Memoriál Jaromíra Honse o železného hasiče - 2. kolo TFA liga SEVERU
logo
Místo závodu:
Hostomice, ulice Mlýnská
Začátek závodu:
29.04.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Jan Kapoun honza.kapoun@email.cz 774 663 954
Propozice:
Popis:

Jeden z nejrychlejších závodů série, který bude obdobný jako v roce 2022 :)

Časový harmonogram: 

prezence ženy a dorostenci: 7:30 – 8:45 hodin 

prezence muži: 9:30 – 10:00 

Prohlídka tratě a instruktáž v průběhu prezence Zahájení ženy a dorostenci 09:00 hodin

Zahájení muži 10:15 hodin

 

Přihlášených jednotlivců:
119 z 120
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 28
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Zapletal Karel (Plzeňský) (27) 2 SDH Nečtiny 02:54.00 02:54.00 - 50
2. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) (26) 1 Rychnov u Jablonce nad Nisou 03:00.05 03:00.05 - 47
3. OK Brabenec Jiří (Ústecký) (22) 1 SDH Cítoliby 03:11.03 03:11.03 - 45
4. OK Loukota Petr (Ústecký) (25) 2 SDH Klapý 03:11.09 03:11.09 - 42
5. OK Štajer Jiří (Ústecký) (24) 1 SDH Duchcov 03:12.09 03:12.09 - 40
6. OK Gregor Pavel (Ústecký) (21) 2 SDH Očihov 03:15.07 03:15.07 - 38
7. OK Mráček Radomír (Ústecký) (3) 2 SDH Osek 03:16.06 03:16.06 - 36
8. OK Žáček Petr (Ústecký) (19) 2 SDH Očihov 03:19.07 03:19.07 - 34
9. OK Strunz Petr (Ústecký) (18) 1 SDH Nepomyšl 03:25.00 03:25.00 - 32
10. OK Drobný Alexandr (Ústecký) (13) 2 SDH Klapý 03:39.05 03:39.05 - 30
11. OK Klofec Jan (Ústecký) (16) 1 JSDH Libouchec 03:53.00 03:53.00 - 28
12. OK Laube Vít (Ústecký) (14) 1 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 03:54.08 03:54.08 - 26
13. OK Němeček Pavel (Karlovarský) (12) 1 SDH Hájek 03:55.08 03:55.08 - 24
14. OK Klvač František (Ústecký) (20) 1 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 03:57.01 03:57.01 - 22
15. OK Novák Pavel (Ústecký) (23) 2 SDH Hrobce 03:57.09 03:57.09 - 20
16. OK Havlík Jaromír (Ústecký) (15) 2 SDH Peruc 04:04.01 04:04.01 - 18
17. OK Finstrle Roman (Ústecký) (17) 2 SDH Peruc 04:11.06 04:11.06 - 16
18. OK Sochor Rudolf (Ústecký) (4) 1 SDH Petrohrad 04:24.09 04:24.09 - 14
19. OK Škváro Petr (Ústecký) (10) 1 SDH Osek 04:35.00 04:35.00 - 12
20. OK Slunečko Miloš (Ústecký) (11) 2 SDH Verneřice 04:42.09 04:42.09 - 10
21. OK Lomňančik Martin (Ústecký) (9) 2 SDH kostomlaty pod Řípem 04:43.03 04:43.03 - 9
22. OK Duda Václav (Ústecký) (1) 2 SDH Modlany 05:16.03 05:16.03 - 8
23. OK Hauf Zdeněk (Ústecký) (2) 1 SDH Bílina 05:19.01 05:19.01 - 7
24. OK Kafka Josef (Ústecký) (8) 1 JSDH Libouchec 05:20.09 05:20.09 - 6
25. OK Urban Ondřej (Ústecký) (6) 1 SDH Nepomyšl 06:02.00 06:02.00 - 5
26. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) (7) 2 SDH Dobroměřice 06:11.02 06:11.02 - 4
27. OK Loprais Petr (Středočeský) (5) 2 JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 14:25.03 09:25.03 05:00.00 3 Neotočení pneu
DNS Sádovský René (Ústecký) (99) - SDH Libočany - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 33
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Holienka Miroslav (Ústecký) (30) 2 SDH Lenešice 02:41.00 02:41.00 - 50
2. OK Matouš Dominik (Liberecký) (33) 1 HZS Libereckého kraje 02:45.04 02:45.04 - 47
3. OK Andrle Roman (Ústecký) (28) 2 SDH Očihov 02:51.02 02:51.02 - 45
4. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) (32) 2 SDH Velichovky 02:52.01 02:52.01 - 42
5. OK Sikyta Adam (Ústecký) (31) 1 SDH Nepomyšl 03:06.02 03:06.02 - 40
6. OK Záruba Lukáš (Praha) (29) 1 HZS Letiště Praha 03:07.04 03:07.04 - 38
7. OK Jelen Roman (Ústecký) (4) 2 HZSp Elektrárna Počerady 03:24.00 03:24.00 - 36
8. OK Drátovník Radek (Ústecký) (1) 1 SDH Klapý 03:26.00 03:26.00 - 34
9. OK Sochor Petr (Ústecký) (27) 1 SDH Petrohrad 03:44.03 03:44.03 - 32
10. OK Pail Matěj (Ústecký) (23) 1 SDH Klapý 03:51.07 03:51.07 - 30
11. OK Žovinec Ondřej (Ústecký) (20) 2 SDH Cítoliby 03:51.09 03:51.09 - 28
12. OK Machata Matěj (Ústecký) (26) 2 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 03:54.02 03:54.02 - 26
13. OK Dvořáček Marek (Ústecký) (2) 2 JSDH Most-Rudolice 03:55.02 03:55.02 - 24
14. OK Urban Daniel (Ústecký) (24) 2 SDH Mojžíř 04:01.07 03:51.07 00:10.00 22 Vyšlápnutí z dráhy
15. OK Holan Vladimír (Středočeský) (25) 1 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 04:02.01 04:02.01 - 20
16. OK Šolín Jan (Ústecký) (21) 1 JSDH Most-Rudolice 04:02.06 04:02.06 - 18
17. OK Sochor Martin (Ústecký) (14) 2 SDH Petrohrad 04:05.09 04:05.09 - 16
18. OK Kamaryt Jakub (Ústecký) (5) 1 JSDH Prackovice nad Labem 04:07.00 04:07.00 - 14
19. OK Bečka Oldřich (Ústecký) (19) 1 SDH Verneřice 04:09.00 04:09.00 - 12
20. OK Pail Marek (Ústecký) (12) 1 SDH Klapý 04:24.06 04:14.06 00:10.00 10 Přešlap
21. OK Pavlíček Tomáš (Ústecký) (7) 1 SDH Bílina 04:28.00 04:28.00 - 9
22. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (11) 1 SDH Radešín 04:31.04 04:31.04 00:00.00 8
23. OK Richter Jaroslav (Ústecký) (15) 1 JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 04:36.02 04:36.02 - 7
24. OK Šíp Vojtěch (Ústecký) (22) 2 JSDH Most-Rudolice 04:42.07 04:42.07 - 6
25. OK Vlasák Petr (Ústecký) (13) 1 SDH Cítoliby 04:55.00 04:55.00 - 5
26. OK Hájek David (Ústecký) (3) 1 JSDH Most-Rudolice 05:03.07 05:03.07 - 4
27. OK Žížek Martin (Ústecký) (16) 2 SDH Peruc 05:13.05 05:13.05 - 3
28. OK Benc Jan (Ústecký) (18) 2 SDH Verneřice 05:31.06 05:31.06 - 2
29. OK Filipčuk Lukáš (Ústecký) (17) 1 SDH Peruc 05:46.04 05:46.04 - 1
30. OK Zima Ondřej (Ústecký) (10) 2 JSDH Zabrušany 09:55.08 07:55.08 02:00.00 1 Neotočení pneu
31. OK Ledvinka Matěj (Ústecký) (6) 2 SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 12:44.09 07:44.09 05:00.00 1 Neotočení pneu
DNS Sádovský Vaclav (Ústecký) (8) 2 SDH Libočany - - - 0
DNS Ulip Jan (Ústecký) (9) 1 HS Bílina - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 15
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kořínek Ladislav (Liberecký) (14) 2 SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:35.09 02:35.09 - 50
2. OK Viceník Jakub (Ústecký) (15) 1 SDH Klapý 02:52.05 02:52.05 - 47
3. OK Fork Petr (Ústecký) (13) 1 Hora Svatého Šebestiána 02:53.06 02:53.06 - 45
4. OK Červený Daniel (Ústecký) (12) 2 SDH Nepomyšl 03:00.07 03:00.07 - 42
5. OK Koldus Jan (Ústecký) (3) 1 SDH Osek 03:09.02 03:09.02 - 40
6. OK Kejval Martin (Ústecký) (2) 2 Srbice 03:14.03 03:14.03 - 38
7. OK Vidím Alexandr (Ústecký) (8) 2 SDH Jirkov 03:22.07 03:22.07 - 36
8. OK Krška Vít (Ústecký) (9) 1 SDH Verneřice 03:31.07 03:31.07 - 34
9. OK Urban Tomáš (Ústecký) (11) 1 SDH Nepomyšl 03:45.02 03:45.02 - 32
10. OK Havlík Tomáš (Ústecký) (1) 1 SDH Peruc 03:51.06 03:51.06 - 30
11. OK Troják Vojtěch (Liberecký) (10) 2 SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 04:06.02 04:06.02 - 28
12. OK Pácha Josef (Ústecký) (6) 2 SDH Peruc 04:13.09 04:13.09 - 26
13. OK Demeter Pavel (Ústecký) (7) 1 Hora Svatého Šebestiána 04:16.00 04:16.00 - 24
14. OK Kryner Petr () (4) 2 SDH Klapý 05:00.05 05:00.05 - 22
15. OK Kubiš Ondřej (Ústecký) (5) 1 SDH Srbice 06:37.08 06:37.08 - 20
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) (9) 1 SDH Velichovky 02:55.03 02:55.03 00:00.00 50
2. OK Sochorová Hana (Ústecký) (7) 1 SDH Petrohrad 02:59.07 02:59.07 - 47
3. OK Hauptvoglová Pavla (Ústecký) (4) 2 SDH Klapý 03:09.00 03:09.00 - 45
4. OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (6) 2 SDH Klapý 03:12.03 03:12.03 - 42
5. OK Němcová Alexandra (Ústecký) (8) 2 SDH Klapý 03:22.03 03:22.03 - 40
6. OK Holienková Kateřina (Ústecký) (2) 2 SDH Lenešice 03:34.03 03:34.03 - 38
7. OK Kabátová Amálie (Ústecký) (1) 1 SDH Slavětín 03:56.03 03:56.03 - 36
8. OK Hanyková Natalie (Liberecký) (3) 1 Sdh Dalešice 04:33.00 04:33.00 - 34
9. OK Peterkova Nicol (Ústecký) (5) 1 Sdh Obora 05:00.04 05:00.04 - 32
ženy - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 19
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (1) 2 SDH Cítoliby 02:35.05 02:35.05 - 50
2. OK Tarantová Marie (Liberecký) (18) 1 SDH Dalešice/TFA tým Praha 02:38.08 02:38.08 - 47
3. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (19) 2 SDH Příšovice 02:48.05 02:48.05 - 45
4. OK Drátovníková Dita (Ústecký) (3) 2 SDH Klapý 02:52.09 02:52.09 - 42
5. OK Černucká Petra (Středočeský) (14) 1 SDH Brázdim 03:22.02 03:22.02 - 40
6. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (17) 2 SDH Škvorec / OSŠP Kolín 03:26.05 03:26.05 - 38
7. OK Havlíková Vlasta (Ústecký) (6) 1 SDH Peruc 03:26.07 03:26.07 - 36
8. OK Drábková Hana (Ústecký) (4) 1 SDH Štrbice 03:30.02 03:30.02 - 34
9. OK Minnichová Barbara (Ústecký) (8) 1 JSDH Prackovice nad Labem 03:34.01 03:34.01 - 32
10. OK Fukalová Lenka (Ústecký) (11) 2 SDH Klapý 03:45.03 03:45.03 - 30
11. OK Gubíková Kristýna (Ústecký) (13) 2 SDH Očihov 03:53.06 03:53.06 - 28
12. OK Kršková Soňa (Ústecký) (16) 1 SDH Klapý/ Hasičovo 04:17.07 04:17.07 - 26
13. OK Lomňančíková Simona (Ústecký) (10) 1 SDH Kostomlaty pod Řípem 04:31.00 04:21.00 00:10.00 24 Vykročení obouma nohama u pneumatiky
14. OK Vlková Simona (Ústecký) (9) 2 SDH Lenešice 04:37.03 04:37.03 - 22
15. OK Gráfová Anna (Ústecký) (12) 1 SDH Slavětín 04:37.05 04:37.05 - 20
16. OK Andrlová Michaela (Ústecký) (15) 2 SDH Očihov 04:37.08 04:37.08 - 18
17. OK Dudová Klára (Ústecký) (5) 2 SDH Modlany 05:18.07 05:18.07 - 16
18. OK Kleinová Marcela (Ústecký) (7) 2 Bilina 06:28.03 06:28.03 - 14
19. OK Černá Klára (Ústecký) (2) 1 SDH BÍLINA 07:23.03 07:23.03 - 12
smíšená - MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 15
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel (Ústecký) (14) 2 SDH Cítoliby 02:30.08 02:30.08 - 50
2. OK Borl Lukáš (Ústecký) (2) 2 SDH Cítoliby 02:36.05 02:36.05 - 47
3. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (10) 2 HZS Benátky n.J./SDH Bezno 02:45.06 02:45.06 - 45
4. OK Bureš Robin (Ústecký) (13) 1 SDH Lenešice 02:53.09 02:53.09 - 42
5. OK Lupínek Michal (Ústecký) (12) 2 JSDH Prackovice nad Labem 03:03.09 02:53.09 00:10.00 40 í z dráhy u věže
6. OK Mooz Lukáš (Ústecký) (8) 2 HZSP Spolchemie 03:13.02 03:13.02 - 38
7. OK Prošek Matěj (Ústecký) (9) 1 SDH Klapý 03:16.05 03:16.05 - 36
8. OK Fiala Jiří (Ústecký) (6) 2 JSDH Polepy 03:19.04 03:19.04 - 34
9. OK Pazdera Jakub (Ústecký) (11) 1 SDH Lenešice 03:25.03 03:25.03 - 32
10. OK Huja Miroslav (Ústecký) (7) 1 JSDH Prackovice nad Labem 03:27.03 03:27.03 - 30
11. OK Latina Matěj (Ústecký) (5) 1 HZS Chomutov, JSDH Blatno 03:41.05 03:41.05 - 28
12. OK Kalík Vladimír (Ústecký) (4) 2 SDH Peruc 03:59.05 03:59.05 - 26
13. OK Šilhan Petr (Ústecký) (3) 1 JSDH Zabrušany 04:01.00 04:01.00 - 24
14. OK Mergl Daniel (Ústecký) (1) 1 Hostomice 08:47.05 08:47.05 - 22
DNS Novák Pavel (Ústecký) (99) - SDH Česká Kamenice / HZS Děčín - - - 0
Muži bez rozdílu kategorie
1.(1) Vrba Daniel (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 14 02:30.08 02:30.08 - - - -
2.(2) Borl Lukáš (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 2 02:36.05 02:36.05 - - - -
3.(1) Holienka Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 30 02:41.00 02:41.00 - - - -
4.(2) Matouš Dominik (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký HZS Libereckého kraje 33 02:45.04 02:45.04 - - - -
5.(3) Podzimek Zdeněk (Středočeský) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Středočeský HZS Benátky n.J./SDH Bezno 10 02:45.06 02:45.06 - - - -
6.(3) Andrle Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Očihov 28 02:51.02 02:51.02 - - - -
7.(4) Porubek Ondřej (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Velichovky 32 02:52.01 02:52.01 - - - -
8.(4) Bureš Robin (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 13 02:53.09 02:53.09 - - - -
9.(1) Zapletal Karel (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Nečtiny 27 02:54.00 02:54.00 - - - -
10.(2) MELICHAR Jiří (Liberecký) Muži 35+ Liberecký Rychnov u Jablonce nad Nisou 26 03:00.05 03:00.05 - - - -
11.(5) Lupínek Michal (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 12 03:03.09 02:53.09 - - - 00:10.00
12.(5) Sikyta Adam (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Nepomyšl 31 03:06.02 03:06.02 - - - -
13.(6) Záruba Lukáš (Praha) Muži 18-34 let Praha HZS Letiště Praha 29 03:07.04 03:07.04 - - - -
14.(3) Brabenec Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Cítoliby 22 03:11.03 03:11.03 - - - -
15.(4) Loukota Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 25 03:11.09 03:11.09 - - - -
16.(5) Štajer Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Duchcov 24 03:12.09 03:12.09 - - - -
17.(6) Mooz Lukáš (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZSP Spolchemie 8 03:13.02 03:13.02 - - - -
18.(6) Gregor Pavel (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 21 03:15.07 03:15.07 - - - -
19.(7) Prošek Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Klapý 9 03:16.05 03:16.05 - - - -
20.(7) Mráček Radomír (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Osek 3 03:16.06 03:16.06 - - - -
21.(8) Fiala Jiří (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Polepy 6 03:19.04 03:19.04 - - - -
22.(8) Žáček Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 19 03:19.07 03:19.07 - - - -
23.(7) Jelen Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 4 03:24.00 03:24.00 - - - -
24.(9) Strunz Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Nepomyšl 18 03:25.00 03:25.00 - - - -
25.(9) Pazdera Jakub (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 11 03:25.03 03:25.03 - - - -
26.(8) Drátovník Radek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 1 03:26.00 03:26.00 - - - -
27.(10) Huja Miroslav (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 7 03:27.03 03:27.03 - - - -
28.(10) Drobný Alexandr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 13 03:39.05 03:39.05 - - - -
29.(11) Latina Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZS Chomutov, JSDH Blatno 5 03:41.05 03:41.05 - - - -
30.(9) Sochor Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 27 03:44.03 03:44.03 - - - -
31.(10) Pail Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 23 03:51.07 03:51.07 - - - -
32.(11) Žovinec Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 20 03:51.09 03:51.09 - - - -
33.(11) Klofec Jan (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Libouchec 16 03:53.00 03:53.00 - - - -
34.(12) Machata Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 26 03:54.02 03:54.02 - - - -
35.(12) Laube Vít (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 14 03:54.08 03:54.08 - - - -
36.(13) Dvořáček Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 2 03:55.02 03:55.02 - - - -
37.(13) Němeček Pavel (Karlovarský) Muži 35+ Karlovarský SDH Hájek 12 03:55.08 03:55.08 - - - -
38.(14) Klvač František (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 20 03:57.01 03:57.01 - - - -
39.(15) Novák Pavel (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Hrobce 23 03:57.09 03:57.09 - - - -
40.(12) Kalík Vladimír (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Peruc 4 03:59.05 03:59.05 - - - -
41.(13) Šilhan Petr (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Zabrušany 3 04:01.00 04:01.00 - - - -
42.(14) Urban Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Mojžíř 24 04:01.07 03:51.07 - - - 00:10.00
43.(15) Holan Vladimír (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Čížkovice, HZSp Spolana 25 04:02.01 04:02.01 - - - -
44.(16) Šolín Jan (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 21 04:02.06 04:02.06 - - - -
45.(16) Havlík Jaromír (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Peruc 15 04:04.01 04:04.01 - - - -
46.(17) Sochor Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 14 04:05.09 04:05.09 - - - -
47.(18) Kamaryt Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 5 04:07.00 04:07.00 - - - -
48.(19) Bečka Oldřich (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Verneřice 19 04:09.00 04:09.00 - - - -
49.(17) Finstrle Roman (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Peruc 17 04:11.06 04:11.06 - - - -
50.(20) Pail Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 12 04:24.06 04:14.06 - - - 00:10.00
51.(18) Sochor Rudolf (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Petrohrad 4 04:24.09 04:24.09 - - - -
52.(21) Pavlíček Tomáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Bílina 7 04:28.00 04:28.00 - - - -
53.(22) Zábranský Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Radešín 11 04:31.04 04:31.04 - - - 00:00.00
54.(19) Škváro Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Osek 10 04:35.00 04:35.00 - - - -
55.(23) Richter Jaroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 15 04:36.02 04:36.02 - - - -
56.(24) Šíp Vojtěch (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 22 04:42.07 04:42.07 - - - -
57.(20) Slunečko Miloš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Verneřice 11 04:42.09 04:42.09 - - - -
58.(21) Lomňančik Martin (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH kostomlaty pod Řípem 9 04:43.03 04:43.03 - - - -
59.(25) Vlasák Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 13 04:55.00 04:55.00 - - - -
60.(26) Hájek David (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 3 05:03.07 05:03.07 - - - -
61.(27) Žížek Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 16 05:13.05 05:13.05 - - - -
62.(22) Duda Václav (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Modlany 1 05:16.03 05:16.03 - - - -
63.(23) Hauf Zdeněk (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Bílina 2 05:19.01 05:19.01 - - - -
64.(24) Kafka Josef (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Libouchec 8 05:20.09 05:20.09 - - - -
65.(28) Benc Jan (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Verneřice 18 05:31.06 05:31.06 - - - -
66.(29) Filipčuk Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 17 05:46.04 05:46.04 - - - -
67.(25) Urban Ondřej (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Nepomyšl 6 06:02.00 06:02.00 - - - -
68.(26) Rýdl Tomáš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Dobroměřice 7 06:11.02 06:11.02 - - - -
69.(14) Mergl Daniel (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký Hostomice 1 08:47.05 08:47.05 - - - -
70.(30) Zima Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Zabrušany 10 09:55.08 07:55.08 - - - 02:00.00
71.(31) Ledvinka Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 6 12:44.09 07:44.09 - - - 05:00.00
72.(27) Loprais Petr (Středočeský) Muži 35+ Středočeský JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 5 14:25.03 09:25.03 - - - 05:00.00
73.() Novák Pavel (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 99 DNS - - - - -
74.() Sádovský Vaclav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Libočany 8 DNS - - - - -
75.() Sádovský René (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Libočany 99 DNS - - - - -
76.() Ulip Jan (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HS Bílina 9 DNS - - - - -
Hasičárny - výsledky
1. SDH Cítoliby 286 b. (Vrba 100 + Borl 99 + Brabenec 87)
2. SDH Lenešice 267 b. (Holienka 98 + Bureš 93 + Pazdera 76)
3. SDH Očihov 257 b. (Andrle 95 + Gregor 83 + Žáček 79)
4. SDH Klapý 243 b. (Loukota 86 + Prošek 82 + Drátovník 75)
5. JSDH Prackovice nad Labem 218 b. (Lupínek 90 + Huja 74 + Kamaryt 54)
6. SDH Nepomyšl 200 b. (Sikyta 89 + Strunz 77 + Urban 34)
7. SDH Čížkovice, HZSp Spolana 196 b. (Machata 67 + Laube 66 + Klvač 63)
8. SDH Petrohrad 176 b. (Sochor 71 + Sochor 55 + Sochor 50)
9. SDH Peruc 169 b. (Kalík 61 + Havlík 56 + Finstrle 52)
10. JSDH Most-Rudolice 167 b. (Dvořáček 65 + Šolín 57 + Šíp 45)
11. JSDH Libouchec 151 b. (Klofec 68 + Richter 46 + Kafka 37)
12. SDH Verneřice 133 b. (Bečka 53 + Slunečko 44 + Benc 36)
13. SDH Osek 128 b. (Mráček 81 + Škváro 47 + 0)
14. JSDH Zabrušany 91 b. (Šilhan 60 + Zima 31 + 0)
15. SDH Bílina 87 b. (Pavlíček 49 + Hauf 38 + 0)
16. SDH Duchcov 85 b. (Štajer 85 + 0 + 0)
17. HZSP Spolchemie 84 b. (Mooz 84 + 0 + 0)
18. JSDH Polepy 80 b. (Fiala 80 + 0 + 0)
19. HZSp Elektrárna Počerady 78 b. (Jelen 78 + 0 + 0)
20. HZS Chomutov, JSDH Blatno 72 b. (Latina 72 + 0 + 0)
21. SDH Hrobce 62 b. (Novák 62 + 0 + 0)
22. SDH Mojžíř 59 b. (Urban 59 + 0 + 0)
23. SDH Radešín 48 b. (Zábranský 48 + 0 + 0)
24. SDH kostomlaty pod Řípem 43 b. (Lomňančik 43 + 0 + 0)
25. SDH Modlany 39 b. (Duda 39 + 0 + 0)
26. SDH Dobroměřice 33 b. (Rýdl 33 + 0 + 0)
27. Hostomice 32 b. (Mergl 32 + 0 + 0)
28. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 30 b. (Ledvinka 30 + 0 + 0)