Zimní Halové Kvarteto a Púchovská uzlovačka Sobota 4.3 2023 PÚCHOV SLOVENSKO
logo
Místo závodu:
Sportovní hala Športovcov 674/33, 02001 Púchov, Slovensko
Začátek závodu:
04.03.2023 10:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Jozef Ritzik 00 421 910945951 54jrsk@gmail.com
Propozice:
Popis:

ČLUNKOVÁ ŠTAFETA 4X60M PŘÍPRAVKA, ŽÁCI, DOROST A JUNIORKA

 Púchovská uzlovačka POUZE MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI

více informací na

Zimní halové kvarteto (hasicovo.cz)

Zimní halové kvarteto | Facebook

Přihlášených jednotlivců v týmech:
410 z 450
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Nedašov 11 (Zlín) 00:01:18.91 (P) 00:01:16.81 (P) 00:01:16.81 0
2. Vizovice 11 (Zlín) 00:01:40.35 (P) 00:01:39.76 (P) 00:01:39.76 0
3. Nedašov 12 (Zlín) 00:01:55.29 (P) 00:02:20.85 (P) 00:01:55.29 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Vladislav 21 (Třebíč) [103] 00:01:04.70 (P) 00:01:02.68 (P) 00:01:02.68 0
2. Markvartice 21  (Třebíč) [106] 00:01:11.23 (P) 00:01:10.69 (P) 00:01:10.69 0
3. Panská Lhota  21 (Jihlava) [104] 00:01:12.09 (N) PROUDNICE 00:01:12.87 (P) 00:01:12.87 0
4. Heřmanice 21 (Ostrava) [101] 00:01:27.30 (N) KUŽEL 00:01:15.69 (P) 00:01:15.69 0
5. Nedašov 21 (Zlín) [105] 00:01:16.36 (P) 00:01:14.18 (N) PROUDNICE 00:01:16.36 0
6. Danišovce 21 (Spišská Nová Ves) [102] 00:01:16.37 (P) 00:01:16.87 (P) 00:01:16.37 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Heřmanice 31 (Ostrava) [122] 00:00:56.87 (P) 00:00:57.36 (P) 00:00:56.87 0
2. Markvartice 31  (Třebíč) [123] 00:00:58.03 (P) 00:00:57.85 (P) 00:00:57.85 0
3. Lelekovice 121 (Brno venkov) [116] 00:01:02.22 (N) PŘEDÁVKA 00:00:59.21 (P) 00:00:59.21 0
4. Těrlicko Hradiště 31 (Karviná) [119] 00:01:05.55 (N) PHP 00:00:59.29 (P) 00:00:59.29 0
5. Mokré Lazce  31 (Opava) [121] 00:01:04.01 (N) PŘEDÁVKA 00:01:00.25 (P) 00:01:00.25 0
6. Malé Hoštice 31 (Opava) [118] 00:01:00.84 (P) 00:01:05.61 (P) 00:01:00.84 0
7. Vizovice  31 (Zlín) [117] 00:01:04.21 (P) 00:01:04.46 (P) 00:01:04.21 0
8. Baška  31 (Frýdek-Místek) [113] 00:01:04.32 (P) 00:01:11.61 (N) PROUDNICE 00:01:04.32 0
9. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) [120] 00:01:04.87 (N) PROUDNICE 00:01:04.77 (P) 00:01:04.77 0
10. Panská Lhota 31 (Jihlava) [110] 00:01:07.04 (P) 00:01:05.38 (P) 00:01:05.38 0
11. Šuňava 31 (Poprad) [111] 00:01:07.52 (P) 00:01:05.51 (P) 00:01:05.51 0
12. Letanovce 31 (Spišská Nová Ves) [114] 00:01:06.12 (N) PROUDNICE 00:01:08.47 (P) 00:01:08.47 0
13. Lelekovice 211 (Brno venkov) [107] 00:01:13.99 (P) 00:01:10.81 (P) 00:01:10.81 0
14. Vladislav 22 (Třebíč) [108] 00:01:09.56 (N) PROUDNICE 00:01:10.88 (P) 00:01:10.88 0
15. Ostrožská Lhota 3 31 (Uherské Hradiště) [112] 00:01:08.34 (N) PROUDNICE 00:01:12.26 (P) 00:01:12.26 0
16. Černá Hora 31 (Blansko) [109] 00:01:23.52 (P) 00:01:15.75 (P) 00:01:15.75 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hrdibořice 11 (Prostějov) [131] 00:00:53.35 (P) 00:09:00.00 (P) 00:00:53.35 0
2. Ostrožská Lhota 2 41 (Uherské Hradiště) [132] 00:00:54.84 (P) 00:01:00.18 (P) 00:00:54.84 0
3. Mokré Lazce  41 (Opava) [135] 00:00:55.60 (P) 00:00:55.49 (P) 00:00:55.49 0
4. Heřmanice 41 (Ostrava) [128] 00:00:56.42 (P) 00:00:55.72 (N) PROUDNICE 00:00:56.42 0
5. Markvartice 41  (Třebíč) [134] 00:00:56.63 (P) 00:00:58.46 (P) 00:00:56.63 0
6. Harichovce DD 121 (Spišská Nová Ves) [133] 00:00:57.00 (P) 00:00:59.09 (P) 00:00:57.00 0
7. Mokré Lazce 42 (Opava) [130] 00:00:56.44 (N) ROZDĚLOVAČ 00:01:00.24 (P) 00:01:00.24 0
8. Baška 41 (Frýdek-Místek) [129] 00:01:01.80 (P) 00:00:00.00 (N) 00:01:01.80 0
9. Šuňava 41 (Poprad) [125] 00:01:05.17 (P) 00:01:05.09 (P) 00:01:05.09 0
10. Malé Hoštice  41 (Opava) [124] 00:01:06.40 (P) 00:01:07.78 (P) 00:01:06.40 0
11. Kolárovice 41 (Bytča) [174] 00:01:10.34 (P) 00:01:09.07 (P) 00:01:09.07 0
12. Púchov 41 (Trenčín) [126] 00:00:00.00 (N) 00:01:19.34 (P) 00:01:19.34 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) [170] 00:00:47.87 (P) 00:00:48.03 (P) 00:00:47.87 0
2. Těrlicko Hradiště 51 (Karviná) [168] 00:01:00.51 (N) PŘEDÁVKA 00:00:48.13 (P) 00:00:48.13 0
3. Panská Lhota 51 (Jihlava) [166] 00:00:49.60 (P) 00:00:49.62 (P) 00:00:49.60 0
4. Šuňava 51 (Poprad) [144] 00:00:53.34 (P) 00:00:50.84 (P) 00:00:50.84 0
5. Lelekovice 52 (Brno venkov) [167] 00:00:58.69 (P) 00:00:50.90 (P) 00:00:50.90 0
6. Markvartice 51  (Třebíč) [169] 00:01:04.57 (N) PHP 00:00:51.31 (P) 00:00:51.31 0
7. Milešovice 51 (Vyškov) [136] 00:00:51.92 (P) 00:00:51.32 (P) 00:00:51.32 0
8. Trusovice 51 (Olomouc) [161] 00:00:54.99 (P) 00:00:51.33 (P) 00:00:51.33 0
9. Dolní Životice  51 (Opava) [165] 00:00:52.14 (P) 00:00:53.19 (P) 00:00:52.14 0
10. Markvartice 52  (Třebíč) [162] 00:00:55.11 (N) ROZDĚL. 00:00:52.68 (P) 00:00:52.68 0
11. Ostrožská Lhota 1 51 (Uherské Hradiště) [157] 00:00:56.30 (N) PROUDNICE 00:00:53.14 (P) 00:00:53.14 0
12. Harichovce 51 (Spišská Nová Ves) [154] 00:00:55.18 (P) 00:00:53.21 (P) 00:00:53.21 0
13. Trusovice 52 (Olomouc) [164] 00:00:53.58 (P) 00:00:53.22 (P) 00:00:53.22 0
14. Púchov 51 (Trenčín) [145] 00:00:55.53 (P) 00:00:53.31 (P) 00:00:53.31 0
15. Baška 51 (Frýdek-Místek) [155] 00:00:53.46 (P) 00:00:54.80 (P) 00:00:53.46 0
16. Panská Lhota 52 (Jihlava) [143] 00:00:56.18 (P) 00:00:53.74 (P) 00:00:53.74 0
17. Těrlicko Hradiště 52 (Karviná) [150] 00:00:54.20 (P) 00:00:54.07 (P) 00:00:54.07 0
18. Hranovnica 51 (Poprad) [147] 00:00:54.57 (P) 00:01:00.15 (N) PŘEDÁVKA 00:00:54.57 0
19. Hrdibořice (Prostějov) [159] 00:00:54.60 (P) 00:00:54.29 (N) PHP 00:00:54.60 0
20. Horní Suchá  51 (Karviná) [156] 00:00:58.06 (P) 00:00:54.82 (P) 00:00:54.82 0
21. Malé Hoštice 51 (Opava) [139] 00:00:55.49 (P) 00:00:59.15 (P) 00:00:55.49 0
22. Spišská Nová Ves 51 (Prešov) [152] 00:00:55.96 (P) 00:00:58.71 (P) 00:00:55.96 0
23. Herálec  52 (Havlíčkův Brod) [160] 00:00:56.48 (P) 00:00:57.71 (P) 00:00:56.48 0
24. Kolárovice 51 (Bytča) [175] 00:00:56.91 (P) 00:01:04.21 (P) 00:00:56.91 0
25. Nedašov 51 (Zlin) [148] 00:01:09.15 (P) 00:00:57.21 (P) 00:00:57.21 0
26. Hliník nad Váhom 51 (Žilina) [146] 00:01:01.23 (P) 00:00:57.80 (P) 00:00:57.80 0
27. Vizovice 51 (Zlín) [140] 00:00:58.12 (P) 00:01:03.74 (N) PŘEDÁVKA 00:00:58.12 0
28. Sielnica 52 (Zvolen) [149] 00:00:58.10 (N) PHP 00:00:58.24 (P) 00:00:58.24 0
29. Vladislav JD 221 (Třebíč) [151] 00:01:01.28 (N) PŘEDÁVKA 00:00:58.96 (P) 00:00:58.96 0
30. Kvítkovice A 51 (Zlín) [138] 00:00:59.22 (P) 00:01:00.43 (P) 00:00:59.22 0
31. Podvysoká 51 (Čadca) [137] 00:01:00.17 (P) 00:01:00.81 (P) 00:01:00.17 0
32. Podvysoká 52 (Čadca) [141] 00:01:10.05 (P) 00:00:00.00 (N) 00:01:10.05 0
33. Sielnica 51 (Zvolen) [142] 00:01:01.81 (N) PŘEDÁVKA 00:01:06.02 (N) KUŽEL ----- 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Stará - Seč DK 111 (Jihlava) [116] 00:00:45.06 (P) 00:00:44.41 (P) 00:00:44.41 0
2. Milotice nad Bečvou DK 111  (Přerov) [113] 00:00:45.55 (P) 00:00:48.08 (P) 00:00:45.55 0
3. Chvalovice DK 111 (Znojmo) [112] 00:00:51.03 (N) PHP 00:00:46.15 (P) 00:00:46.15 0
4. Těrlicko Hradiště DK 111 (Karviná) [115] 00:00:46.28 (P) 00:00:52.69 (N) ROZDĚLOVAČ 00:00:46.28 0
5. Hranovnica 1 DK 111  (Poprad) [103] 00:00:47.29 (N) KUŽEL 00:00:47.76 (P) 00:00:47.76 0
6. Šuňava DK 111 (Poprad) [101] 00:00:48.20 (N) KUŽEL 00:00:47.80 (P) 00:00:47.80 0
7. Černá Hora DK 111 (Blansko) [107] 00:00:50.92 (P) 00:00:47.93 (P) 00:00:47.93 0
8. Senica DK 111 (Senica) [102] 00:00:47.72 (N) KUŽEL 00:00:48.57 (P) 00:00:48.57 0
9. Ždírec nad Doubravou DK 112 (Havlíčkův Brod) [110] 00:00:51.50 (N) PŘEDÁVKA 00:00:49.81 (P) 00:00:49.81 0
10. Spišská Nová Ves DK 111 (Prešov) [108] 00:00:50.03 (P) 00:00:52.75 (P) 00:00:50.03 0
11. Horní Suchá DK 111 (Karviná) [106] 00:00:50.56 (P) 00:00:50.33 (N) PROUDNICE 00:00:50.56 0
12. Dolní Životice DK 111 (Opava) [109] 00:00:50.83 (P) 00:00:51.97 (P) 00:00:50.83 0
13. Kvítkovice DK 111 (Zlín) [111] 00:00:54.26 (P) 00:00:59.33 (P) 00:00:54.26 0
14. Ždírec nad Doubravou DK 113 (Havlíčkův Brod) [114] 00:00:58.24 (P) 00:00:56.96 (P) 00:00:56.96 0
15. Ždírec nad Doubravou DK 111 (Havlíčkův Brod) [104] 00:00:57.74 (P) 00:00:58.49 (P) 00:00:57.74 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice DD 121 (Opava) [135] 00:00:50.27 (P) 00:00:49.98 (P) 00:00:49.98 0
2. Panská Lhota DD 121 (Jihlava) [118] 00:00:50.37 (P) 00:00:53.66 (N) PHP 00:00:50.37 0
3. Hranovnica DD 121 (Poprad) [124] 00:00:50.64 (P) 00:00:53.28 (P) 00:00:50.64 0
4. Panská Lhota DD 123 (Jihlava) [125] 00:00:54.29 (P) 00:00:51.43 (P) 00:00:51.43 0
5. Panská Lhota DD 122 (Jihlava) [121] 00:00:57.04 (P) 00:00:53.15 (P) 00:00:53.15 0
6. Letanovce 41 (Spišská Nová Ves) [134] 00:00:53.14 (N) KUŽEL 00:00:53.16 (P) 00:00:53.16 0
7. Lipník 51 (Třebíč) [131] 00:00:53.45 (P) 00:00:54.28 (P) 00:00:53.45 0
8. Mokré Lazce DD 121 (Opava) [133] 00:00:54.54 (P) 00:00:53.57 (P) 00:00:53.57 0
9. Nedašov DD 122 (Zlín) [130] 00:00:53.81 (P) 00:00:06.04 (N) PŘEDÁVKA 00:00:53.81 0
10. Kvítkovice DD 121 (Zlín) [132] 00:00:54.22 (P) 00:00:57.49 (P) 00:00:54.22 0
11. Šuňava DD 121 (Poprad) [126] 00:00:55.77 (P) 00:00:54.63 (P) 00:00:54.63 0
12. Heřmanice DD 121 (Ostrava) [129] 00:00:57.01 (P) 00:00:54.78 (P) 00:00:54.78 0
13. Ždírec nad Doubravou DD 121 (Havlíčkův Brod) [122] 00:01:02.22 (P) 00:00:55.08 (P) 00:00:55.08 0
14. Chvalovice DD121 (Znojmo) [120] 00:00:55.90 (P) 00:00:55.21 (P) 00:00:55.21 0
15. Vizovice DD 121 (Zlín) [128] 00:00:57.96 (P) 00:00:55.73 (P) 00:00:55.73 0
16. Ždírec nad Doubravou DD 122 (Havlíčkův Brod) [127] 00:00:57.04 (P) 00:00:56.68 (P) 00:00:56.68 0
17. Hlubočky DD 121 (Olomouc) [119] 00:00:57.07 (N) KUŽEL 00:00:58.42 (P) 00:00:58.42 0
18. Těrlicko Hradiště DD 121 (Karviná) [123] 00:00:59.94 (P) 00:01:07.95 (P) 00:00:59.94 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [140] 00:00:48.94 (P) 00:00:47.91 (P) 00:00:47.91 0
2. z (Opava) [145] 00:00:48.30 (P) 00:00:48.15 (N) PROUDNICE 00:00:48.30 0
3. Mokré Lazce DS 133 (Opava) [144] 00:00:51.09 (P) 00:00:51.34 (P) 00:00:51.09 0
4. Šuňava DS 131 (Poprad) [137] 00:00:51.93 (P) 00:00:51.27 (P) 00:00:51.27 0
5. Danišovce DK 111 (Spišská Nová Ves) [143] 00:00:54.69 (N) PŘEDÁVKA 00:00:54.05 (P) 00:00:54.05 0
6. Lipník DS 131 (Třebíč) [142] 00:00:54.91 (P) 00:00:53.05 (N) PROUDNICE 00:00:54.91 0
7. Lipník DD 121 (Třebíč) [139] 00:00:53.94 (N) PHP 00:00:55.53 (P) 00:00:55.53 0
8. Dolní Životice DS 132 (Opava) [105] 00:01:01.29 (N) PŘEDÁVKA 00:00:56.42 (P) 00:00:56.42 0
9. Heřmanice JK 211 (Ostrava) [141] 00:01:01.74 (N) PHP 00:01:01.63 (P) 00:01:01.63 0
10. Hliník nad Váhom 131 (Žilina) [138] 00:00:56.63 (N) PROUDNICE 00:00:55.22 (N) KUŽEL ----- 0
10. Panská Lhota-Markvartice DS 131 (Jihlava, Třebíč) [146] 00:00:58.96 (N) PHP 00:00:49.05 (N) PROUDNICE ----- 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice JK 211  (Třebíč) [148] 00:00:44.65 (P) 00:00:43.96 (N) PHP 00:00:44.65 0
2. Hranovnica 1 JK 211 (Poprad) [153] 00:00:45.99 (P) 00:00:44.86 (P) 00:00:44.86 0
3. Těrlicko Hradiště JK 211 (Karviná) [156] 00:00:50.05 (N) PHP 00:00:45.20 (P) 00:00:45.20 0
4. Lelekovice 132 (Brno venkov) [155] 00:00:46.02 (P) 00:00:45.31 (P) 00:00:45.31 0
5. Spišská Teplica JK 211 (Poprad) [150] 00:00:48.14 (P) 00:00:59.26 (P) 00:00:48.14 0
6. Kanianka JK 211 (Prievidza) [147] 00:00:48.27 (P) 00:00:51.25 (N) ROZDĚLOVAČ 00:00:48.27 0
7. Hranovnica 2 JK 212 (Poprad) [149] 00:00:48.86 (P) 00:00:50.01 (P) 00:00:48.86 0
8. Dolany JK 211 (Olomouc) [157] 00:00:50.95 (P) 00:00:45.94 (N) PHP 00:00:50.95 0
9. Dolní Životice JK 211 (Opava) [151] 00:00:53.49 (P) 00:00:48.75 (N) KUŽEL 00:00:53.49 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Kojetice JD 221  (Třebíč) [171] 00:00:49.78 (P) 00:00:48.58 (N) PHP 00:00:49.78 0
2. Těrlicko Hradiště JD 221 (Karviná) [158] 00:00:55.64 (P) 00:00:51.34 (P) 00:00:51.34 0
3. Těrlicko Hradiště JD 223 (Karviná) [166] 00:00:52.85 (P) 00:00:53.00 (P) 00:00:52.85 0
4. Mokré Lazce JD 221 (Opava) [161] 00:00:53.36 (P) 00:01:01.87 (P) 00:00:53.36 0
5. Chábory JD 221 (RK) [172] 00:01:05.42 (N) PROUDNICE 00:00:54.74 (P) 00:00:54.74 0
6. Těrlicko Hradiště JD 222 (Karviná) [162] 00:00:54.85 (P) 00:00:00.00 (N) 00:00:54.85 0
7. Vladislav 51 (Třebíč) [159] 00:00:55.55 (P) 00:01:05.95 (N) 00:00:55.55 0
8. Ždírec nad Doubravou JD 221 (Havlíčkův Brod) [117] 00:00:58.51 (P) 00:00:58.32 (N) KUŽEL 00:00:58.51 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Ostrožská Lhota 4 JS 231 (Uherské Hradiště) [167] 00:00:48.41 (P) 00:00:47.67 (P) 00:00:47.67 0
2. Spišská Teplica JS 231 (Poprad) [165] 00:00:47.85 (P) 00:00:54.95 (P) 00:00:47.85 0
3. Dolní Životice JS 231 (Opava) [164] 00:00:49.28 (P) 00:00:50.55 (N) CÍL 00:00:49.28 0
4. Chábory JS 231 (RK) [168] 00:00:52.41 (P) 00:00:53.12 (N) 00:00:52.41 0
5. Hranovnica JS 231 (Poprad) [173] 00:00:54.57 (N) PHP 00:01:05.56 (P) 00:01:05.56 0