Zimní Halové Kvarteto Raškovice
logo
Místo závodu:
Základní škola Raškovice 18, 739 04 Pražmo
Začátek závodu:
11.02.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Švrček Rostislav 724 156 030 email: rostislav.svrcek@seznam.cz
Propozice:
Popis:

více na zhk.hasicovo.cz

 ZÁVODNÍK BĚŽÍ POUZE ZA JEDEN TÝM

- pokud závodník věkově splňuje podmínky pro start ve více kategoriích, musí si zvolit pouze jeden tým - například jsem přihlášen za tým Dolní Lhota 21 v tomto týmu poběžím dva pokusy. Dále nepoběžím v žádném jiném týmu,  který bude do soutěže zapsán například  Dolní Lhota 22

                                                Závodník nesmí startovat v jednom závodu ve dvou kategoriích !!!!!!!!!!!

  • Mladší ve starších běžet může, starší v mladších běžet nesmí
  • Dorostenecká a juniorská kategorie je nově od 15 let (2008) dorost za juniory běžet může, junior za dorost NE
  • Vedoucí TÝMU bude mít při prezenci jmenovitou soupisku týmů a k těmto týmům dopsané závodníky.
  • Evidenční číslo=číslo průkazky
  • Vedoucí je povinen po dobu celé soutěže mít u sebe průkazky soutěžících
  • Po vyžádání vedení závodu je vedoucí týmů povinen průkazky soutěžících předložit
  • Půjčení soutěžícího z jiného SDH je povoleno (nutnost dodržení pravidla-závodník běží pouze za JEDEN tým)
Přihlášených jednotlivců v týmech:
400 z 450
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Baška 11 (Frýdek-Místek) [2] 00:01:33.80 (P) 00:01:36.13 (P) 00:01:33.80 0
2. Krásná 12 (Frýdek-Místek) [1] 00:01:58.41 (P) 00:01:58.90 (P) 00:01:58.41 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Pražmo 21 (Frýdek- Místek) [5] 00:01:09.92 (P) 00:01:11.18 (P) 00:01:09.92 0
2. Hlubočky 21 (Olomouc) [14] 00:01:11.79 (P) 00:01:10.96 (P) 00:01:10.96 0
3. Vladislav 21 (Třebíč) [15] 00:01:11.29 (P) 00:01:12.20 (P) 00:01:11.29 0
4. Danišovce 21 (Spišská Nová Ves) [6] 00:01:12.94 (N) PHP 00:01:14.12 (P) 00:01:14.12 0
5. Baška  21 (Frýdek-Místek) [7] 00:01:14.77 (P) 00:01:14.88 (P) 00:01:14.77 0
6. Krásná 31 (Frýdek-Místek) [10] 00:01:16.58 (P) 00:01:17.83 (P) 00:01:16.58 0
7. Heřmanice 21 (Ostrava) [4] 00:01:16.70 (P) 00:01:19.13 (N) KUŽEL 00:01:16.70 0
8. Baška 22 (Frýdek-Místek) [12] 00:01:15.67 (N) PROUDNICE 00:01:22.04 (P) 00:01:22.04 0
9. Těrlicko Hradiště 21 (Karviná) [3] 00:01:23.88 (P) 00:01:24.91 (P) 00:01:23.88 0
10. Raškovice 21 (Frýdek-Místek) [13] 00:01:24.84 (P) 00:01:19.01 (N) PŘEDÁVKA 00:01:24.84 0
11. Baška 23 (Frýdek-Místek) [16] 00:02:15.08 (P) 00:01:43.42 (N) CÍL 00:02:15.08 0
12. Těrlicko Hradiště 22 (Karviná) [9] 00:01:39.40 (N) PŘEDÁVKA 00:01:47.10 (N) ROZDĚLOVAČ ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky 31 (Olomouc) [32] 00:00:59.52 (P) 00:00:58.08 (P) 00:00:58.08 0
2. Heřmanice 31 (Ostrava) [27] 00:00:58.81 (P) 00:01:01.92 (N) PŘEDÁVKA 00:00:58.81 0
3. Mokré Lazce  31 (Opava) [33] 00:00:59.92 (P) 00:01:01.67 (P) 00:00:59.92 0
4. Těrlicko Hradiště 31 (Karviná) [17] 00:01:01.08 (P) 00:01:03.01 (P) 00:01:01.08 0
5. Malé Hoštice 31 (Opava) [22] 00:01:02.30 (P) 00:01:04.64 (N) CÍL 00:01:02.30 0
6. Vizovice  31 (Zlín) [31] 00:01:06.41 (P) 00:01:03.01 (P) 00:01:03.01 0
7. Lelekovice 121 (Brno venkov) [20] 00:01:06.63 (P) 00:01:03.27 (P) 00:01:03.27 0
8. Horní Suchá 31 (Karviná) [29] 00:01:10.33 (P) 00:01:05.22 (P) 00:01:05.22 0
9. Letanovce 31 (Spišská Nová Ves) [25] 00:01:08.73 (N) KUŽEL 00:01:05.88 (P) 00:01:05.88 0
10. Baška  31 (Frýdek-Místek) [21] 00:01:13.03 (P) 00:01:06.95 (P) 00:01:06.95 0
11. Moravská Chrastová 31 (Svitavy) [18] 00:01:07.35 (P) 00:01:15.62 (P) 00:01:07.35 0
12. Pražmo 31 (Frýdek- Místek) [26] 00:01:08.00 (P) 00:01:07.72 (P) 00:01:07.72 0
13. Ostrožská Lhota 3 31 (Uherské Hradiště) [19] 00:01:09.29 (P) 00:01:08.33 (P) 00:01:08.33 0
14. Staré Heřminovy 31 (Bruntál) [30] 00:01:08.50 (P) 00:01:08.66 (P) 00:01:08.50 0
15. Pržno 32 (Frýdek Místek) [28] 00:01:14.24 (N) PROUDNICE 00:01:11.49 (P) 00:01:11.49 0
16. Dolní Životice 31 (Opava) [8] 00:01:17.67 (P) 00:01:18.76 (P) 00:01:17.67 0
17. Pržno 31 (Frýdek Místek) [34] 00:01:31.29 (P) 00:01:25.05 (P) 00:01:25.05 0
18. Loučky u Oder  31 (Nový Jičín) [23] 00:01:25.41 (P) 00:01:26.05 (P) 00:01:25.41 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky  41 (Olomouc) [41] 00:00:54.38 (P) 00:00:51.64 (P) 00:00:51.64 0
2. Mokré Lazce  41 (Opava) [42] 00:00:53.66 (P) 00:00:52.01 (P) 00:00:52.01 0
3. Mokré Lazce 42 (Opava) [47] 00:00:55.86 (P) 00:00:57.52 (P) 00:00:55.86 0
4. Heřmanice 41 (Ostrava) [46] 00:01:01.36 (P) 00:00:55.99 (P) 00:00:55.99 0
5. Vladislav 31 (Třebíč) [37] 00:00:56.66 (P) 00:00:56.25 (P) 00:00:56.25 0
6. Ostrožská Lhota 2 41 (Uherské Hradiště) [39] 00:01:01.71 (P) 00:00:57.56 (P) 00:00:57.56 0
7. Pražmo 41 (Frýdek- Místek) [45] 00:00:58.29 (P) 00:00:57.62 (P) 00:00:57.62 0
8. Hrdibořice 11 (Prostějov) [36] 00:00:59.17 (P) 00:00:57.66 (P) 00:00:57.66 0
9. Harichovce DD 121 (Spišská Nová Ves) [44] 00:01:02.55 (N) PŘEDÁVKA 00:00:58.03 (P) 00:00:58.03 0
10. Loučky u Oder 51 (Nový Jičín) [43] 00:01:07.10 (N) PŘEDÁVKA 00:00:59.93 (P) 00:00:59.93 0
11. Raškovice 41 (Frýdek-Místek) [49] 00:01:02.11 (P) 00:01:06.38 (P) 00:01:02.11 0
12. Baška 41 (Frýdek-Místek) [38] 00:01:02.35 (P) 00:01:02.34 (N) ROZDĚLOVAČ 00:01:02.35 0
13. Těrlicko Hradiště  41 (Karviná) [35] 00:01:03.26 (P) 00:01:07.13 (P) 00:01:03.26 0
14. Malé Hoštice  41 (Opava) [40] 00:01:05.32 (N) STŘEDY 00:01:04.39 (P) 00:01:04.39 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště 51 (Karviná) [50] 00:00:51.51 (P) 00:00:48.19 (P) 00:00:48.19 0
2. Lelekovice 52 (Brno venkov) [58] 00:00:49.91 (P) 00:00:56.96 (P) 00:00:49.91 0
3. Dolní Životice  51 (Opava) [60] 00:00:50.20 (P) 00:00:50.93 (P) 00:00:50.20 0
4. Moravská Chrastová 51 (Svitavy) [67] 00:00:51.25 (P) 00:00:51.22 (P) 00:00:51.22 0
5. Trusovice 51 (Olomouc) [68] 00:00:56.30 (P) 00:00:51.25 (P) 00:00:51.25 0
6. Chvalovice DD 121 (Znojmo) [56] 00:00:57.45 (P) 00:00:52.04 (P) 00:00:52.04 0
7. Skalice 52 (Frydek-Mistek) [52] 00:00:53.17 (N) KLADINA 00:00:52.05 (P) 00:00:52.05 0
8. Hrdibořice (Prostějov) [64] 00:00:54.49 (P) 00:00:52.13 (P) 00:00:52.13 0
9. Rychlov 51 (Kroměříž) [51] 00:00:52.55 (P) 00:00:49.57 (N) PROUDNICE 00:00:52.55 0
10. Ostrožská Lhota 1 51 (Uherské Hradiště) [62] 00:00:52.56 (P) 00:00:59.09 (P) 00:00:52.56 0
11. Horní Suchá  51 (Karviná) [75] 00:00:52.63 (P) 00:00:56.90 (P) 00:00:52.63 0
12. Baška 51 (Frýdek-Místek) [61] 00:00:52.92 (N) PROUDNICE 00:00:52.67 (P) 00:00:52.67 0
13. Harichovce 51 (Spišská Nová Ves) [69] 00:00:53.23 (P) 00:00:54.24 (P) 00:00:53.23 0
14. Heřmanice 51 (Ostrava) [71] 00:00:53.49 (P) 00:00:53.53 (N) PROUDNICE 00:00:53.49 0
15. Raškovice  51 (Frýdek-Místek) [76] 00:00:57.95 (P) 00:00:53.62 (P) 00:00:53.62 0
16. Spišská Nová Ves 51 (Prešov) [57] 00:00:53.64 (P) 00:00:55.31 (P) PHP 00:00:53.64 0
17. Staré Heřminovy 51 (Bruntál) [77] 00:00:57.29 (P) 00:00:54.03 (P) 00:00:54.03 0
18. Slavkov 51 (Opava) [66] 00:00:56.67 (N) CÍL 00:00:54.21 (P) 00:00:54.21 0
19. Těrlicko Hradiště 52 (Karviná) [65] 00:00:57.05 (N) CÍL 00:00:54.27 (P) 00:00:54.27 0
20. Hlubočky 51 (Olomouc) [74] 00:00:56.51 (P) 00:00:58.48 (P) 00:00:56.51 0
21. Vizovice 51 (Zlín) [59] 00:00:57.51 (P) 00:00:57.01 (N) CÍL 00:00:57.51 0
22. Pražmo 51 (Frýdek- Místek) [70] 00:00:57.56 (P) 00:00:59.78 (P) 00:00:57.56 0
23. Krásná 51 (Frýdek-Místek) [54] 00:00:59.17 (P) 00:01:04.18 (P) 00:00:59.17 0
24. Slavkov 52 (Opava) [53] 00:01:01.63 (P) 00:00:59.43 (P) 00:00:59.43 0
25. Malé Hoštice 51 (Opava) [63] 00:00:59.32 (N) PŘEDÁVKA 00:01:00.67 (P) 00:01:00.67 0
26. Kvítkovice A 51 (Zlín) [66] 00:01:04.21 (P) 00:01:00.98 (P) 00:01:00.98 0
27. Pržno 51 (Frýdek Místek) [73] 00:01:01.66 (P) 00:00:59.72 (N) CÍL 00:01:01.66 0
28. Pržno 52 (Frýdek Místek) [78] 00:01:10.28 (N) KUŽEL 00:01:18.77 (P) 00:01:18.77 0
29. Pržno 53 (Frýdek Místek) [55] 00:01:04.42 (N) SRŘEDY 00:01:05.52 (N) PŘEDÁVKA ----- 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště DK 111 (Karviná) [1] 00:00:46.70 (P) 00:00:45.44 (P) 00:00:45.44 0
2. Milotice nad Bečvou DK 111  (Přerov) [4] 00:00:50.11 (P) 00:00:45.85 (P) 00:00:45.85 0
3. Pržno DK 111 (Frýdek Místek) [5] 00:00:47.58 (P) 00:00:49.35 (P) 00:00:47.58 0
4. Černá Hora DK 111 (Blansko) [12] 00:00:49.56 (P) 00:00:48.58 (P) 00:00:48.58 0
5. Spišská Nová Ves DK 111 (Prešov) [10] 00:00:53.49 (P) 00:00:49.20 (P) 00:00:49.20 0
6. Kvítkovice DK 111 (Zlín) [6] 00:00:49.46 (P) 00:00:51.28 (P) 00:00:49.46 0
7. Lelekovice 22 (Brno venkov) [9] 00:00:50.58 (P) 00:00:54.55 (N) PŘEDÁVKA 00:00:50.58 0
8. Horní Suchá DK 111 (Karviná) [2] 00:00:51.22 (P) 00:00:52.94 (N) PŘEDÁVKA 00:00:51.22 0
9. Chvalovice DK 111 (Znojmo) [11] 00:00:51.23 (P) 00:00:59.03 (P) 00:00:51.23 0
10. Pražmo DK 111 (Frýdek- Místek) [3] 00:01:01.01 (N) KUŽEL 00:00:52.97 (P) 00:00:52.97 0
11. Dolní Životice DK 111 (Opava) [8] 00:00:53.34 (N) PROUDNICE 00:00:56.33 (P) 00:00:56.33 0
12. Pržno DK 112 (Frýdek Místek) [7] 00:00:56.48 (P) 00:00:58.21 (N) CÍL 00:00:56.48 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hranovnica DD 121 (Poprad) [19] 00:00:54.45 (P) 00:00:51.82 (P) 00:00:51.82 0
2. Nedašov DD 122 (Zlín) [15] 00:00:53.82 (P) 00:00:52.13 (P) 00:00:52.13 0
3. Kvítkovice DD 121 (Zlín) [18] 00:00:53.68 (P) 00:00:52.60 (P) 00:00:52.60 0
4. Skalice DD 121 (Frýdek-Místek) [22] 00:00:51.50 (N) hadice 00:00:53.77 (P) 00:00:53.77 0
5. Letanovce 41 (Spišská Nová Ves) [16] 00:00:54.28 (P) 00:00:55.17 (P) 00:00:54.28 0
6. Lipník 51 (Třebíč) [21] 00:00:58.33 (N) proudnice 00:00:56.98 (P) 00:00:56.98 0
7. Staré Heřminovy DD 122 (Bruntál) [36] 00:00:59.93 (P) 00:09:09.99 (P) 00:00:59.93 0
8. Krásná DD 121 (Frýdek-Místek) [17] 00:01:02.31 (P) 00:01:00.30 (P) 00:01:00.30 0
9. Pržno DD 121 (Frýdek - Místek) [23] 00:01:03.40 (P) 00:01:01.33 (P) 00:01:01.33 0
11. Hlubočky DD 121 (Olomouc) [14] 00:01:06.21 (N) předávka 00:00:54.62 (N) kužel ----- 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [29] 00:00:48.59 (P) 00:00:48.71 (N) 00:00:48.59 0
2. z (Opava) [27] 00:00:49.10 (P) 00:00:48.61 (P) 00:00:48.61 0
3. Mokré Lazce DS 133 (Opava) [33] 00:00:49.30 (P) 00:00:52.48 (P) 00:00:49.30 0
4. Hutisko-Solanec DS 131 (Vsetín) [35] 00:00:49.60 (P) 00:00:50.57 (N) ROZDĚLOVAČ 00:00:49.60 0
5. Chvalovice JD 221 (Znojmo) [34] 00:00:54.75 (P) 00:00:50.90 (P) 00:00:50.90 0
6. Danišovce DK 111 (Spišská Nová Ves) [28] 00:00:51.04 (P) 00:01:03.42 (P) 00:00:51.04 0
7. Moravská Chrastová DS 131 (Svitavy) [30] 00:00:52.33 (N) CÍL 00:00:51.54 (P) 00:00:51.54 0
8. Pražmo DS 131 (Frýdek- Místek) [26] 00:00:52.58 (P) 00:00:51.77 (P) 00:00:51.77 0
9. Mokré Lazce DS 131 (Opava) [25] 00:00:52.74 (P) 00:00:52.33 (P) 00:00:52.33 0
10. Lipník DD 121 (Třebíč) [31] 00:00:53.29 (P) 00:00:53.46 (N) 00:00:53.29 0
11. Lipník DS 131 (Třebíč) [37] 00:00:53.52 (P) 00:00:56.61 (P) 00:00:53.52 0
12. Raškovice DS 131 (Frýdek-Místek) [38] 00:00:57.19 (P) 00:00:56.75 (P) 00:00:56.75 0
13. Skrbeň DS 131 (Olomouc) [32] 00:00:56.85 (P) 00:00:59.12 (P) 00:00:56.85 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště JK 211 (Karviná) [39] 00:00:45.73 (P) 00:00:57.23 (P) 00:00:45.73 0
2. Těrlicko Hradiště JK 212 (Karviná) [45] 00:00:48.06 (P) 00:00:46.09 (P) 00:00:46.09 0
3. Hranovnica 1 JK 211 (Poprad) [44] 00:00:50.37 (P) 00:00:50.47 (P) 00:00:50.37 0
4. Kvítkovice JK 211 (Zlín) [43] 00:00:50.97 (N) PHP 00:00:50.38 (P) 00:00:50.38 0
5. Rokytnice - Vsetín JK 211 (Vsetín) [42] 00:00:53.78 (P) 00:00:54.13 (P) 00:00:53.78 0
6. Dolní Životice JK 211 (Opava) [46] 00:01:02.04 (P) 00:00:48.67 (N) PROUDNICE 00:01:02.04 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště JD 221 (Karviná) [47] 00:00:51.62 (P) 00:00:51.67 (P) 00:00:51.62 0
2. Mokré Lazce JD 221 (Opava) [48] 00:00:54.74 (P) 00:00:53.26 (P) 00:00:53.26 0
3. Těrlicko Hradiště JD 222 (Karviná) [51] 00:00:53.53 (P) 00:00:53.53 (P) 00:00:53.53 0
4. Chábory JD 221 (RK) [49] 00:01:01.89 (P) 00:00:55.76 (P) 00:00:55.76 0
5. Těrlicko Hradiště JD 223 (Karviná) [55] 00:00:57.19 (P) 00:00:55.84 (P) 00:00:55.84 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice JS 231 (Opava) [54] 00:00:49.98 (P) 00:00:49.18 (P) 00:00:49.18 0
2. Malé Hoštice JS 231 (Opava) [53] 00:00:52.28 (P) 00:00:50.41 (P) 00:00:50.41 0
3. Chábory JS 231 (RK) [56] 00:00:50.50 (P) 00:00:50.90 (P) 00:00:50.50 0
4. Ostrožská Lhota 4 JS 231 (Uherské Hradiště) [57] 00:00:50.56 (P) 00:01:02.50 (P) 00:00:50.56 0
5. Dolní Životice JS 232 (Opava) [58] 00:00:57.96 (P) 00:00:54.38 (P) 00:00:54.38 0
6. Pržno JS 231 (Frýdek Místek) [50] 00:00:58.20 (P) 00:00:56.65 (P) 00:00:56.65 0
7. Hranovnica JS 231 (Poprad) [52] 00:00:59.71 (P) 00:01:01.06 (N) PHP 00:00:59.71 0