Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Branný závod MHJ
logo
Začátek závodu:
05.11.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
info@mhj.cz
Propozice:
Popis:

Další ročník branného závodu Moravské hasičské jednoty. Závod proběhne v Obci Zakřany.

PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO UKONČENO

 

Přihlášených jednotlivců v týmech:
268 z 270

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Vysoké Popovice Přípravka1 () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Příbram přípravka A () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Příbram přípravka B () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Příbram Přípravka C () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Zastávka přípravka (Zastávka) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Slavkov u Brna přípravka (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Říčany - přípravka I (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Říčany - přípravka II (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Křenovice přípravka 1 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Křenovice přípravka 2 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body

tým smíšený - věk: 6 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Vysoké Popovice Mladší1 () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Vysoké Popovice Mladší2 () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Vysoké Popovice Mladší3 () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Omice 3 mladší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Březina A mladší () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Březina B mladší () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Březina C mladší () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Syrovice A (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Syrovice B (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Újezd - ml.1 (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Újezd - ml.2 (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Příbram Mladší žáci A () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Příbram Mladší Žáci B () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Železňáci (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Zastávka mladší 1 (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Zastávka mladší 2 (Zastávka) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Zastávka mladší 3 (Zastávka) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Zastávka mladší 4 (Zastávka) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Zakřany 1 () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Zakřany 2 () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Zakřany 3 () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. HS Hrušky A (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. HS Hrušky B (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Žabčice- Mladší A (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Žabčice- Mladší B (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Žabčice- Mladší C (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Žabčice- Mladší D (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Žabčice- Mladší E (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Slavkov u Brna mladší A (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Slavkov u Brna mladší B (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Slavkov u Brna mladší C (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Říčany mladší (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Lobodice - mladší A (Přerov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Lobodice - mladší B (Přerov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Lobodice - mladší C (Přerov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Lobodice - mladší D (Přerov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Rosice mladsi 1 (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Rosice mladší 2 (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Rosice mladší 3 (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Rosice mladší 4 (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Křenovice mladší 1 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Rosice mladší 5 () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 12 - 16
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Vysoké Popovice starší1 () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Vysoké Popovice starší2 () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. HS Šlapanice A (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. HS Šlapanice B (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. HS Šlapanice C (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Omice 1 dorost (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Omice 2 starší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Březina A starší () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Březina B starší () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Syrovice C (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Újezd - st.1 (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Újezd - st.2 (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Příbram Starší Žáci A () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Příbram Starší Žáci B () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Zastávka starší (Zastávka) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Němčany - starší žáci (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Zakřany starší () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Žabčice- Starší A (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Žabčice- Starší B (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Žabčice- Starší C (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Žabčice- Starší D (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Slavkov u Brna starší B (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Slavkov u Brna starší A (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Říčany - starší (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Lobodice - starší A (Přerov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Lobodice - starší B (Přerov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Lobodice - starší C (Přerov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Lobodice - starší D (Přerov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Lobodice - starší E (Přerov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Křenovice starší 1 (vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Rosice starší (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Křenovice starší 2 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
. Křenovice starší 3 () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0