Zimní Halové Kvarteto Třebíč
logo
Místo závodu:
manž. Curieových 1112 674 01 Třebíč
Začátek závodu:
05.11.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Havlena Jan 724 188 704 email jan.havlena@seznam.cz
Propozice:
Popis:

více na zhk.hasicovo.cz

Přihlášených jednotlivců v týmech:
310 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Budíkovice 11 (Třebíč) 00:01:45.95 00:01:58.59 (P) 00:01:45.95 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Markvartice 21 (do 9 let) (Třebíč) [9] 00:00:58.11 00:01:01.50 (P) 00:00:58.11 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Stará Říše 21 (Jihlava) [5] 00:01:03.73 00:01:03.73 (P) 00:01:05.35 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Luka nad Jihlavou 21 (Jihlava) [8] 00:01:13.48 00:01:15.18 (P) 00:01:13.48 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Markvartice 22 (do 9 let) (Třebíč) [3] 00:01:16.74 00:01:17.82 (P) 00:01:16.74 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Herálec 21 (Havlíčkův Brod) [1] 00:01:17.00 00:01:17.00 (P) 00:01:18.98 (N) protnutí cíle bez proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Luka nad Jihlavou 22 (Jihlava) [2] 00:01:25.95 00:01:34.28 (N) výběhnutí 00:01:25.95 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Nová Ves u Světlé 22 (Havlíčkův Brod) [7] 00:01:45.30 00:01:54.02 (P) 00:01:45.30 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Brno - Starý Lískovec 21 (Brno město) [4] 00:01:47.46 00:01:47.46 (P) 00:01:56.91 (N) vyběhnutí 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Budíkovice 21 (Třebíč) [6] ----- 00:01:18.99 (N) předávka 00:01:32.14 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Markvartice 31 (do 11 let) (Třebíč) [25] 00:00:54.63 00:00:55.57 (P) 00:00:54.63 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Hrdibořice 51 (Prostějov) [24] 00:00:54.65 00:00:54.65 (P) 00:00:55.69 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Mokré Lazce  31 (Opava) [22] 00:00:57.80 00:00:58.95 (P) 00:00:57.80 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Budíkovice 31 (Třebíč) [14] 00:00:59.19 00:00:59.19 (P) 00:01:00.12 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) [23] 00:00:59.56 00:01:02.08 (P) 00:00:59.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Stará Říše 32 (Jihlava) [21] 00:01:00.11 00:01:00.87 (P) 00:01:00.11 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Lelekovice 121 (Brno venkov) [10] 00:01:00.27 00:01:00.27 (P) 00:01:00.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Stará Říše 31 (Jihlava) [17] 00:01:00.27 00:01:01.06 (P) 00:01:00.27 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Lelekovice 21 (Brno - venkov) [15] 00:01:01.85 00:01:01.85 (P) 00:01:03.39 (N) spojky 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Horní Suchá 32 (Karviná) [20] 00:01:02.62 00:01:11.55 (P) 00:01:02.62 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Luka nad Jihlavou 31 (Jihlava) [13] 00:01:03.54 00:01:03.54 (P) 00:01:08.55 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Panská Lhota 31 (Jihlava) [12] 00:01:04.57 00:01:07.14 (P) 00:01:04.57 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Lelekovice 211 (Brno venkov) [19] 00:01:13.97 00:01:16.60 (P) 00:01:13.97 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Nová Ves u Světlé 31 (Havlíčkův Brod) [16] 00:01:15.28 00:01:36.37 (P) 00:01:15.28 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
15. Nová Ves u Světlé 21 (Havlíčkův Brod) [11] 00:01:22.91 00:01:23.40 (P) 00:01:22.91 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Herálec  52 (Havlíčkův Brod) [43] 00:00:50.16 00:00:50.16 (P) 00:00:50.47 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Budíkovice st. 41 (Třebíč) [40] 00:00:51.86 00:00:52.56 (P) 00:00:51.86 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Lelekovice 42 (Brno venkov) [42] 00:00:52.13 00:00:52.57 (P) 00:00:52.13 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Mokré Lazce  41 (Opava) [31] 00:00:53.29 00:00:59.43 (N) kladina 00:00:53.29 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Hrdibořice 11 (Prostějov) [38] 00:00:53.44 00:00:53.44 (P) 00:00:55.13 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Budíkovice st. 43 (Třebíč) [26] 00:00:53.55 00:00:53.74 (N) kladina 00:00:53.55 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Těrlicko Hradiště  41 (Karviná) [35] 00:00:54.20 00:00:54.20 (P) 00:00:52.98 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Trusovice 52 (Olomouc) [39] 00:00:54.21 00:00:58.57 (P) 00:00:54.21 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Raškovice st. ž 41 (Frýdek - Místek) [41] 00:00:54.79 00:00:54.79 (P) 00:00:55.69 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Nová Ves u Světlé 41 (Havlíčkův Brod) [29] 00:00:56.02 00:00:59.04 (N) předávka 00:00:56.02 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Budíkovice st. 42 (Třebíč) [32] 00:00:56.38 00:01:00.32 (P) 00:00:56.38 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Kvítkovice 41 (Zlín) [34] 00:00:59.31 00:00:59.31 (P) 00:01:02.16 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Luka nad Jihlavou  41 (Jihlava) [28] 00:01:00.68 00:01:00.68 (P) 00:00:58.74 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Horní Suchá 41 (Karviná) [30] 00:01:02.28 00:01:02.28 (P) 00:01:03.30 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
15. Vizovice 41 (Zlín) [37] 00:01:03.19 00:01:03.19 (P) 00:01:08.41 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
16. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) [33] 00:01:03.40 00:01:01.01 (N) předávka 00:01:03.40 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
17. Světlá nad Sázavou 51 (Havlíčkův Brod) [27] 00:01:11.07 00:01:11.07 (P) 00:01:10.71 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
18. Světlá nad Sázavou DS 131 (Havlíčkův Brod) [36] ----- 00:01:03.88 (N) předávka 00:00:59.91 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Lelekovice 52 (Brno venkov) [57] 00:00:46.41 00:00:46.41 (P) 00:00:56.54 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) [53] 00:00:47.42 00:00:48.57 (P) 00:00:47.42 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Panská Lhota 51 (Jihlava) [44] 00:00:49.06 00:00:49.48 (P) 00:00:49.06 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Markvartice 51 (do 15 let) (Třebíč) [55] 00:00:49.56 00:00:50.43 (N) kladina 00:00:49.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Budíkovice 51 (Třebíč) [54] 00:00:49.68 00:00:49.68 (P) 00:00:54.60 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Těrlicko Hradiště 52 (Karviná) [51] 00:00:51.39 00:00:57.78 (N) předávka 00:00:51.39 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Lelekovice 212 (Brno venkov) [47] 00:00:51.51 00:00:51.51 (P) 00:00:53.64 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Lipník 51 (Třebíč) [45] 00:00:51.93 00:00:54.87 (N) hadice 00:00:51.93 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Dolany 51 (Olomouc) [56] 00:00:52.21 00:00:52.64 (P) 00:00:52.21 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Stará Říše 51 (Jihlava) [49] 00:00:53.16 00:00:53.89 (P) 00:00:53.16 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Markvartice 52 (do 15 let) (Třebíč) [52] 00:00:53.65 00:00:53.65 (P) 00:00:54.19 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Dolní Životice 52 (Opava) [50] 00:00:55.43 00:00:55.43 (P) 00:00:54.11 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Panská Lhota 52 (Jihlava) [48] 00:00:56.50 00:00:55.09 (N) hasičák 00:00:56.50 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Horní Suchá  51 (Karviná) [46] 00:00:58.68 00:00:58.68 (P) 00:00:52.94 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým muži - věk: 15 - 18
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Markvartice 211 (JK) (Třebíč) [68] 00:00:44.26 00:00:44.51 (P) 00:00:44.26 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Milotice nad Bečvou DK 111  (Přerov) [67] 00:00:44.37 00:00:46.06 (P) 00:00:44.37 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Lelekovice 22 (Brno venkov) [66] 00:00:46.59 00:00:46.59 (P) 00:00:51.89 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Hranovnica 1 DK 111  (Poprad) [62] 00:00:46.77 00:00:48.78 (N) kužel 00:00:46.77 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Černá Hora DK 111 (Blansko) [65] 00:00:47.85 00:00:47.91 (P) 00:00:47.85 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Kvítkovice DK 111 (Zlín) [63] 00:00:49.24 00:00:49.47 (P) 00:00:49.24 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Výčapy DK 111 (Třebíč) [58] 00:00:49.56 00:00:49.56 (P) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Dolní Životice DK 111 (Opava) [61] 00:00:50.40 00:00:50.40 (P) 00:00:53.64 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Lelekovice 31 (Brno venkov) [59] 00:00:50.67 00:00:51.54 (P) 00:00:50.67 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým ženy - věk: 15 - 18
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Hranovnica DD 121 (Poprad) [76] 00:00:51.37 00:00:51.89 (P) 00:00:51.37 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Panská Lhota DD 121 (Jihlava) [73] 00:00:51.93 00:00:58.22 (P) 00:00:51.93 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Panská Lhota DD 122 (Jihlava) [69] 00:00:52.26 00:00:53.28 (P) 00:00:52.26 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Těrlicko Hradiště DD 122 (Karviná) [71] 00:00:52.60 00:00:53.16 (N) hasičák 00:00:52.60 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Nová Ves u Světlé DD 121 (Havlíčkův Brod) [74] 00:00:54.07 00:00:55.54 (P) 00:00:54.07 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Markvartice DD 121 (Třebíč) [72] 00:00:54.67 00:00:55.55 (N) hasičák 00:00:54.67 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Hrdibořice 21 (Prostějov) [70] 00:01:01.96 00:01:01.96 (P) 00:01:05.55 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Budíkovice DD 121 (Třebíč) [75] ----- 00:00:57.11 (N) předávka 00:00:55.14 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Lelekovice 41 (Brno venkov) [82] 00:00:47.78 00:00:51.47 (P) 00:00:47.78 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [84] 00:00:49.33 00:00:49.33 (P) 00:00:54.21 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Mokré Lazce DS 133 (Opava) [81] 00:00:51.60 00:00:51.60 (P) 00:00:50.67 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Dolní Životice DS 131 (Opava) [83] 00:00:52.00 00:00:52.00 (P) 00:00:58.67 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Mokré Lazce DS 131 (Opava) [79] 00:00:52.56 00:00:52.56 (P) 00:00:52.60 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Chábory JS 231 (RK) [78] 00:00:53.33 00:00:53.33 (P) 00:00:57.56 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Lelekovice 122 (Brno venkov) [85] 00:00:56.12 00:01:02.70 (P) 00:00:56.12 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Černá Hora 31 (Blansko) [80] 00:00:57.59 00:00:57.59 (P) 00:01:02.47 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým muži - věk: 18 - 23
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Těrlicko Hradiště JK 211 (Karviná) [89] 00:00:44.98 00:00:45.54 (N) proudnice 00:00:44.98 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Trusovice  41 (Olomouc) [88] 00:00:45.03 00:00:46.07 (P) 00:00:45.03 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Dolany JK 211 (Olomouc) [87] 00:00:46.99 00:00:46.99 (P) 00:00:45.54 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. D Životice - Těrlicko Hr. JK 211 (Op - Ki) [97] 00:00:47.28 00:00:49.65 (N) proudnice 00:00:47.28 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Dolní Životice JK 211 (Opava) [86] 00:00:50.35 00:00:50.35 (P) 00:00:47.40 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým ženy - věk: 18 - 23
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Mokré Lazce JD 221 (Opava) [94] 00:00:54.17 00:00:56.96 (P) 00:00:54.17 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Vladislav 51 (Třebíč) [90] 00:00:54.62 00:00:55.82 (P) 00:00:54.62 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Markvartice 221 (JD) (Třebíč) [91] 00:00:55.54 00:00:55.54 (P) 00:00:51.99 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Chábory JD 221 (RK) [92] 00:00:55.56 00:00:55.32 (N) rozdělovač 00:00:55.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Těrlicko Hradiště JD 221 (Karviná) [93] 00:00:57.28 00:00:57.28 (P) 00:00:58.39 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Dolní Životice JS 231 (Opava) [99] 00:00:49.15 00:00:50.95 (P) 00:00:49.15 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Hrdibořice 31 (Prostějov) [98] 00:00:51.61 00:00:51.61 (P) 00:00:49.62 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Malé Hoštice JD 221 (Opava) [96] 00:00:52.97 00:00:52.97 (P) 00:00:55.66 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0