Ústí nad Labem 1. kolo TFA liga SEVERU
logo
Místo závodu:
Havířská 346/100, 40010 Ústí nad Labem - Všebořice, Česko
Začátek závodu:
01.04.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Tomáš Mikšovský osh.usti.nl@centrum.cz 777 234 127
Propozice:
Popis:

Čeká nás obdobný závod jako v roce 2022. Tedy na dvě dráhy a dva úseky. První úsek bude s dýchací technikou (u kategorie MASTERS s aktivní dýchací technikou - vlastní s min vahou 10 Kg - možnost dovážit na místě) 

Pro ostatní kategorie dodá dýchací techniku pořadatel a bude čistě jako zátěž. 

Druhý úsek nás čeká bez DT ve kterém bude figurína a 3m bariéra ;)

více v propozici

kapacity jednotlivých kategorií! Přihlásit bude možné i nad kapacitu, ale bude Vás to počítat jako náhradníka! 

KVŮLI VELIKÉMU ZÁJMU LIMIT NAVÝŠEN NA 140!

muž - věk: 35 - 100 | limit závodníků: 30

muž - věk: 18 - 34 | limit závodníků: 40 

muž - věk: 15 - 17 | limit závodníků: 15

žena - věk: 15 - 17 | limit závodníků: 15

žena - věk: 18 - 100 | limit závodníků: 25

masters - věk: 18 - 100 | limit závodníků: 25

 

ORIENTAČNÍ Časový harmonogram
8:00 prezence – dorost, ženy
8:30 prohlídka trati
9:00 start dorostenci, pak dorostenky pak ženy
11:00 prezence aktivní DT a muži 18-34
Po dokončení žen přestavba trati následná prohlídka a mezi tím vyhlášení žen a dorostu
13:00 prezence muži 35+

Přihlášených jednotlivců:
118 z 140
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 25
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Zapletal Karel (Plzeňský) (23) 1 SDH Nečtiny 04:18.02 03:03.18 P 01:14.84 P - 50
2. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) (14) 2 Rychnov u Jablonce nad Nisou 04:45.57 03:14.64 P 01:30.93 P - 47
3. OK Loukota Petr (Ústecký) (13) 1 SDH Klapý 04:46.65 03:34.06 P 01:12.59 P - 45
4. OK Štajer Jiří (Ústecký) (21) 1 SDH Duchcov 05:02.60 03:28.74 P 01:33.86 P - 42
5. OK Novák Pavel (Ústecký) (16) 2 SDH Hrobce 05:03.18 03:37.58 P 01:25.60 P - 40
6. OK Brabenec Jiří (Ústecký) (1) 1 SDH Cítoliby 05:24.27 03:27.15 P 01:57.12 P - 38
7. OK Gregor Pavel (Ústecký) (4) 2 SDH Očihov 05:26.57 03:48.70 P 01:37.87 P - 36
8. OK Klvač František (Ústecký) (9) 1 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:37.98 03:42.50 P 01:55.48 P - 34
9. OK Žáček Petr (Ústecký) (25) 1 SDH Očihov 05:38.05 03:47.80 P 01:50.25 P - 32
10. OK Strunz Petr (Ústecký) (19) 1 SDH Nepomyšl 05:41.27 03:48.39 P 01:52.88 P - 30
11. OK Finstrle Roman (Ústecký) (3) 1 SDH Peruc 05:58.89 04:14.42 P 01:44.47 P - 28
12. OK Klofec Jan (Ústecký) (8) 2 JSDH Libouchec 06:02.00 04:18.70 P 01:43.30 P - 26
13. OK Havlík Jaromír (Ústecký) (5) 1 SDH Peruc 06:07.34 04:06.05 P 02:01.29 P - 24
14. OK Laube Vít (Ústecký) (10) 2 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 06:11.72 04:00.25 P 02:11.47 P - 22
15. OK Drobný Alexandr (Ústecký) (2) 2 SDH Klapý 06:17.92 03:46.56 P 02:01.36 P 00:30.00 20 hadice 1. úsek - mimo box
16. OK Němeček Pavel (Karlovarský) (15) 1 SDH Hájek 06:31.11 04:11.32 P 02:19.79 P - 18
17. OK Janda Jakub (Středočeský) (6) 2 Sdh Libiš/Hzsp Sž Kralupy nad Vltavou 06:41.82 04:38.24 P 02:03.58 P - 16
18. OK Slunečko Miloš (Ústecký) (18) 2 SDH Verneřice 06:50.22 04:40.48 P 02:09.74 P - 14
19. OK Škváro Petr (Ústecký) (20) 2 SDH Osek 07:15.07 04:38.06 P 02:37.01 P - 12
20. OK Lomňančik Martin (Ústecký) (11) 1 SDH kostomlaty pod Řípem 07:21.66 04:50.92 P 02:30.74 P - 10
21. OK Kafka Josef (Ústecký) (7) 1 JSDH Libouchec 07:22.14 04:41.62 P 02:40.52 P - 9
22. OK Záruba Jiří (Středočeský) (24) 2 HZSP SŽ 07:23.53 05:14.29 P 02:09.24 P - 8
23. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) (17) 1 SDH Dobroměřice 08:15.36 05:03.83 P 03:11.53 P - 7
24. OK Urban Ondřej (Ústecký) (22) 2 SDH Nepomyšl 09:10.13 05:34.26 P 03:35.87 P - 6
DNF Loprais Petr (Středočeský) (12) 2 JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 35
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Völfl Jan (Jihočeský) (30) 1 HZSp SŽ/SDH Rudolfov 03:55.17 02:50.14 P 01:05.03 P 00:00.00 50
2. OK Matouš Dominik (Liberecký) (14) 2 HZS Libereckého kraje 04:07.53 03:02.60 P 01:04.93 P - 47
3. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) (20) 2 SDH Velichovky 04:22.55 03:17.90 P 01:04.65 P - 45
4. OK Kusák Michal (Jihočeský) (11) 1 HZSp SŽ / SDH Horní Stropnice 04:53.68 03:31.01 P 01:22.67 P - 42
5. OK Sikyta Adam (Ústecký) (22) 2 SDH Nepomyšl 04:59.32 03:07.93 P 01:51.39 P - 40
6. OK Holienka Miroslav (Ústecký) (8) 1 SDH Lenešice 05:05.38 03:04.69 P 01:30.69 P 00:30.00 38 posunul figurínou kužel
7. OK Záruba Lukáš (Praha) (33) 2 HZS Letiště Praha 05:06.69 03:47.32 P 01:19.37 P - 36
8. OK Andrle Roman (Ústecký) (1) 2 SDH Očihov 05:12.47 03:32.62 P 01:39.85 P - 34
9. OK Sochor Petr (Ústecký) (36) 1 SDH Petrohrad 05:12.86 03:37.35 P 01:35.51 P - 32
10. OK Machata Matěj (Ústecký) (12) 2 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:15.13 03:53.49 P 01:21.64 P - 30
11. OK Poche Jan (Královehradecký) (19) 1 SDH Česká Metuje 05:20.25 03:36.86 P 01:43.39 P - 28
12. OK Holan Vladimír (Středočeský) (7) 2 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:22.84 03:57.12 P 01:25.72 P - 26
13. OK Urban Daniel (Ústecký) (28) 1 SDH Mojžíř 05:30.17 03:50.51 P 01:39.66 P - 24
14. OK Pail Matěj (Ústecký) (17) 1 SDH Klapý 05:39.77 04:11.07 P 01:28.70 P - 22
15. OK Karfilát Jiří (Ústecký) (10) 2 SDH Klapý 05:45.55 03:32.90 P 02:12.65 P - 20
16. OK Suchý Lukáš (Ústecký) (24) 2 SDH Božtešice 05:51.17 03:54.18 P 01:56.99 P - 18
17. OK Šíp Vojtěch (Ústecký) (26) 1 JSDH Most-Rudolice 05:53.70 04:01.77 P 01:51.93 P - 16
18. OK Šolín Jan (Ústecký) (27) 2 JSDH Most-Rudolice 06:16.52 03:50.05 P 02:16.47 P 00:10.00 14 palice 1. úsek
19. OK Žovinec Ondřej (Ústecký) (35) 2 SDH Cítoliby 06:21.41 04:03.96 P 02:17.45 P - 12
20. OK Bečka Oldřich (Ústecký) (3) 2 SDH Verneřice 06:22.94 04:20.91 P 02:02.03 P - 10
21. OK Benc Jan (Ústecký) (4) 1 SDH Verneřice 06:35.07 04:27.95 P 02:07.12 P - 9
22. OK Filipčuk Lukáš (Ústecký) (6) 1 SDH Peruc 06:37.54 04:26.28 P 02:11.26 P - 8
23. OK Hlavatý Václav (Ústecký) (37) 2 JSDH Most-Rudolice 06:46.76 04:40.50 P 02:06.26 P - 7
24. OK Witkovský Petr (Praha) (31) 2 SDH Mnichovice 06:51.44 04:40.72 P 02:10.72 P - 6
25. OK Civín Miloš (Ústecký) (5) 2 SDH Osek 06:57.70 04:49.01 P 02:08.69 P - 5
26. OK Novák Martin (Ústecký) (16) 2 HZS Ústí nad Labem, JSDH Božtěšice 06:58.90 03:53.76 P 03:05.14 P - 4
27. OK Žížek Martin (Ústecký) (34) 1 SDH Peruc 07:06.95 05:00.22 P 02:06.73 P - 3
28. OK Richter Jaroslav (Ústecký) (21) 1 JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 07:10.60 04:56.31 P 02:14.29 P - 2
29. OK Markevič Daniel (Ústecký) (13) 1 SDH Mojžíř 07:20.99 04:38.34 P 02:42.65 P - 1
30. OK Sochor Martin (Ústecký) (23) 1 SDH Petrohrad 07:22.71 04:25.36 P 02:57.35 P - 1
31. OK Matýs Jakub (Liberecký) (15) 1 SDH Dubá / Střední škola Semily 07:42.13 04:30.95 P 03:11.18 P - 1
32. OK Vlasák Petr (Ústecký) (29) 2 SDH Cítoliby 08:09.73 04:52.89 P 03:16.84 P - 1
33. OK Pail Marek (Ústecký) (18) 2 SDH Klapý 08:38.61 05:19.51 P 03:19.10 P - 1
34. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (32) 1 SDH Radešín 08:45.35 04:58.41 P 03:46.94 P - 1
DNS Baborák Tomáš (Ústecký) (2) 1 SDH Nepomyšl - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Viceník Jakub (Ústecký) (11) 1 SDH Klapý 03:34.41 02:38.01 P 00:56.40 P - 50
2. OK Kořínek Ladislav (Liberecký) (6) 2 SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 03:40.46 02:47.88 P 00:52.58 P - 47
3. OK Hanyk Vojtěch (Liberecký) (4) 2 SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 04:00.64 02:53.52 P 01:07.12 P - 45
4. OK Kejval Martin (Ústecký) (5) 1 Srbice 04:07.48 03:10.58 P 00:56.90 P - 42
5. OK Fork Petr (Ústecký) (3) 1 Hora Svatého Šebestiána 04:29.68 03:24.58 P 01:05.10 P - 40
6. OK Červený Daniel (Ústecký) (1) 1 SDH Nepomyšl 04:52.65 03:16.29 P 01:26.36 P 00:10.00 38 nespojené hadice
7. OK Urban Tomáš (Ústecký) (10) 2 SDH Nepomyšl 05:07.92 03:32.13 P 01:35.79 P - 36
8. OK Troják Vojtěch (Liberecký) (9) 1 SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 05:19.86 04:13.60 P 01:06.26 P - 34
9. OK Krška Vít (Ústecký) (7) 1 SDH Verneřice 05:28.71 03:38.75 P 01:49.96 P - 32
10. OK Vidím Alexandr (Ústecký) (12) 2 SDH Jirkov 06:16.81 04:11.00 P 01:35.81 P 00:30.00 30 figurína není za čárou
11. OK Demeter Pavel (Ústecký) (2) 2 Hora Svatého Šebestiána 07:04.37 05:05.36 P 01:59.01 P - 28
12. OK Pácha Josef (Ústecký) (8) 2 SDH Peruc 08:35.68 05:35.54 P 02:30.14 P 00:30.00 26 neobešel kužel s figurínou
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) (1) 1 SDH Velichovky 03:40.63 02:36.60 P 01:04.03 P - 50
2. OK Němcová Alexandra (Ústecký) (7) 1 SDH Klapý 03:59.87 02:51.32 P 01:08.55 P - 47
3. OK Sochorová Hana (Ústecký) (9) 1 SDH Petrohrad 04:12.14 03:18.25 P 00:53.89 P - 45
4. OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (6) 2 SDH Klapý 04:14.08 03:08.09 P 01:05.99 P - 42
5. OK Peterkova Nicol (Ústecký) (8) 2 Sdh Obora 04:22.12 03:13.33 P 01:08.79 P - 40
6. OK Hauptvoglová Pavla (Ústecký) (3) 1 SDH Klapý 04:39.53 03:15.90 P 01:23.63 P - 38
7. OK Hanyková Natalie (Liberecký) (2) 2 Sdh Dalešice 04:49.75 03:35.39 P 01:14.36 P - 36
8. OK Holienková Kateřina (Ústecký) (4) 2 SDH Lenešice 05:30.98 03:51.30 P 01:39.68 P - 34
9. OK Kabátová Amálie (Ústecký) (5) 1 SDH Slavětín 06:29.37 04:21.70 P 02:07.67 P - 32
DNF Wágnerová Adéla (Ústecký) (10) 2 SDH Peruc - - - - 0 pneumatika 1. úsek
ženy - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 17
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (17) 1 SDH Cítoliby 03:16.43 02:23.97 P 00:52.46 P - 50
2. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (3) 1 SDH Příšovice 03:36.52 02:41.37 P 00:55.15 P - 47
3. OK Tarantová Marie (Liberecký) (14) 2 SDH Dalešice/TFA tým Praha 03:40.11 02:44.44 P 00:55.67 P - 45
4. OK Voksová Josefína (Liberecký) (16) 2 Střední škola Semily 04:12.12 03:03.90 P 01:08.22 P - 42
5. OK Drátovníková Dita (Ústecký) (4) 2 SDH Klapý 04:12.79 03:17.47 P 00:55.32 P - 40
6. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (11) 1 SDH Škvorec / OSŠP Kolín 04:34.67 03:21.54 P 01:13.13 P - 38
7. OK Černucká Petra (Středočeský) (2) 2 SDH Brázdim 04:38.62 03:18.57 P 01:20.05 P - 36
8. OK Fukalová Lenka (Ústecký) (5) 1 SDH Klapý 04:41.67 03:20.80 P 01:20.87 P - 34
9. OK Kršková Soňa (Ústecký) (9) 1 SDH Klapý/ Hasičovo 04:56.37 03:33.25 P 01:23.12 P - 32
10. OK Grejtovská Tereza (Ústecký) (7) 1 SDH Božtěšice 04:56.40 03:45.36 P 01:11.04 P - 30
11. OK Strunz Karolina (Ústecký) (13) 1 SDH Nepomyšl 05:12.97 03:49.22 P 01:23.75 P - 28
12. OK Gubíková Kristýna (Ústecký) (8) 2 SDH Očihov 05:14.39 03:48.15 P 01:26.24 P - 26
13. OK Gráfová Anna (Ústecký) (6) 2 SDH Slavětín 05:32.64 04:11.74 P 01:20.90 P - 24
14. OK Vávrová Darina (Ústecký) (15) 1 SDH Nepomyšl 05:44.56 04:15.82 P 01:28.74 P - 22
15. OK Mikešová Kateřina (Ústecký) (12) 2 Chlumec 06:10.81 04:16.96 P 01:53.85 P - 20
DNF Andrlová Michaela (Ústecký) (1) 1 SDH Očihov - - - - 0 pneumatika 1. úsek
DNF Lomňančíková Simona (Ústecký) (10) 2 SDH Kostomlaty pod Řípem - - - - 0 bariéra
smíšená - MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 19
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel (Ústecký) (18) 2 SDH Cítoliby 03:34.90 02:43.06 P 00:51.84 P - 50
2. OK Borl Lukáš (Ústecký) (1) 1 SDH Cítoliby 03:37.31 02:42.87 P 00:54.44 P - 47
3. OK Bureš Robin (Ústecký) (2) 2 SDH Lenešice 03:41.91 02:41.25 P 01:00.66 P - 45
4. OK Lupínek Michal (Ústecký) (11) 1 JSDH Prackovice nad Labem 03:57.07 03:00.72 P 00:56.35 P - 42
5. OK Novák Pavel (Ústecký) (13) 1 SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 04:01.18 02:55.55 P 01:05.63 P - 40
6. OK Pazdera Jakub (Ústecký) (14) 2 SDH Lenešice 04:06.85 03:01.02 P 01:05.83 P - 38
7. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (15) 1 HZS Benátky n.J./SDH Bezno 04:10.79 03:04.18 P 01:06.61 P - 36
8. OK Kořan David (Ústecký) (9) 1 SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 04:17.41 03:08.80 P 01:08.61 P - 34
9. OK Ptáček Petr (Ústecký) (17) 1 JSDH Prackovice nad Labem 04:47.91 03:24.73 P 01:23.18 P - 32
10. OK Prošek Matěj (Ústecký) (16) 2 SDH Klapý 04:54.51 03:35.82 P 01:18.69 P - 30
11. OK Weinhöfer Petr (Ústecký) (19) 1 HZS Chomutov 04:54.55 03:18.70 P 01:35.85 P - 28
12. OK Mooz Lukáš (Ústecký) (12) 2 HZSP Spolchemie 04:54.73 03:29.03 P 01:25.70 P - 26
13. OK Huja Miroslav (Ústecký) (5) 1 JSDH Prackovice nad Labem 05:09.48 03:50.15 P 01:19.33 P - 24
14. OK Fiala Jiří (Ústecký) (4) 2 JSDH Polepy 05:25.49 03:36.76 P 01:48.73 P - 22
15. OK Faják Lukáš (Ústecký) (3) 1 HZS Ústeckého kraje 05:38.86 04:10.68 P 01:28.18 P - 20
16. OK Latina Matěj (Ústecký) (10) 2 HZS Chomutov, JSDH Blatno 06:05.95 03:56.53 P 02:09.42 P - 18
17. OK Kalík Vladimír (Ústecký) (7) 1 SDH Peruc 06:32.82 04:05.85 P 02:26.97 P - 16
18. OK Jirák Jakub (Ústecký ) (6) 2 SDH Osek 09:07.01 05:04.99 P 04:02.02 P - 14
DNF Kárová Martina (Ústecký) (8) 2 JSDH Polepy - - - - 0 pneumatika 1 i 2. úsek
Muži bez rozdílu kategorie
1.(1) Vrba Daniel (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 18 03:34.90 02:43.06 00:51.84 - - -
2.(2) Borl Lukáš (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 1 03:37.31 02:42.87 00:54.44 - - -
3.(3) Bureš Robin (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 2 03:41.91 02:41.25 01:00.66 - - -
4.(1) Völfl Jan (Jihočeský) Muži 18-34 let Jihočeský HZSp SŽ/SDH Rudolfov 30 03:55.17 02:50.14 01:05.03 - - 00:00.00
5.(4) Lupínek Michal (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 11 03:57.07 03:00.72 00:56.35 - - -
6.(5) Novák Pavel (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 13 04:01.18 02:55.55 01:05.63 - - -
7.(6) Pazdera Jakub (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 14 04:06.85 03:01.02 01:05.83 - - -
8.(2) Matouš Dominik (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký HZS Libereckého kraje 14 04:07.53 03:02.60 01:04.93 - - -
9.(7) Podzimek Zdeněk (Středočeský) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Středočeský HZS Benátky n.J./SDH Bezno 15 04:10.79 03:04.18 01:06.61 - - -
10.(8) Kořan David (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 9 04:17.41 03:08.80 01:08.61 - - -
11.(1) Zapletal Karel (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Nečtiny 23 04:18.02 03:03.18 01:14.84 - - -
12.(3) Porubek Ondřej (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Velichovky 20 04:22.55 03:17.90 01:04.65 - - -
13.(2) MELICHAR Jiří (Liberecký) Muži 35+ Liberecký Rychnov u Jablonce nad Nisou 14 04:45.57 03:14.64 01:30.93 - - -
14.(3) Loukota Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 13 04:46.65 03:34.06 01:12.59 - - -
15.(9) Ptáček Petr (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 17 04:47.91 03:24.73 01:23.18 - - -
16.(4) Kusák Michal (Jihočeský) Muži 18-34 let Jihočeský HZSp SŽ / SDH Horní Stropnice 11 04:53.68 03:31.01 01:22.67 - - -
17.(10) Prošek Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Klapý 16 04:54.51 03:35.82 01:18.69 - - -
18.(11) Weinhöfer Petr (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZS Chomutov 19 04:54.55 03:18.70 01:35.85 - - -
19.(12) Mooz Lukáš (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZSP Spolchemie 12 04:54.73 03:29.03 01:25.70 - - -
20.(5) Sikyta Adam (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Nepomyšl 22 04:59.32 03:07.93 01:51.39 - - -
21.(4) Štajer Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Duchcov 21 05:02.60 03:28.74 01:33.86 - - -
22.(5) Novák Pavel (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Hrobce 16 05:03.18 03:37.58 01:25.60 - - -
23.(6) Holienka Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 8 05:05.38 03:04.69 01:30.69 - - 00:30.00
24.(7) Záruba Lukáš (Praha) Muži 18-34 let Praha HZS Letiště Praha 33 05:06.69 03:47.32 01:19.37 - - -
25.(13) Huja Miroslav (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 5 05:09.48 03:50.15 01:19.33 - - -
26.(8) Andrle Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Očihov 1 05:12.47 03:32.62 01:39.85 - - -
27.(9) Sochor Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 36 05:12.86 03:37.35 01:35.51 - - -
28.(10) Machata Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 12 05:15.13 03:53.49 01:21.64 - - -
29.(11) Poche Jan (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Česká Metuje 19 05:20.25 03:36.86 01:43.39 - - -
30.(12) Holan Vladimír (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Čížkovice, HZSp Spolana 7 05:22.84 03:57.12 01:25.72 - - -
31.(6) Brabenec Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Cítoliby 1 05:24.27 03:27.15 01:57.12 - - -
32.(14) Fiala Jiří (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Polepy 4 05:25.49 03:36.76 01:48.73 - - -
33.(7) Gregor Pavel (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 4 05:26.57 03:48.70 01:37.87 - - -
34.(13) Urban Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Mojžíř 28 05:30.17 03:50.51 01:39.66 - - -
35.(8) Klvač František (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 9 05:37.98 03:42.50 01:55.48 - - -
36.(9) Žáček Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 25 05:38.05 03:47.80 01:50.25 - - -
37.(15) Faják Lukáš (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZS Ústeckého kraje 3 05:38.86 04:10.68 01:28.18 - - -
38.(14) Pail Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 17 05:39.77 04:11.07 01:28.70 - - -
39.(10) Strunz Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Nepomyšl 19 05:41.27 03:48.39 01:52.88 - - -
40.(15) Karfilát Jiří (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 10 05:45.55 03:32.90 02:12.65 - - -
41.(16) Suchý Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Božtešice 24 05:51.17 03:54.18 01:56.99 - - -
42.(17) Šíp Vojtěch (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 26 05:53.70 04:01.77 01:51.93 - - -
43.(11) Finstrle Roman (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Peruc 3 05:58.89 04:14.42 01:44.47 - - -
44.(12) Klofec Jan (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Libouchec 8 06:02.00 04:18.70 01:43.30 - - -
45.(16) Latina Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZS Chomutov, JSDH Blatno 10 06:05.95 03:56.53 02:09.42 - - -
46.(13) Havlík Jaromír (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Peruc 5 06:07.34 04:06.05 02:01.29 - - -
47.(14) Laube Vít (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 10 06:11.72 04:00.25 02:11.47 - - -
48.(18) Šolín Jan (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 27 06:16.52 03:50.05 02:16.47 - - 00:10.00
49.(15) Drobný Alexandr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 2 06:17.92 03:46.56 02:01.36 - - 00:30.00
50.(19) Žovinec Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 35 06:21.41 04:03.96 02:17.45 - - -
51.(20) Bečka Oldřich (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Verneřice 3 06:22.94 04:20.91 02:02.03 - - -
52.(16) Němeček Pavel (Karlovarský) Muži 35+ Karlovarský SDH Hájek 15 06:31.11 04:11.32 02:19.79 - - -
53.(17) Kalík Vladimír (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Peruc 7 06:32.82 04:05.85 02:26.97 - - -
54.(21) Benc Jan (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Verneřice 4 06:35.07 04:27.95 02:07.12 - - -
55.(22) Filipčuk Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 6 06:37.54 04:26.28 02:11.26 - - -
56.(17) Janda Jakub (Středočeský) Muži 35+ Středočeský Sdh Libiš/Hzsp Sž Kralupy nad Vltavou 6 06:41.82 04:38.24 02:03.58 - - -
57.(23) Hlavatý Václav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 37 06:46.76 04:40.50 02:06.26 - - -
58.(18) Slunečko Miloš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Verneřice 18 06:50.22 04:40.48 02:09.74 - - -
59.(24) Witkovský Petr (Praha) Muži 18-34 let Praha SDH Mnichovice 31 06:51.44 04:40.72 02:10.72 - - -
60.(25) Civín Miloš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Osek 5 06:57.70 04:49.01 02:08.69 - - -
61.(26) Novák Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZS Ústí nad Labem, JSDH Božtěšice 16 06:58.90 03:53.76 03:05.14 - - -
62.(27) Žížek Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 34 07:06.95 05:00.22 02:06.73 - - -
63.(28) Richter Jaroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 21 07:10.60 04:56.31 02:14.29 - - -
64.(19) Škváro Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Osek 20 07:15.07 04:38.06 02:37.01 - - -
65.(29) Markevič Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Mojžíř 13 07:20.99 04:38.34 02:42.65 - - -
66.(20) Lomňančik Martin (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH kostomlaty pod Řípem 11 07:21.66 04:50.92 02:30.74 - - -
67.(21) Kafka Josef (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Libouchec 7 07:22.14 04:41.62 02:40.52 - - -
68.(30) Sochor Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 23 07:22.71 04:25.36 02:57.35 - - -
69.(22) Záruba Jiří (Středočeský) Muži 35+ Středočeský HZSP SŽ 24 07:23.53 05:14.29 02:09.24 - - -
70.(31) Matýs Jakub (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký SDH Dubá / Střední škola Semily 15 07:42.13 04:30.95 03:11.18 - - -
71.(32) Vlasák Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 29 08:09.73 04:52.89 03:16.84 - - -
72.(23) Rýdl Tomáš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Dobroměřice 17 08:15.36 05:03.83 03:11.53 - - -
73.(33) Pail Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 18 08:38.61 05:19.51 03:19.10 - - -
74.(34) Zábranský Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Radešín 32 08:45.35 04:58.41 03:46.94 - - -
75.(18) Jirák Jakub (Ústecký ) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Osek 6 09:07.01 05:04.99 04:02.02 - - -
76.(24) Urban Ondřej (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Nepomyšl 22 09:10.13 05:34.26 03:35.87 - - -
77.() Baborák Tomáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Nepomyšl 2 DNS - - - - -
78.() Loprais Petr (Středočeský) Muži 35+ Středočeský JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 12 DNF - - - - -
Hasičárny - výsledky
1. SDH Lenešice 270 b. (Bureš 98 + Pazdera 94 + Holienka 78)
2. SDH Cítoliby 269 b. (Vrba 100 + Borl 99 + Brabenec 70)
3. JSDH Prackovice nad Labem 258 b. (Lupínek 96 + Ptáček 86 + Huja 76)
4. SDH Klapý 234 b. (Loukota 87 + Prošek 84 + Pail 63)
5. SDH Očihov 208 b. (Andrle 75 + Gregor 68 + Žáček 65)
6. SDH Čížkovice, HZSp Spolana 193 b. (Machata 73 + Klvač 66 + Laube 54)
7. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 186 b. (Novák 95 + Kořan 91 + 0)
8. SDH Nepomyšl 168 b. (Sikyta 81 + Strunz 62 + Urban 25)
9. SDH Peruc 161 b. (Finstrle 58 + Havlík 55 + Kalík 48)
10. JSDH Most-Rudolice 156 b. (Šíp 59 + Šolín 53 + Hlavatý 44)
11. SDH Verneřice 140 b. (Bečka 50 + Benc 47 + Slunečko 43)
12. JSDH Libouchec 129 b. (Klofec 57 + Richter 38 + Kafka 34)
13. SDH Petrohrad 107 b. (Sochor 74 + Sochor 33 + 0)
14. SDH Mojžíř 103 b. (Urban 67 + Markevič 36 + 0)
15. HZS Chomutov 83 b. (Weinhöfer 83 + 0 + 0)
16. HZSP Spolchemie 82 b. (Mooz 82 + 0 + 0)
17. SDH Duchcov 80 b. (Štajer 80 + 0 + 0)
18. SDH Hrobce 79 b. (Novák 79 + 0 + 0)
19. SDH Osek 78 b. (Civín 41 + Škváro 37 + 0)
20. JSDH Polepy 69 b. (Fiala 69 + 0 + 0)
21. HZS Ústeckého kraje 64 b. (Faják 64 + 0 + 0)
22. SDH Božtešice 60 b. (Suchý 60 + 0 + 0)
23. HZS Chomutov, JSDH Blatno 56 b. (Latina 56 + 0 + 0)
24. HZS Ústí nad Labem, JSDH Božtěšice 40 b. (Novák 40 + 0 + 0)
25. SDH kostomlaty pod Řípem 35 b. (Lomňančik 35 + 0 + 0)
26. SDH Dobroměřice 29 b. (Rýdl 29 + 0 + 0)
27. SDH Radešín 27 b. (Zábranský 27 + 0 + 0)