Okresní přebor MHJ Brno - požární sport - mládež
logo
Místo závodu:
Březina u Tišnova, U splavu
Začátek závodu:
13.05.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
humpolicek@gmail.com
Propozice:
Popis:

Okresní postupová soutěž družstev mladých hasičů MHJ v požárním útoku  a štafetách 4*60.

Družstvo (tým) se skládá z max. 10 soutěžících + vedoucího a řidiče, tj., max. 10 osob bude v týmu a dvě osoby počítané jako doprovod.

Přípravka = 0-5 let

Mladší = 6-11 let

Starší = 12-16 let

REGISTRACE TÝMU - DRUŽSTVA JE POVINNÁ VE DVOU KROCÍCH, které je nutno splnit!

1/ Registrace týmu-družstva na tomto portále, která garantuje povolení k účasti týmu na soutěži.

2/ V propozicích je ke stažení papírová přihláška (jmenný seznam), kterou je nutno, stáhnout, vyplnit a dovést k prezenci v den soutěže!

 

Přihlášených jednotlivců v týmech:
182 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 5
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Příbram na Moravě PŘÍPRAVKA () [1] 00:02:38.39 (P) 00:01:18.97 (P) 00:01:18.97 0

tým smíšený - věk: 6 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. HS Železné (Brno-venkov) [6] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
2. Žabčice mladší žáci (Brno venkov) [10] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
3. Březina mladší (Brno-venkov) [3] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
4. Rosice mladsi 1 (Brno venkov) [5] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
5. Rosice mladší 2 (Brno venkov) [8] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
6. HS Újezd u Rosic mladší žáci (Brno venkov) [2] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
7. Zakřany mladší žáci () [9] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
8. x () [11] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
9. Syrovice (Brno - venkov) [7] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
10. HS Zastávka - Mladší žáci B (Brno - venkov) [4] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
11. Vysoké Popovice Mladší (Brno-venkov) [12] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
12. Příbram na Moravě MLADŠÍ () [13] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
13. HS Zastávka - Mladší žáci A (Brno - venkov) [1] 00:01:27.25 (P) 00:00:33.89 (P) 00:00:33.89 0

tým smíšený - věk: 12 - 16
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
HS Zastávka - Starší žáci (Brno - venkov) [5] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
FireTeam Blučina (Brno - venkov) [2] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Omice 4 mladší (Brno-venkov) [11] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Vysoké Popovice starší (Brno-venkov) [12] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Příbram na Moravě STARŠÍ () [13] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Šlapanice mladší B (Brno-venkov) [10] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Březina starší (Brno-venkov) [1] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice- Starší A (Brno venkov) [6] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Rosice starší (Brno venkov) [8] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice- Starší B (Brno venkov) [7] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Újezd u Rosic starší žáci (Brno venkov) [4] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Bratčice (Brno venkov) [3] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice- Starší C (Brno venkov) [9] 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0