Halové TFA dorost
logo
Místo závodu:
Šalounova 2164, 508 01 Hořice, Královéhradecký kraj, Česko
Začátek závodu:
18.02.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
haksimon005@seznam.cz , 702804182
Propozice:
Popis:

Zahajovací závod TFA ligy KHK 2023 pro kategorie dorostu

Přihlášených jednotlivců:
29 z 50
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 0
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 0
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 15
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rozsévač Matěj (Královehradecký) - SDH Ostroměř 02:23.05 02:23.05 - 100
2. OK Kolář Jan (Praha) - TFA PRAHA SDH Praha Satalice 02:35.39 02:35.39 - 95
3. OK Růžička Dominik (Praha) - TFA PRAHA, SDH Praha Satalice 02:46.12 02:46.12 - 90
4. OK Čermák Jakub (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 02:54.03 02:54.03 - 85
5. OK Medlík František (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 02:54.15 02:54.15 - 80
6. OK Petřina Mikuláš (Praha) - TFA PRAHA / SDH Praha - Satalice 02:57.31 02:57.31 - 75
7. OK Pour Adam (Královehradecký) - SDH Hořice 03:02.03 03:02.03 - 70
8. OK Feifer Jan (Královehradecký) - Libřice 03:12.36 03:12.36 - 65
9. OK Pavelka Michal (Zlínský) - Velke Karlovice Podťaté 03:24.19 03:24.19 - 60
10. OK Chromý Alexandr (Královehradecký) - SDH Třebihošť 04:01.18 04:01.18 - 55
11. OK Perný Ladislav (Královehradecký) - SDH Arnultovice 04:02.06 04:02.06 - 50
12. OK Kumpoch Martin (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 04:02.15 04:02.15 - 49
13. OK Macháček Martin (Královehradecký) - SDH Vrchovina 04:18.53 04:18.53 - 48
14. OK Slovák Jindřich (Královehradecký) - SDH Arnultovice 05:08.52 05:08.52 - 47
15. OK Kůta Radek (Královehradecký) - SDH Libáň 05:10.13 05:10.13 - 46
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Sajfrtová Mariana (Praha) - SDH Praha-Satalice, TFA TEAM PRAHA 02:58.44 02:58.44 - 100
2. OK Hohberg Kathrin (Královehradecký) - SDH Dobrá Voda u Hořic 03:11.54 03:11.54 - 95
3. OK Martincová Marie (Královehradecký) - SDH Velké Svatoňovice 03:18.03 03:18.03 - 90
4. OK Kadečková Petra (Královehradecký) - SDH Šárovcova Lhota 03:20.06 03:20.06 - 85
5. OK Munzarová Markéta (Královehradecký) - SDH Třebihošť 03:28.00 03:28.00 - 80
6. OK Vodičková Eliška (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 03:34.27 03:34.27 - 75
7. OK Medlíková Anna (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 03:44.19 03:44.19 - 70
8. OK Kneifelová Hana (Královehradecký) - SDH Velké Svatoňovice 03:46.42 03:46.42 - 65
9. OK Brožová Jana (Královehradecký) - SDH Dubenec 04:00.28 04:00.28 - 60
10. OK Vokrouhlecká Markéta (Královehradecký) - Třebovětice 04:43.47 04:43.47 - 55
11. OK Němcová Nikola (Královehradecký) - Třebovětice 04:45.03 04:45.03 - 50
12. OK Kumpochová Rozálie (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 05:20.22 05:20.22 - 49
OK Leisová Lucie (Praha) - SDH Praha-Satalice - - - 0
OK Málková Tereza (Královehradecký) - Třebovětice - - - 0
ženy - věk: 18 - 30
závodníků v kategorii: 0
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
ženy - věk: 31 - 100
závodníků v kategorii: 0
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.