moravskoslezského kraje, Krajské sdružením hasičů Moravskoslezského kraje, Okresní sdružení hasičů Nový Jičín

pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje prof. Ing. Ivo Vondráka, CSc. a starosty města Štramberk Ing. Andrey Hlávkové

Přihlašovatelé /KSH ČMS/ zašlou řádně vyplněné a potvrzené přihlášky na adresu: Michal Kolka, Kancelář SH ČMS Římská 45, 121 07 Praha 2, e-mail: michal.kolka@dh.cz a v kopii na e-mail: kshmsk@email.cz a t.klos@seznam.cz nejpozději do 20. září 2022.

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY JSOU POUZE TESTOVACÍ!

Přihlášených jednotlivců:
88
Přihlášených jednotlivců v týmech:
0

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Máca Tomáš (Jihomoravský) (35) SDH Brno - Slatina 06:33.63 01:30.85 01:47.14 00:51.99 02:23.65 - 0
2. Janoš Zdeněk (Moravskoslezský) (32) SDH Hať 07:16.57 01:25.12 01:42.78 01:01.60 03:07.07 - 0
3. Mareš Michal (Jihočeský) (53) SDH Běleč 07:27.12 01:37.61 01:47.96 01:00.08 03:01.47 - 0
4. Rendl Antonín (Plzeňský) (7) SDH Česká Kubice 07:47.73 01:25.25 01:51.64 01:10.36 03:20.48 - 0
5. Urban Petr (Plzeňský) (59) SDH Chudenice 07:57.65 01:48.49 01:57.66 01:01.80 03:09.70 - 0
6. Goldenstein Tomáš (Moravskoslezský) (58) SDH Bobrovníky 08:04.07 01:33.61 02:09.22 01:07.23 03:14.01 - 0
7. Židlický Vladimír (Liberecký) (41) SDH Chrastava 08:04.38 01:39.30 02:03.40 01:03.74 03:17.94 - 0
8. Falta Tomáš (Pardubický) (51) SDH Orličky 08:43.42 01:43.72 02:00.49 01:04.33 03:54.88 - 0
9. Semrád Jakub (Jihočeský) (1) SDH Mladá Vožice 08:49.14 01:42.16 02:03.53 01:07.75 03:55.70 - 0
10. Dědič František (Pardubický) (63) SDH Dětřichov u Moravské Třebové 09:23.15 01:57.25 02:23.82 01:21.81 03:40.27 - 0
11. Snopko David (Královehradecký) (57) SDH Ohnišťany 09:32.68 01:50.79 02:29.43 01:06.48 04:05.98 - 0
12. Dlabka Ondřej (Pardubický) (12) SDH Žamberk 09:34.76 01:32.28 02:16.22 01:26.11 04:20.15 - 0
13. Šulc Roman (Královehradecký) (44) SDH Ohnišťany 09:39.25 01:56.14 02:30.99 01:03.26 04:08.86 - 0
14. Cihlář Petr (Vysočina) (13) SDH Bojiště 09:42.37 01:44.65 02:30.40 01:12.47 04:14.85 - 0
15. Brabenec Jiří (Ústecký) (56) SDH Cítoliby 09:46.45 02:07.05 02:40.93 01:17.41 03:41.06 - 0
16. Smékal Milan (Olomoucký) (47) SDH Lipová - lázně 09:59.41 02:02.63 02:54.93 01:16.68 03:45.17 - 0
17. Melichar Jiří (Liberecký) (54) SDH Rychnov v Jablonce n.N. 10:08.18 01:55.68 02:20.54 01:32.73 04:19.23 - 0
18. Pokorný Dušan (Zlínský) (62) SDH Vigantice 10:14.82 01:36.02 02:37.69 01:10.13 04:50.98 - 0
19. Mandys Josef (Praha) (11) SDH Praha - Satalice 10:15.91 01:57.83 02:55.17 01:07.71 04:15.20 - 0
20. Loukota Petr (Ústecký) (43) SDH Klapý 11:58.56 02:03.73 02:50.46 01:11.70 05:52.67 - 0
21. Ráž Jan (Středočeský) (55) SDH Říčany 13:33.96 02:25.48 03:29.22 01:27.78 06:11.48 - 0
23. Mrňka Petr (Olomoucký) (8) SDH Újezd DNF - - - - - 0
23. Zapletal Karel (Plzeňský) (20) SDH Nečtiny DNF - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
1. Rybníkář Ondřej (Jihomoravský) (9) SDH Blatnice 06:27.79 01:21.40 01:37.95 00:52.52 02:35.92 - 0
2. Kulhánek Jakub (Plzeňský) (46) SDH Tlumačov 06:34.11 01:17.01 01:33.05 00:56.39 02:47.66 - 0
3. Tkaný Jiří (Vysočina) (39) SDH Babice 06:39.95 01:22.43 01:34.83 00:54.46 02:48.23 - 0
4. Skřivánek Michal (Jihomoravský) (22) SDH Rohatec 06:48.49 01:19.49 01:32.62 00:52.46 03:03.92 - 0
5. Zábrš Ondřej (Jihomoravský) (48) SDH Brno - Slatina 07:21.47 01:30.85 01:53.62 00:57.64 02:59.36 - 0
6. Brousil Jakub (Jihočeský) (40) SDH Lom 07:21.48 01:24.07 01:50.16 00:52.76 03:14.49 - 0
7. Maňák Zdeněk (Jihomoravský) (61) SDH Velká na Veličkou 07:29.17 01:23.93 01:47.95 01:01.30 03:15.99 - 0
8. Vrba Daniel (Ústecký) (17) SDH Cítoliby 07:51.85 01:38.95 01:54.94 00:56.44 03:21.52 - 0
9. Vacula Pavel (Moravskoslezský) (45) SDH Karviná, Hranice 08:02.70 01:30.47 01:56.64 00:59.03 03:36.56 - 0
10. Koterec Jan (Moravskoslezský) (6) SDH Darkovice 08:11.26 01:37.19 02:10.94 01:06.55 03:16.58 - 0
11. Sirotek Tomáš (Středočeský) (29) SDH Doubek 08:12.29 01:28.04 02:07.40 00:57.70 03:39.15 - 0
12. Drs Michal (Jihočeský) (27) SDH Drunče 08:16.64 01:26.82 02:01.87 01:03.35 03:44.60 - 0
13. Melecký Jiří (Jihočeský) (14) SDH Drunče 08:24.17 01:45.70 01:58.76 01:03.81 03:35.90 - 0
14. Vaic Šimon (Praha) (24) SDH Praha - Satalice 08:25.72 01:36.21 02:05.56 01:06.94 03:37.01 - 0
15. Dvořáček Josef (Vysočina) (52) SDH Koroužné 08:27.85 01:51.80 02:04.44 01:06.92 03:24.69 - 0
16. Mrňka Lukáš (Olomoucký) (21) SDH Újezd 08:34.51 01:27.67 01:59.70 01:07.95 03:59.19 - 0
17. Janováč Michal (Zlínský) (10) SDH Salaš 08:45.17 01:31.48 02:11.92 01:13.74 03:48.03 - 0
18. Blažek Michal (Moravskoslezský) (19) SDH Staré Hamry 08:54.35 01:42.44 02:13.48 01:12.68 03:45.75 - 0
19. Kratochvíl Marek (Středočeský) (3) SDH Komárov 08:58.21 02:08.84 02:09.03 01:12.03 03:28.31 - 0
20. Roušal Jiří (Středočeský) (16) SDH Velešín 09:12.04 01:41.84 02:21.83 01:12.75 03:55.62 - 0
21. Novotný Jakub (Královehradecký) (18) SDH Radvanice v Čechách 09:14.12 01:52.49 02:23.60 01:13.32 03:44.71 - 0
22. Mečl Vojtěch (Olomoucký) (60) SDH Lipník nad Bečvou 09:21.47 01:40.34 02:34.38 01:02.37 04:04.38 - 0
23. Černoušek Zdeněk (Olomoucký) (34) SDH Bělkovice - Lašťany 09:24.46 01:42.63 02:41.54 01:06.12 03:54.17 - 0
24. Štochl Martin (Středočeský) (42) SDH Boumy 09:34.69 01:36.01 02:15.61 01:05.16 04:37.91 - 0
25. Novotný Petr (Královehradecký) (31) SDH Ohnišťany 09:34.76 01:53.16 02:28.08 01:12.62 04:00.90 - 0
26. Borl Lukáš (Ústecký) (4) SDH Cítoliby 09:36.73 01:57.42 02:12.41 01:22.36 04:04.54 - 0
27. Dušek Bronislav (Pardubický) (25) SDH Horní Čermná 09:41.81 01:50.77 02:30.45 01:11.95 04:08.64 - 0
28. Cakl Lukáš (Vysočina) (26) SDH Rokytnice / R. 09:44.17 01:48.17 02:14.23 01:14.41 04:27.36 - 0
29. Prošek Matěj (Ústecký) (30) SDH Klapý 09:58.64 01:59.41 02:32.11 01:07.01 04:20.11 - 0
30. Hock Michal (Pardubický) (38) SDH Orličky 10:36.82 02:13.85 02:51.00 01:26.63 04:05.34 - 0
31. Fabián Michal (Liberecký) (28) SDH Těpeře 10:44.57 01:44.35 03:30.22 01:16.39 04:13.61 - 0
32. Hlava Ladislav (Liberecký) (2) SDH Ploukonice 10:53.38 01:53.27 02:38.89 01:20.29 05:00.93 - 0
33. Velgo Ondřej (Zlínský) (36) SDH Salaš 11:13.05 02:31.35 02:55.25 01:29.58 04:16.87 - 0
34. Hověžák René (Zlínský) (23) SDH Bojkovice 11:38.33 01:36.56 02:32.63 01:23.99 06:05.15 - 0
35. Tkaný Pavel (Vysočina) (64) SDH Babice 12:45.04 02:13.81 03:10.64 01:46.93 05:33.66 - 0
36. Fork Šimon (Praha) (50) SDH Praha - Kunratice 14:18.81 02:29.36 03:10.34 01:55.87 06:43.24 - 0
41. Porubek Ondřej (Královehradecký) (5) SDH Velichovky DNF - - - - - 0
41. Šikola Mirko (Liberecký) (15) SDH Jablonecké Paseky DNF - - - - - 0
41. Vondrášek Matěj (Plzeňský) (33) SDH Božkov DNS - - - - - 0
41. Kolouch Filip (Praha) (37) SDH Praha - Kunratice DNF - - - - - 0
41. Latta Marek (Zlínský) (49) SDH Jarcová DNF - - - - - 0
ženy - věk: 18 - 100
1. Martynková Gabriela (Moravskoslezský) (24) SDH Český Těšin, Stanislavice 08:16.77 01:35.34 01:37.97 01:02.09 04:01.37 - 0
2. Vodičková Kateřina (Vysočina) (13) SDH Rokytnice / R. 08:27.06 01:37.35 01:36.50 01:04.25 04:08.96 - 0
3. Švábová Martina (Pardubický) (5) SDH Trpín 08:37.27 01:42.19 01:38.52 01:08.46 04:08.10 - 0
4. Bůbelová Lucie (Zlínský) (10) SDH Veselá 08:42.53 01:33.33 01:27.51 01:12.57 04:29.12 - 0
5. Honsová Michaela (Vysočina) (1) SDH Petrůvky 08:42.63 01:41.12 01:27.84 01:01.53 04:32.14 - 0
6. Čaganová Petra (Moravskoslezský) (12) SDH Nižní Lhoty 09:03.63 01:33.10 01:41.55 01:04.94 04:44.04 - 0
7. Vrbová Eliška (Ústecký) (4) SDH Cítoliby 09:14.91 01:28.18 01:30.50 01:02.48 05:13.75 - 0
8. Kalná Vladislava (Zlínský) (22) SDH Jarcová 09:19.47 01:52.35 01:45.12 01:16.23 04:25.77 - 0
9. Tarantová Marie (Liberecký) (8) SDH Dalešice 09:22.50 01:45.16 01:42.74 01:16.12 04:38.48 - 0
10. Drátovníková Dita (Ústecký) (16) SDH Klapý 09:34.37 01:59.04 01:57.21 01:18.22 04:19.90 - 0
11. Marešová Žaneta (Jihočeský) (3) SDH Běleč 09:37.51 01:58.32 01:47.69 01:17.90 04:33.60 - 0
12. Reichová Pavla (Praha) (11) SDH Praha - Satalice 09:39.06 01:41.42 01:58.26 01:08.03 04:51.35 - 0
13. Švajková Miluše (Olomoucký) (14) SDH Lipová - lázně 09:47.81 01:58.48 01:44.72 01:16.03 04:48.58 - 0
14. Šaňková Adéla (Středočeský) (6) SDH Vlašim 09:48.40 01:50.40 01:42.21 01:07.20 05:08.59 - 0
15. Dolejšová Kateřina (Jihočeský) (15) SDH Sedlice 09:52.77 01:44.65 01:49.78 01:14.64 05:03.70 - 0
16. Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (20) SDH Příšovice 09:56.79 02:06.26 01:41.25 01:06.25 05:03.03 - 0
17. Flekrová Anežka (Pardubický) (17) SDH Žamberk 10:00.57 02:02.93 01:58.38 01:17.74 04:41.52 - 0
18. Křivohlávková Michaela (Královehradecký) (19) SDH Hořice v Podkrkonoší 10:16.42 01:52.35 02:01.27 01:14.54 05:08.26 - 0
19. Kachlíková Kristýna (Jihomoravský) (9) SDH Dražovice 10:24.79 02:09.93 02:02.81 01:23.54 04:48.51 - 0
20. Svědíková Klára (Královehradecký) (7) SDH Česká Metuje 10:54.31 01:45.93 01:56.67 01:21.42 05:50.29 - 0
21. Vajnerová Aneta (Středočeský) (18) SDH Komárov 11:52.01 01:58.60 02:06.39 01:45.14 06:01.88 - 0
22. Růžičková Kateřina (Praha) (23) SDH Praha - Satalice 12:58.48 02:55.33 02:22.70 01:19.98 06:20.47 - 0
23. Mrňková Zdeňka (Olomoucký) (2) SDH Újezd 13:07.65 02:38.00 02:35.02 01:38.66 06:15.97 - 0
24. Doležalová Hana (Jihomoravský) (21) SDH Velké Němčice 15:47.52 02:30.19 03:25.21 02:30.71 07:21.41 - 0
Muži bez rozdílu kategorie
1.(1) Rybníkář Ondřej (Jihomoravský) Muži 18-34 let Jihomoravský SDH Blatnice 9 06:27.79 01:21.40 01:37.95 00:52.52 02:35.92 -
2.(1) Máca Tomáš (Jihomoravský) Muži 35+ Jihomoravský SDH Brno - Slatina 35 06:33.63 01:30.85 01:47.14 00:51.99 02:23.65 -
3.(2) Kulhánek Jakub (Plzeňský) Muži 18-34 let Plzeňský SDH Tlumačov 46 06:34.11 01:17.01 01:33.05 00:56.39 02:47.66 -
4.(3) Tkaný Jiří (Vysočina) Muži 18-34 let Vysočina SDH Babice 39 06:39.95 01:22.43 01:34.83 00:54.46 02:48.23 -
5.(4) Skřivánek Michal (Jihomoravský) Muži 18-34 let Jihomoravský SDH Rohatec 22 06:48.49 01:19.49 01:32.62 00:52.46 03:03.92 -
6.(2) Janoš Zdeněk (Moravskoslezský) Muži 35+ Moravskoslezský SDH Hať 32 07:16.57 01:25.12 01:42.78 01:01.60 03:07.07 -
7.(5) Zábrš Ondřej (Jihomoravský) Muži 18-34 let Jihomoravský SDH Brno - Slatina 48 07:21.47 01:30.85 01:53.62 00:57.64 02:59.36 -
8.(6) Brousil Jakub (Jihočeský) Muži 18-34 let Jihočeský SDH Lom 40 07:21.48 01:24.07 01:50.16 00:52.76 03:14.49 -
9.(3) Mareš Michal (Jihočeský) Muži 35+ Jihočeský SDH Běleč 53 07:27.12 01:37.61 01:47.96 01:00.08 03:01.47 -
10.(7) Maňák Zdeněk (Jihomoravský) Muži 18-34 let Jihomoravský SDH Velká na Veličkou 61 07:29.17 01:23.93 01:47.95 01:01.30 03:15.99 -
11.(4) Rendl Antonín (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Česká Kubice 7 07:47.73 01:25.25 01:51.64 01:10.36 03:20.48 -
12.(8) Vrba Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 17 07:51.85 01:38.95 01:54.94 00:56.44 03:21.52 -
13.(5) Urban Petr (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Chudenice 59 07:57.65 01:48.49 01:57.66 01:01.80 03:09.70 -
14.(9) Vacula Pavel (Moravskoslezský) Muži 18-34 let Moravskoslezský SDH Karviná, Hranice 45 08:02.70 01:30.47 01:56.64 00:59.03 03:36.56 -
15.(6) Goldenstein Tomáš (Moravskoslezský) Muži 35+ Moravskoslezský SDH Bobrovníky 58 08:04.07 01:33.61 02:09.22 01:07.23 03:14.01 -
16.(7) Židlický Vladimír (Liberecký) Muži 35+ Liberecký SDH Chrastava 41 08:04.38 01:39.30 02:03.40 01:03.74 03:17.94 -
17.(10) Koterec Jan (Moravskoslezský) Muži 18-34 let Moravskoslezský SDH Darkovice 6 08:11.26 01:37.19 02:10.94 01:06.55 03:16.58 -
18.(11) Sirotek Tomáš (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Doubek 29 08:12.29 01:28.04 02:07.40 00:57.70 03:39.15 -
19.(12) Drs Michal (Jihočeský) Muži 18-34 let Jihočeský SDH Drunče 27 08:16.64 01:26.82 02:01.87 01:03.35 03:44.60 -
20.(13) Melecký Jiří (Jihočeský) Muži 18-34 let Jihočeský SDH Drunče 14 08:24.17 01:45.70 01:58.76 01:03.81 03:35.90 -
21.(14) Vaic Šimon (Praha) Muži 18-34 let Praha SDH Praha - Satalice 24 08:25.72 01:36.21 02:05.56 01:06.94 03:37.01 -
22.(15) Dvořáček Josef (Vysočina) Muži 18-34 let Vysočina SDH Koroužné 52 08:27.85 01:51.80 02:04.44 01:06.92 03:24.69 -
23.(16) Mrňka Lukáš (Olomoucký) Muži 18-34 let Olomoucký SDH Újezd 21 08:34.51 01:27.67 01:59.70 01:07.95 03:59.19 -
24.(8) Falta Tomáš (Pardubický) Muži 35+ Pardubický SDH Orličky 51 08:43.42 01:43.72 02:00.49 01:04.33 03:54.88 -
25.(17) Janováč Michal (Zlínský) Muži 18-34 let Zlínský SDH Salaš 10 08:45.17 01:31.48 02:11.92 01:13.74 03:48.03 -
26.(9) Semrád Jakub (Jihočeský) Muži 35+ Jihočeský SDH Mladá Vožice 1 08:49.14 01:42.16 02:03.53 01:07.75 03:55.70 -
27.(18) Blažek Michal (Moravskoslezský) Muži 18-34 let Moravskoslezský SDH Staré Hamry 19 08:54.35 01:42.44 02:13.48 01:12.68 03:45.75 -
28.(19) Kratochvíl Marek (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Komárov 3 08:58.21 02:08.84 02:09.03 01:12.03 03:28.31 -
29.(20) Roušal Jiří (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Velešín 16 09:12.04 01:41.84 02:21.83 01:12.75 03:55.62 -
30.(21) Novotný Jakub (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Radvanice v Čechách 18 09:14.12 01:52.49 02:23.60 01:13.32 03:44.71 -
31.(22) Mečl Vojtěch (Olomoucký) Muži 18-34 let Olomoucký SDH Lipník nad Bečvou 60 09:21.47 01:40.34 02:34.38 01:02.37 04:04.38 -
32.(10) Dědič František (Pardubický) Muži 35+ Pardubický SDH Dětřichov u Moravské Třebové 63 09:23.15 01:57.25 02:23.82 01:21.81 03:40.27 -
33.(23) Černoušek Zdeněk (Olomoucký) Muži 18-34 let Olomoucký SDH Bělkovice - Lašťany 34 09:24.46 01:42.63 02:41.54 01:06.12 03:54.17 -
34.(11) Snopko David (Královehradecký) Muži 35+ Královehradecký SDH Ohnišťany 57 09:32.68 01:50.79 02:29.43 01:06.48 04:05.98 -
35.(24) Štochl Martin (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Boumy 42 09:34.69 01:36.01 02:15.61 01:05.16 04:37.91 -
36.(12) Dlabka Ondřej (Pardubický) Muži 35+ Pardubický SDH Žamberk 12 09:34.76 01:32.28 02:16.22 01:26.11 04:20.15 -
37.(25) Novotný Petr (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Ohnišťany 31 09:34.76 01:53.16 02:28.08 01:12.62 04:00.90 -
38.(26) Borl Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 4 09:36.73 01:57.42 02:12.41 01:22.36 04:04.54 -
39.(13) Šulc Roman (Královehradecký) Muži 35+ Královehradecký SDH Ohnišťany 44 09:39.25 01:56.14 02:30.99 01:03.26 04:08.86 -
40.(27) Dušek Bronislav (Pardubický) Muži 18-34 let Pardubický SDH Horní Čermná 25 09:41.81 01:50.77 02:30.45 01:11.95 04:08.64 -
41.(14) Cihlář Petr (Vysočina) Muži 35+ Vysočina SDH Bojiště 13 09:42.37 01:44.65 02:30.40 01:12.47 04:14.85 -
42.(28) Cakl Lukáš (Vysočina) Muži 18-34 let Vysočina SDH Rokytnice / R. 26 09:44.17 01:48.17 02:14.23 01:14.41 04:27.36 -
43.(15) Brabenec Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Cítoliby 56 09:46.45 02:07.05 02:40.93 01:17.41 03:41.06 -
44.(29) Prošek Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 30 09:58.64 01:59.41 02:32.11 01:07.01 04:20.11 -
45.(16) Smékal Milan (Olomoucký) Muži 35+ Olomoucký SDH Lipová - lázně 47 09:59.41 02:02.63 02:54.93 01:16.68 03:45.17 -
46.(17) Melichar Jiří (Liberecký) Muži 35+ Liberecký SDH Rychnov v Jablonce n.N. 54 10:08.18 01:55.68 02:20.54 01:32.73 04:19.23 -
47.(18) Pokorný Dušan (Zlínský) Muži 35+ Zlínský SDH Vigantice 62 10:14.82 01:36.02 02:37.69 01:10.13 04:50.98 -
48.(19) Mandys Josef (Praha) Muži 35+ Praha SDH Praha - Satalice 11 10:15.91 01:57.83 02:55.17 01:07.71 04:15.20 -
49.(30) Hock Michal (Pardubický) Muži 18-34 let Pardubický SDH Orličky 38 10:36.82 02:13.85 02:51.00 01:26.63 04:05.34 -
50.(31) Fabián Michal (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký SDH Těpeře 28 10:44.57 01:44.35 03:30.22 01:16.39 04:13.61 -
51.(32) Hlava Ladislav (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký SDH Ploukonice 2 10:53.38 01:53.27 02:38.89 01:20.29 05:00.93 -
52.(33) Velgo Ondřej (Zlínský) Muži 18-34 let Zlínský SDH Salaš 36 11:13.05 02:31.35 02:55.25 01:29.58 04:16.87 -
53.(34) Hověžák René (Zlínský) Muži 18-34 let Zlínský SDH Bojkovice 23 11:38.33 01:36.56 02:32.63 01:23.99 06:05.15 -
54.(20) Loukota Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 43 11:58.56 02:03.73 02:50.46 01:11.70 05:52.67 -
55.(35) Tkaný Pavel (Vysočina) Muži 18-34 let Vysočina SDH Babice 64 12:45.04 02:13.81 03:10.64 01:46.93 05:33.66 -
56.(21) Ráž Jan (Středočeský) Muži 35+ Středočeský SDH Říčany 55 13:33.96 02:25.48 03:29.22 01:27.78 06:11.48 -
57.(36) Fork Šimon (Praha) Muži 18-34 let Praha SDH Praha - Kunratice 50 14:18.81 02:29.36 03:10.34 01:55.87 06:43.24 -
58.(41) Kolouch Filip (Praha) Muži 18-34 let Praha SDH Praha - Kunratice 37 DNF - - - - -
59.(41) Latta Marek (Zlínský) Muži 18-34 let Zlínský SDH Jarcová 49 DNF - - - - -
60.(23) Mrňka Petr (Olomoucký) Muži 35+ Olomoucký SDH Újezd 8 DNF - - - - -
61.(41) Porubek Ondřej (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Velichovky 5 DNF - - - - -
62.(41) Šikola Mirko (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký SDH Jablonecké Paseky 15 DNF - - - - -
63.(41) Vondrášek Matěj (Plzeňský) Muži 18-34 let Plzeňský SDH Božkov 33 DNS - - - - -
64.(23) Zapletal Karel (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Nečtiny 20 DNF - - - - -
Týmy kraje - výsledky
1. místo Jihomoravský kraj
Celkový čas družstva 00:19:49.91
Ondřej Rybníkář Muži 18-34 let SDH Blatnice 9 00:01:21.40 00:01:37.95 00:00:52.52 00:02:35.92 00:06:27.79
Tomáš Máca Muži 35+ SDH Brno - Slatina 35 00:01:30.85 00:01:47.14 00:00:51.99 00:02:23.65 00:06:33.63
Michal Skřivánek Muži 18-34 let SDH Rohatec 22 00:01:19.49 00:01:32.62 00:00:52.46 00:03:03.92 00:06:48.49
Ondřej Zábrš Muži 18-34 let SDH Brno - Slatina 48 00:01:30.85 00:01:53.62 00:00:57.64 00:02:59.36 00:07:21.47
Zdeněk Maňák Muži 18-34 let SDH Velká na Veličkou 61 00:01:23.93 00:01:47.95 00:01:01.30 00:03:15.99 00:07:29.17
2. místo Plzeňský kraj
Celkový čas družstva 00:22:19.49
Jakub Kulhánek Muži 18-34 let SDH Tlumačov 46 00:01:17.01 00:01:33.05 00:00:56.39 00:02:47.66 00:06:34.11
Antonín Rendl Muži 35+ SDH Česká Kubice 7 00:01:25.25 00:01:51.64 00:01:10.36 00:03:20.48 00:07:47.73
Petr Urban Muži 35+ SDH Chudenice 59 00:01:48.49 00:01:57.66 00:01:01.80 00:03:09.70 00:07:57.65
Matěj Vondrášek Muži 18-34 let SDH Božkov 33 DNS
Karel Zapletal Muži 35+ SDH Nečtiny 20 DNF
3. místo Jihočeský kraj
Celkový čas družstva 00:23:05.24
Jakub Brousil Muži 18-34 let SDH Lom 40 00:01:24.07 00:01:50.16 00:00:52.76 00:03:14.49 00:07:21.48
Michal Mareš Muži 35+ SDH Běleč 53 00:01:37.61 00:01:47.96 00:01:00.08 00:03:01.47 00:07:27.12
Michal Drs Muži 18-34 let SDH Drunče 27 00:01:26.82 00:02:01.87 00:01:03.35 00:03:44.60 00:08:16.64
Jiří Melecký Muži 18-34 let SDH Drunče 14 00:01:45.70 00:01:58.76 00:01:03.81 00:03:35.90 00:08:24.17
Jakub Semrád Muži 35+ SDH Mladá Vožice 1 00:01:42.16 00:02:03.53 00:01:07.75 00:03:55.70 00:08:49.14
4. místo Moravskoslezský kraj
Celkový čas družstva 00:23:23.34
Zdeněk Janoš Muži 35+ SDH Hať 32 00:01:25.12 00:01:42.78 00:01:01.60 00:03:07.07 00:07:16.57
Pavel Vacula Muži 18-34 let SDH Karviná, Hranice 45 00:01:30.47 00:01:56.64 00:00:59.03 00:03:36.56 00:08:02.70
Tomáš Goldenstein Muži 35+ SDH Bobrovníky 58 00:01:33.61 00:02:09.22 00:01:07.23 00:03:14.01 00:08:04.07
Jan Koterec Muži 18-34 let SDH Darkovice 6 00:01:37.19 00:02:10.94 00:01:06.55 00:03:16.58 00:08:11.26
Michal Blažek Muži 18-34 let SDH Staré Hamry 19 00:01:42.44 00:02:13.48 00:01:12.68 00:03:45.75 00:08:54.35
5. místo Vysočina kraj
Celkový čas družstva 00:24:50.17
Jiří Tkaný Muži 18-34 let SDH Babice 39 00:01:22.43 00:01:34.83 00:00:54.46 00:02:48.23 00:06:39.95
Josef Dvořáček Muži 18-34 let SDH Koroužné 52 00:01:51.80 00:02:04.44 00:01:06.92 00:03:24.69 00:08:27.85
Petr Cihlář Muži 35+ SDH Bojiště 13 00:01:44.65 00:02:30.40 00:01:12.47 00:04:14.85 00:09:42.37
Lukáš Cakl Muži 18-34 let SDH Rokytnice / R. 26 00:01:48.17 00:02:14.23 00:01:14.41 00:04:27.36 00:09:44.17
Pavel Tkaný Muži 18-34 let SDH Babice 64 00:02:13.81 00:03:10.64 00:01:46.93 00:05:33.66 00:12:45.04
6. místo Středočeský kraj
Celkový čas družstva 00:26:22.54
Tomáš Sirotek Muži 18-34 let SDH Doubek 29 00:01:28.04 00:02:07.40 00:00:57.70 00:03:39.15 00:08:12.29
Marek Kratochvíl Muži 18-34 let SDH Komárov 3 00:02:08.84 00:02:09.03 00:01:12.03 00:03:28.31 00:08:58.21
Jiří Roušal Muži 18-34 let SDH Velešín 16 00:01:41.84 00:02:21.83 00:01:12.75 00:03:55.62 00:09:12.04
Martin Štochl Muži 18-34 let SDH Boumy 42 00:01:36.01 00:02:15.61 00:01:05.16 00:04:37.91 00:09:34.69
Jan Ráž Muži 35+ SDH Říčany 55 00:02:25.48 00:03:29.22 00:01:27.78 00:06:11.48 00:13:33.96
7. místo Ústecký kraj
Celkový čas družstva 00:27:15.03
Daniel Vrba Muži 18-34 let SDH Cítoliby 17 00:01:38.95 00:01:54.94 00:00:56.44 00:03:21.52 00:07:51.85
Lukáš Borl Muži 18-34 let SDH Cítoliby 4 00:01:57.42 00:02:12.41 00:01:22.36 00:04:04.54 00:09:36.73
Jiří Brabenec Muži 35+ SDH Cítoliby 56 00:02:07.05 00:02:40.93 00:01:17.41 00:03:41.06 00:09:46.45
Matěj Prošek Muži 18-34 let SDH Klapý 30 00:01:59.41 00:02:32.11 00:01:07.01 00:04:20.11 00:09:58.64
Petr Loukota Muži 35+ SDH Klapý 43 00:02:03.73 00:02:50.46 00:01:11.70 00:05:52.67 00:11:58.56
8. místo Olomoucký kraj
Celkový čas družstva 00:27:20.44
Lukáš Mrňka Muži 18-34 let SDH Újezd 21 00:01:27.67 00:01:59.70 00:01:07.95 00:03:59.19 00:08:34.51
Vojtěch Mečl Muži 18-34 let SDH Lipník nad Bečvou 60 00:01:40.34 00:02:34.38 00:01:02.37 00:04:04.38 00:09:21.47
Zdeněk Černoušek Muži 18-34 let SDH Bělkovice - Lašťany 34 00:01:42.63 00:02:41.54 00:01:06.12 00:03:54.17 00:09:24.46
Milan Smékal Muži 35+ SDH Lipová - lázně 47 00:02:02.63 00:02:54.93 00:01:16.68 00:03:45.17 00:09:59.41
Petr Mrňka Muži 35+ SDH Újezd 8 DNF
9. místo Pardubický kraj
Celkový čas družstva 00:27:41.33
Tomáš Falta Muži 35+ SDH Orličky 51 00:01:43.72 00:02:00.49 00:01:04.33 00:03:54.88 00:08:43.42
František Dědič Muži 35+ SDH Dětřichov u Moravské Třebové 63 00:01:57.25 00:02:23.82 00:01:21.81 00:03:40.27 00:09:23.15
Ondřej Dlabka Muži 35+ SDH Žamberk 12 00:01:32.28 00:02:16.22 00:01:26.11 00:04:20.15 00:09:34.76
Bronislav Dušek Muži 18-34 let SDH Horní Čermná 25 00:01:50.77 00:02:30.45 00:01:11.95 00:04:08.64 00:09:41.81
Michal Hock Muži 18-34 let SDH Orličky 38 00:02:13.85 00:02:51.00 00:01:26.63 00:04:05.34 00:10:36.82
10. místo Královehradecký kraj
Celkový čas družstva 00:28:21.56
Jakub Novotný Muži 18-34 let SDH Radvanice v Čechách 18 00:01:52.49 00:02:23.60 00:01:13.32 00:03:44.71 00:09:14.12
David Snopko Muži 35+ SDH Ohnišťany 57 00:01:50.79 00:02:29.43 00:01:06.48 00:04:05.98 00:09:32.68
Petr Novotný Muži 18-34 let SDH Ohnišťany 31 00:01:53.16 00:02:28.08 00:01:12.62 00:04:00.90 00:09:34.76
Roman Šulc Muži 35+ SDH Ohnišťany 44 00:01:56.14 00:02:30.99 00:01:03.26 00:04:08.86 00:09:39.25
Ondřej Porubek Muži 18-34 let SDH Velichovky 5 DNF
11. místo Liberecký kraj
Celkový čas družstva 00:28:57.13
Vladimír Židlický Muži 35+ SDH Chrastava 41 00:01:39.30 00:02:03.40 00:01:03.74 00:03:17.94 00:08:04.38
Jiří Melichar Muži 35+ SDH Rychnov v Jablonce n.N. 54 00:01:55.68 00:02:20.54 00:01:32.73 00:04:19.23 00:10:08.18
Michal Fabián Muži 18-34 let SDH Těpeře 28 00:01:44.35 00:03:30.22 00:01:16.39 00:04:13.61 00:10:44.57
Ladislav Hlava Muži 18-34 let SDH Ploukonice 2 00:01:53.27 00:02:38.89 00:01:20.29 00:05:00.93 00:10:53.38
Mirko Šikola Muži 18-34 let SDH Jablonecké Paseky 15 DNF
12. místo Zlínský kraj
Celkový čas družstva 00:30:13.04
Michal Janováč Muži 18-34 let SDH Salaš 10 00:01:31.48 00:02:11.92 00:01:13.74 00:03:48.03 00:08:45.17
Dušan Pokorný Muži 35+ SDH Vigantice 62 00:01:36.02 00:02:37.69 00:01:10.13 00:04:50.98 00:10:14.82
Ondřej Velgo Muži 18-34 let SDH Salaš 36 00:02:31.35 00:02:55.25 00:01:29.58 00:04:16.87 00:11:13.05
René Hověžák Muži 18-34 let SDH Bojkovice 23 00:01:36.56 00:02:32.63 00:01:23.99 00:06:05.15 00:11:38.33
Marek Latta Muži 18-34 let SDH Jarcová 49 DNF
13. místo Praha kraj
Celkový čas družstva 00:33:00.44
Šimon Vaic Muži 18-34 let SDH Praha - Satalice 24 00:01:36.21 00:02:05.56 00:01:06.94 00:03:37.01 00:08:25.72
Josef Mandys Muži 35+ SDH Praha - Satalice 11 00:01:57.83 00:02:55.17 00:01:07.71 00:04:15.20 00:10:15.91
Šimon Fork Muži 18-34 let SDH Praha - Kunratice 50 00:02:29.36 00:03:10.34 00:01:55.87 00:06:43.24 00:14:18.81
Filip Kolouch Muži 18-34 let SDH Praha - Kunratice 37 DNF
Týmy - výsledky
tým muži - věk: 18 - 100
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body

tým ženy - věk: 18 - 100
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body