Zimní Halové Kvarteto Kostelec nad Černými Lesy
logo
Místo závodu:
TJ SOKOL Komenského 527 Kostelec nad Černými Lesy 281 63281 63
Začátek závodu:
28.01.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Žyla Radovan 602 131 713 email: radekzyla@seznam.cz
Propozice:
Popis:

Člunková štafeta 4x60m přípravka, žáci, dorost a juniorka

Startovné 70Kč/ závodník splatné při prezenci hotově. 

 

Přihlášených jednotlivců v týmech:
388 z 450
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Starý Kolín A 11 (Kolín) [82] 00:01:29.70 (P) 00:01:45.02 (P) 00:01:29.70 0
2. Budíkovice 11 (Třebíč) [85] 00:01:40.25 (P) 00:01:38.16 (P) 00:01:38.16 0
3. Jíloviště 11 (Praha Západ) [81] 00:01:44.73 (P) 00:01:40.99 (P) 00:01:40.99 0
4. Kostelec n.Č.l. 11 (Praha-východ) [83] 00:02:23.73 (P) 00:02:22.91 (P) 00:02:22.91 0
tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Vladislav 21 (Třebíč) [12] 00:01:03.86 (P) 00:01:04.49 (P) 00:01:03.86 0
2. Markvartice 21 (do 9 let) (Třebíč) [5] 00:01:09.09 (P) 00:01:11.49 (P) 00:01:09.09 0
3. Hlubočky 21 (Olomouc) [10] 00:01:16.53 (P) 00:01:09.73 (P) 00:01:09.73 0
4. Starý Kolín A 21 (Kolín) [7] 00:01:30.66 (N) předávka 00:01:15.06 (P) 00:01:15.06 0
5. Vladislav 41 (Třebíč) [1] 00:01:24.20 (N) proudnice 00:01:21.93 (P) 00:01:21.93 0
6. Jíloviště 21 (Praha Západ) [2] 00:01:26.66 (P) 00:01:24.38 (P) 00:01:24.38 0
7. Horní Kalná 21 (Trutnov) [6] 00:01:31.12 (N) proudnice 00:01:28.45 (P) 00:01:28.45 0
8. Konárovice B 21 (Kolín) [9] 00:01:56.32 (N) předávka 00:01:40.54 (P) 00:01:40.54 0
9. Kostelec 21 (Praha-východ) [8] 00:01:52.86 (P) 00:01:47.27 (P) 00:01:47.27 0
10. Konárovice C 22 (Kolín) [14] 00:02:02.45 (N) proudnice 00:02:08.36 (P) 00:02:08.36 0
11. Klánovice 21 (Praha) [13] 00:01:29.95 (N) proudnice 00:01:35.06 (N) předávka ----- 0
11. Panská Lhota  21 (Jihlava) [3] 00:01:09.74 (N) předávka 00:01:12.05 (N) proudnice ----- 0
tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 31 (do 11 let) (Třebíč) [32] 00:00:58.66 (P) 00:00:58.42 (P) 00:00:58.42 0
2. Stará Říše 31 (Jihlava) [22] 00:01:14.16 (P) 00:00:58.54 (P) 00:00:58.54 0
3. Mokré Lazce  31 (Opava) [17] 00:01:00.36 (P) 00:00:59.02 (P) 00:00:59.02 0
4. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) [26] 00:01:02.51 (P) 00:01:01.04 (P) 00:01:01.04 0
5. Vizovice  31 (Zlín) [28] 00:01:03.84 (N) rozpojené hadice 00:01:03.07 (P) 00:01:03.07 0
6. Hlubočky 31 (Olomouc) [24] 00:01:16.82 (N) has. přístroj 00:01:05.45 (P) 00:01:05.45 0
7. Březové Hory 31 (Příbram) [16] 00:01:05.96 (P) 00:01:04.83 (N) předávka 00:01:05.96 0
8. Klánovice 31 (Praha) [23] 00:01:11.94 (P) 00:01:07.83 (P) 00:01:07.83 0
9. Panská Lhota 31 (Jihlava) [35] 00:01:09.86 (P) 00:01:11.38 (P) 00:01:09.86 0
10. Nová Ves u Světlé 31 (Havlíčkův Brod) [25] 00:01:14.23 (P) 00:01:10.29 (P) 00:01:10.29 0
11. Turkovice 31 (Praha-Východ) [31] 00:01:11.17 (P) 00:01:11.08 (P) 00:01:11.08 0
12. Chvalovice 41 (Znojmo) [30] 00:01:14.53 (P) 00:01:11.84 (P) 00:01:11.84 0
13. Kostelec n.Č.l. 32 (Praha-východ) [29] 00:01:12.19 (P) 00:01:15.79 (P) 00:01:12.19 0
14. Kostelec 31 (Praha-východ) [36] 00:01:17.21 (P) 00:01:17.38 (P) 00:01:17.21 0
15. Herálec 32 (Havlíčkův Brod) [21] 00:01:18.80 (P) 00:01:18.74 (P) 00:01:18.74 0
16. Březové Hory 32 (Příbram) [27] 00:01:28.22 (N) předávka 00:01:18.86 (P) 00:01:18.86 0
17. Nová Ves u Světlé 21 (Havlíčkův Brod) [20] 00:01:33.82 (P) 00:01:32.41 (P) 00:01:32.41 0
18. Poříčany 31 (Kolín) [19] 00:01:38.94 (P) 00:01:32.47 (P) 00:01:32.47 0
19. Kšely 31 (Kolín) [33] 00:02:26.67 (P) 00:01:38.52 (P) 00:01:38.52 0
20. Moravská Chrastová 31 (Svitavy) [34] 00:01:07.76 (N) proudnice 00:01:08.00 (N) proudnice ----- 0
tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky  41 (Olomouc) [43] 00:00:53.50 (P) předávka 00:00:52.56 (P) 00:00:52.56 0
2. Mokré Lazce  41 (Opava) [44] 00:00:53.08 (P) 00:00:52.95 (P) 00:00:52.95 0
3. Nová Ves u Světlé 41 (Havlíčkův Brod) [47] 00:00:56.40 (P) 00:00:54.31 (P) 00:00:54.31 0
4. Mokré Lazce 42 (Opava) [49] 00:00:56.29 (P) 00:01:06.33 (P) 00:00:56.29 0
5. Budíkovice st. 41 (Třebíč) [48] 00:00:56.13 (N) dotyk o kužel 00:00:56.63 (P) 00:00:56.63 0
6. Starý Kolín A 21 (Kolín) [50] 00:01:07.34 (N) 00:01:02.17 (P) 00:01:02.17 0
7. Starý Kolín B 22 (Kolín) [41] 00:01:02.86 (P) 00:01:02.41 (P) 00:01:02.41 0
8. Horní Kalná 41 (Trutnov) [40] 00:01:03.31 (P) 00:01:04.06 (N) proudnice 00:01:03.31 0
9. Jíloviště 41 (Praha Západ) [38] 00:01:07.03 (P) 00:01:03.63 (P) 00:01:03.63 0
10. Nehvizdy 41 (Praha-východ) [39] 00:01:06.69 (P) 00:01:06.55 (N) předávka 00:01:06.69 0
11. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) [37] 00:01:07.93 (P) 00:01:13.10 (P) 00:01:07.93 0
12. Konárovice A 41 (Kolín) [42] 00:01:09.54 (P) 00:01:11.26 (P) 00:01:09.54 0
13. Vladislav 31 (Třebíč) [46] 00:01:10.76 (N) has. přístroj 00:01:00.18 (N) předávka ----- 0
tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) [73] 00:00:50.62 (P) 00:00:48.07 (P) 00:00:48.07 0
2. Velenka A 51 (Nymburk) [58] 00:00:49.56 (N) proudnice 00:00:48.58 (P) 00:00:48.58 0
3. Markvartice 51 (do 15 let) (Třebíč) [51] 00:00:48.85 (P) 00:00:49.49 (P) 00:00:48.85 0
4. Panská Lhota 51 (Jihlava) [79] 00:00:50.29 (P) 00:00:49.79 (P) 00:00:49.79 0
5. Hlubočky 51 (Olomouc) [70] 00:00:50.01 (P) 00:00:50.11 (P) 00:00:50.01 0
6. Březové Hory 51 (Příbram) [57] 00:00:52.29 (P) 00:00:50.71 (P) 00:00:50.71 0
7. Budíkovice 51 (Třebíč) [56] 00:00:50.93 (P) 00:00:50.15 (N) has. přístroj 00:00:50.93 0
8. Lipník 51 (Třebíč) [68] 00:00:51.06 (P) 00:00:56.69 (P) 00:00:51.06 0
9. Trusovice 52 (Olomouc) [55] 00:00:51.07 (P) 00:00:57.65 (P) 00:00:51.07 0
10. Herálec  52 (Havlíčkův Brod) [67] 00:00:51.14 (N) dotyk o kužel 00:00:52.05 (P) 00:00:52.05 0
11. Stará Říše 51 (Jihlava) [62] 00:00:52.39 (P) 00:00:58.83 (P) 00:00:52.39 0
12. Kšely  51 (Kolín) [60] 00:01:00.41 (N) předávka 00:00:52.90 (P) 00:00:52.90 0
13. Markvartice 52 (do 15 let) (Třebíč) [59] 00:00:53.96 (P) 00:00:52.91 (P) 00:00:52.91 0
14. Březové Hory 52 (Příbram) [71] 00:00:53.51 (P) 00:00:55.92 (P) 00:00:53.51 0
15. Moravská Chrastová 51 (Svitavy) [54] 00:00:53.58 (P) 00:00:53.98 (P) 00:00:53.58 0
16. Ratenice 51 (Kolín) [53] 00:00:59.04 (P) 00:00:53.69 (P) 00:00:53.69 0
17. Velenka B 52 (Nymburk) [66] 00:00:53.76 (P) 00:00:53.89 (N) has. přístroj 00:00:53.76 0
18. Vladislav JD 221 (Třebíč) [64] 00:00:56.25 (P) 00:00:54.10 (P) 00:00:54.10 0
19. Trusovice 51 (Olomouc) [76] 00:01:01.83 (P) 00:00:55.19 (P) 00:00:55.19 0
20. Turkovice 51 (Praha-Východ) [65] 00:00:54.66 (N) dotyk o kužel 00:00:55.35 (P) 00:00:55.35 0
21. Březové Hory 53 (Příbram) [77] 00:01:00.57 (N) proudnice 00:00:56.87 (P) 00:00:56.87 0
22. Světlá nad Sázavou DS 131 (Havlíčkův Brod) [63] 00:00:58.83 (P) 00:01:02.95 (P) 00:00:58.83 0
23. Horní Kalná 51 (Trutnov) [72] 00:01:00.38 (N) dotyk o kužel 00:00:59.92 (P) 00:00:59.92 0
24. Jíloviště 51 (Praha Západ) [74] 00:01:01.62 (P) 00:01:02.62 (N) proudnice 00:01:01.62 0
25. Jíloviště 53 (Praha Západ) [52] 00:01:14.29 (P) 00:01:05.97 (P) 00:01:05.97 0
26. Světlá nad Sázavou 51 (Havlíčkův Brod) [69] 00:01:13.24 (N) předávka 00:01:11.16 (P) 00:01:11.16 0
27. Jíloviště 52 (Praha Západ) [80] 00:01:13.29 (N) kladina (seskok) 00:01:29.31 (P) 00:01:29.31 0
28. Chvalovice DD 121 (Znojmo) [75] 00:00:58.02 (N) has. přístroj 00:00:58.40 (N) předávka ----- 0
tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Stará Říše DK 111 (Jihlava) [95] 00:00:59.65 (P) 00:00:44.85 (P) 00:00:44.85 0
2. Březové Hory DK 111 (Příbram) [88] 00:00:48.98 (P) 00:00:46.36 (P) 00:00:46.36 0
3. Budíkovice DK 111 (Třebíč) [96] 00:00:47.87 (P) 00:00:47.67 (P) 00:00:47.67 0
4. Březové Hory DK 112 (Příbram) [93] 00:00:48.89 (P) 00:00:53.21 (N) předávka 00:00:48.89 0
5. Seč A DK 111 (Chrudim) [86] 00:00:50.54 (P) 00:00:55.72 (P) 00:00:50.54 0
6. Ovčáry DK 111 (Kolín) [92] 00:00:53.48 (P) 00:00:50.58 (P) 00:00:50.58 0
7. Úvaly DK 111 (Praha-východ) [90] 00:00:51.72 (P) 00:00:50.80 (P) 00:00:50.80 0
8. Chvalovice DK 111 (Znojmo) [91] 00:00:53.48 (P) 00:00:52.58 (P) 00:00:52.58 0
9. Kostelec n.Č.l. DK 111 (Praha-východ) [94] 00:01:00.60 (P) 00:00:53.21 (N) rozdělovač 00:01:00.60 0
10. Kostelec n.Č.l. DK 112 (Praha-východ) [87] 00:01:06.49 (P) 00:01:03.68 (P) 00:01:03.68 0
tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Panská Lhota DD 123 (Jihlava) [103] 00:00:57.39 (P) 00:00:51.14 (P) 00:00:51.14 0
2. Nedašov DD 122 (Zlín) [101] 00:00:53.39 (P) 00:00:55.36 (P) 00:00:53.39 0
3. Hlubočky DD 121 (Olomouc) [108] 00:09:09.99 (N) pád 00:00:54.15 (P) 00:00:54.15 0
4. Skrbeň DD 121 (Olomouc) [99] 00:00:59.65 (P) 00:00:54.23 (P) 00:00:54.23 0
5. Markvartice DD 121 (Třebíč) [100] 00:01:00.43 (P) 00:00:54.37 (P) 00:00:54.37 0
6. Lipník DD 121 (Třebíč) [107] 00:01:01.91 (P) 00:00:56.72 (P) 00:00:56.72 0
7. Kšely DD 121 (Kolín) [105] 00:00:59.48 (P) 00:01:03.91 (P) 00:00:59.48 0
8. Vizovice DD 121 (Zlín) [104] 00:01:02.38 (P) 00:01:00.45 (P) 00:01:00.45 0
9. Kostelec n.Č.l. DD 121 (Praha-východ) [98] 00:01:00.60 (P) 00:01:00.51 (P) 00:01:00.51 0
10. Kostelec n.Č.l. DD 122 (Praha-východ) [102] 00:09:09.99 (N) chybný start 00:09:09.99 (N) pád ----- 0
tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Panská Lhota-Markvartice DS 131 (Jihlava, Třebíč) [110] 00:00:47.71 (P) 00:00:51.77 (P) 00:00:47.71 0
2. z (Opava) [116] 00:00:48.39 (P) 00:00:48.76 (N) překážka (hl. rozhodčí) 00:00:48.39 0
3. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [115] 00:01:00.40 (N) has. přístroj 00:00:48.50 (P) 00:00:48.50 0
4. Mokré Lazce DS 133 (Opava) [119] 00:00:54.45 (P) 00:00:49.20 (P) 00:00:49.20 0
5. Kostelec n.Č.l. DS 131 (Praha-východ) [117] 00:00:59.30 (N) dotyk o kužel 00:00:49.63 (P) 00:00:49.63 0
6. Starý Kolín DS 131 (Kolín) [118] 00:00:52.13 (P) 00:00:50.52 (P) 00:00:50.52 0
7. Chvalovice JD 221 (Znojmo) [114] 00:00:52.40 (P) 00:00:51.35 (P) 00:00:51.35 0
8. Mokré Lazce DS 131 (Opava) [111] 00:00:52.69 (P) 00:00:52.80 (P) 00:00:52.69 0
9. Nehvizdy DS 131 (Praha-východ) [112] 00:00:57.02 (P) 00:00:54.98 (P) 00:00:54.98 0
10. Skrbeň DS 131 (Olomouc) [120] 00:00:56.15 (P) 00:00:59.26 (N) předávka 00:00:56.15 0
11. Trutnov H.S.M DS 131 (Trutnov) [109] 00:01:00.77 (P) 00:00:58.08 (P) 00:00:58.08 0
tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Výčapy JK 211 (Třebíč) [123] 00:00:45.63 (P) 00:00:44.33 (P) 00:00:44.33 0
2. Dolany JK 211 (Olomouc) [121] 00:00:45.30 (P) 00:00:44.16 (N) has. přístroj 00:00:45.30 0
tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Kojetice JD 221  (Třebíč) [126] 00:00:50.14 (P) 00:00:48.80 (P) 00:00:48.80 0
2. Chábory JD 221 (RK) [125] 00:00:52.88 (P) 00:01:00.33 (P) 00:00:52.88 0
3. Vladislav 51 (Třebíč) [129] 00:00:53.05 (P) 00:00:53.57 (P) 00:00:53.05 0
4. Březové Hory JD 221 (Příbram) [124] 00:00:55.11 (N) rozdělovač 00:00:53.23 (P) 00:00:53.23 0
5. Starý Kolín DD (Kolín) [128] 00:00:53.42 (P) 00:00:54.95 (P) 00:00:53.42 0
6. Mokré Lazce JD 221 (Opava) [127] 00:00:54.08 (P) 00:00:53.50 (P) 00:00:53.50 0
tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Březové Hory JS 231 (Příbram) [131] 00:00:50.82 (P) 00:00:50.21 (P) 00:00:50.21 0
2. Starý Kolín VA JS 231 (Kolín) [132] 00:00:59.54 (N) proudnice 00:00:51.10 (P) 00:00:51.10 0
3. Chábory JS 231 (RK) [130] 00:01:05.25 (P) 00:00:54.26 (P) 00:00:54.26 0