Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
XIX. ročníku Memoriálu MARTY HABADOVÉ
logo
Začátek závodu:
05.11.2022 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
773244282
Propozice:
Nejsou k dispozici
Přihlášených jednotlivců:
529

Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 11 - 15
1. Šulc Martin () (255) Seč 00:11.36 00:11.36 - - - - 0 2. pokus neplatný
2. Novák Matyáš () (93) Stará Říše 00:11.86 00:11.86 - - - - 0 2. pokus neplatný
3. Maléř Lukáš () (117) Hutisko-Solanec 00:11.89 00:12.59 00:11.89 - - - 0
4. Noske Štěpán () (143) Tuhaň 00:12.08 00:12.08 00:12.41 - - - 0
5. Bílek Pavel () (49) Uhlířské Janovice 00:12.10 00:27.22 00:12.10 - - - 0
6. Březina Josef () (163) Bludov 00:12.13 00:12.13 - - - - 0 2. pokus neplatný
7. Pistorius Jan () (263) Štěpánkovice 00:12.21 00:15.00 00:12.21 - - - 0
8. Voříšek Tadeáš () (197) Letkov 00:12.23 00:12.23 - - - - 0 2. pokus neplatný
9. Stebel Václav () (260) Těrlicko-Hradiště 00:12.24 00:12.99 00:12.24 - - - 0
10. Černý Jakub () (241) Velenka 00:12.25 00:13.87 00:12.25 - - - 0
11. Guřan Šimon () (21) Bobrovníky 00:12.36 00:12.36 - - - - 0 2. pokus neplatný
12. Pešek Tomáš () (95) Skuteč 00:12.38 00:12.38 - - - - 0 2. pokus neplatný
12. Mašek Matěj () (120) Uhlířské Janovice 00:12.38 00:12.46 00:12.38 - - - 0
13. Hýža Vladimír () (227) Milotice nad Bečvou 00:12.39 00:12.39 00:20.51 - - - 0
14. Rajnet František () (228) Pardubice-Polabiny 00:12.41 00:13.48 00:12.41 - - - 0
15. Cichra Jiří () (47) Milotice nad Bečvou 00:12.43 00:12.51 00:12.43 - - - 0
15. Kudibal Adam () (213) Bystřice 00:12.43 00:12.43 00:12.87 - - - 0
16. Droždž Kasper () (63) Lučany nad Nisou 00:12.44 00:12.44 00:15.69 - - - 0
17. Valenta Václav () (79) Dolní Cerekev 00:12.52 00:12.88 00:12.52 - - - 0
18. Malý Jakub () (52) Neplachovice 00:12.56 00:17.84 00:12.56 - - - 0
19. Škrabal Jakub () (59) Bouzov 00:12.58 00:29.93 00:12.58 - - - 0
20. Vaněk Jaroslav () (247) Zibohlavy 00:12.68 00:12.68 - - - - 0 2. pokus neplatný
21. Novák Ondřej () (97) Starý Lískovec-SPORT 00:12.71 00:13.58 00:12.71 - - - 0
22. Gába Pavel () (44) Kunovice 00:12.73 00:13.39 00:12.73 - - - 0
22. Grygar Martin () (236) Tlustice 00:12.73 - 00:12.73 - - - 0 1. pokus neplatný
23. Kožušník Matěj () (67) Těrlicko-Hradiště 00:12.77 00:12.77 00:20.77 - - - 0
24. Svoboda Adam () (191) Výčapy 00:12.79 00:14.62 00:12.79 - - - 0
25. Prokeš Vojtěch () (69) Střítež nad Ludinou 00:12.80 00:13.02 00:12.80 - - - 0
26. Konvičný Matěj () (73) Oznice 00:12.89 00:12.89 - - - - 0 2. pokus neplatný
27. Beneš Jan () (29) Seč 00:13.05 00:14.65 00:13.05 - - - 0
28. Stuchlík Lukáš () (129) Štěpánkovice 00:13.08 00:13.08 00:13.32 - - - 0
29. Pčolinský Juraj () (17) Praha-Dolní Měcholupy 00:13.11 00:13.11 - - - - 0 2. pokus neplatný
29. Zdráhal Michal () (184) Pavlovice u Přerova 00:13.11 00:14.95 00:13.11 - - - 0
30. Němec Adam () (113) Dolní Životice 00:13.12 00:13.71 00:13.12 - - - 0
31. Čermák Matyáš () (152) Borovany 00:13.13 00:13.15 00:13.13 - - - 0
32. Stýblo Radim () (222) Písková Lhota 00:13.14 00:25.41 00:13.14 - - - 0
33. Bednář Radek () (33) Dolany 00:13.18 00:13.47 00:13.18 - - - 0
34. Semrád Ondřej () (219) Těrlicko-Hradiště 00:13.20 00:13.20 - - - - 0 2. pokus neplatný
35. Petr Adam () (121) Slatina 00:13.22 00:15.91 00:13.22 - - - 0
36. Adámek Daniel () (96) Rokytnice-Vsetín 00:13.25 00:13.51 00:13.25 - - - 0
37. Opelka Filip () (46) Střezimíř 00:13.27 00:13.36 00:13.27 - - - 0
37. Stehlík Antonín (Středočeský) (202) Sudkov 00:13.27 00:13.27 - - - - 0 2. pokus neplatný
38. Herda Vilém () (1) Borovany 00:13.29 - 00:13.29 - - - 0 1. pokus neplatný
39. Zicha Pavel () (153) Pozděchov 00:13.30 00:13.56 00:13.30 - - - 0
40. Šulc Jan () (215) Charvatce 00:13.32 00:13.32 00:27.90 - - - 0
41. Pustelník Jakub () (137) Hněvošice 00:13.34 - 00:13.34 - - - 0 1. pokus neplatný
42. Gerstner Aleš () (89) Seč 00:13.38 00:13.38 - - - - 0 2. pokus neplatný
43. Divíšek Radim () (81) Bohousová 00:13.40 00:18.13 00:13.40 - - - 0
44. Pospíchal Jakub () (45) Vítězov 00:13.44 00:13.44 00:15.02 - - - 0
45. Zelinka Jáchym () (126) Štrbice 00:13.45 00:13.47 00:13.45 - - - 0
46. Matějček Lukáš () (4) Bludov 00:13.48 00:13.48 - - - - 0 2. pokus neplatný
47. Dorážka Petr () (31) Tuhaň 00:13.49 00:13.49 00:14.93 - - - 0
48. Čech Jakub () (136) Neplachovice 00:13.50 00:13.50 00:19.06 - - - 0
49. Eismann Jakub () (74) Zaječov 00:13.53 00:13.53 00:17.27 - - - 0
49. Reinlein Ondřej () (150) Bobrovníky 00:13.53 00:13.59 00:13.53 - - - 0
50. Januš David () (12) Oznice 00:13.60 00:13.60 00:13.95 - - - 0
50. Solanský Vojtěch () (100) Dolní Bečva 00:13.60 00:13.60 - - - - 0 2. pokus neplatný
51. Gruszka Jan () (23) Výčapy 00:13.64 00:31.47 00:13.64 - - - 0
51. Kanta Tobiáš () (57) Srbice 00:13.64 00:13.64 00:15.75 - - - 0
51. Povýšil Martin () (107) Dolany 00:13.64 00:13.64 00:14.53 - - - 0
52. Hromada Ondřej () (58) Pozděchov 00:13.68 00:13.68 00:13.84 - - - 0
52. Batal Lukáš () (62) Skryje 00:13.68 00:14.24 00:13.68 - - - 0
53. Ledabyl Jan () (65) Staré Heřminovy 00:13.73 00:14.42 00:13.73 - - - 0
53. Fajgar Jan () (128) Lhota 00:13.73 00:13.73 00:16.96 - - - 0
54. Vykoukal Albert () (90) Raškovice 00:13.74 00:16.41 00:13.74 - - - 0
55. Hofman Miroslav () (147) Seč 00:13.76 00:14.62 00:13.76 - - - 0
56. Tomíček Michael () (26) Štěpánkovice 00:13.80 00:15.70 00:13.80 - - - 0
57. Vácha Martin () (235) Kostelec nad Č. lesy 00:13.81 00:13.81 00:14.00 - - - 0
58. Staněk Vojtěch () (208) Dolany 00:13.83 00:13.83 00:14.38 - - - 0
59. Marek Tomáš () (110) Vědomice 00:13.86 00:13.86 - - - - 0 2. pokus neplatný
60. Shash Samuel () (203) Seč 00:13.89 00:18.87 00:13.89 - - - 0
61. Kretek Tomáš () (2) Dolní Bečva 00:13.91 00:14.01 00:13.91 - - - 0
62. Hofírek Matyáš () (37) Hlubočky 00:13.94 00:14.40 00:13.94 - - - 0
62. Kočka Jindřich () (54) Chlumec nad Cidlinou 00:13.94 00:13.94 - - - - 0 2. pokus neplatný
62. Beneš Petr () (91) Zibohlavy 00:13.94 00:13.94 00:15.02 - - - 0
63. Poyra Nicolas () (224) Svaté Pole 00:13.96 00:13.96 00:18.29 - - - 0
64. Konopasek René () (71) Praha-Řepy 00:13.98 00:13.98 00:14.86 - - - 0
65. Brož Denis () (77) Praha-Řeporyje 00:14.00 00:14.00 00:14.31 - - - 0
65. Ullrich Radek () (145) Lužná 00:14.00 00:14.00 00:14.79 - - - 0
66. Doucha Filip () (7) Klučov 00:14.02 00:14.32 00:14.02 - - - 0
66. Tománek Matyáš () (172) Dobroslavice 00:14.02 00:14.02 00:36.66 - - - 0
67. Sekanina Matěj () (104) Sudkov 00:14.03 00:14.43 00:14.03 - - - 0
68. Capil František () (108) Loučka 00:14.09 00:14.60 00:14.09 - - - 0
68. Tichý Ondřej () (206) Stará Říše 00:14.09 00:14.09 00:22.65 - - - 0
69. Kašpar Ondřej () (92) Bludov 00:14.10 00:14.49 00:14.10 - - - 0
69. Janírek Jan () (179) Oznice 00:14.10 00:14.10 00:17.68 - - - 0
70. Mareček Lukáš () (223) Kunovice 00:14.11 00:14.41 00:14.11 - - - 0
71. Klapka Ondřej () (84) Tuhaň 00:14.12 00:14.87 00:14.12 - - - 0
72. Svatoň Jan () (155) Chlumec nad Cidlinou 00:14.17 00:14.18 00:14.17 - - - 0
73. Stabenow Martin () (201) Praha-Letňany 00:14.18 - 00:14.18 - - - 0 1. pokus neplatný
74. Kratochvíl Adam () (25) Dolní Cerekev 00:14.21 00:15.29 00:14.21 - - - 0
75. Mokrosz Vojtěch () (173) Těrlicko-Hradiště 00:14.30 00:14.30 - - - - 0 2. pokus neplatný
76. Třešňák Jakub () (214) Bohousová 00:14.34 00:15.13 00:14.34 - - - 0
77. Liebich Adam () (109) Chlumec nad Cidlinou 00:14.35 00:17.50 00:14.35 - - - 0
78. Šlapák Jan () (161) Chaloupky 00:14.36 00:16.58 00:14.36 - - - 0
79. Ramík Jan () (230) Oznice 00:14.38 00:21.95 00:14.38 - - - 0
80. Volejník Daniel () (51) Velenka 00:14.39 00:14.39 - - - - 0 2. pokus neplatný
81. Bortlík Matyáš () (196) Libřice 00:14.45 00:16.69 00:14.45 - - - 0
82. Grunt Jakub () (131) Zaječov 00:14.50 01:06.59 00:14.50 - - - 0
82. Lajda Jakub () (248) Roštění 00:14.50 00:17.31 00:14.50 - - - 0
83. Remeš Jiří () (38) Hlinsko 00:14.51 00:14.51 00:14.51 - - - 0
83. Vojtek Patrik () (220) Hovězí 00:14.51 00:14.51 00:17.09 - - - 0
84. Jandík Tomáš () (146) Hlinsko 00:14.53 00:14.53 - - - - 0 2. pokus neplatný
85. Belička Filip () (56) Chodov 00:14.58 00:16.79 00:14.58 - - - 0
86. Orlenko Maksym () (210) Praha-Zličín 00:14.63 00:19.23 00:14.63 - - - 0
87. Zimek Rostislav () (127) Oznice 00:14.64 00:20.42 00:14.64 - - - 0
88. Kočajda Vojtěch () (151) Bohousová 00:14.65 00:16.19 00:14.65 - - - 0
89. Němec Petr () (3) Lužná 00:14.67 00:14.67 00:16.78 - - - 0
90. Cichra Lukáš () (125) Milotice nad Bečvou 00:14.68 00:14.68 - - - - 0 2. pokus neplatný
91. Hic Marek () (75) Stéblová 00:14.70 00:14.70 00:17.06 - - - 0
91. Uličný Kryštof () (181) Mojžíř 00:14.70 - 00:14.70 - - - 0 1. pokus neplatný
92. Feifer Jan () (24) Libřice 00:14.73 00:18.22 00:14.73 - - - 0
93. Nový Jiří () (16) Lhenice 00:14.75 00:40.44 00:14.75 - - - 0
93. Šimek Jaroslav (Středočeský) (106) Dolany 00:14.75 00:15.39 00:14.75 - - - 0
94. Holan Kryštof () (10) Chlumec nad Cidlinou 00:14.76 00:17.16 00:14.76 - - - 0
95. Kalina Michal () (207) Tuhaň 00:14.78 00:20.60 00:14.78 - - - 0
95. Komáčka Filip () (250) Praha-Letňany 00:14.78 00:15.13 00:14.78 - - - 0
96. Zemen Štěpán () (139) Týnec u Horažďovic 00:14.80 00:14.80 00:16.23 - - - 0
96. Šíbal Dominik () (189) Počepice 00:14.80 00:14.80 00:15.46 - - - 0
97. Bendák Lukáš () (40) Zibohlavy 00:14.82 00:14.82 00:15.14 - - - 0
98. Novák Viktor () (209) Čeperka 00:14.84 00:15.21 00:14.84 - - - 0
99. Havlíček Jan () (30) Sudkov 00:14.85 00:15.26 00:14.85 - - - 0
100. Petrlík Daniel () (119) Lhenice 00:14.86 00:21.25 00:14.86 - - - 0
101. Ulbrich Richard () (178) Brod nad Tichou 00:14.88 00:15.05 00:14.88 - - - 0
102. Petr Vojtěch () (112) Borovany 00:14.89 - 00:14.89 - - - 0 1. pokus neplatný
103. Tomanec Matyáš () (188) Srbice 00:14.90 - 00:14.90 - - - 0 1. pokus neplatný
104. Branný Steven () (48) Chaloupky 00:14.96 00:16.64 00:14.96 - - - 0
105. Lorenc Zbyněk () (111) Svaté Pole 00:14.97 00:14.97 - - - - 0 2. pokus neplatný
105. Veliký Jan () (140) Zibohlavy 00:14.97 00:17.37 00:14.97 - - - 0
106. Šmid Tadeáš () (68) Mojžíř 00:15.00 00:15.66 00:15.00 - - - 0
107. Kováč Dominik () (264) Trusovice 00:15.02 00:18.48 00:15.02 - - - 0
108. Marmurovič Jakub () (99) Ostrava-Heřmanice 00:15.08 00:15.08 00:15.69 - - - 0
109. Pavlanský Jakub () (158) ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves 00:15.16 00:15.16 00:16.28 - - - 0
110. Kubenka Daniel () (87) Písková Lhota 00:15.22 00:17.24 00:15.22 - - - 0
111. Hofierka Matěj () (134) Ovčáry 00:15.24 - 00:15.24 - - - 0 1. pokus neplatný
112. Dědič Jaroslav () (160) Roštění 00:15.25 00:15.86 00:15.25 - - - 0
113. Mužík Pavel () (72) Pavlovice u Přerova 00:15.27 00:15.27 00:17.93 - - - 0
114. Frank Lumír () (167) Skryje 00:15.33 00:16.13 00:15.33 - - - 0
115. Lajda Petr () (61) Roštění 00:15.35 00:15.35 00:16.01 - - - 0
116. Kostka Petr () (254) Vítězov 00:15.39 00:15.39 00:18.78 - - - 0
117. Hromada Lukáš () (41) Hovězí 00:15.42 00:15.42 00:16.77 - - - 0
117. Macháč Šimon () (132) Kunovice 00:15.42 - 00:15.42 - - - 0 1. pokus neplatný
118. Nauš Jakub () (86) Praha-Letňany 00:15.45 00:16.28 00:15.45 - - - 0
119. Nosál Matyáš () (185) Lužná 00:15.47 00:15.47 00:17.31 - - - 0
120. Engel Tomáš () (175) Lučany nad Nisou 00:15.52 00:15.52 00:16.86 - - - 0
120. Soukup Matěj () (204) Sudoměřice u Tábora 00:15.52 00:18.43 00:15.52 - - - 0
121. Hejcman Pavel () (156) Libřice 00:15.58 00:15.58 00:19.19 - - - 0
122. Maloveczki Jakub () (261) Říčany 00:15.59 00:18.99 00:15.59 - - - 0
123. Andrš Michal () (13) Bohousová 00:15.63 00:15.63 00:18.02 - - - 0
124. Houžvička Štěpán () (9) Praha-Zličín 00:15.64 00:15.64 00:18.76 - - - 0
125. Berezněv Jakub () (88) Praha-Třebonice 00:15.69 00:15.91 00:15.69 - - - 0
126. Novák Jakub () (98) Dolní Cerekev 00:15.70 00:15.70 00:15.81 - - - 0
127. Pech Ondřej () (123) Hlubočky 00:15.90 - 00:15.90 - - - 0 1. pokus neplatný
128. Richta Dominik () (231) Neplachovice 00:15.96 00:15.96 - - - - 0 2. pokus neplatný
129. Hlaváček Filip () (253) Skryje 00:16.07 00:16.07 00:20.93 - - - 0
130. Konečný Jakub () (180) Hlubočky 00:16.08 00:21.62 00:16.08 - - - 0
131. Marboe Aleš () (18) Skuteč 00:16.12 - 00:16.12 - - - 0 1. pokus neplatný
132. Bárta Jáchym () (199) Praha-Třebonice 00:16.14 00:16.14 - - - - 0 2. pokus neplatný
133. Marton Marek () (237) Šuňava 00:16.26 00:16.26 00:17.39 - - - 0
134. Volejník Ondřej () (195) Chlumec nad Cidlinou 00:16.30 00:16.30 00:16.40 - - - 0
135. Maule František () (94) Srbice 00:16.31 00:16.31 00:16.54 - - - 0
136. Brom Marek () (168) Chodov 00:16.44 00:20.17 00:16.44 - - - 0
137. Mejdrech Zdeněk () (198) Borovany 00:16.61 00:16.95 00:16.61 - - - 0
137. Lužný Daniel () (216) Lužná 00:16.61 - 00:16.61 - - - 0 1. pokus neplatný
138. Brada Lukáš () (28) Bystřice 00:16.70 00:16.70 00:18.21 - - - 0
138. Šrédl Jakub () (60) Praha-Zličín 00:16.70 - 00:16.70 - - - 0 1. pokus neplatný
139. Zicha Radek () (242) Pozděchov 00:16.71 00:16.71 - - - - 0 2. pokus neplatný
140. Kubálek Filip () (245) Klučov 00:16.74 00:19.86 00:16.74 - - - 0
141. Bažant Karel () (232) Štrbice 00:16.86 00:16.86 00:16.97 - - - 0
142. Hofierka Jakub () (55) Ovčáry 00:16.90 00:16.90 - - - - 0 2. pokus neplatný
143. Šmejkal Vojtěch () (165) Klučov 00:16.93 00:17.07 00:16.93 - - - 0
144. Jankovič Matěj () (82) Praha-Dolní Měcholupy 00:16.94 00:16.94 - - - - 0 2. pokus neplatný
145. Svoboda Marek () (259) Tuhaň 00:16.97 00:25.97 00:16.97 - - - 0
146. Zloch Jiří () (27) Praha-Řeporyje 00:17.02 00:17.98 00:17.02 - - - 0
147. Habart Jakub () (78) Počepice 00:17.18 00:17.22 00:17.18 - - - 0
148. Novotný Zbyněk () (115) Praha-Zličín 00:17.21 00:17.21 00:18.21 - - - 0
149. Sodomka Daniel () (169) Skuteč 00:17.33 - 00:17.33 - - - 0 1. pokus neplatný
150. Horák Vítězslav () (141) Praha-Dolní Měcholupy 00:17.42 00:17.42 00:17.49 - - - 0
151. Hošek Radovan () (130) Praha-Řeporyje 00:17.46 00:17.46 - - - - 0 2. pokus neplatný
152. Spála Vít () (226) Srbice 00:17.48 - 00:17.48 - - - 0 1. pokus neplatný
153. Doležal Vojtěch () (174) Velenka 00:17.56 00:17.56 - - - - 0 2. pokus neplatný
154. Klika Stanislav () (183) Dolní Bukovsko 00:17.58 00:24.38 00:17.58 - - - 0
155. Vrábel František () (258) Praha-Řepy 00:17.59 - 00:17.59 - - - 0 1. pokus neplatný
156. Pinkava Denis () (176) Tlustice 00:17.63 00:18.93 00:17.63 - - - 0
156. Polášek Mikoláš () (257) Podlesí 00:17.63 00:17.63 00:17.75 - - - 0
157. Hovorka Filip () (262) Borovany 00:17.65 00:17.65 00:20.01 - - - 0
158. Januš Michal () (148) Jasenná 00:17.76 00:21.97 00:17.76 - - - 0
159. Doucha Marek () (64) Klučov 00:17.82 00:17.89 00:17.82 - - - 0
160. Císařovský Jakub () (35) Praha-Řepy 00:17.92 00:17.92 00:19.18 - - - 0
161. Pekárek Matyáš () (124) Hovězí 00:17.98 00:17.98 00:19.89 - - - 0
162. Suchý Marek () (234) Ovčáry 00:18.14 - 00:18.14 - - - 0 1. pokus neplatný
163. Šula Filip () (83) Praha-Lochkov 00:18.26 00:24.71 00:18.26 - - - 0
164. Ostrejš František () (194) Praha-Lochkov 00:18.31 00:18.31 00:20.91 - - - 0
165. Hradečný Filip () (256) Staré Heřminovy 00:18.56 00:18.56 - - - - 0 2. pokus neplatný
166. Bajer Filip () (53) Praha-Lipence 00:18.75 - 00:18.75 - - - 0 1. pokus neplatný
167. Rozbroj Tomáš () (85) Skrbeň 00:18.81 00:18.81 00:21.91 - - - 0
168. Mišianik Martin () (133) Šuňava 00:18.82 00:18.82 - - - - 0 2. pokus neplatný
169. Jindrák Michal () (239) Vědomice 00:19.14 00:19.14 00:21.50 - - - 0
170. Maceška Stanislav () (101) Praha-Řepy 00:19.15 00:19.15 - - - - 0 2. pokus neplatný
171. Prucek Matěj () (229) Střezimíř 00:19.33 00:19.33 - - - - 0 2. pokus neplatný
172. Grygar Tomáš () (32) Tlustice 00:19.52 00:19.52 - - - - 0 2. pokus neplatný
173. Malinovsky Micha () (154) Vítězov 00:19.83 00:19.83 00:23.45 - - - 0
174. Vojta Štěpán () (192) Praha-Dolní Měcholupy 00:19.90 00:19.90 00:19.93 - - - 0
175. Škoch Sebastian () (211) Praha-Řepy 00:20.08 - 00:20.08 - - - 0 1. pokus neplatný
176. Dobřanský Matěj () (205) Klučov 00:20.10 00:23.69 00:20.10 - - - 0
177. Panchártek Václav () (221) Byšice 00:20.17 - 00:20.17 - - - 0 1. pokus neplatný
178. Strnad Martin () (162) Praha-Zličín 00:20.35 00:20.35 00:20.42 - - - 0
179. Slanina Kryštof () (170) Praha-Řepy 00:20.59 00:20.61 00:20.59 - - - 0
180. Jasinský Michal () (182) Praha-Řeporyje 00:20.95 - 00:20.95 - - - 0 1. pokus neplatný
181. Horák Jan () (102) Libřice 00:21.18 00:21.48 00:21.18 - - - 0
182. Palánek Jakub () (171) Staré Heřminovy 00:21.43 00:22.71 00:21.43 - - - 0
183. Kašpírek Marian () (76) Borovany 00:21.44 00:39.88 00:21.44 - - - 0
184. Prchal Petr () (266) Srbice 00:21.78 00:21.78 - - - - 0 2. pokus neplatný
185. Frýbert Lukáš () (212) Praha-Písnice 00:24.61 00:40.36 00:24.61 - - - 0
186. Kocourek Milan () (244) Uhlířské Janovice 00:26.34 00:26.34 - - - - 0 2. pokus neplatný
218. Bezděk David () (5) Praha-Řepy OK - - - - - 0 1. i 2. pokus neplatný
218. Mládek Tomáš () (39) Borovany OK - - - - - 0 1. i 2. pokus neplatný
218. Marek Jan () (50) Vědomice OK - - - - - 0 1. i 2. pokus neplatný
dívky - věk: 11 - 15
1. Kulhajová Liliana () (79) Bludov 00:11.41 00:16.50 00:11.41 - - - 0
2. Šustková Denisa () (347) Bludov 00:11.69 00:12.37 00:11.69 - - - 0
3. Mazzolini Petra () (229) Ostrava-Svinov 00:11.74 00:11.74 00:12.35 - - - 0
4. Danišová Vanesa () (314) Šišov 00:11.96 00:11.96 - - - - 0 2. pokus neplatný
5. Adamcová Barbora () (17) Hutisko-Solanec 00:12.13 00:12.39 00:12.13 - - - 0
6. Karpielová Anna () (352) Újezd 00:12.14 00:15.83 00:12.14 - -