Cítoliby 3. kolo TFA ligy SEVERU
logo
Místo závodu:
Cítoliby
Začátek závodu:
17.06.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Eliška Vrbová eliska.vrbov@seznam.cz 720 352 184
Propozice:
Popis:

Nový závod naší série

Časy nájezdu budou upřesněny dle počtu přihlášených účastníků.

Startovat se bude v pořadí: MASTERS, MUŽI 35+, MUŽI 18-34, ŽENY, DOROST 

Přihlášených jednotlivců:
90 z 120
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 23
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Zapletal Karel (Plzeňský) (40) - SDH Nečtiny 03:51.91 03:51.91 P - 50
2. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) (39) - Rychnov u Jablonce nad Nisou 04:08.54 04:08.54 P - 47
3. OK Mráček Radomír (Ústecký) (37) - SDH Osek 04:19.07 04:19.07 P - 45
4. OK Brabenec Jiří (Ústecký) (18) - SDH Cítoliby 04:24.65 04:24.65 P - 42
5. OK Štajer Jiří (Ústecký) (35) - SDH Duchcov 04:30.34 04:30.34 P - 40
6. OK Loukota Petr (Ústecký) (38) - SDH Klapý 04:32.99 04:32.99 P - 38
7. OK Žáček Petr (Ústecký) (34) - SDH Očihov 04:42.13 04:42.13 P - 36
8. OK Drobný Alexandr (Ústecký) (29) - SDH Klapý 04:44.71 04:44.71 P - 34
9. OK Klofec Jan (Ústecký) (33) - JSDH Libouchec 04:46.69 04:46.69 P - 32
10. OK Gregor Pavel (Ústecký) (36) - SDH Očihov 04:59.05 04:59.05 P - 30
11. OK Němeček Pavel (Karlovarský) (31) - SDH Hájek 05:02.46 05:02.46 P - 28
12. OK Laube Vít (Ústecký) (41) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:19.78 05:19.78 P - 26
13. OK Havlík Jaromír (Ústecký) (27) - SDH Peruc 05:20.68 05:20.68 P - 24
14. OK Škváro Petr (Ústecký) (32) - SDH Osek 05:22.86 05:22.86 P - 22
15. OK Habáň Rosťislav (Ústecký) (25) - HZSp Elektrárna Počerady 05:51.64 05:41.64 P 00:10.00 20 10s odhození proudnice
16. OK Slunečko Miloš (Ústecký) (30) - SDH Verneřice 06:05.06 06:05.06 P - 18
17. OK Sochor Rudolf (Ústecký) (26) - SDH Petrohrad 06:35.36 06:35.36 P - 16
18. OK Kafka Josef (Ústecký) (24) - JSDH Libouchec 06:39.23 06:39.23 P - 14
19. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) (20) - SDH Dobroměřice 08:20.01 08:20.01 P - 12
20. OK Ondrůšek Jan (Ústecký) (22) - JSDH Prackovice nad Labem 15:05.61 05:05.61 P 10:00.00 10 10 min fig
21. OK Urban Ondřej (Ústecký) (28) - SDH Nepomyšl 18:04.98 08:04.98 P 10:00.00 9 5 min bariéra, 5 min fig
22. OK Blažek Vladimír (Ústecký) (21) - JSDH Most-Rudolice 18:44.09 08:44.09 P 10:00.00 8 5 min bariéra, 5 min fig
23. OK Loprais Petr (Středočeský) (19) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 23:09.09 08:09.09 P 15:00.00 7 5 min bariéra, 10 min fig
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 18
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) (58) - SDH Velichovky 03:53.53 03:53.53 P - 50
2. OK Andrle Roman (Ústecký) (60) - SDH Očihov 03:53.97 03:53.97 P - 47
3. OK Sikyta Adam (Ústecký) (57) - SDH Nepomyšl 03:58.63 03:58.63 P - 45
4. OK Jelen Roman (Ústecký) (48) - HZSp Elektrárna Počerady 04:06.19 04:06.19 P - 42
5. OK Holienka Miroslav (Ústecký) (59) - SDH Lenešice 04:13.51 04:13.51 P - 40
6. OK Žovinec Ondřej (Ústecký) (17) - SDH Cítoliby 04:44.95 04:44.95 P - 38
7. OK Holan Vladimír (Ústecký) (50) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 04:49.95 04:49.95 P - 36
8. OK Sochor Petr (Ústecký) (47) - SDH Petrohrad 04:49.97 04:49.97 P - 34
9. OK Kamaryt Jakub (Ústecký) (56) - JSDH Prackovice nad Labem 04:51.99 04:41.99 P 00:10.00 32 odhození proudnice
10. OK Pail Matěj (Ústecký) (42) - SDH Klapý 04:54.31 04:54.31 P - 30
11. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (52) - SDH Radešín 05:01.48 05:01.48 P - 28
12. OK Dvořáček Marek (Ústecký) (61) - JSDH Most-Rudolice 05:02.29 05:02.29 P - 26
13. OK Pail Marek (Ústecký) (55) - SDH Klapý 05:05.70 05:05.70 P - 24
14. OK Hlavatý Václav (Ústecký) (23) - JSDH Most-Rudolice 05:10.47 05:10.47 P - 22
15. OK Vlasák Petr (Ústecký) (54) - SDH Cítoliby 05:26.98 05:26.98 P - 20
16. OK Žížek Martin (Ústecký) (45) - SDH Peruc 06:07.05 06:07.05 P - 18
17. OK Filipčuk Lukáš (Ústecký) (53) - SDH Peruc 06:28.61 06:28.61 P - 16
18. OK Chmátal Vít (Ústecký) (46) - JSDH Libouchec 08:15.61 08:15.61 P - 14
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 17
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kořínek Ladislav (Liberecký) (82) - SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:17.35 02:17.35 P - 50
2. OK Viceník Jakub (Ústecký) (81) - SDH Klapý 02:29.77 02:29.77 P - 47
3. OK Kejval Martin (Ústecký) (79) - Srbice 02:36.21 02:36.21 P - 45
4. OK Kubiš Ondřej (Ústecký) (83) - SDH Srbice 02:38.27 02:38.27 P - 42
5. OK Fork Petr (Ústecký) (80) - Hora Svatého Šebestiána 02:39.47 02:39.47 P - 40
6. OK Koldus Jan (Ústecký) (68) - SDH Osek 02:51.59 02:51.59 P - 38
7. OK Andrš Martin (Ústecký) (67) - SDH Jirkov 03:00.74 03:00.74 P - 36
8. OK Diviš Štěpán (Ústecký) (71) - SDH Osek 03:09.93 03:09.93 P - 34
9. OK Kanty Oskar (Liberecký) (70) - SDH Rychnov u Jbc n/N 03:14.22 03:14.22 P - 32
10. OK Troják Vojtěch (Liberecký) (74) - SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 03:17.09 03:17.09 P - 30
11. OK Demeter Pavel (Ústecký) (75) - Hora Svatého Šebestiána 03:23.12 03:23.12 P - 28
12. OK Vidím Alexandr (Praha) (72) - SDH Jirkov 03:23.66 03:23.66 P - 26
13. OK Havlík Tomáš (Ústecký) (73) - SDH Peruc 03:24.80 03:24.80 P - 24
14. OK Krška Vít (Ústecký) (49) - SDH Verneřice 03:28.24 03:28.24 P - 22
15. OK Urban Tomáš (Ústecký) (77) - SDH Nepomyšl 03:28.99 03:28.99 P - 20
16. OK Kryner Petr (Ústecký) (76) - SDH Klapý 03:32.12 03:32.12 P - 18
17. OK Mertl Michal (Ústecký) (69) - SDH Osek 03:37.73 03:37.73 P - 16
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 11
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) (51) - SDH Velichovky 03:02.75 03:02.75 P - 50
2. OK Hauptvoglová Pavla (Ústecký) (91) - SDH Klapý 03:09.29 03:09.29 P - 47
3. OK Hanyková Natalie (Liberecký) (88) - Sdh Dalešice 03:15.87 03:15.87 P - 45
4. OK Holienková Kateřina (Ústecký) (90) - SDH Lenešice 03:16.40 03:16.40 P - 42
5. OK Sochorová Hana (Ústecký) (92) - SDH Petrohrad 03:19.10 03:19.10 P - 40
6. OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (89) - SDH Klapý 03:28.10 03:28.10 P - 38
7. OK Kabátová Amálie (Ústecký) (87) - SDH Slavětín 03:29.04 03:29.04 P - 36
8. OK Hankeová Ema (Ústecký) (84) - SDH Osek 03:45.23 03:45.23 P - 34
9. OK Wágnerová Adéla (Ústecký) (86) - SDH Peruc 04:17.20 04:17.20 P - 32
10. OK Podhorská Kateřina (Ústecký) (85) - SDH Nepomyšl 10:41.08 05:41.08 P 05:00.00 30 5 min bariéra
11. OK Němcová Alexandra (Ústecký) (93) - SDH Klapý 11:00.27 06:00.27 P 05:00.00 28 5 min bariéra
ženy - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 11
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (2) - SDH Cítoliby 02:51.17 02:51.17 P - 50
2. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (6) - SDH Příšovice 03:32.02 03:32.02 P - 47
3. OK Havlíková Vlasta (Ústecký) (65) - SDH Peruc 03:52.52 03:52.52 P - 45
4. OK Černucká Petra (Středočeský) (5) - SDH Brázdim 04:03.71 04:03.71 P - 42
5. OK Fukalová Lenka (Ústecký) (1) - SDH Klapý 04:10.79 04:10.79 P - 40
6. OK Gubíková Kristýna (Ústecký) (64) - SDH Očihov 04:42.84 04:42.84 P - 38
7. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (3) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 04:50.37 04:50.37 P - 36
8. OK Dudová Klára (Ústecký) (63) - SDH Modlany 04:58.23 04:58.23 P - 34
9. OK Andrlová Michaela (Ústecký) (62) - SDH Očihov 05:47.69 05:47.69 P - 32
10. OK Minnichová Barbara (Ústecký) (4) - JSDH Prackovice nad Labem 06:01.09 06:01.09 P - 30
11. OK Jiráková Lenka (Ústecký) (66) - SDH Osek 12:32.56 07:32.56 P 05:00.00 28 bariéra
smíšená - MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel (Ústecký) (8) - SDH Cítoliby 03:17.47 03:17.47 P - 50
2. OK Bureš Robin (Ústecký) (7) - SDH Lenešice 03:46.13 03:46.13 P - 47
3. OK Borl Lukáš (Ústecký) (12) - SDH Cítoliby 03:48.38 03:48.38 P - 45
4. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (15) - HZS Benátky n.J./SDH Bezno 03:48.84 03:48.84 P - 42
5. OK Pazdera Jakub (Ústecký) (11) - SDH Lenešice 04:03.21 04:03.21 P - 40
6. OK Latina Matěj (Ústecký) (10) - HZS Chomutov, JSDH Blatno 04:27.60 04:27.60 P - 38
7. OK Prošek Matěj (Ústecký) (16) - SDH Klapý 04:34.40 04:34.40 P - 36
8. OK Huja Miroslav (Ústecký) (13) - JSDH Prackovice nad Labem 05:07.28 05:07.28 P - 34
9. OK Fiala Jiří (Ústecký) (14) - JSDH Polepy 05:35.38 05:35.38 P - 32
10. OK Kalík Vladimír (Ústecký) (9) - SDH Peruc 06:00.95 06:00.95 P - 30
Muži bez rozdílu kategorie
1.(1) Vrba Daniel (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 8 03:17.47 03:17.47 - - - -
2.(2) Bureš Robin (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 7 03:46.13 03:46.13 - - - -
3.(3) Borl Lukáš (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 12 03:48.38 03:48.38 - - - -
4.(4) Podzimek Zdeněk (Středočeský) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Středočeský HZS Benátky n.J./SDH Bezno 15 03:48.84 03:48.84 - - - -
5.(1) Zapletal Karel (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Nečtiny 40 03:51.91 03:51.91 - - - -
6.(1) Porubek Ondřej (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Velichovky 58 03:53.53 03:53.53 - - - -
7.(2) Andrle Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Očihov 60 03:53.97 03:53.97 - - - -
8.(3) Sikyta Adam (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Nepomyšl 57 03:58.63 03:58.63 - - - -
9.(5) Pazdera Jakub (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 11 04:03.21 04:03.21 - - - -
10.(4) Jelen Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 48 04:06.19 04:06.19 - - - -
11.(2) MELICHAR Jiří (Liberecký) Muži 35+ Liberecký Rychnov u Jablonce nad Nisou 39 04:08.54 04:08.54 - - - -
12.(5) Holienka Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 59 04:13.51 04:13.51 - - - -
13.(3) Mráček Radomír (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Osek 37 04:19.07 04:19.07 - - - -
14.(4) Brabenec Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Cítoliby 18 04:24.65 04:24.65 - - - -
15.(6) Latina Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZS Chomutov, JSDH Blatno 10 04:27.60 04:27.60 - - - -
16.(5) Štajer Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Duchcov 35 04:30.34 04:30.34 - - - -
17.(6) Loukota Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 38 04:32.99 04:32.99 - - - -
18.(7) Prošek Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Klapý 16 04:34.40 04:34.40 - - - -
19.(7) Žáček Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 34 04:42.13 04:42.13 - - - -
20.(8) Drobný Alexandr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 29 04:44.71 04:44.71 - - - -
21.(6) Žovinec Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 17 04:44.95 04:44.95 - - - -
22.(9) Klofec Jan (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Libouchec 33 04:46.69 04:46.69 - - - -
23.(7) Holan Vladimír (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 50 04:49.95 04:49.95 - - - -
24.(8) Sochor Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 47 04:49.97 04:49.97 - - - -
25.(9) Kamaryt Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 56 04:51.99 04:41.99 - - - 00:10.00
26.(10) Pail Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 42 04:54.31 04:54.31 - - - -
27.(10) Gregor Pavel (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 36 04:59.05 04:59.05 - - - -
28.(11) Zábranský Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Radešín 52 05:01.48 05:01.48 - - - -
29.(12) Dvořáček Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 61 05:02.29 05:02.29 - - - -
30.(11) Němeček Pavel (Karlovarský) Muži 35+ Karlovarský SDH Hájek 31 05:02.46 05:02.46 - - - -
31.(13) Pail Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 55 05:05.70 05:05.70 - - - -
32.(8) Huja Miroslav (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 13 05:07.28 05:07.28 - - - -
33.(14) Hlavatý Václav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 23 05:10.47 05:10.47 - - - -
34.(12) Laube Vít (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 41 05:19.78 05:19.78 - - - -
35.(13) Havlík Jaromír (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Peruc 27 05:20.68 05:20.68 - - - -
36.(14) Škváro Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Osek 32 05:22.86 05:22.86 - - - -
37.(15) Vlasák Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 54 05:26.98 05:26.98 - - - -
38.(9) Fiala Jiří (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Polepy 14 05:35.38 05:35.38 - - - -
39.(15) Habáň Rosťislav (Ústecký) Muži 35+ Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 25 05:51.64 05:41.64 - - - 00:10.00
40.(10) Kalík Vladimír (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Peruc 9 06:00.95 06:00.95 - - - -
41.(16) Slunečko Miloš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Verneřice 30 06:05.06 06:05.06 - - - -
42.(16) Žížek Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 45 06:07.05 06:07.05 - - - -
43.(17) Filipčuk Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 53 06:28.61 06:28.61 - - - -
44.(17) Sochor Rudolf (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Petrohrad 26 06:35.36 06:35.36 - - - -
45.(18) Kafka Josef (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Libouchec 24 06:39.23 06:39.23 - - - -
46.(18) Chmátal Vít (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Libouchec 46 08:15.61 08:15.61 - - - -
47.(19) Rýdl Tomáš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Dobroměřice 20 08:20.01 08:20.01 - - - -
48.(20) Ondrůšek Jan (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 22 15:05.61 05:05.61 - - - 10:00.00
49.(21) Urban Ondřej (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Nepomyšl 28 18:04.98 08:04.98 - - - 10:00.00
50.(22) Blažek Vladimír (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Most-Rudolice 21 18:44.09 08:44.09 - - - 10:00.00
51.(23) Loprais Petr (Středočeský) Muži 35+ Středočeský JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 19 23:09.09 08:09.09 - - - 15:00.00
Hasičárny - výsledky
1. SDH Cítoliby 285 b. (Vrba 100 + Borl 98 + Brabenec 87)
2. SDH Lenešice 280 b. (Bureš 99 + Pazdera 92 + Holienka 89)
3. SDH Očihov 250 b. (Andrle 94 + Žáček 82 + Gregor 74)
4. SDH Klapý 248 b. (Loukota 84 + Prošek 83 + Drobný 81)
5. JSDH Prackovice nad Labem 198 b. (Kamaryt 76 + Huja 69 + Ondrůšek 53)
6. JSDH Most-Rudolice 191 b. (Dvořáček 72 + Hlavatý 68 + Blažek 51)
7. JSDH Libouchec 190 b. (Klofec 79 + Kafka 56 + Chmátal 55)
8. SDH Peruc 186 b. (Havlík 66 + Kalík 61 + Žížek 59)
9. HZSp Elektrárna Počerady 153 b. (Jelen 91 + Habáň 62 + 0)
10. SDH Osek 153 b. (Mráček 88 + Škváro 65 + 0)
11. SDH Nepomyšl 145 b. (Sikyta 93 + Urban 52 + 0)
12. SDH Čížkovice, HZSp Spolana 145 b. (Holan 78 + Laube 67 + 0)
13. SDH Petrohrad 134 b. (Sochor 77 + Sochor 57 + 0)
14. HZS Chomutov, JSDH Blatno 86 b. (Latina 86 + 0 + 0)
15. SDH Duchcov 85 b. (Štajer 85 + 0 + 0)
16. SDH Radešín 73 b. (Zábranský 73 + 0 + 0)
17. JSDH Polepy 63 b. (Fiala 63 + 0 + 0)
18. SDH Verneřice 60 b. (Slunečko 60 + 0 + 0)
19. SDH Dobroměřice 54 b. (Rýdl 54 + 0 + 0)