Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Zimní Halové Kvarteto Hlubočky
logo
Začátek závodu:
18.12.2022 09:00
Přihlásit do závodu je možné mezi:
01.11.2022 06:00  -  16.12.2022 22:59
Kontakt na organizátora:
Klára Pazderová tel: 734 581 897 e-mail: klarapazderova3@seznam.cz
Propozice:
Popis:

více na zhk.hasicovo.cz

Přihlášených jednotlivců v týmech:
138 z 500

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Těrlicko Hradiště 11 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. SDH Těrlicko Hradiště př.12 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Hlubočky 11 (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Markvartice 21 (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Markvartice 22  (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. SDH Těrlicko Hradiště nej.ml. ž. 21 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Hlubočky 21 (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Hlubočky 22 (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Markvartice 31  (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Těrlicko Hradiště 31 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Hlubočky 31 (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Hlubočky 32 (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Dolní Životice  31 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Skrbeň ml. A (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Těrlicko Hradiště  41 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Dolní Životice  51 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Dolní Životice 52 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Markvartice 51  (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Markvartice 52  (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Těrlicko Hradiště 51 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Těrlicko Hradiště 52 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Hlubočky 51 (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Skrbeň st. A (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Skrbeň st. B (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Starý Lískovec - Sport 51  (Brno - město) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Dolní Životice DK 111 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Markvartice DK 111  (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Těrlicko Hradiště DK 111 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. DHZ Hranovnica DK 111  (Poprad) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. SDH Těrlicko Hradiště DD.121 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Těrlicko Hradiště DD 122 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Těrlicko Hradiště DD 123 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. DHZ Hranovnica DD 121 (Poprad) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Hlubočky DD 121 (Olomouc) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Dolní Životice DS 131 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Dolní Životice JK 211 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Těrlicko Hradiště JK 211 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. SDH Těrlicko Hradiště JCH.212 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Vladislav JD 221 (Třebíč) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Těrlicko Hradiště JD 221 (Karviná) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Dolní Životice JS 231 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Dolní Životice JS 232 (Opava) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0