Zimní Halové Kvarteto Hlubočky
logo
Místo závodu:
Masarykova ZŠ 8. května 65 783 53 Velká Bystřice
Začátek závodu:
18.12.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Klára Pazderová tel: 734 581 897 e-mail: klarapazderova3@seznam.cz
Propozice:
Přihlášených jednotlivců v týmech:
298 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště 11 (Karviná) [1] 00:01:22.41 (P) 00:01:25.12 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:22.41 0
2. Hlubočky 11 (Olomouc) [2] 00:01:33.44 (P) 00:01:34.05 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:33.44 0
tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 21 (do 9 let) (Třebíč) [5] 00:01:01.35 (P) 00:01:01.23 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.23 0
2. Hlubočany 32 (Vyškov) [13] 00:01:02.56 (P) 00:01:09.45 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:02.56 0
3. Hlubočky 21 (Olomouc) [4] 00:01:03.00 (P) 00:01:04.67 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:03.00 0
4. Lhota u Zlína 21 (Zlín) [9] 00:01:07.11 (P) 00:01:07.11 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:07.11 0
5. Vladislav 21 (Třebíč) [7] 00:01:17.08 (P) 00:01:07.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:07.56 0
6. Markvartice 22 (do 9 let) (Třebíč) [14] 00:01:08.44 (P) 00:01:10.97 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:08.44 0
7. Dolní Životice 21 (Opava) [12] 00:01:11.05 (P) 00:01:09.99 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:11.05 0
8. Staré Heřminovy  21 (Bruntál) [6] 00:01:11.69 (P) 00:01:05.97 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:11.69 0
9. Baška  21 (Frýdek-Místek) [8] 00:01:12.40 (P) 00:01:17.59 (N) hadice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:12.40 0
10. Hlubočky 22 (Olomouc) [10] 00:01:13.50 (P) 00:01:14.33 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:13.50 0
11. Raškovice 21 (Frýdek-Místek) [11] 00:01:18.13 (P) 00:01:17.63 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:18.13 0
12. Hlubočany 31 (Vyškov) [17] 00:01:23.87 (N) předávka 00:01:18.78 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:18.78 0
13. Baška 22 (Frýdek-Místek) [16] 00:01:33.21 (P) 00:01:24.82 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:24.82 0
tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Heřmanice 31 (Ostrava) [21] 00:00:54.93 (P) 00:00:54.68 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.68 0
2. Hlubočky 31 (Olomouc) [20] 00:00:55.93 (P) 00:00:55.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.56 0
3. Hrdibořice 51 (Prostějov) [24] 00:00:57.69 (P) 00:00:55.81 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.81 0
4. Hlubočky 32 (Olomouc) [29] 00:00:56.23 (N) hadice 00:00:55.93 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.93 0
5. Markvartice 31 (do 11 let) (Třebíč) [18] 00:00:59.62 (P) 00:00:56.45 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.45 0
6. Horní Suchá 31 (Karviná) [25] 00:00:59.42 (P) 00:00:59.36 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.36 0
7. Mokré Lazce  31 (Opava) [23] 00:00:59.67 (P) 00:00:59.40 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.40 0
8. Lhota u Zlína 31 (Zlín) [28] 00:01:01.94 (P) 00:00:59.88 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.88 0
9. Baška  31 (Frýdek-Místek) [26] 00:01:01.06 (P) 00:01:02.92 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.06 0
10. Těrlicko Hradiště 31 (Karviná) [19] 00:01:01.49 (P) 00:01:12.91 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.49 0
11. Loučky u Oder  31 (Nový Jičín) [27] 00:01:05.45 (P) 00:01:05.82 (N) hadice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:05.45 0
12. Vladislav 22 (Třebíč) [31] 00:01:15.13 (N) hadice 00:01:07.84 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:07.84 0
tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Herálec  52 (Havlíčkův Brod) [38] 00:00:50.51 (P) 00:05:16.09 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.51 0
2. Hrdibořice 11 (Prostějov) [34] 00:00:51.70 (P) 00:00:53.47 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.70 0
3. Horní Suchá 41 (Karviná) [35] 00:00:52.16 (P) 00:00:51.57 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.16 0
4. Mokré Lazce  41 (Opava) [33] 00:00:54.06 (P) 00:00:56.23 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.06 0
5. Vladislav 31 (Třebíč) [37] 00:00:57.01 (P) 00:00:56.19 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.19 0
6. Trusovice 51 (Olomouc) [32] 00:00:55.11 (N) hasičák 00:00:56.24 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.24 0
7. Staré Heřminovy  41 (Bruntál) [36] 00:00:57.38 (P) 00:00:59.92 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.38 0
8. MDP Niewiesze st. ž. 41 (Gliwice) [39] 00:01:06.00 (N) hasičák 00:01:04.74 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
8. MDP Chechlo st. ž. 41 (Gliwice) [40] 00:01:01.43 (N) zásah vedoucího 00:01:00.40 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
8. Skrbeň  B 41 (Olomouc) [41] 00:00:58.44 (N) předávka 00:01:03.25 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) [50] 00:00:47.93 (P) 00:00:50.59 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.93 0
2. Těrlicko Hradiště 51 (Karviná) [67] 00:00:48.40 (P) 00:00:48.03 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.03 0
3. Markvartice 51 (do 15 let) (Třebíč) [68] 00:00:49.33 (P) 00:00:54.67 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.33 0
4. Dolany 51 (Olomouc) [58] 00:00:49.50 (N) kužel 00:00:49.55 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.55 0
5. y (Brno - město) [43] 00:00:49.75 (P) 00:00:47.74 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.75 0
6. Hlubočky 51 (Olomouc) [60] 00:00:50.13 (P) 00:00:50.95 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.13 0
7. Dolní Životice  51 (Opava) [54] 00:00:50.19 (P) 00:00:52.93 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.19 0
8. Kvítkovice A 51 (Zlín) [66] 00:00:50.61 (P) 00:00:50.49 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.49 0
9. Raškovice  51 (Frýdek-Místek) [47] 00:00:50.78 (P) 00:00:48.57 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.78 0
10. Lipník 51 (Třebíč) [51] 00:00:51.40 (P) 00:00:53.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.40 0
11. Nedašov 51 (Zlin) [55] 00:00:52.56 (P) 00:00:52.36 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.36 0
12. Dolní Životice 52 (Opava) [63] 00:00:52.61 (P) 00:00:56.12 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.61 0
13. Markvartice 52 (do 15 let) (Třebíč) [62] 00:00:53.49 (P) 00:00:53.59 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.49 0
14. Děhylov A 51 (Opava) [65] 00:00:55.94 (P) 00:00:56.33 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.94 0
15. Dolní Životice  53 (Opava) [45] 00:00:57.95 (P) 00:00:57.18 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.18 0
16. Kvítkovice B 52 (Zlín) [52] 00:00:57.78 (P) 00:01:03.01 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.78 0
17. MDP Niewiesze  51 (Gliwice) [46] 00:09:09.99 (N) nedoběhl 00:00:58.15 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.15 0
18. Loučky u Oder 51 (Nový Jičín) [44] 00:01:08.00 (N) hasičák 00:00:59.52 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.52 0
19. Skrbeň st. A 51 (Olomouc) [59] 00:00:52.94 (N) předávka 00:01:01.66 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.66 0
20. MDP Chechlo  51 (Gliwice) [64] 00:00:54.73 (N) kužel 00:00:55.43 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 211 (JK) (Třebíč) [71] 00:00:43.57 (P) 00:00:43.50 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:43.57 0
2. Kvítkovice DK 111 (Zlín) [74] 00:00:47.43 (P) 00:00:50.39 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.43 0
3. Hranovnica 1 DK 111  (Poprad) [73] 00:00:47.56 (P) 00:00:49.94 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.56 0
4. Těrlicko Hradiště DK 111 (Karviná) [72] 00:00:50.01 (N) rozdělovač 00:00:50.24 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.24 0
5. MDP Niewiesze DK 111 (Gliwice) [74] 00:00:55.63 (N) proudnice 00:00:54.84 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Raškovice DD 121 (Frýdek-Místek) [81] 00:00:50.16 (P) 00:00:52.64 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.16 0
2. Těrlicko Hradiště DD 123 (Karviná) [83] 00:00:50.70 (P) 00:00:53.64 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.70 0
3. Hranovnica DD 121 (Poprad) [78] 00:00:50.96 (P) 00:00:50.97 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.96 0
4. Hlubočky DD 121 (Olomouc) [79] 00:00:54.83 (P) 00:00:53.54 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.54 0
5. Těrlicko Hradiště DD 122 (Karviná) [80] 00:00:55.54 (P) 00:00:55.51 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.51 0
6. MDP Chechlo DD 121 (Gliwice) [84] 00:01:01.26 (P) 00:01:01.12 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.26 0
tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice DS 131 (Opava) [85] 00:00:48.88 (P) 00:00:53.26 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.88 0
2. Mokré Lazce DS 133 (Opava) [90] 00:00:51.59 (P) 00:00:50.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.56 0
3. Chábory DS 131 (Rychnov nad Kněžnou) [88] 00:00:51.06 (P) 00:00:51.33 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.06 0
4. Lhota a Malenovice DS 131 (Zlín) [91] 00:00:52.80 (P) 00:00:52.75 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.75 0
5. Raškovice DS 131 (Frýdek-Místek) [87] 00:01:00.61 (P) 00:00:56.96 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.96 0
6. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [86] 00:00:54.29 (N) hasičák 00:00:50.14 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Trusovice  41 (Olomouc) [96] 00:00:44.94 (P) 00:00:45.81 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:44.94 0
2. Dolany JK 211 (Olomouc) [97] 00:00:45.24 (P) 00:00:44.90 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:45.24 0
3. Těrlicko Hradiště JK 212 (Karviná) [98] 00:00:50.55 (P) 00:00:48.19 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.19 0
4. Těrlicko Hradiště JK 211 (Karviná) [94] 00:00:46.78 (N) hasičák 00:00:49.21 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.21 0
5. Dolní Životice JK 212 (Opava) [70] 00:00:49.96 (P) 00:00:51.04 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.96 0
6. Děhylov JK 211 (Opava) [95] 00:00:50.78 (N) kužel 00:00:52.73 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.73 0
7. Dolní Životice JK 211 (Opava) [93] 00:00:54.20 (N) předávka 00:00:47.98 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Vladislav 51 (Třebíč) [99] 00:00:53.64 (P) 00:00:52.50 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.50 0
2. Mokré Lazce JD 221 (Opava) [101] 00:00:53.55 (P) 00:01:04.62 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.55 0
3. Chábory JD 221 (RK) [102] 00:00:54.19 (P) 00:00:59.62 (P) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.19 0
4. Děhylov JD 221 (Opava) [104] 00:00:57.87 (P) 00:09:09.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.87 0
5. Hrdibořice JD 221 (Prostějov) [103] 00:01:00.86 (P) 00:01:07.14 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:00.86 0
tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice JS 231 (Opava) [105] 00:00:49.85 (P) 00:00:49.34 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.34 0
2. Malé Hoštice JD 221 (Opava) [110] 00:00:50.85 (P) 00:00:52.85 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.85 0
3. Hrdibořice 31 (Prostějov) [107] 00:00:51.62 (N) předávka 00:00:50.97 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.97 0
4. Velký Újezd DK 111 (Olomouc) [109] 00:00:53.40 (P) 00:00:56.53 (N) přešlap 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.40 0