Zimní Halové Kvarteto Svitávka Finále za r. 2022
logo
Místo závodu:
Svitávka sportovní hala Hybešova 562 679 32 svitávka
Začátek závodu:
14.01.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Filipčík Alexander 777 249 534 email: ales.filipck@seznam.cz
Propozice:
Popis:
Přihlášených jednotlivců v týmech:
292 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště 11 (Karviná) [35] 00:01:23.70 (P) 00:01:24.94 (P) 00:01:23.70 0
2. Budíkovice př. 11 (Třebíč) [34] 00:01:47.93 (P) 00:01:47.98 (P) 00:01:47.93 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky 21 (Olomouc) [39] 00:01:01.34 (P) 00:01:00.16 (P) 00:01:00.16 0
2. Markvartice 21  (Třebíč) [37] 00:01:00.10 (N) předávka 00:01:01.73 (P) 00:01:01.73 0
3. Staré Heřminovy  21 (Bruntál) [36] 00:01:04.95 (N) kladina 00:01:03.15 (P) 00:01:03.15 0
4. Vladislav 21 (Třebíč) [38] 00:01:03.75 (P) 00:01:04.81 (P) 00:01:03.75 0
5. Markvartice 22 (Třebíč) [43] 00:01:11.54 (P) 00:01:06.36 (P) 00:01:06.36 0
6. Stará Říše "A"21 (Jihlava) [40] 00:01:06.67 (N) kladina 00:01:07.54 (P) 00:01:07.54 0
7. Baška  21 (Frýdek-Místek) [41] 00:01:10.16 (N) spojky 00:01:10.26 (P) 00:01:10.26 0
8. Trutnov H.S.M DS 131 (Trutnov) [44] 00:01:23.83 (P) 00:01:15.33 (P) 00:01:15.33 0
9. Raškovice 21 (Frýdek-Místek) [45] 00:01:18.55 (P) 00:01:21.78 (P) 00:01:18.55 0
10. Brno - Starý Lískovec 21 (Brno město) [46] 00:01:48.78 (N) předávka 00:01:43.57 (P) 00:01:43.57 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky 31 (Olomouc) [57] 00:00:54.60 (P) 00:00:57.67 (P) 00:00:54.60 0
2. Hlubočky 32 (Olomouc) [49] 00:00:56.97 (P) 00:00:55.49 (P) 00:00:55.49 0
3. Markvartice 31  (Třebíč) [52] 00:00:55.76 (P) 00:00:55.54 (P) 00:00:55.54 0
4. Budíkovice ml. 31 (Třebíč) [51] 00:00:55.55 (P) 00:01:05.89 (P) 00:00:55.55 0
5. Hrdibořice 31 (Prostějov) [47] 00:00:56.14 (P) 00:00:56.09 (P) 00:00:56.09 0
6. Stará Říše ''A'' 31 (Jihlava) [58] 00:00:56.69 (P) 00:00:57.06 (P) 00:00:56.69 0
7. Těrlicko Hradiště 31 (Karviná) [55] 00:00:57.34 (P) 00:00:56.61 (N) PHP 00:00:57.34 0
8. Lelekovice 31 (Brno venkov) [56] 00:00:57.59 (P) 00:00:57.64 (P) 00:00:57.59 0
9. Mokré Lazce  31 (Opava) [53] 00:00:59.66 (P) 00:01:01.77 (P) 00:00:59.66 0
10. Stará Říše ''B'' 32 (Jihlava) [50] 00:00:59.78 (P) 00:01:02.63 (P) 00:00:59.78 0
11. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) [59] 00:01:00.26 (P) 00:01:01.60 (P) 00:01:00.26 0
12. Baška  31 (Frýdek-Místek) [60] 00:01:03.07 (N) proudnice 00:01:01.02 (P) 00:01:01.02 0
13. Horní Suchá 31 (Karviná) [54] 00:01:04.62 (P) 00:01:06.96 (P) 00:01:04.62 0
14. Lelekovice 32 (Brno venkov) [48] 00:01:04.49 (N) předávka 00:01:09.22 (P) 00:01:09.22 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Herálec  52 (Havlíčkův Brod) [69] 00:00:51.67 (P) 00:00:53.56 (P) 00:00:51.67 0
2. Trusovice 51 (Olomouc) [71] 00:00:52.47 (P) 00:00:51.75 (P) 00:00:51.75 0
3. Budíkovice st. 41 (Třebíč) [68] 00:00:54.66 (P) 00:00:52.56 (P) 00:00:52.56 0
4. Lelekovice 41 (Brno venkov) [70] 00:00:54.42 (P) 00:00:53.12 (P) 00:00:53.12 0
5. Těrlicko Hradiště  41 (Karviná) [67] 00:00:55.00 (P) 00:00:56.10 (P) 00:00:55.00 0
6. Budíkovice st. 42 (Třebíč) [61] 00:00:55.15 (P) 00:01:00.66 (P) 00:00:55.15 0
7. Vladislav 41 (Třebíč) [66] 00:00:55.51 (P) 00:00:55.58 (N) proudnice 00:00:55.51 0
8. Horní Suchá 41 (Karviná) [65] 00:00:56.45 (P) 00:01:01.65 (P) 00:00:56.45 0
9. Hrdibořice 41 (Prostějov) [62] 00:00:57.30 (P) 00:00:54.65 (N) spojky 00:00:57.30 0
10. Staré Heřminovy  41 (Bruntál) [72] 00:00:58.41 (P) 00:00:57.96 (P) 00:00:57.96 0
11. Mokré Lazce  41 (Opava) [64] 00:00:58.32 (P) 00:00:57.69 (N) držení proudnice 00:00:58.32 0
12. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) [63] 00:01:05.62 (P) 00:01:05.44 (P) 00:01:05.44 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. y (Brno - město) [91] 00:00:52.73 (N) PHP 00:00:46.87 (P) 00:00:46.87 0
2. Těrlicko Hradiště 51 (Karviná) [85] 00:00:47.84 (N) kužel 00:00:47.23 (P) 00:00:47.23 0
3. Náměšť na Hané 31 (Olomouc) [79] 00:00:47.38 (P) 00:00:47.40 (P) 00:00:47.38 0
4. Budíkovice nejst. 51 (Třebíč) [90] 00:00:48.16 (N) proudnice 00:00:47.56 (P) 00:00:47.56 0
5. Lelekovice 51 (Brno venkov) [80] 00:00:47.63 (P) 00:00:48.68 (N) PHP 00:00:47.63 0
6. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) [89] 00:00:52.42 (N) předávka 00:00:47.75 (P) 00:00:47.75 0
7. Markvartice 51  (Třebíč) [86] 00:01:03.04 (P) 00:00:48.36 (P) 00:00:48.36 0
8. Dolní Životice  51 (Opava) [92] 00:00:53.12 (N) PHP 00:00:48.83 (P) 00:00:48.83 0
9. Hlubočky 51 (Olomouc) [84] 00:00:57.06 (P) 00:00:50.18 (P) 00:00:50.18 0
10. Kvítkovice A 51 (Zlín) [78] 00:00:50.81 (P) 00:00:52.50 (P) 00:00:50.81 0
11. Nedašov 51 (Zlin) [77] 00:00:51.43 (P) 00:00:55.23 (P) 00:00:51.43 0
12. Stará Říše 51 (Jihlava) [87] 00:00:52.61 (P) 00:00:52.58 (P) 00:00:52.58 0
13. Dolní Životice 52 (Opava) [74] 00:00:52.62 (P) 00:00:55.52 (P) 00:00:52.62 0
14. Baška 51 (Frýdek-Místek) [82] 00:00:52.86 (P) 00:00:52.65 (P) 00:00:52.65 0
15. Raškovice  51 (Frýdek-Místek) [83] 00:00:53.08 (N) proudnice 00:00:54.17 (P) 00:00:54.17 0
16. Těrlicko Hradiště 52 (Karviná) [75] 00:00:52.81 (N) kladina 00:00:55.58 (P) 00:00:55.58 0
17. Markvartice 52  (Třebíč) [76] 00:00:56.78 (P) 00:00:55.83 (P) 00:00:55.83 0
18. Vizovice 51 (Zlín) [81] 00:01:05.19 (P) 00:00:59.06 (P) 00:00:59.06 0
19. Horní Suchá  51 (Karviná) [88] 00:00:49.41 (N) proudnice 00:00:49.66 (N) držení  ----- 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hranovnica 1 DK 111  (Poprad) [4] 00:00:44.59 (P) 00:00:43.92 (P) 00:00:43.92 0
2. Stará - Seč DK 111 (Jihlava) [5] 00:00:44.03 (P) 00:00:54.12 (N) rozdělovač 00:00:44.03 0
3. Markvartice JK 211  (Třebíč) [8] 00:00:46.27 (P) 00:00:44.04 (P) 00:00:44.04 0
4. Milotice nad Bečvou DK 111  (Přerov) [3] 00:00:45.55 (P) 00:00:47.67 (N) rozdělovač 00:00:45.55 0
5. Kvítkovice DK 111 (Zlín) [1] 00:00:48.05 (P) 00:09:09.99 (N) nedokončeno 00:00:48.05 0
6. Hlubočany DK 111 (Vyškov) [6] 00:00:53.68 (P) 00:00:48.40 (P) 00:00:48.40 0
7. Černá Hora DK 111 (Blansko) [2] 00:00:49.14 (P) 00:00:48.53 (P) 00:00:48.53 0
8. Hranovnica 2 DK 112 (Poprad) [7] 00:00:50.15 (P) 00:00:51.09 (N) rozdělovač 00:00:50.15 0
9. Dolní Životice DK 111 (Opava) [9] 00:00:53.36 (P) 00:00:52.06 (P) 00:00:52.06 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště DD 123 (Karviná) [14] 00:00:50.17 (P) 00:00:53.50 (N) PHP 00:00:50.17 0
2. Raškovice DD 121 (Frýdek-Místek) [13] 00:00:50.84 (P) 00:00:54.33 (P) 00:00:50.84 0
3. Těrlicko Hradiště DD 122 (Karviná) [11] 00:00:55.55 (P) 00:00:53.21 (P) 00:00:53.21 0
4. Hlubočky DD 121 (Olomouc) [12] 00:00:53.73 (P) 00:00:55.43 (P) 00:00:53.73 0
5. Raškovice DD 122 (Frýdek-Místek) [16] 00:00:54.39 (P) 00:00:53.99 (P) 00:00:53.99 0
6. Hranovnica DD 121 (Poprad) [10] 00:00:54.54 (P) 00:00:55.52 (P) 00:00:54.54 0
7. Hrdibořice DD 121 (Prostějov) [15] 00:00:09.99 (N) nedokončeno 00:01:02.35 (P) 00:01:02.35 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Lelekovice DS 131 (Brno venkov) [22] 00:00:47.75 (P) 00:00:47.34 (P) 00:00:47.34 0
2. Mokré Lazce DS 133 (Opava) [19] 00:00:49.76 (P) 00:00:49.34 (P) 00:00:49.34 0
3. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [21] 00:00:49.62 (N) PHP 00:00:49.40 (P) 00:00:49.40 0
4. Dolní Životice DS 131 (Opava) [20] 00:00:51.89 (P) 00:00:50.16 (N) proudnice 00:00:51.89 0
5. Mokré Lazce DS 131 (Opava) [17] 00:00:53.27 (N) PHP 00:00:52.49 (P) 00:00:52.49 0
6. Chábory DS 131 (Rychnov nad Kněžnou) [18] 00:01:03.95 (P) 00:00:52.89 (P) 00:00:52.89 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště JK 211 (Karviná) [26] 00:00:44.90 (P) 00:00:44.46 (P) 00:00:44.46 0
2. Těrlicko Hradiště JK 212 (Karviná) [23] 00:00:50.32 (P) 00:00:46.82 (P) 00:00:46.82 0
3. Trusovice  41 (Olomouc) [24] 00:00:46.90 (P) 00:00:51.31 (P) 00:00:46.90 0
4. Dolany JK 211 (Olomouc) [25] 00:00:46.98 (P) 00:00:52.31 (N) rozdělovač 00:00:46.98 0
5. Dolní Životice JK 211 (Opava) [27] 00:00:48.47 (N) proudnice 00:00:48.66 (P) 00:00:48.66 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště JD 221 (Karviná) [31] 00:00:53.61 (P) 00:00:55.87 (P) 00:00:53.61 0
2. Vladislav JD 221 (Třebíč) [30] 00:00:56.90 (P) 00:00:53.78 (P) 00:00:53.78 0
3. Chábory JD 221 (RK) [29] 00:01:00.54 (P) 00:00:54.73 (P) 00:00:54.73 0
4. Mokré Lazce JD 221 (Opava) [28] 00:00:58.54 (P) 00:00:55.53 (P) 00:00:55.53 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice JS 231 (Opava) [33] 00:00:49.93 (P) 00:00:49.88 (P) 00:00:49.88 0
2. Hrdibořice JS 231 (Prostějov) [32] 00:00:50.26 (P) 00:00:50.85 (P) 00:00:50.26 0