Obvodní kolo Rosicko 2023 - požární sport mládeže
logo
Místo závodu:
hřiště v obci Újezd u Rosic
Začátek závodu:
29.04.2023 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
humpolicek@gmail.com
Propozice:
Popis:

Tradiční obvodní postupová soutěž pro družstva mladých hasičů MHJ a SHČMS v rámci hasebního obvodu Rosice a okolí. Družstvo (tým) se skládá z max. 10 soutěžících + vedoucího a řidiče, tj., max. 10 osob bude v týmu a dvě osoby počítané jako doprovod.

Přípravka = 0-5 let

Mladší = 6-11 let

Starší = 12-16 let

REGISTRACE TÝMU - DRUŽVA JE VE DVOU KROCÍCH, které je nutno splnit!

1/ Registrace týmu-družstva na tomto portále, která garantuje povolení k účasti týmu na soutěži.

2/ V propoziciích je ke stažení papírová přihláška (jmenný seznam), kterou je nutno, stáhnout, vyplnit a dovést k prezenci v den soutěže!

 

Přihlášených jednotlivců v týmech:
204 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 5
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
SDH Zbraslav přípravka (Brno-venkov) [3] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Příbram na Moravě PŘÍPRAVKA () [1] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Říčany - PŘÍPRAVKA (Brno - venkov) [2] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 6 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
HS Železné (Brno-venkov) [4] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Újezd u Rosic mladší žáci (Brno venkov) [2] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Březina mladší (Brno-venkov) [1] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Březina mladší 2 (Brno-venkov) [5] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Zbraslav mladší (Brno-venkov) [11] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Rosice mladsi 1 (Brno venkov) [7] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Zakřany mladší žáci () [10] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
x () [13] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Zastávka - Mladší žáci A (Brno - venkov) [3] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Zastávka - Mladší žáci B (Brno - venkov) [8] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Příbram na Moravě MLADŠÍ () [6] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Říčany - MLADŠÍ ŽÁCI (Brno - venkov) [9] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Vysoké Popovice Mladší (Brno-venkov) [12] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Rudka - mladší (Brno venkov) [14] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 12 - 16
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
HS Újezd u Rosic starší žáci (Brno venkov) [10] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Březina muži (Brno-venkov) [9] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Březina starší (Brno-venkov) [6] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Zbraslav starší (Brno-venkov) [2] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Rosice starší (Brno venkov) [4] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Zastávka - Starší žáci (Brno - venkov) [8] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Příbram na Moravě STARŠÍ () [5] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Říčany - STARŠÍ ŽÁCI (Brno - venkov) [3] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Vysoké Popovice starší (Brno-venkov) [1] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Omice 4 mladší (Brno-venkov) [7] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Rudka - starší (Brno venkov) [11] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0